12 parimat WordPressi majutusteenuse pakkujat võrreldud (mai 2020)

12 parimat WordPressi majutusteenuse pakkujat võrreldud (mai 2020)

12 parimat WordPressi majutusteenuse pakkujat võrreldud (mai 2020)

Kuidas teate WordPressi majutamise maailmas, mis on teie jaoks parim?


Kas see ei tunne üleolevat olukorda?

Kuidas teha õige valik?

Meie arvates on kõige parem vaadata hostimisettevõtteid läbi objektiivi, mida nad hästi teevad.

parim WordPressi hostimine

WordPressi hostimisvõimaluste maailm on täis ettevõtteid, kes pakuvad kõike alates algtaseme jagatud hostimise valikutest kuni ettevõtte tasemel pühendatud WordPressi hostiserveriteni. Inimese või organisatsiooni jaoks, kes lihtsalt proovib selgitada välja oma vajadustele parima WordPressi majutuse, võib see muuta ühe valimise protsessi segaseks.

Selles hostingu ülevaates võtame vaatluse alla, kes pakub parimat võimalust paljudes erinevates veebisaidi majutamise nišides, mis klientidele kõige rohkem huvi pakuvad. Kui oleme lõpetanud, selgitame ka mõnda terminit, mida tööstuses tavaliselt kasutatakse ja mis on sellel pistmist teie hostimisteenuste vajadustega.

Parim kõigile: SiteGround

saidiplats

Algtaseme plaanihind: 11,95 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 500 ms

Uptime: 100%

Vaadake saidipõhiseid plaane

SiteGround pakub WordPressi klientidele kolme komplekti odavaid hostimiskavasid. Nende StartUp-tase majutab ühte veebisaiti, pakub 10 Gb salvestusruumi ja võtab vastu 10 000 külastust. Tasemed GrowBig ja GoGeek pakuvad piiramatul hulgal veebisaite ning veelgi rohkem ruumi ja külastajaid kuus.

Veelgi olulisem on, et SiteGround on veebimajutusteenuste pakkuja, kes pakub kiirust, tööaega ja funktsioone. PHP-põhine hostimine on eelinstalleeritud ja süsteem sisaldab ka saidi migreerimise pistikprogrammi, mis kiirendab ümberpaigutamise protsessi. Nad müüvad ka domeene, muutes veebisaidi URL-i sidumise teie konkreetse hostimisseadistusega imelihtne. Samuti saate ööpäevaringset klienditugi järgmiselt:

 • E-post
 • Telefon
 • Veapiletid
 • Vestluse tugi

Negatiivne külg on see, et SiteGround pole pühendatud ainult WordPressi veebisaidi hostimisele. Nad tegelevad muud tüüpi veebisaidi majutamisega ega ole ka suured tegijad hallatava WordPress-saidi hostimisel. Siiski pakub SiteGround parimat kiiruse, hinna ja funktsioonide kombinatsiooni kõigile, välja arvatud energiakasutaja komplekt.

Lugege läbi kogu saidi Ground ülevaade

Parim digiettevõtetele: Kinsta

kinsta

Algtaseme plaanihind: 30 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 235 ms

Uptime: 99,8%

Vaadake Kinsta plaane

Kinsta arveldab ennast oskuslike arendajate poolt digitaalse turunduse agentuuride, graafiliste disainerite, lahkete idufirmade, ettevõtjate ja ettevõttesisese disaini meeskondade kasuks loodud ettevõttena. Ettevõte on teeninud koha paljude turundus- ja disainikogukondade südames, pakkudes võimsalt pakutavaid hostimisteenuseid nii, et need oleksid kättesaadavad inimestele, kellel pole infotehnoloogia doktorikraadi. Kõige olulisem on aga see, et Kinsta on osa väikesest pakkujate klassist, kes on keskendunud üksnes WordPressispetsiifilistele hostimisettevõtetele.

Kintsas leiate:

 • Jagatud hostimine
 • Pilvemajutus
 • Hallatud konto valikud

Esimese astme tugi on hõlpsasti saadaval ja tehniliselt asjatundlikud WordPressi eksperdid ootavad teid abistama. Kuid nad ei müü domeeninimesid, nii et peate tegelema mõnevõrra räpase ülesandega – siduda domeen saidile. Heledas osas teeb Kinsta aga ülilihtsaks:

 • Paigaldamissaitide seadistamine
 • Ühe saidi ülekandmine kliendi kontole
 • Tehke iga päev automaatselt varukoopiaid

Neil on olemas ka tehnilised töötajad, kes abistavad teid saidi migreerimisel ja seda teenust pakutakse tasuta. Kui otsite ettevõtet, mille eesmärk on aidata teil disainerina kiiresti WordPressi saiti luua ja kellelegi teisele üle anda, on Kinstat raske ületada.

Loe täielikku Kinsta arvustust

Parim kiire kasvuga ettevõtetele: WP Engine

wpengine

Algtaseme plaanihind: 35 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 650 ms

Uptime: 100%

Vaadake WP mootoriplaane

WP Engine sai oma alguse varasematest suurtest WordPressi hostimisettevõtetest ning pole üllatav, et see säilitab selle hea kasutuselevõttu teinud varajaste inseneride silmis hea maine. Ettevõte on eemaldunud sihtmärgiks olevast algtaseme kasutajast, mis on tõenduseks tema suhteliselt kõrgetes algtaseme hinnapakkumistes. Need muutuvad üsna kiiresti, järgmise astme suurus on 115 dollarit kuus ja kõrgeim tase maksab 290 dollarit kuus ning on loodud neile, kelle liiklusnõudlus on kõrge.

Need esindavad tõesti häid pakkumisi, kui soovite kiiresti laiendada kuni sadu tuhandeid külastajaid kuus. Kõik WP Engine’i paketid sisaldavad mitme saidi hostimist ja ettevõttel on saadaval ülemaailmsed andmekeskused. Alustades aga võib hind olla pisut järsk.

Klienditugi WP Engine’is pole suur, eriti madalaima astme puhul. Ettevõte pakub kahe kõrgema astme jaoks ainult ööpäevaringset telefonitugi. Nad on USA ettevõte, mis on WordPressi hostimise tururuumis olnud pikka aega ja see võib tähendada palju kogemusi hindavatele klientidele. WP Engine’i 60-päevane raha tagasi garantii on ka tore visand neile, kes soovivad alustada projekte ilma palju riske võtmata.

Loe täielikku WP mootori ülevaadet

Parim disaineritele: hooratas

hooratas

Algtaseme plaanihind: 23 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 700 ms

Uptime: 99%

Vaadake hooratta plaane

Hooratas kuulub WordPressi hostimisettevõtete uuema klassi hulka, mis paneb rõhku juurdepääsetavusele ja sõbralikkusele. Sel juhul on nad keskendunud platvormi pakkumisele disaineritele ja turundusagentuuridele. Ettevõtte hallatav hostimiskülg on täielikult nende probleem ja nad soovivad, et saaksite kogu oma energia suurepäraste saitide kujundamiseks pühendada..

Hinnakujundus on natuke parem kui sama klassi sarnastel sisenejatel. Mitmetasandiline hinnastruktuur sarnaneb suuremate veebimajutusettevõtetega, nagu WP Engine, sarnase mustriga, lisaks pakub Flywheel:

 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Saidi tasuta migratsioon
 • Lavastuspaigad
 • Juurdepääs paljudele teemadele
 • PHP 7 ja WordPressi tundvate tehnikute tugi
 • Arvukad õppematerjalid oma klientidele

Reageerimisajad kipuvad kulgema pisut aeglasemalt kui mõnel suurel mängijal, kuid 700 ms on siiski parem kui soovitatav minimaalne 1000 ms. Üks tohutu pluss on aga see, et ettevõte on pühendunud üksnes WordPressi hallatavate hostimiskavade pakkumisele. See selleks. Nad ei paku muud.

Sarnaselt teistele konkurentidele, kes sihivad agentuure ja töötavad saitidel, on hostikonto ülekandmine kliendile imelihtne. Kui näete end kõige rohkem disainerina, turundajana või agentuuri osana, on see hostimisplatvorm, mida soovite kõigepealt oma otsingus vaadata. See on ühe klõpsuga WordPressi hostimislahendusele nii lähedal, kui leiate.

Lugege kogu hooratta ülevaadet

Parim WooCommendi jaoks: LiquidWeb

vedelveeb

Algtaseme plaanihind: WordPressi jaoks 29 dollarit kuus ja WooCommendi jaoks 39 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 152 ms

Uptime: 100%

Vaadake LiquidWeb WordPressi kavasid

WooCommerce on WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab kasutajatel luua täielikult funktsionaalseid e-poe veebisaite. Arvestades sellise saidi loomise ja käitamise võimalikke väljakutseid, on hea, kui seal on juhitud tugimeeskond, kes abistab teid asjade silumisel. Liquid Web on tuntud ka selle poolest, et on arendajasõbralik hostimislahendus. Kui olete mures juurdepääsu pärast WordPressi veebisaidi mutritele ja poltidele, on Liquid Web väga ahvatlev hostimisvõimalus.

Kui tegelete sellise projektiga, siis teete seda tõenäoliselt kellegi toel, kes teab, kuidas koodi kodeerida. Neil on hea meel kuulda, et LiquidWeb pakub juurdepääsu ka:

 • VPS-serverid
 • Pilvemajutus
 • Pühendatud serverid
 • Serveriklastrid

Vedelveeb on mõnes mõttes antitees sellele, millised ettevõtted nagu Flywheel ja Kinsta üritavad olla. Selle asemel, et teha disaineritele kõik ülilihtsaks, pakuvad nad kiirust, jõudu ja madala juurdepääsu taset. Võite oma käed määrduda näiteks järgmiste asjadega:

 • SSH-kest
 • Kimp tasuta SSL-sertifikaat
 • Git versiooni juhtimine
 • Otsene juurdepääs MySQL-i andmebaasile, mis juhib WordPressi

Samal ajal on vaja palju automatiseerimist ja tuge. Näiteks nii pluginaid kui ka WordPressi tuuma värskendatakse regulaarselt. Komplekti kuulub ka saidi hooldus. Saidihalduse lihtsustamiseks ja kasutajatele juurdepääsu saamiseks oma saitide analüüsile on olemas juhtpaneel.

Kui soovite WP-mootori ja e-kaubanduse osas tõsiselt pöörduda, on Liquid Webil palju pakkuda. Igaüks, kes haldab veebipoega väikest ettevõtet, peaks oma otsingut alustama Liquid Webist.

Lugege täielikku Vedelveebi arvustust

Parim odava ja kiire jaoks: A2-hostimine

a2hosting

Algtaseme plaanihind: 3,92 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 1730 ms

Uptime: 99%

Vaadake A2 hostimisplaane

A2 Hosting pakub odavat paketti, millel pole piiranguid andmete edastamisel ega külastajatel. Ka vähem odavate plaanide füüsiline mälu on valusalt madal, ehkki 512 MB ja 2 GB vahel on numbreid, mida teised WordPressi majutusteenuse pakkujad on juba ligi kümme aastat vähendanud. Lisaks hallatud DNS-i abile ja saidi migratsioonile pole ka teie saidiga otse töötamiseks palju tasuta tuge.

Ettevõte müüb domeene ja pakub ka VPS-i hostimist ning spetsiaalset serverit. Teie versiooniuuendustee on aga täielikult teie enda teha, hinna osas võib seda oodata.

Nende servereid ei süüdistata kunagi välkkiiretes töödes, kuid nad pole hinna osas kohutavad. Komplekti kuulub e-posti hostimine ja inimesed, kes soovivad administraatoritena oma serveritesse pääseda, saavad kasutada cPaneli. Lisaks WordPressile saate oma saidil kasutada ka muud CMS-i. Samuti pakuvad nad võimalust valida andmekeskuste hulgast USA-s, Euroopas ja Aasias. Isegi kui seda asjaolu arvesse võtta, ärge oodake suuri lehe laadimisaegu.

Kui tegemist on vanema WordPressi koodiga, sisaldab A2 hostimine vähemalt ühte huvitavat võimalust. Need võimaldavad teil valida PHP versioonid, mis ulatuvad tagasi versioonini 5.5. Teil on ka tugi MySQL, Node.JS, SSH GIT, Python ja Ruby jaoks. Kui olete arendajana mõnevõrra pädev, on WordPressi saidi hostimispaketi jaoks palju pakkuda.

Me ei soovitaks seda paketti kõigile, kellel pole eriti tehnikat. Disainerid, turundajad ja agentuurid peaksid olema ettevaatlikud, kui neil pole kooderit, millega neil on mugav töötada.

Lugege täielikku A2 majutuse arvustust

Parim tipptasemel pilvemajutusvalikute jaoks: pilveteed

pilveteed

Algtaseme plaanihind: Mõneti ebaselge

Reaktsiooniaeg: 580 ms

Uptime: 100%

Vaadake Cloudways’i plaane

Tipptasemel veebimajutustehnoloogia tööle rakendamine võib olla väljakutseks inimestele, kellel pole arendamise ega programmeerimise tausta. Cloudways on veebimajutusteenus, mille eesmärk on pakkuda oma klientidele hõlpsat juurdepääsu tehnoloogiatele nagu:

 • AWS
 • Google’i pilv
 • Digitaalne ookean

Kõike seda toetab tehniline, administratiivne ja klienditoe tase, mis on vajalik, et aidata disaineritel, agentuuridel ja muudel arendajatel mitte nii palju arendajaid tööle panna. Saate kaasaegse tarkvarapaki, mis kasutab:

 • Kerge Nginxi keskkond
 • MariaDB

Kasutajad, kes soovivad jääda kinni Apache’i ja MySQLi vanast WordPressi ökosüsteemist, tunnevad samuti heameelt, et siin pakub Cloudways hostimisplaane, mis vastavad ka nende vajadustele.

Cloudways on üks suur miinus – ettevõte ei tee suurt tööd, tõmmates joone otse oma hinnastruktuurist konkreetsesse WordPressi veebisaidi hostimiskavasse. See muutub veelgi keerukamaks, kui mõistate, et mõned võimalused, näiteks AWS-i kasutamine, järgivad pilveteenuse pakkuja mõõtestruktuuri. Näiteks Amazon kasutab protsessori kellatunnist arveldusmeetodit, mis võib muuta hinnakujunduse muutuva ja ettearvamatuks.

Pilveviiside abil saate WordPressi veebimajutuse seadistuse, mis kasutab kaasaegseid pilvandmetöötluse tehnoloogiaid nii kiiruse kui ka stabiilsuse tagamiseks. Kui otsite parimat WP-mootori jaoks saadaolevat hostimist pilves, on Cloudwaysi raske ületada. Ettenägematu hinnastruktuur võib palju inimesi siiski maha jätta.

Loe täielikku Cloudwaysi arvustust

Parim sisenemistasandil: Bluehost

sinine vaim

Algtaseme plaanihind: 7,99 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 410 ms

Uptime: 99,99%

Vaadake Bluehost Plaane

Bluehost on selles valdkonnas vana ooterežiim paljudele, kes on haldanud vähemalt ühte WordPressi ajaveebi hostimise kontot. Nad pakuvad esimest aastat tasuta domeeninime ja muidugi tähendab see ka seda, et nad müüvad domeene. Nende kaudu saate ka tasuta SSL-sertifikaadi. See on tagurpidi inimestele, kes soovivad hoida kogu oma kraami ühel hostimiskontol.

Madalas otsas on teil 50 GB SSD-salvestusruumi. Ainult umbes kahekordse hinnaga saate minna ühe nende tipptasemel hostimisplaani juurde ja hankida ühele kontole mõõtmata salvestusruumi ja piiramatu arvu veebisaite. Samuti on teil juurdepääs sisuteenuste pakkumise võrgule, mis aitab staatilisi faile, näiteks pilte, PDF- ja HTML-lehti teenindada. Bluehost on ka üks ainult kolmest hostimisettevõttest, kellele WordPress.org on soovitanud partnerit.

Kui otsite algtaseme suvandit, mis pakub teie patu jaoks palju pauku, on Bluehost suurepärane valik. Saate kindla kiiruse ja saadavuse ning teie sait on turvaline ja regulaarselt värskendatud. See on eriti hea valik, kui soovite teha asju näiteks parkida domeeninimesid või toota mitut turundussaiti.

Loe täielikku Bluehost arvustust

Parim odavate pilvemajade jaoks: HostGator WordPress Cloud

hostgaator

Algtaseme plaanihind: 5,95 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 1400 ms

Uptime: 100%

Vaadake HostGatori plaane

HostGator on veebimajutuse ooterežiim, mis on olnud kasutusel juba 2002. aastast ja mida paljud kasutajad usaldavad. Pilv, mis pakub pakkujatele sirgjoonelist hinda ja väikeettevõtte kasvades saab plaane hõlpsasti laiendada. Reageerimisajad on vaesed, kuid tööaeg on suurepärane.

Kui otsite igavat ja lihtsat õiglase hinnaga hostimisplaani, on HostGator enamat kui töö ära. Hostgator kasutab oma armatuurlaual proovitud ja tõelist cPaneli. See pole suurepärane keskkond ilma arengutaustaga inimestele, kuid see on õige seadistus, kui teil on keegi vanade juhtpaneelidega kursis, mida kasutavad enamus vanemaid veebisaidi pakkujaid. Te ei saa lõõskavat kiiret WordPress-i hostimispaketti, kuid see teeb selle töö ära.

Loe täielikku HostGatori arvustust

Parim hallatava ettevõtte jaoks: Leheline

lehelik

Algtaseme plaanihind: 199 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 1400 ms

Uptime: 100%

Vaadake Pagely plaane

Kui Pagely odavam seadistamine 199 eurolt kuus teeb teile pausi, siis pole te tõenäoliselt nende sihtklient. Pagely eesmärk on pakkuda WordPressi jaoks parimat VPS-i ettevõtluse klientidele. Nende pakkumine ulatub tuhandetesse kuus ja ribalaiuse mõõtmist alustatakse sadade GB-dega.

Konfiguratsioon on ette nähtud väga turvaliseks ja põhjalikult hallatavaks. Tugimeeskond on valmis kliente aitama ööpäevaringselt.

Kui otsite tipptasemel lahendust, mis annab teile juurdepääsu AWS-i pilvearhitektuurile, Leheline on suurepärane valik. Nad ei ole alustavate ettevõtete ja väikeettevõtete parim sõber, kuid kindlasti on see ettevõte, mida soovite oma nõudmiste kasvades silmas pidada. Lõpuks võite saada palju liiklust, kui Pagely “odava” paketi ostmine on kulutõhusam kui teiste pakkujate tippklassi pakettidega laienemine..

Loe täielikku Pagely arvustust

Parim mustuse jaoks odav: EasyWP by NameCheap

nimekapp 2019-juuni

Algtaseme plaanihind: 3,88 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 350 ms

Uptime: 99,9%

Vaadake nimekepi plaane

Kui odav pole just teie jaoks piisavalt hea, on seal NameCheap. Saate tasuta domeeninime ja tasuta abi saidi migreerimisel ning see pole midagi. Nad pakuvad jagatud hostimispakette, mis tagavad oodatava jõudluse.

Uptime on tegelikult üsna korralik ettevõttele, kes WordPressi arvustuste hostimise arvustuses alati hästi ei reageeri, nagu ka reageerimisvõime. Põhimõtteliselt nelja dollari eest ei saa te palju abi, kuid selles hinnasegmendis võiksite halvemini hakkama saada. Kui te pole rahul, saate ka lõõgastuda, teades, et nad pakuvad ka 30-päevast raha tagasi garantii.

Lugege kogu NameCheap arvustust

Parim domeeniomanikele: GoDaddy WordPress

godaddy

Algtaseme plaanihind: Kuus 9,99 dollarit

Reaktsiooniaeg: 800 ms

Uptime: 99,8%

Vaadake GoDaddy plaane

GoDaddy raius aastaid tagasi tohutu segmendi domeeninimede turust. Pole üllatav, et selle pakkumise hulka kuulub ka WordPressi ajaveebide hostimine. Neil on palju pukseerimislahendusi ja see võib olla köitev inimestele, kellel juba on domeenid.

Ettevõte pole tegelikult kõige odavam ega kiirem. Nad pole tegelikult milleski tippklass. Kui teil on aga mitmeid domeene, on kogu oma töö ühel hostimiskontol hoidmisel oma plussid.

Loe GoDaddy täielikku arvustust

WordPressi hostimisfunktsioonid, mida tuleks enne ostmist kaaluda

Märkad mõnda teemat, mis arenevad koos erinevate hostiteenuse pakkujatega. Mõned ettevõtted on suunatud inimestele, kes vajavad toorest jõudu ja kiirust, teised aga üritavad odavat teenust müüa. teised vastavad konkreetsetele segmentidele, näiteks agentuuridele ja disaineritele suunatud segmendid, pakkudes:

 • Üleminevad veebisaidid
 • Ühe klõpsuga väljaanne
 • Tasuta rändeabi
 • Tasuta domeenid ja SSL-sertifikaadid

Kui olete mures selle pärast, et arendaja kontrollib veebisaidi üle kontrolli, peate muretsema ka selliste asjade pärast nagu SSH ja FTP juurdepääs, traditsiooniliste juhtpaneelide (nt Plesk ja cPanel, Giti versiooni juhtelementide) kättesaadavus ja juurdepääs nende aluseks olevatele materjalidele andmebaas.

Eelinstalleeritud pistikprogrammid on samuti suur asi. WordPressi lisandmooduleid pole kunagi lihtne ise käsitseda. Teil võib olla midagi, mis töötas PHP 5.1-s suurepäraselt, kuid kasutab nüüd versiooni 7.3 aegunud koodi. Pistikprogrammide eelinstalleerimine ja regulaarne automaatne värskendamine on lihtsaim viis sedalaadi konfliktide vältimiseks.

Hind pole veel kõik, kuid see on oluline. Veelgi olulisem on hea mõte, kui saaksite varba vette kinni panna ja näha, milline on kogemus. Jälgige raha tagastamise garantiisid.

Samuti on kasulik mõista mõnda põhimõtet. Vaatame mõnda neist.

Mis on WordPressi virtuaalserver?

Jagatud hostimist peetakse laialdaselt hostimisplaanide absoluutseks madala hinnaga. Jagatud hostimissüsteem on serveris üks eksemplar, mis pakub hostimist igale veebisaidile ühe opsüsteemi kaudu. See tähendab, et jagate mäluruumi ja CPU-tsükleid teiste inimeste veebisaitidega.

Veel murettekitav – jagate teistega ka failisüsteemiruumi. See muudab teie kogu seadistuse haavatavamaks. Ärge kindlasti pange jagatud hostimise seadistusele e-kaubanduse saiti ega midagi muud, mis kogub tundlikke kasutajaandmeid. Seda lähenemisviisi tuleks kasutada ainult miinimumtasemel veebisaitide jaoks, mis tuleb välja panna võimalikult odava hinnaga. Kui soovite postitada rongide kohta WordPressi ajaveebi, minge jagatud hostingu abil hulluks.

Ka jagatud võimalused on sageli piiratud. Võimalik, et te ei saa oma pistikprogramme ega isegi teemasid installida. Enamik ei anna teile SSH-tasemel juurdepääsu, nii et arendajad võivad need tõenäoliselt unustada. Kohandatavus on piiratud ja tavaliselt on hostimispaketi ühiskasutatavas keskkonnas ulatuslikkust raske muuta.

Tõenäoliselt takerdute rändamisega, kui olete oma hostis piire ületanud. Veelgi hullem, võite oma saidi piires avastada isegi oma saidi aeglasel päeval. Pidage meeles, et teie ressursid on kõigi ressursid. Piisab, kui kõik teised kasutajad saavad jagatud hostis kõik saidid aeglustada või isegi krahhi saada.

Mis on WordPressi pilvemajutus?

Ärihoone, pilvelõhkuja otsib üles

Pilvemajutus on loodud massiivsete serverifarmide kasutamiseks, et suunata tonni ressursse ülesannete täitmisele. See muudab masinõppe hulga kallimaks ja see on väga populaarne ka ettevõtetes, mis pakuvad tarkvara kui teenust (SaaS). Põhimõtteliselt on WordPress lihtsalt veel üks võimalus SaaS-i jaoks.

Pilvemajutuse juures on tore see, et saate ressursse kiiresti suurendada või vähendada. See võib olla tõeline erinevuste looja ettevõtetele, kellel on hooajalised nõudmised. Kui ootate puhkuseostuhooajal tohutut liiklust, tagab pilve hostimise lahendus, et teil on koormaga toimetulemiseks vajalikud ressursid. Samamoodi saate oma konto uuele versioonile üle viimisega kiirendada peaaegu kohe.

Pilvemajutuse peamine varjukülg on mõõdetud hinnakujundus. Eelkõige AWS on kurikuulus ettearvamatute arvete osas. Enne registreerumist on hea mõte küsida prognoositava hinnakujunduse kohta. Näiteks üksainus märkamatu teenuse keelamise rünnak võib teid riputada tohutu arvega.

Mis on WordPress VPS-i hostimine?

VPS tähistab virtuaalset privaatserverit. VPS toimib põhimõtteliselt nii, nagu see oleks iseseisev masin, kuid tegelikult on see suuremas masinas jaotatud.

Alguses põsepuna võib see tunduda jagatud hostina, kuid see pole nii. Erinevus on see, et VPS-is on teie virtuaalse masina jaoks eraldatud osa salvestusruumi, mälu ja protsessori toidet. Sellel on oma opsüsteem ja failisüsteem ning need ei suhtle kellegi teise kontodega. See tähendab, et teie hostimiskonto on halvimal VPS-il tohutult turvalisem ja stabiilsem kui parima jagatud konto korral.

VPS on hea valik, kui teil pole raha suurema arve jaoks. See pole nii hea kui spetsiaalse hostimasina omamine, kuid harva märkate erinevust, kui pommitatakse sekundis sadu taotlusi..

Mis on WordPressi hallatav hostimine?

Hallatud majutamine kõigile, kellel pole palju arenduskogemusi. Isegi arendajatele meeldib kontode haldamine, kuna see tähendab, et neil on ettevõttes keegi, kes on häda korral valmis neid päästma. Kui kasutate haldamata kontot, pole teil parem kui teil oleks kontoris veebiserver.

Hallatavate hostikontode juures tuleb meeles pidada, et tugimeeskonna kvaliteet on väga oluline. Paljud ettevõtted ütlevad, et pakuvad hallatud tuge, kuid see ei aita, kui inimeselt vastuse saamine võtab 40 minutit, kui Google teie serveril viiruse märgistab.

Üldiselt teevad ettevõtted, kes väidavad end olevat maailma mittetehnikumid, hallatava WordPress-hostimisega paremat tööd. Disainerid ja agentuurid ei kavatse pikka aega puudust toestada. Nad hakkavad lihtsalt panuseid kokku tõmbama ja minema teise ettevõttesse.

Kas tasuta WordPressi majutamine on reaalne?

Kas saadaval on tasuta valikud? Jah. Nad pole Bigfooti ja Loch Nessi koletise illegaalsed lapsed.

Kas nad on head? Ei.

Minge tagasi ja lugege jaotist jagatud hostimise kohta. Hoidke nüüd peas kõiki selle jaotise ideesid ja kujutage ette kõiki võimalikke asju halvemal viisil.

Teid ei aita juhitud tugimeeskonnad, kes ootavad teid abistama. Tegelikult on teil õnne, kui saate abi AI-põhiselt vestlusbotilt. Jah, teil on üks halb päev tasuta hostimisega ja te soovite päevi, mil saaksite teisel pool planeeti asuvas kõnekeskuses rääkida mõne muu emakeelega inglise keele oskajaga.

Tasuta WordPressi hostimine on lihtsalt raske. Isegi mitte korra. Teie kood ei teinud teile midagi piisavalt halba, et seda ära teenida.

Märkus kiiruse kohta

kiirus, München, tuled

Kiirus loeb ka palju. Kui see on täiesti selge, laadige kogu maailmas veebisaitide laadimisajad on kohutavad. Suurematel jaemüüjatel ja automarkidel on saidid, mille laadimine võtab aega 9–11 sekundit. Enamik toimivusjuhiseid soovitab kasutajatel pärast seda veebisaitidest loobuda vaid kolm sekundit. Ainult tapja sisu hoiab inimesi umbes 10 sekundit ringi.

Meie poolt loetletud kiirusi vaadates teisendatakse 1000 millisekundit (ms) üheks täissekundiks. Esimesel ülevaatusel võiksite mõelda: “Lahe, kõik need kiirused on alla kolme sekundi. Ma olen valmis! Andke mulle kõige odavam! ”

Siin on probleem: reageerimisajad annavad teile teada ainult selle, kui kaua võtab brauseril ja serveril aega nn HELO päringu töötlemine. See annab Chrome’ile, Firefoxile, Edge’ile, Opera’le või Safarile lihtsalt teada, et olemas on konkreetselt taotletud ressurss ja seda hakatakse teenindama. Teisisõnu – see võtab kaua aega, kuni server võtab telefoni üles ja ütleb: “Tere, olete jõudnud WordPressi saidile, mis töötab LAMP-virnas.”

Kui lisate WordPressi hunnikusse, lisate arvutusaega. WP-mootori PHP-kood võtab iga toimingu töötlemiseks mõned millisekundid. Viska sisse mõned pistikprogrammid ja teema, et muuta see veelgi aeglasemaks. Kui lehel töötab Javascript, näiteks saidivälise analüüsi paketi kaudu, lisate nüüd täissekunde.

Järsku tundub erinevus 200 ms ja 1400 ms laadimisaja vahel asjakohane. Eriti kui teil on keeruline seadistus, võib see lisasekund erineda külastajate vahel, kes teie sisu näevad või lahkuvad.

Järeldused

WordPressi hosti leidmine on tasakaalustav toiming. Ilmselt soovite oma dollari jaoks saada võimalikult palju tuge, kiirust ja funktsionaalsust. Muidugi piirab seda täpselt see, kui palju dollareid saate endale lubada, et antud kuul raha välja maksta.

Üldiselt peaksite uurima järgmisi võimalusi:

 • VPS
 • Pühendatud serverid
 • Spetsiaalse WordPressi hostimine
 • Pilvepõhised hostid

Ükski neist pole täiuslik lahendus, kuid üldiselt edestavad nad kõike, mida näete vaba- või jagatud sektorites.

Samuti peaksite oma nõudmiste üle inventuuri tegema. Ühtset veebisaiti ülal pidaval ja siseruumides töötaval arendajal on väga erinevad vajadused kui agentuuri kujundajal. Arendaja soovib omada ühte seadistust, mille üle oleks palju kontrolli, näiteks SSH, FTP, MySQL ja Git. Teisest küljest võib disainer saada tohutult kasu seadistusest, mis võimaldab neil mõne kuu jooksul anda kliendile konto lukustamata, laoseisu ja tünni..

Lühikese enesehinnangu abil saate oma nõudmised siiski kiiresti paika panna. Koostage kirjalik kontrollnimekiri ja vaadake selle artikli sisu üle. Lisage kindlasti ka hirmul olev eelarverea kirje. Võrreldes oma kontrollnimekirja iga hostiettevõtte tugevuste ja nõrkustega, saate üsna kiiresti aru, milline neist sobib teie vajadustele kõige paremini.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector