7 tasuta VPS-i hostingu pakkujat – tohutu hoiatusega! (Mai 2020)

7 tasuta VPS-i hostingu pakkujat – tohutu hoiatusega! (Mai 2020)

7 tasuta VPS-i hostingu pakkujat – tohutu hoiatusega! (Mai 2020)

Vajad tasuta VPS-i hostimist, kuna tegelikud plaanid jäävad teie eelarvest välja?


Me kuuleme sind. 

Ettevaatust, aga miski elus pole tegelikult tasuta. Ja see kehtib nende VPS-i pakkujate kohta.

Parimad võõrustajad saidi omanikele

Virtuaalse privaatserveri (VPS) kasutamine on juhtum, kus sageli saate oma kopsaka eest palju paugu.

See on siiski mõistetav, miks inimesed võivad otsida tasuta VPS-i hostimist, ehkki enamik selle sektori veebimajutuslahendusi on juba üsna tasuv.

Näete sageli tasuta jagatud hostimise valikuid ja võite lihtsalt imestada, kui kõrged ettevõtted on nõus eelkontrolli suurendama.

Tegelikult pole ühtegi hostimisplaani, mis kvalifitseeruks 100% tasuta VPS-ks. See tähendab, et pole ühtegi tasuta VPS-serveri versiooni, kus te ei maksa kunagi midagi.

Siiski saate hõlpsalt leida VPS-i tasuta prooviversiooni ning on ka palju peaaegu tasuta hostimisteenuseid, mis saavad ka tasuta kogemuse pakkumise üsna lähedale. Heidame pilgu mõnele võimalusele, mis võib teile tunda, et saate tasuta VPS-i. Lõpus räägime ka mõningatest potentsiaalsetest plussidest ja miinustest selle marsruudi läbimisel.

VPS-i plaanid, mis on peaaegu tasuta

1. HostWindsi VPS-i hostimine

hosttuult vps

Madalaim hind: 5,17 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 640 ms

Uptime: 100%

Vaadake HostWindsi hostimisplaane

Kõige kitsamas mõttes ei esinda HostWindsi madalaimate kuludega plaanid tegelikku odavat VPS-i, kuna ettevõtte madala hinnaga pakkumine on pilvepõhine eksemplar. Valdava enamuse VPS-i hostimise pakkujatest huvitatud inimeste jaoks pole see erinevus isegi märgatav. Sellepärast, et kui füüsilise serveri ressursid jaotatakse pilves VPS-i loomiseks jaotatud, pole tulemuseks oleva virtualiseeritud serveri kasutamisest midagi erinevat, kuna see erineb VPS-ist, mis põhineb ühel masinal. Ainus, mida märkad, on see, et süsteem reageerib üldiselt paremini kui traditsioonilised VPS-i hostimiskavad.

Võrrandi lõpus on teil juurdepääs järgmisele:

 • Juhtpaneel
 • Kettaruum
 • Operatsioonisüsteemi tasemel funktsioonid

Teisisõnu, te saate sisse logida veebiliidese kaudu või kasutada kaugkesta, et sellele SSH kaudu juurde pääseda, nagu igale muule serverimajutuse seadistusele.

HostWinds pakub piisavalt jõulist kogemust, et asjatundlikud inimesed oleksid õnnelikud. Nagu võib arvata peaaegu hinnaklassis, ei saa te HostWindsidelt reaalset tuge. Nad pakuvad siiski väga tugevat Linuxi konfiguratsiooni, mis on tuttav kõigile, kes on VPS-servereid varem kasutanud. Samuti leiate, et ettevõte müüb meeleldi seotud tooteid, näiteks Windowsi hostimist. Muljetavaldavalt sisaldab häälestus ka ühte GB RAM-i, ühte CPU tuuma ja 30 GB salvestusruumi.

Kuna hostimisplaanid lähevad, on raske kaevata korraliku VPS-i kasutamise eest tasuta. Lihtsalt olge valmis tegema mõnda tehniliselt asjatundlikku tööd, et see töötaks, kuna see on hallata VPS.

Vaadake täielikku InMotion Hosting ülevaade

2. InterServer.net

interserver vps

Madalaim hind: 6 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 684 ms

Uptime: 99,96%

Vaadake InterServeri hostimisplaane

Teine ettevõte, mis saab tasuta VPS-i hostimise üsna lähedale, on InterServer.net. Veebimajutusettevõtte odavaim VPS-kava sisaldab:

 • Üks protsessori tuum
 • Kaks GB mälu
 • Kolm GB SSD-salvestusruumi
 • Kaks TB siirdamist kuus

See oleks suurepärane funktsioonikomplekt tüüpiliselt VPS-i hostplaanilt, mis maksab umbes 30 dollarit kuus. Kui töötlemis-, salvestus- ja mälumaht pole teie vajaduste jaoks piisavalt head, saate oma VPS-plaani hõlpsalt kohandada kuni 16 tuumani. Maksate ikkagi üsna auväärset 96 dollarit kuus selle üsna kvaliteetse pakkumise eest.

Üks tavaline saak, mida peaaegu kõigi nende VPS-i hostimiskavade juures märkama hakkate, on see, et need põhinevad pilve esinemisjuhtudel. Jällegi, see pole tavalise kasutaja jaoks suur asi, kuid see võib olla kleepuv punkt, kui mõelda liiga kõvasti vahetult ühes masinas töötavate VPS-i hostimisteenuste suhteliselt väikestele erinevustele ja nende käitamisele paljudes pilvepõhiseid eksemplare pakkuvates seadmetes.

Veel üks esilekerkiv teema on see, et paljud neist hostingu pakkujatest pakuvad hea meelega Linuxi-põhiseid lahendusi, kuid nad pole alati esimesed inimesed, kes soovivad Windowsi-tüüpi operatsioonisüsteemi installida. Õnneks on Windowsi serverid saadaval lisatasu eest. Linuxi süsteemid on siiski üsna vastupidavad, sealhulgas:

 • MySQL andmebaasid
 • Python, Ruby, Perl ja muud keskkonnad veebisaitide dünaamilise sisu tootmiseks
 • CPaneli täielik installimine hõlpsaks haldamiseks

Samuti on tasuta saadaval hallatud tugiteenuste valikud. See ei pruugi olla tõeline VPS-server, kuid mõne dollari eest kuus on see siiski väga hea väärtus.

Vaadake täielikku InterServeri arvustust

3. Hostinger

hostinger vps hostimine

Madalaim hind: 3,95 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 309 ms

Uptime: 100%

Vaadake Hostingeri hostimisplaane

Jah, nüüd jõuame tõeliselt tasuta VPS-serveri leidmiseni. Muljetavaldav asi Hostingeri juures on see, et neil õnnestub käitada väga tundlikke servereid, millel on kohutavad uptime-numbrid. Nende odavaima pakkumisega, vaid 10 Gb, ei saa te palju salvestusruumi, kuid saate oma plaani ühele paljudest võimalustest täiendada. Kõik põhineb SSD-l, nii et ootate siiski ülikiireid reageerimisaegu.

Hostingeri ärimudel on keskendunud kõigi muude veebisaidil vajalike asjade, näiteks domeeninime ja SSL-sertifikaadi, müümisele. Need sisaldavad iga paketiga tasuta nii IPv4 kui ka IPv6 pühendatud IP-aadresse, muljetavaldav pakkumine vähem kui viiest kohast koosneva paketi jaoks.

VPS-i plaanid, mis võtavad hinna pisut alla

4. InMotioni majutamine

spetsiaalne majutamine

Madalaim hind: 19,99 dollarit kuus koos 63% soodustusega esimesest kuust

Reaktsiooniaeg: 640 ms

Uptime: 100%

Vaadake InMotioni hostimisplaane

Pole üllatav, et InMotion Hosting on veel üks tulija, kelle pilveplatvormidele on ehitatud odavamad pakkumised. Ehkki hind plaani kehtivusaja jooksul ei ole nii kõrge, kui näete teiste selles loendis sisalduvate plaanide korral, on sellel väärtus. Eelkõige pakub InMotion tasuta põhilist serveri haldamise abi. See tähendab, et nad saavad plaastrite ja värskenduste haldamisega hakkama, et hoida teie süsteem stabiilsena ja turvalisena.

Kogu InMotioni riistvara töötab SSD-draividel, mis on konfigureeritud RAID-6 massiivides. Tahtmatu jaoks tähendab see naeruväärselt vähe katastroofilise rikke tõenäosust, mille korral andmeid pole võimalik taastada. Iga installimine sisaldab CentOS-i ettevõtte väljaannet ja saate ka oma VPS-serverit hallata cPaneli kaudu. Ka infrastruktuuri toetamine on pilvepõhine, nii et võite olla kindel, et tööaeg on kindel.

Samuti pakuvad nad 90-päevast raha tagasi garantii – tehing, mis on sama hea kui näete äris. Ehkki see ei vii teid serveri seadistamisse panustatud töö tagasi, vähendab see vähemalt teie riski seni, kuni te ei ehita kohe välja kindlat veebis viibimist.

Vaadake täielikku InMotion Hosting ülevaade

5. AccuWebHosting

accu veebimajutus vps hosting

Madalaim hind: Kuu jooksul ühekuulise tasuta prooviperioodiga 14,97 dollarit

Reaktsiooniaeg: 1000+ ms

Uptime: 100%

Vaadake AccuWebHostingu plaane

Otsustatud Windowsi serverite puudumine selles loendis muudab AccuWebHostingu eriti ahvatlevaks valikuks Microsofti ja selle .NET-i platvormi fännidele. Kuigi 15 dollarit kuus pole kõige odavam valik, on see umbes nii lähedal, kui jõuate tasuta VPS-serverisse, kus töötab Windows, antud juhul Windows 2008 Server.

Samuti saate tasuta prooviversiooni ära kasutada ilma krediitkaarti esitamata. Kui te pole kogemusega rahul, võite lihtsalt lasta kontol aeguda ilma seda uuendamata.

Igas süsteemis on nii RDP kui ka SSH tugi. Masinad on virtuaalserverid, mitte VPS-i sarnased pilvepõhised eksemplarid. See tähendab, et töötate sihtotstarbelistel ressurssidel masinatel, millel on kas E5 või E7 seeria Intel Xeon protsessorid. Veelgi olulisem on raskete Windowsi administraatorite jaoks Microsofti HyperV virtualiseerimissüsteem täielikult toetatud.

Kui teil peab olema Windowsi keskkond või .NET-ühilduvus, on parim valik AccuWebHosting. Teised pakuvad Windowsi lisatasu eest, kuid AccuWebHosting sisaldab seda alghinnas, sest nad on keskendunud parima taseme Windows VPS-i pakkumisele õiglase hinnaga.

Vaba, kuid piiratud ärimudelitel põhinevad valikud

6. x10Hostimine

x10hosting peamine

Madalaim hind: Tasuta, aga . . .

Reaktsiooniaeg: 428 ms

Uptime: 100%

Vaadake x10korterikavasid

X10Hostingu kasutamisel saate VPS-i tasuta pilveeksemplaris, kuid see on uskumatult piiratud funktsioon. See tähendab, et maailma administraatorid kaotavad lootusetult ilma SSH-kestade, cPaneli sisselogimiste ja muude funktsioonideta. Iga x10Hostingu konto võib kasutada ühte IP-aadressi. Pole üllatav, et teil on otsustavalt nutikas RAM-i, kõigest 512 MB. Operatsioonisüsteem on ainult Linux, kuid saate nii piiramatut salvestusruumi kui ka ribalaiust.

Mida x10Hosting loodab, et teete, on see, et ostate endale sobival ajal müügileti. Nad on tegelikult väga madala rõhu all tegutsev ettevõte, kuid kindlasti tuleb teha müügipikkus, kui otsustate, et vajate midagi juurjuurdepääsu või klienditoega. Kui soovite kiiresti skaleerida ja ei pea muretsema salvestuslimiidi pärast, on x10Hosting suurepärane valik.

7. VPSWALA

vpswala

Madalaim hind: Tasuta, kuid seal on müük

Reaktsiooniaeg: 800 ms

Uptime: 100%

Vaadake VPSWALA hostimisplaane

VPSWALA teeb üsna lihtsa panuse. Nad eeldavad, et teie veebisait kasvab mingil hetkel. Mingil hetkel peate hostima teise domeeni või kasutama teist IP-aadressi. Võib-olla vajate lihtsalt rohkem RAM-i, protsessori tuuma, ribalaiust või salvestusruumi.

Jah, alustamiseks on tasuta, kuid kui peate üles tõusma, tõuseb hind peaaegu 60 dollarini kuus. Negatiivne külg on see, et tasuta plaan on üsna jõuline, pakkides kaks protsessorituuma, 30 GB mälumahtu, kaks GB muutmälu ja ühe ribalaiusega TB. Samuti saate oma tasuta VPS-kavas kasutada ühte IP-aadressi.

VPSWALA inimesed on oma müügi osas üsna algusest peale. Nimelt sisaldavad tasuta plaanid ööpäevaringset tehnikat ja klienditugi. See on omamoodi muljetavaldav, isegi kui ärimudel on omamoodi lõks kasvavatele veebisaitidele. Kui olete aga 100% kindel, et teie sait ei kasva kunagi üle esialgse 30 GB SSD-mäluruumi, on see siiski hea tehing.

Miski elus pole tasuta, kuid see on üsna lähedal

Olgu tegemist VPS-i tasuta prooviversiooniga, mõne tärniga tärniga tasuta või lihtsalt väga odavate lahendustega – on palju võimalusi, kuidas saada kätte tõesti lähedal, et mitte maksta. Mõnel juhul, näiteks VPSWALA puhul, peate hoolikalt jälgima oma sihtotstarbeliste ressursside tarbimist. Muud juhtumid, näiteks Hostingeri puhul, on lihtsalt kuluefektiivsed ja on vaevu märgatavad.

Üks nõuanne, mida järgida, on hoida silma peal inimestele, kes pakuvad tasuta plaane ilma selgete teadaanneteta, mis saak on. Andmepüügipettused kasutavad kogu aeg märksõna „tasuta hostimine“ ja on mõistlik hoiduda oma krediitkaarditeabe väljastamisest ühelegi ettevõttele, kellest keegi pole kunagi kuulnud..

Mida oodata

Isegi kui käsitlete paljusid lahendusi, mis kallistavad selles valdkonnas tavalist 30-dollarist hinnasuhet, võite oodata täielikku juhtimata kogemust.

Ehkki võib toimuda mõne paigalduse ja värskenduse tegemine, kaitseb see lihtsalt hostiettevõtte oma riistvara segamise eest.

Kui installite PHP-skripti ja see hävitab teie veebisaidi, ei saa te tõenäoliselt tasuta hallatud tugiteenuseid, mis võimaldavad valesti minna..

Sel põhjusel ei soovitata tasuta lähenemist kõigile, kellel pole tehnilisi näpunäiteid.

Kui otsite super odavat plaani ja ei tea serveritesse kaugjuhtimisest eriti palju, veenduge, et leiate sellise, mis sisaldab mingil määral hallatud tuge. Tõenäoliselt lähevad need kasutajad järgmisele tasemele, kus plaanid maksavad tavaliselt umbes 30 dollarit kuus. Isegi siis peaksite otsima hallatud hostimist, kui te pole tuttav selliste hirmutavate administraatorimõistetega nagu “juurjuurdepääs” ja “SSH”.

Inimeste jaoks, kellel on mõistlikult head tehnilised lahendused, on midagi öelda tasuta lahenduse proovimise kohta või selline, mis on peaaegu tasuline. Isegi kui tegelete vaid Hostingeri mõeldamatult odavate plaanidega, leiate üllatavalt tundliku süsteemi, mis sisaldab vastupidavat keskkonda veebilehtede ja veebirakenduste juurutamiseks. Võib-olla pole see 100% tasuta, kuid ka serveri arve esitamise korral ei pea te iga kuu eksistentsiaalse hirmu all kannatama.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector