9 parimat odavat VPS-i hostimisettevõtet 2020. aastal – säästa eelarvet

9 parimat odavat VPS-i hostimisettevõtet 2020. aastal – säästa eelarvet

9 parimat odavat VPS-i hostimisettevõtet 2020. aastal – säästa eelarvet

VPS on samm edasi jagatud hostimise poole, kuid võite leida kindlaid pakkumisi, et hoida eelarve piires võimsat täiendust.


Kui haldate suurt saiti või vajate just seda lisajõudlust, on see VPS-i hostimine.

parim majutus väikeettevõttele

Odava VPS-i hostimisvõimaluse leidmine on ülesanne, mis võtab mõnevõrra arvesse. VPS-tehingute käibemaksumäär tööstuses on umbes 30 dollarit kuus, kuid odava VPS-serveri võib saada, kui teate, kust otsida.

Samuti on mõistlik mõelda mõnele konkreetsele nõudele, mis teil saidi majutamiseks on. Näiteks tasub küsida:

 • Kas vajate Windowsi hostimist või on Linuxi opsüsteem piisavalt hea?
 • Kas hallatav hostimine on hädavajalik või kas saate serverit iseseisvalt hooldada??
 • Kui palju ribalaiust teie saidid vajavad?
 • Milline on teie juurepääsu, juhtpaneeli, SSH-kesta ja FTP-kliendi / serveri konfiguratsiooniga töötamise üldine oskuste tase?

Näiteks on võimalik leida odavat VPS-i pakkujat, mis sisaldab ka hallatava VPS-i hostimise abi. Kui te pole serveri administraatorina eriti osav, peate selle siiski VPS-kavade kontrollimisel prioriteediks seadma. Pidades tähelepanelikult silmas seda, mida te tingimata vajate ja mida hostimisteenuste pakkuja pakub, peaksite suutma leida VPS-i hostimiskavad, mis ei riku teie eelarvet.

1. A2 majutamine

a2 hostimine vps hostimine

Madalaim hind: 5 dollarit kuus täiesti juhtimata VPS-i eest

Reaktsiooniaeg: 279 ms

Uptime: 99,66%

Vaadake A2-majutuse kavasid

Nagu paljud selle loendi valikud, on ka A2 odavaim VPS-pakkumine suunatud otse inimestele, kellel on vajalikud tehnilised oskused süsteemi kaugjuhtimiseks ja selle abita hooldamiseks. A2 Hostingist on saadaval hallatud teenuste valikuid, kuid see maksab märkimisväärselt rohkem, helistades kuus 35 dollarit.

Madala hinnaga pakkumine on jõudluse osas üsna piiratud. Teil on juurdepääs ainult ühele protsessori tuumale, kuid täiendavate ressursside (nt rohkem tuuma, kettaruumi ja RAM) saamiseks võite maksta natuke rohkem. Me ei soovitaks kõrge jõudlusega saiti madalaimal astmel A2-st käitada, kuid see on kindel väärtuspakkumine kõigile, kes vajavad lihtsalt staatilisi lehti üles või PHP-s põhilisi dünaamilisi skripte..

See ei tähenda, et esinemine on kohutav. Saate oma plaaniga tasuta SSD-draivi. A2 pakub täiendavat stabiilsuse ja turvalisuse tagamiseks juurdepääsu ka Cloudflare’ile. Serveri konfigureerimine on ka ülikiire, selleks kulub vaid mõni minut. Paljud funktsioonid, näiteks cPanel, on ka lisandmoodulid.

Hinna osas on kiiruse üle ka väga raske kurta. Kui reageerimisaeg on alla 300 ms, peaksite serverisse panema üsna suure versiooniga WordPressi versiooni, enne kui teie laadimisajad oleksid isegi keskpärased. Vaid 5-dollarise sisseregistreerimisega teenib A2 õigustatult soodsate VPS-pakkumiste loendi ülaosas. Samuti on olemas raha tagasi garantii.

Vaadake täielikku A2Hostingu arvustust

2. iPage

ipage vps hostimine

Madalaim hind: 19,99 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 708 ms

Uptime: 99,75%

Vaadake iPage’i hostimisplaane

IPage’i inimesed ei pääseks sellega, et pakuvad odavate prügikavade korraldamiseks täiesti paljaste luudega loomi. Selle asemel keskendub ettevõte sellele, mida saab kõige paremini kirjeldada kui piisavalt head varianti, mis edestab VPS-i korral veebimajutustööstuse standardit 30 dollarit kuus korraliku marginaaliga.

IPage’i kasutamisel on vaieldamatult suurim külg – nad pakuvad oma hinnaga hallatavat tehnilist ja klienditoe teenust. Kui olete mures selle pärast, et olete kõrbes serveriga, mida te ei saa hooldada, on see suur asi. Sel põhjusel võib iPage olla ideaalne turustajatele, disaineritele ja agentuuridele, kes vajavad natuke abi, kui tehnika hakkab tööle.

Oma 20 dollari eest saate ühetuumalise serveri, 40 GB salvestusruumi, ühe ribalaiuse TB ja tasuta cPaneli installi. Negatiivse poole pealt ei pakuta ühtegi Windowsi serverit ja isegi Linuxi pakkumised piirduvad CentOS-iga. Samuti peate tegelema mõnevõrra dateeritud LAMP-virna installimisega, mille keskmes on PHP 5.

See, mida iPage pakub, pole ilmselt parim valik inimestele, kes vajavad hinna ja toimivuse pakkumist, mis pole edetabelites. Kui peate mõistliku hinnaga lihtsalt saama põhilised hostimis- ja dünaamilised skriptimisvõimed, pole see halb. Kasutage tasuta hallatavate teenuste tuge ja iPage on suurepärane valik hinnatundlikele klientidele, kes vajavad aeg-ajalt väikest abi.

Vaadake täielikku iPage arvustust

3. Unistuste vaim

unelmahost vps hostimine

Madalaim hind: 10 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 418 ms

Uptime: 100%

Vaadake unistuste hostimisplaane

Dreamhosti üks suuri tugevusi on see, et nad on üsna lähedal täisteenust pakkuvale veebimajutusettevõttele. Nad müüvad domeeninimesid ja pakuvad 10-dollarist VPS-i hostimispaketti, mis sisaldab täiesti mõõtmata ribalaiust. Kui peate ostma IP-aadressi IPv4-plokis, saavad nad teid ka katta.

Kuna see on üha tavalisem, võite ka eeldada, et teie sait töötab ülitundlike SSD-draividega. Algplaan sisaldab ainult 10 GB kettaruumi, nii et võib-olla soovivad mujalt otsida inimesed, kellel on palju meediume, mis sisaldavad rängemaid saite.

Dreamhost on ka täielikult hallatav teenusepakkuja ja 10 dollarit kuus on kaugel odavaim hind, mida selle jaoks leiate. Neil on ka klienditeeninduse töötajad, kes saavad ööpäevaringselt helistada väliskõnedele.

Suur pluss on ettevõtte tasuta pakkumine WordPressi saitide automatiseeritud varukoopiatele. Te ei saa Windowsi serverit. Pealegi muudavad nad virtualiseeritud eksemplaride jaoks RAM-i lisamise üsna hõlpsaks, ehkki sellega kaasnevad ilmselt ka kulud.

Uptime on kivine. Võite eeldada, et teie süsteem on väga reageeriv. Kui otsite hallatavate teenuste, kiiruse ja hinna vahel õnnelikku keskkonda, on Dreamhostil väga hea tasakaal.

Vaadake täielikku Dreamhosti arvustust

4. Hosttuuled

hostwinds vps hostimine

Madalaim hind: Haldamata Linuxi-põhise hostimise eest 4,49 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 1093 ms

Uptime: 100%

Vaadake Hostwindsi hostimisplaane

Teine sissekanne hinnaskaala väga madala hinnaga on Hostwinds. Ettevõte pakub hallatavate teenuste eest 4,49 dollari taset, kuid hallatava veebimajutuse pakkumiseks on ka 10,99 dollarit. Süsteemide alumine tasand sisaldab ühetuumalist protsessorit koos VPS-iga, 30 GB SSD-põhist kettaruumi, ühte TB ribalaiust ja ühte GB RAM-i.

Hostwindide suurim varjukülg on see, et nad pakuvad lisaks Linuxile ka Windowsi süsteeme. Nad pakuvad ööpäevaringset klienditugi, kuid ettevõte eelistab, et kasutajad hakkaksid kasutama selle reaalajas vestluse süsteemi. Saate tasuta ülekandeid teha ja saada selles osas abi.

Jõudlus on vastuvõetamatu piiril, esialgne reageerimise aeg läheb veidi üle ühe sekundi. Need hõlmavad ettevõtte tasemel tulemüüri ja dünaamiline skriptimiskeskkond on kaasaegne PHP 7 süsteem. Turvalisus võib teid juhtida hostituulte juurde, nagu ka vajadus hallatud hostimisteenuste järele, kuid vastasel juhul arvame, et kliendid leiavad sama hinnaga astmetest paremaid pakkumisi..

Vaadake Hostwindsi täielikku arvustust

5. 1and1 IONOS

1 ja 1 ionos vps hostimine

Madalaim hind: Haldamata Linuxi-põhise hostimise eest 2 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 918 ms

Uptime: 100%

1. vaade&1 IONOS-i hostimisplaan

Hind on sama odav, kui leiate selle ettevõtte jaoks, ja see on tõenäoliselt see, et olete mõelnud, milline saak võiks olla. Kõige suurem saak on see, et teil on juurdepääs ainult ühele virtuaalsele protsessorile ja poolele gigamile RAM-i. Samuti on salvestusruum üllataval kombel vaid 10 GB, kuid see on vähemalt SSD.

Saate ainult 2 dollari eest tavaliste Linuxi opsüsteemide nimekirja. Muljetavaldavalt saate aga valida andmekeskusi Ameerikas, Saksamaal või Hispaanias.

Vaadake täielikku 1&1 IONOS-i ülevaade

6. AWS pilv

amazoni tuulepark

Alghind: 3,50 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 500 ms

Uptime: 99,99%

Vaadake AWS-i pilve hostimisplaane

Kõige kitsamas mõttes pole Amazoni pakkumine tõeline VPS-i hostimislahendus. Kasutades ettevõtte massiivset pilvearhitektuuri, pakub AWS Cloud siiski sujuvat kogemust, mis töötab peaaegu täpselt nagu tavaline VPS.

Kuu hinnast 3,50 dollarit on raske läbi lüüa, ehkki saak on see, et lähed keskkonda, mis on 100% hallata. AWS Cloud on loodud raskete tehnikute jaoks suuremates rahvusvahelistes ettevõtetes ja seadistamine on täiesti andestamatu inimestele, kes on vähemalt opsüsteemide, kaugjuurdepääsu ja muude komponentidega töötavatel kõrgtasemel või keskastme tasemel..

Tasuline plaan võib olla väga tore inimestele, kes vajavad odavat skaleeritavust. See tähendab ainult protsessoritsüklite eest tasumist ja see võib olla atraktiivne ettevõtetele, kes tegelevad selliste asjadega nagu talvepuhkuste müügihirm. Kui te ei soovi, et teie süsteemi oleks vaja vastavalt vajadustele kohandada ja maksta, et hoida seda skaalal väljaspool hooaega, siis on AWS väärt pikka pilku.

Suurim külg on see, et saate installida oma eksemplarile kõike, mida soovite. Kui soovite PHP asemel käivitada Node.JS, koputage ennast välja. Sel põhjusel on see hea võimalus kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistidele, kes teavad, kuidas servereid eemalt seadistada. Kõigi teiste jaoks on ilmselt mõistlik otsida mujalt.

Vaadake täielikku AWS-pilve ülevaadet

7. Alibaba pilve ECS

alibaba pilve vps hostimine

Madalaim hind: 4,50 dollarit 1TB andmeedastuse kohta

Reaktsiooniaeg: 2000 ms

Uptime: 100%

Vaadake Alibaba Cloud ECS-i hostimisplaane

Alibabale mõeldakse kõige paremini Hiina Amazoni versiooniga sarnaselt ning pole üllatav, et ka ettevõte on saamas sarnaseid pakkumisi pilvepõhise VPS-iga. Hinnakujundus on odav ja see on hea lähtepunkt ribalaiuse eest tasumiseks ainult kasutamise eest. Kasutajad saavad selle eest ühe virtualiseeritud protsessori, ühe GB mälu ja 40 GB SSD salvestusruumi. See on dollari jaoks palju kettaruumi. Samuti on ettevõte pühendunud E5-seeria Intel Xeon protsessorite kasutamisele.

Reaktsiooniajad väljaspool Aasiat on ilmselt halvad. Kui aga seadistate Aasias või Austraalias inimeste servereid, võite numbrid lähemale AWS-i abil nähtavale.

Kui AWS-i pilve seadistamine tundub kasutajasõbralik, siis olge valmis Alibaba otseseks kasutajavaenulikuks liideseks. VPS-i hostimisvajaduste jaoks täpse valiku leidmine võib olla väljakutse. Kui otsite alternatiivi AWS-pilvele, võib Alibaba olla väärt vaatamist. Kui teil pole tehnilisi seadistusi, et seadistusprotsesse iseseisvalt sorteerida, siis peaksite jahti pidama.

Mis on VPS ja miks pole see alati odav?

Võrreldes sellega, millega üritatakse konkureerida, on VPS-i hostimine tegelikult odav. Ehkki tööstusstandard 30 dollarit kuus ei pruugi kõlada eriti taskukohastena, eriti võrreldes mõnede hostimisvõimalustega, nagu pilveserverid ja jagatud hostimine, on see hea pakkumine võrreldes sellega, mida näete pühendatud hostimisettevõtetelt. Täielikult pühendatud server võib maksta alates mõnisada kuni paar tuhat dollarit kuus, sõltuvalt masinatüübist, mis hakatakse hostima.

VPS-i hostimine on mitmes mõttes toode, mis on suunatud inimestele, kes soovivad erinevust jagada. Nad vajavad midagi, mis on odavam kui spetsiaalne server, kuid nad tahaksid siiski midagi, mis annab neile täieliku juurjuurdepääsu, võimaluse oma tarkvara installida ja ulatusliku administraatori kontrolli.

Mis siis täpselt on VPS?

Virtualiseerimine on protsess, kus ettevõte jagab füüsilise masina ressursid virtuaalsete privaatserverite seeriaks. Kõik need virtualiseeritud eksemplarid on võimelised pakkuma sõltumatut ja täielikult funktsionaalset versiooni:

 • Operatsioonisüsteem
 • Veebiserveri keskkond
 • Täielik failisüsteem

Teisisõnu, see on täielikult töötav arvuti, mis töötab palju suurema masina sektsioonis. Pole harvad juhud, kui hostmasinatel on sadu protsessori tuuma, palju terabaiti salvestusruumi ja palju RAM-i. Nende ressursside peitmine hulgaks virtualiseeritud serveriteks tähendab, et ettevõte saab pakkuda servereid paarisajale kliendile, ilma et oleks vaja igaühe jaoks spetsiaalset masinat välja ehitada..

Teil võib tekkida küsimus, miks VPS pole alati odavam. VPS-servereid toetavate ettevõtete jaoks on suur asi see, et nad peavad pakkuma üsna palju tehnilist ja kliendituge. Odav VPS-i hostimine on peaaegu alati haldamata ja see tähendab, et võrrandi tugipool tuleb laiali saata. Ettevõtted kärbivad kulude kokkuhoidmiseks sageli ka muid funktsioone, sealhulgas pakuvad:

 • Vähem protsessori südamikke
 • Vähem mälu
 • Vähenenud mastaapsus
 • Juhtpaneeli litsentsid on avatud lähtekoodiga või odavad
 • Litsentsivaba tarkvara, eriti LAMP-pinu

Samuti võivad nad vältida selliste asjade pakkumist:

 • Windowsi VPS
 • DDoS kaitse
 • SSD draivid
 • Pühendatud ressursid

Ükski neist pole olemuselt kohutav. Kui majutate ühte saiti, kus pole palju liiklust või mis vajab palju töötlemisvõimsust, on see suurepärane võimalus raha säästa.

Mida oodata odavalt VPS-i pakkujalt

Taskukohase VPS-i hostimisettevõtte leidmine pole võimatu, kuid peate tegema mõned kompromissid. Enamikul juhtudel töötab teil Linuxi VPS, mitte Windowsi serverid. Salvestusruum võib olla ka üsna piiratud, tavaliselt vahemikus 10 kuni 40 GB. See ei ole enamiku veebisaitide jaoks probleem, kuid saidi kasvades võib see probleeme esitada. Peate piirduma ka käputäie Linuxi distrodega, näiteks Ubuntu, CentOS või Debian.

Halva abi puudumine odavate VPS-i pakkujate jaoks võib olla probleem vähem tehnikat säästvatele või kogenud kasutajatele. Hallatud hostimine on suunatud inimestele, kes vajavad abi seadistamise ja tõrkeotsingu probleemide lahendamisel. Haldamata keskkonnas olete üsna omaette, nagu oleksite toas istuva reaalse masinaga. Nimelt asub virtuaalne masin reaalses masinas, millele peate kaugjuurdepääsu võimaldama, ja kui sellised funktsioonid nagu SSH ja FTP ei reageeri, võib see esitada oma väljakutsete kogumi..

Inimestele, kellel pole Linuxi administraatori kogemust, ei soovitata odavat VPS-serverit osta. Kui hakatud serveris pole võimalik tapjatehingut sõlmida, võib turundajana või serverit hallata püüdva agentuurina töötamine olla jama. Parimad VPS-tehingud ei õigusta kuivatamist ilma teatud tehnilise toeta. Kui teil pole CLI-ga ja PuTTY-liideses töötades eriti mugav, soovite kindlasti saada täielikult hallatud hostimisplaani.

Teisest küljest on odav VPS suurepärane võimalus natuke raha säästa, kui teil on selle hooldamiseks vajalikud oskused. Odavad VPS-serverid võivad aidata teil realiseerida sadu dollareid kokkuhoidu, eriti kui peate neid mitu käivitama.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector