14 parimat pilvimajutuse pakkujat ja teenust (mai 2020)

14 parimat pilvimajutuse pakkujat ja teenust (mai 2020)

14 parimat pilvimajutuse pakkujat ja teenust (mai 2020)

Otsite parimat pilvemajutust, kuid pole aimugi, kust alustada?


Pilv tähendab erinevatele inimestele erinevaid asju. 

Põhimõtteliselt otsime kiiret, hajutatud, skaleeritavat hostimist – hea toega ja ettevõttele sobiva hinnaga.

parim majutus väikeettevõttele

Pilvandmetöötlus on viinud hostimisvõimaluste buumi. Paljud hostimisteenused on turule jõudnud pilveserveritega, kuid see võib jätta kliendid segaseks, kas nad tõesti saavad parimat pilveserverit. Vaatame 14 turul pakutavat muljetavaldavamat varianti ja siis selgitame, mis on pilvepõhine server ja mis võiks teile kasu anda, kui registreeruksite pilve hostimise teenuse pakkujaga.

Selle uurimistöö abil saate valida 2020. aasta mais parima pilvemajutuse.

1. Cloudways pilvemajutus

pilveteed

Alghind: 10 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 710 ms

Uptime: 99,99%

Vaadake Cloudways’i hinnakujundust

Cloudways on hostiettevõte, mis on keskendunud mõistliku hinnaga suure võimsuse pakkumisele. Need ei ole pilveserverite hostimise valdkonnas absoluutselt kõige odavamad, kuid nende pilveserveri hinnad tähistavad suurepärast väärtust nende süsteemide pakutavale võimsusele. Ettevõte pakub teie saidi hostimise võimalust paljudel pilveserverite hostimisplatvormidel, sealhulgas:

 • Digitaalne ookean
 • Linode
 • Vultr
 • Amazoni veebiteenused
 • Google Cloud platvorm

Samuti võite leida pilveserveri hinnad, mis vastavad laiale skaalavalikule. Nende 10-dollarine kuuplaan pakub eksemplari ühe südamikuga, kuid saate vaadata valikuid, mis pakuvad kõikjal kahetuumalistest 32-tuumaliste lahendusteni. Kui olete 32-tuumasesse maailma sattunud, tegelete loomulikult ettevõtte tasemel pilve hostimise lahendustega, nii et loodetakse maksta 1000 dollarist põhja poole.

Cloudways ei saa klientide ega tehnilise toe jaoks suurepäraseid hindeid. Paljudel juhtudel olete omaette, kui soovite kasutada kohandatud koodi või vähem tavapäraseid lahendusi. Tõenäoliselt pole see suurepärane võimalus inimestele, kellel pole vähe või puuduvad tehnilised teadmised, kuid nad pakuvad suurepäraseid pilveserveri hindu inimestele, kes võivad soovida AWS-i võimeid, kuid ei taha sattuda umbrohtu nii, nagu Amazoni pakkumised sageli nõuavad.

Vaadake meie täielikku pilveteede arvustust

2. Vedelveebiga hallatav pilv

vedelveeb

Alghind: 51 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 150 ms

Uptime: 100%

Vaadake vedela veebi hinnakujundust

Vedelveeb pakub seda, mida saab hõlpsalt iseloomustada kui parimat pilveteenust turul. Pilveserverite hinnakujunduse muutudes muudavad need algtaseme klientidele siiski varjupaiga saamise väga raskeks. Isegi kui olete nõus maksma parimate pilvede majutamise eest, võib nende kalduvus oma teenuseid erinevatesse toodetesse sülitada muuta asjad segaseks.

Nende pilveveebimajutuse tooted jagunevad umbes neljaks hostimispaketiks. Järjestades skaala väikseimast võimsaimast võimsamateni, on need järgmised:

 • Pilvesaidid
 • Pilve VPS-i hostimine
 • Spetsiaalne pilvepõhine serverimajutus
 • Isiklik pilvemajutus

Pilvesaidide valik on funktsionaalselt piiramatu domeeninime hostimine. Vaatamata sellele, kui palju võite kontole toppida, saate 51 dollarit kuus. Pilve VPS on põhimõtteliselt sama, mis virtuaalse privaatserveri või spetsiaalse serveri kasutamine, välja arvatud see, et see hostitakse pilves ja on sellest tulenevalt üsna skaleeritav. Sama idee kehtib ka spetsiaalsete pilve hostimise lahenduste puhul, välja arvatud see, et teil on kogu jagu kõik enda jaoks, selle asemel, et jagada jagatud ressursse teistega.

Ehkki kõige huvitavam variant on siiski isiklik pilvemajutus. See on sisuliselt terve pilvesüsteem, mis kõik teile endale sobib. Kujutlusväärselt maksate lihtsalt alustamiseks 1500 dollarit põhja pool kuus. Ettevõtetele, kes vajavad märkimisväärset tulejõudu, on see siiski asi, mida vähesed teised veebimajutusteenuste pakkujad pakuvad. Saate isegi oma eksemplari jaotada, madala hinnaga plaanidega lubades samal pilvel samaaegselt töötada kuni 5 virtuaalserverit.

Veel üks vedelveebi pluss on see, et nad pakuvad abi mitmesuguste ettevõttesisese veebimajutusega seotud probleemide lahendamisel. Näiteks võite saada abi järgmistes küsimustes:

 • PCI-vastavus e-kaubanduse veebisaitidele
 • HIPAA vastavus tervishoiuteenuste pakkujatele
 • Rakenduse hostimine

Teie pilve eksemplare hakatakse kasutama kaasaegsetes SSD-draivides andmekeskustes, millel on mitu koondamist nii salvestusruumi kui ka toite jaoks. Kui soovite absoluutselt parimat pilveteenuse pakkuvat ettevõtet ja olete nõus selle toimimiseks sularaha koguma, on Liquid Webi raske sobitada. Kõigile teistele on see ilmselt liiga kallis.

Vaadake meie täielikku LiquidWeb arvustust

3. A2 hostimispilve VPS

a2hosting

Alghind: 5,00 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: üle 1000 ms

Uptime: 99%

Vaadake A2 hostimispilve VPS-i

Kui otsite populaarseimate pilveteenuse pakkujate hulgast ühte odavamat varianti, teeb A2 Hosting selle niši klientidele meeldimise nimel väga head tööd. Kuigi te ei kavatse välkkiiret kiirust saada, võite hankida juurte juurdepääsuga neljatuumalise paketi kõigest 15 dollariga kuus. Nimelt pidasid A2 hostimise pakkumised paralleele VPS-i hostimisega, kuid selles hinnaklassis võib oodata piiratud piiri.

Kui kõik on võrdsed, teeb ettevõte siiski hea tööpakkumise, pakkudes stiimuleid. On olemas raha tagasi garantii. Iga konto sisaldab tasuta SSD-draivi ja vähemalt 2 TB ribalaiust kuus. Samuti pakuvad nad aastaringselt tehnilist tuge ja klienditeenindust aastaringselt ning see hõlmab ka telefoni teel pakutavat abi.

Kui otsite pilvemajutusega alustamiseks võimalikult riskivaba võimalust, on A2Hosting teid katnud. Inimesed, kes otsivad tõelisi ettevõtlusklassi andmekeskusi, mis on hästi reageerivad, võiksid siiski otsida mujalt, eriti arvestades, et nende tipptasemel pakkumine pole suhteliselt kõrgete hindade korral ülimaitsev väärtus. Turu madalamas otsas on aga häid valikuid.

Vaadake meie täielikku A2-hostingu ülevaadet

4. SiteGround

saidiplats

Alghind: 80 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 710 ms

Uptime: 99,99%

Vaadake saidi maapealset hinda

SiteGround proovib ühendada head-mitte-suurepärase esituse paljude tasuta mängudega, mis meeldivad inimestele, kes ei ole tehniliselt asjatundlike lahedate laste tipptasemel. Need pakuvad suurepärast tööaega ja reageerimisajad on piisavalt head, et kõik, välja arvatud aeglasemad saidid ja veebirakendused, peaksid saavutama mõistlikud laadimisajad.

Samuti saate:

 • Juurdepääs tasuta CDN-le
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Tasuta rändeabi ühe WordPressi saidi korral
 • Spetsiaalne IP-aadress
 • SSH ja SFTP juurdepääs

Samuti tagavad nad, et kõik teie pilvepõhise süsteemi pilvandmetöötluse ressursid on pühendatud ainult teie serverile. Kui vajate IT-abi, on neil töötajad, kes pakuvad täielikult hallatavate teenustega kätt.

SiteGround muudab ressursside alamkontodele eraldamise ülilihtsaks. Kui juhite turundus- või disainibürood, saab selle abil iga alamkonto kasutamist väga hõlpsalt kohandada. Eriti klientidega suheldes saate seda funktsiooni kasutada koos pilvemajutusest loodava mastaapsusega, et pakkuda erinevaid pakette. Üksikutele alamkontodele saab määrata ka tasuta DNS-teenuseid.

Samuti pakub ettevõte iga päev varukoopiaid. Neid kiireid varukoopiaid hoitakse väljaspool ettevõtteid ja neid saab ühe klõpsuga lahenduse abil taastada.

SiteGround teeb head tööd, et leida tasakaal sellise tehnoloogia võimsuse vahel, mille olete teeninud pilvemasinaga minnes ja mida kasutajasõbralikumaks kasutamiseks pakkuda. Edasijõudnud kasutajad tunnevad rõõmu olemasolevast juurdepääsu tasemest ja ülejäänud maailm saab endiselt piisavalt kliendi- ja tehnilist tuge, et kõigega hakkama saada.

Vaadake meie täielikku SiteGround arvustust

5. InMotion

sissejuhatuse majutamine

Alghind: 34,99 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 400 ms

Uptime: 99,95%

Tutvuge InMotioni hostimisega

InMotioni pakkumistesse sukeldumisega kaasnev väike häirivus on see, et nad ei tee asja hästi sirgeks panemisel. Kavad on esitatud agentuuride, väikeettevõtete, ettevõtete ja rakenduste jaoks. Odavaim plaan on jaotises „Rakendused” ja seda saab kasutada hostimise korraldamiseks, nagu ka teisi.

Üks oluline negatiivne külg on see, et nende pakkumised põhinevad üksnes Linuxil. See on üsna ka LAMP-virna ökosüsteem. Kui soovite Windowsi pilveserverit, otsite kindlasti mujalt. Neil on ka andmekeskused ainult USA-s.

Inimesed, kes on rahul LAMP-i kitsa rakendusega, näiteks WordPressi, WooCommerce’i või Magento käitajad leiavad, et InMotion on SiteGroundi kulutõhusam versioon, kuid millel on vähem vabavahendeid. Kui tunnete end väiksema toega ja soovite eelistada hinna ja jõudluse tähtsust, eriti turu madalaimas osas, on InMotioni raske võita. Vähem tehniliselt asjatundlike kasutajate ja Microsofti rahvahulga jaoks on see parimal juhul siiski õppimiskõver.

Ettevõte pakub pikka raha tagastamise perioodi – 90 päeva. Kui teil on võimalus seda proovida, on see riskivaba võimalus uue veebimajutajaga tutvumiseks.

Vaadake meie täielikku InMotioni arvustust

6. HostGator

hostgaator

Alghind: 4,95 dollarit kuus.

Reaktsiooniaeg: 430 ms

Uptime: 99,98%

Vaadake HostGatori hinnakujundust

Ebatõenäoliselt odava ettevõtte jaoks on HostGator natuke üllatus. Kuumaksega 4,95 dollarit kuus saate:

 • Kaks protsessori südamikku
 • Kaks GB muutmälu
 • Mõõtmata ribalaius
 • Tasuta SSL-sertifikaat

Ettevõttel on ka domeeninimede registreerimisega tegelev ettevõte, nii et saate kogu oma veebisaidi kraami koos hoida ühel kontol. Ehkki madalaima hinnaga konto võimaldab ainult ühte domeeni, liikudes järgmisele tasemele (6,57 dollarit kuus), saate te piiramatu domeeni hostimise ja kaks korda rohkem tuuma ning kaks korda rohkem RAM-i.

Nagu hostimisettevõtete madalamatel astmetel on tüüpiline, võite oodata piiratud tarkvarapaketti. Teil on juurdepääs Linuxi keskkonnale, mis toetab selliseid rakendusi nagu:

 • Joomla
 • Drupal
 • Magento
 • WordPress

Pole üllatav, et hakkate omaette hakkama saama ilma hallatavate teenusteta. Kuid mustuse odava variandi puhul saaksite teha palju halvemini kui HostGator.

Vaadake meie täielikku HostGatori arvustust

7. DreamHost

unenägu

Alghind: 4,50 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 720 ms

Uptime: 99,96%

Tutvuge DreamHostiga

DreamHost on veel üks odavate pilvehotellide sektorisse siseneja ja ka teine ​​veebimajutusteenuste pakkuja, kellele võiks kasu olla, kui oma pakkumistest selgem oleks. Esimene suur häiritus, mis teid kui klienti tabab, on see, et ainsad tooted, mida ta oma hostimislehel loetleb, on „DreamCompute” ja „DreamObjects”. Selle asemel, et selgitada pilvandmetöötluse eksemplaride ja pilvemajutusteenuste erinevust, koondavad nad need kokku jaotisesse „arvutamine” – termin, mis on masinõppe maailmas olulisem kui veebimajutusteenused.

Kui olete sellest varem kündnud, leiate selle turuosa jaoks pettumust valmistava pakkumise. Saate odavaima paketi korral ühe CPU tuuma ja kõik põhineb avatud lähtekoodiga pinu, millel pole muid võimalusi. Tundub, et asjad on suunatud Pythoni, Node.JS ja Ruby kasutajatele, kes ausalt öeldes hakkavad otsima suuremaid arvutuste pakkumisi sellistelt ettevõtetelt nagu Amazon.

Ka arvete ülesehitus on kummaline. Antud kuul on teil 600 tundi arvutustsüklit. Kuud on sellest pikemad ja üksainus märkamatu DDoS-rünnak võib teid hõlpsalt konto ülejäägiks viia, mis toob teile arve. Ausalt öeldes, kui soovite arvutatud ajaga arveldusstruktuuri, on AWS olemas ja pakub suuremat ja tähendusrikkamat infrastruktuuri.

Teisest küljest on nende pakkumisi inimestele, kes soovivad Pythoni või Node.JS-i hostimist, väga lihtne üles seada. Kui see on teie rada, võib DreamHost olla huvitav. Kõik teised võivad aga selles hinnas leida paremaid pakkumisi ja vähem segadust.

Vaadake meie täielikku Dreamhosti arvustust

8. Sinine emane

sinine vaim

Alghind: 36 kuu jooksul 9,99 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 590 ms

Uptime: 100%

Vaadake Bluehost’i hindu

BlueHost pakub kontosid, mille arve esitatakse 12-, 24- või 36-kuulise tähtajaga. Inimestele, kes soovivad õiglase hinnaga madalaimale veebimajutuse astmele sattuda, võib see olla pisut imposantne. Raha tagasi saamise garantiid saate kasutada niikaua

Ettevõte pakub suurepärast kiirust ja ületamatut tööaega. Kui olete huvitatud tugevast esitusest, pakub BlueHost suure jõudlusega ja stabiilset paketti umbes sama odava hinnaga, kui leiate.

Seal, kus BlueHost mõne kliendi vallandab, on ettevõtte nikli ja peenraha lisandmoodul. Kas soovite spetsiaalset IP-d? See on $ 5.99 kuus lisandmoodul. Kas soovite esmaklassilist SSL-sertifikaati? See on 49,99 dollarit aastas. See lisandub kiiresti.

Piiramatu domeeninimede saamiseks kontole peate samuti astme võrra tõusma. Kahe protsessoriga põhipakett on aga hea tehing. Samuti pole ribalaius mõõdetud ja SSH-ga cPanel on tasuta kaasas.

BlueHost on suurepärane võimalus, kuid on ka mõned hoiatused. Veenduge, et saadav pakk kataks kõik, mida vaja, sest lisandmoodulid võivad teid üsna kiiresti purustada.

Vaadake meie täielikku ülevaadet Bluehostist

9. 1&1 IONOS

1 ja 1ioon

Alghind: 15 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 330 ms

Uptime: 99,8%

Vaadake 1&1 IONOS-i hostimine

Pakkumine hinna ja toimivuse vahel 1-ga&1 IONOS pole suurepärane. Seal, kus ettevõte tegutseb, on küll hallatavate teenuste pakkumine. Tehniliselt asjatundlikud inimesed, ausalt öeldes, ei saa ilma paigaldamiseta, mis algab ühest protsessori tuumast ja eraldatakse vaid üks GB RAM-i. Vähem tehniliselt asjatundlikud kliendid tunnevad siiski heameelt, et seal on tehnika- ja klienditugi, mis juhendavad neid mitmetes protsessides.

Nagu on tavaline, kui lähete pilveveebimajutussektoris alla 50 dollari kuus, olete lukustatud Linuxi ja avatud lähtekoodiga tarkvaraga. 1&1 annab teile selles piiratud kaadris natuke rohkem, pakkudes Apache, Nginx ja Tomcat servereid, mis mängivad kenasti Pythonit ja PHP-d. Ka reageerimise ajad on lähedal oma klassi parimatele.

Kui teil on vaja parimat võimalikku laadimisaega, 1&1 võib olla vaatamist väärt. Kõik, kes on huvitatud Windowsi pilveserverist, peavad edasi liikuma ja nende pakkumised pole riistvara seisukohast suurepärased.

Vaadake meie täielikku 1&1 Ionos ülevaade

10. WP mootor

wpengine

Alghind: 35 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 650 ms

Uptime: 100%

Vaadake WP mootori hinnakujundust

WP Engine on nagu nimigi ütleb, WordPressi klientidele suunatud pakkumine. Skaleerimine on mõeldud äriklientidele ja leiate, et määrad tõusevad kiiresti sadudesse dollaritesse. Madalatel astmetel pole suurepärast klienditugi ja telefonitugi saavad ainult kaks kõrgeimat astet. 60-päevane raha tagasi garantii võib siiski mõne võimaluse teie võimaluste uurimisel ära tõmmata.

Iga pakett sisaldab tasuta mitme saidi tuge, nii et te ei pea domeeni lisamiseks lisamakse maksma. Kui vajate kogu planeedi külastajate teenindamiseks globaalseid andmekeskusi, on WP Engine teid katnud. Nad on ettevõte, kes peab end WordPressi varasemate kasutuselevõtjateks ja meeskond tunneb uhkust selle üle, et pakub klientidele seda tehnilist tuge.

See on kindlasti kitsalt suunatud pakkumine. Need, kes soovivad lihtsalt sellist kindlat WordPress-i hostimist, mis kunagi ei vähene ja suudavad kiiresti suureneda, hindavad WP Engine’i.

Vaadake meie täielikku WP mootori ülevaadet

11. Kinsta

kinsta

Alghind: 30 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 230 ms

Uptime: 99,8%

Tutvuge Kinsta Hostingiga

Google’i pilvplatvormi võimendades tähendab Kinsta pakkuda tipptasemel pilvemajutust ainult WordPressi saidiomanikele. See kõik on WP ja ei midagi muud. Ettevõte pakub mitmesuguseid tasuta pakkumisi, näiteks:

 • Lavastuspaigad
 • Kontohaldusvõimaluste sujuvamaks muutmine
 • Tugi asutustele
 • 1. astme otsesed tugiteenused on asjatundlikud tehnikud

Kontohaldusfunktsioonid on peamine müügipunkt. Põhimõtteliselt on idee selles, et loomeagentuurid saaksid klientidele saite välja töötada, neid kasutusele võtta ja seejärel võtmed kliendile üle anda. Kõik jookseb väga kiiresti ja tööaeg on suurepärane. Kui juhite agentuuri, mis on keskendunud WordPressi platvormile, on Kinstat keeruline võrrelda.

Vaadake meie täielikku Kinsta arvustust

12. DigitalOcean

digitaalne ookean

Alghind: 5 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 360 ms

Uptime: 99,99%

Vaadake Digitaalse ookeani hinnakujundust

DigitalOcean pakub odavat algtaseme plaani, kuid peate oma veebisaidi leidmiseks ja veebiserverite majutamiseks seadistama, et teil oleks mõni aeg. Ettevõtte pakkumised on näiliselt kavandatud vastupidiselt kasutajasõbralikkusele.

Jah, on võimalik leida ühe klõpsuga lahendus, mis laseb teil sekundi jooksul juurutada LAMP-serveri või mõne muu sarnase pakkumise. Õnn selle leidmisel. Hea küll, siin see on sest te ei kavatsenud seda kunagi üksi leida.

Ettevõtte kinnisidee “tilkade” ja arvutatud juhtumite osas ei anna palju kindlust, et nad hoolivad klientide majutamisest. Sa lähed omapäi. Mis veelgi hullem – madala hinnaga valikud algavad selle sektori jõudluse madalaimast osast. Saate ühe protsessori ja ühe GB mälu.

Suurimaks plussiks on ühe klõpsuga lähenemine serverite vallandamisele. Saate üsna kaasaegse avatud lähtekoodiga tarkvara, näiteks MySQL 5.7 ja PHP 5.2. Kui te pole siiski hardcore asjatundja, võib olla targem minna mõne DigitalOceani partneri juurde, näiteks eelpool mainitud Cloudways.

13. AWS pilv

aws amazon

Alghind: 3,50 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 500 ms

Uptime: 99,99%

Vaadake AWS Lightsail

Lightsaili virtuaalserverid moodustavad kõigi AWS-i pilvepakkumiste baasi, kuna need puudutavad veebimajutust. Amazon pakub muljetavaldavat juurdepääsu taset ja saate luua ühe klõpsuga lahendusi nii Linuxi kui ka Windowsi pilveserverite jaoks. Koormuse tasakaalustamine on sisse ehitatud ja mastaapsus on automaatne.

Seal on kaks suurt varjukülge. Esiteks on AWS-i pilvemajutus tasuline ja seadistatav. Kindlasummalist hinda on võimalik saada, kuid peate oma konto konfigureerimisel olema väga ettevaatlik. Samuti satuvad kõik, välja arvatud kõige andekamad tehnikad, lootusetult kadunud, kasutades navigeerimist Amazonase pilves.

Saate siiski tasuta SSL-sertifikaadi ja esimene kuu on prooviversioonina tasuta saadaval. Kahjuks peate lisama oma arveldusinfo. Samuti on vajalik tühistamine, vastasel juhul algab arvete arveldamine järgmisel kuul.

Suured Interneti-ettevõtted nagu Netflix tegutsevad AWS-i pilves. Kui soovite sama laadi jõudu ja tunnete end mugavalt hostimislahenduse sisikonda sattudes, on see suurepärane valik. Neile, kes vajavad juhendamist, pole see hea ettepanek, hoolimata sellest, et hind võib hea olla.

Suurtest tegijatest kipub Amazon siiski olema see, mis paneb sind kõige rohkem tundma, nagu tahaksid nad oma pilvriistvara peal tegutsevat väikest ettevõtet. See on aga väga madal latt.

14. Google’i pilv

google pilv

Alghind: 45 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 300 ms

Uptime: 99,99%

Vaadake Google Cloud

Google on veel üks suur nimi tööstuses, mis näib olevat sügavalt huvitatud sellest, et aidata väikestel mängijatel pilveserverites veebimajutust üles seada. Google’i klienditugi on eriti kohutav ja tehniliselt asjatundlikud kliendid põlgavad eriti ettevõtte kalduvust alustada kõiki päringuid madalaima astmega. Google’is tuleb küsida ka kõige targematelt inimestelt maailmas: “Kas olete proovinud selle välja ja siis uuesti sisse lülitada?”

Teisisõnu on Google Cloud halvem kui paljud platvormid, mis lahkuvad lihtsalt teie omal käel. Google’i pilvplatvormi tippu on rajatud palju teisi teenusepakkujaid ja teil on parem neid kasutada. Isegi kui otsite suure jõudlusega arvutusvõimsust, pakub AWS sama jõudlust ka patroneerivalt halva tugikogemuseta.

On ainult kaks kliendigruppi, kes peaksid Google’i hirmust kannatama. Esiteks on neid, kelle hostitud saidid sõltuvad G andmetest või masinõppe platvormidest. Teiseks on neid, kes vajavad ülitähtsaid andmekeskusi igal asustatud mandril. Vastasel juhul vaadake riistvarale juurdepääsu ilma hinge purustavate tugiprobleemideta järgmisele partnerile nagu Kinsta või Cloudways..

Mis on pilveserver?

Pilveserver on süsteem, mis on loodud pakkuma tarkvara kui teenuse (SaaS) paketti tohutul hulgal ressursse. Nimelt jääb suure osa punktist küsimata, mis on pilveserver. Pilveserver ei ole ühegi masinaga üks masin. Selle asemel on see paljude masinate kogum, mis on loodud töötama ühe eksemplarina.

Juhtumeid saab klientide või ülesannete vahel jagada mitmeti. Veelgi olulisem on, et stabiilsuse ja mastaapsuse tagamiseks saab ressursse kiiresti eksemplaridele lisada.

See on üks asi, mis muudab pilvandmetöötluse selliseks ahvatlevaks võimaluseks nii ettevõtetele kui ka klientidele. Parim pilveteenuse pakkuja saab enne klientide laienemist jätkuvalt nõudlust välja arendada, võimaldades sellel praktiliselt lõpmatut mastaapsust. Kui olete pilveveebimajutuse eest maksnud klient, saate kindlalt osta skaala madalaimas osas teenuseid ja lisada sekundite jooksul energiat, klõpsates lihtsalt oma hostingu juhtpaneelil oleval valikul..

Mis on pilvemajutus?

Pilvemajutuse lahendused on vaid üks tükk pilvesektori pirukast, lisaks sellistele asjadele nagu masinõpe, failide majutamine, andmete kaevandamine, IT-kaugteenindus, VPS-i hostimine ja isegi hädaabiteenused. Kui pilvandmetöötluse maailmas toimub veel nii palju muud, võite küsida, mis on pilvemajandus?

Parimatel pilvimajutuse pakkujatel on ressursid, mis on vajalikud spetsiaalse serveri või VDS-i kasutamisest eristamatu kogemuse pakkumiseks, välja arvatud juhul, kui pilvemajutusteenused on tavaliselt stabiilsemad ja kättesaadavamad. Mõned pakkujad pakuvad isegi oma klientidele üksikuid pilve eksemplare, lubades neil sisuliselt olla oma hostimisteenuse pakkujatena.

Mastaapsus on pilvemajutuse ja sarnaste võimaluste juures suur pluss. Kuigi pühendatud ja virtuaalsed pühendatud serverid on kindlasti samm edasi väiksemate valikute ees nagu jagatud hostimine, on neil kõigil oma piirid. Täpsemalt, kui olete oma ressursid ära kasutanud, on see ainus lahendus, et viia kõik uude ja võimsamasse serverisse.

Pilvandmetöötluse valdkonnas saab rohkem ressursse lihtsalt teie eksemplarile suunata. Mõne sekundi jooksul on teil saadaval rohkem protsessori südamikke, muutmälu ja isegi salvestusruumi. See on parimal juhul palju keerulisem füüsilise serveri või virtuaalse masinaga töötades.

Eri tüüpi pilvemajutusteenused

Kui kasutate pilvepõhist serverit ettevõttelt, kes tegutseb koos, ostate tõesti lihtsalt parema veebimajutuse versiooni. Kuni valite sobivad pilve hostimisplaanid, saate oma süsteemides käivitada kõike, mida soovite, näiteks WordPress või Magento.

Operatsioonisüsteemi tasemel leiate ettevõtteid, mis pakuvad palju Linuxi jaotusi. Paljud pakuvad ka Windowsi süsteeme ja nende arv kasvab, kuna Microsoft liigub jätkuvalt agressiivselt pilveplatvormi ruumi.

Samuti leiate palju tarkvarapakette, sealhulgas tavapakkumisi, nagu Linux, Apache, MySQL ja PHP. Paljud ettevõtted on turule jõudnud ka kergete Nginxi veebiserverite, Pythoni tõlkide ja isegi Node.JS-i hostimisvõimalustega. Kui pilves on täielikult pühendatud eksemplar või virtuaalne privaatne server, on teil juurjuurdepääs, mis võimaldab installida kõik, mida teie projekt võib vajada.

Paljud parimatest pilvimajutuse pakkujatest pakuvad ka kitsalt kohandatud lahendusi. Näiteks pakuvad nüüd paljud hostimisettevõtted WordPressi hostimist, mis sisaldab hallatud tuge karbist väljas. Saate lihtsalt konto hostimise juhtpaneelil seadistada, nad varustavad seda kogu vajaliku tarkvaraga ja saate seejärel töötada sellega samamoodi, nagu teeksite mis tahes muud WordPressi veebisaiti mis tahes muus veebiserveris. Kui teil on mingeid probleeme, võtke ühendust klienditoega ja neil on tehnikaekspert, kes aitab teil asju lahendada.

Järeldus

Pilvemajutusmaailmas on absoluutne lõhe nende ettevõtete vahel, kes hoolivad väikeettevõtetest (vaadake meie lemmikettevõtteid väikeettevõtetest), ja nende vahel, kes seda ei tee. Saate erinevuse märgata iga kord, kui laadite ühe nende lehe. Kui nad kasutavad termineid nagu „hostimine“ ja neil on oma hind ees, siis olete heas kohas. Kui nad kasutavad sõna “arvuta” ja nõuavad rääkimist kõigest alates voogesitusest kuni AI-ni, siis jääte jänni, tehes omaette palju tööd.

Kokkuvõttes ei leia enamik kliente, et suurte mängijate, nagu Google, DigitalOcean ja AWS, pakutav võimsus oleks leina väärt. Õnneks on palju väikeseid mängijaid, kes soovivad teie vaevaga teenitud dollarit. Tehke eelnevalt kindlaks, millised on teie prioriteedid, eriti kui palju vajate massiivset mastaapsust võrreldes madala hinnaga, ja saate kiiresti tuvastada kolm ettevõtet, mis sobivad arvele väga hästi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector