A2-hostimine vs SiteGround-hostimine Võrreldes 2020. aasta maiga allahindlus

A2 hostimine ja SiteGround on suurepäraseid võõrustajaid võrrelda üksteisele.


Neil mõlemal on suurepärane tugi, kõrge tööaeg ja kvaliteetsete hindade karjumine.

Tegelikult peetakse mõlemaid meie uuringute kohaselt üheks kiireimaks veebimajutajaks.

Parim asi nende kahe hostimisbrändi puhul on see, et nad kaardistavad oma teed ja ei kuulu veebimajutus globo-corpi, mis ei hooli tegelikult oma klientidest.

Nii et teete suurepärase valiku saidi Ground vs A2 hostimise suuruse suurendamine, uurime, mis neid eristab.

A2 majutamine vs SiteGround tugi B Kiirus C Funktsioonid D Väärtus E TransparencySiteGround Toimetaja ülevaade 4,8 Ülevaataja 4,9 254 häält54.5554.5ABCDEA2 Hosting Toimetusülevaade 4.6 Arvustaja 4.5 2 häält55544ABCDE

Nii et tagaajamine: mõlemal on samasugune kogemus tööstuses, nad pakuvad 99,99% tööaega 30–45-päevase raha tagasi garantiiga ja palju kohandatavaid võimalusi kõigi võimete ja hinnaklasside jaoks.

Nii on neil mõlemal põhitõed seal kaetud. Kuid kus nende vahel on tohutu erinevus: kiirus ja klienditeenindus.

Kui otsite kiireimat veebimajutajat, kasutage A2-hostimist; kui otsite parimat üldist hostit funktsioonide ja klienditeeninduse jaoks, minge koos saidiga SiteGround.

A2-hostimine: olulisemad küljed, plussid ja miinused

Alates 2003. aastast on A2 Hosting rõhutanud nende kiirust ennekõike, kuni 20x kiiremini kui konkurendid. Michiganis asuv ettevõte pakub piiramatut kettaruumi ja piiramatut ribalaiust.

A2 majutamise hinnakujundus

A2 Hosting pakub üsna palju selgeid hinnakujundusvõimalusi. Iga valiku madalaim hind algab mõistlike igakuiste sisenemishindadega:

 • Virtuaalserver: 7,99 dollarit – kuid kupongikood viib selle alla 3,92 dollarini
 • VPS-i majutamine: 5 dollarit
 • Edasimüüja hostimine: 19,99 – kasutage kuponkikoodi, et viia see 13,19 dollarini
 • Pühendatud hostimine: enne kupongi – 119,99 dollarit – see teeb 99,59 dollarini

Klienditugi

Teadlikud, sõbralikud tehnikud on saadaval ööpäevaringselt, iga päev. Ükskõik, kas sisestate serveripileti, vestlete veebis või helistate nende infoliinile, on nad saanud teenuse eest kõrgeid hindeid. Teenuse täiustamiseks lubab A2 Hosting teil valida teile lähima serveri.

Olenevalt kellaajast on olnud aeglase reageerimisega kaebusi. Isiklikult on mul olnud nende toel suurepäraseid kogemusi.

Hiljuti oli neil suur A2-serveri seisaku ajal üks tohutu probleem. Kuid nad on pärast seda taastunud.

Kiirus

A2-hostimine ületab SwiftServeri suure jõudlusega platvormi, mis võimaldab neil pakkuda Turbo pakette. Need serverid laadivad teie lehti kuni 20 korda kiiremini, igas serveris on vähem kliente ja üksikutele kontodele eraldatakse rohkem ressursse. Kõik nende hostimiskontod hõlmavad tahkismäluseadmeid, mis võivad minutis täita tuhandeid sisend- / väljundfunktsioone.

Väärtus

A2 Hosting pakub teenuse ja toe jaoks tohutut väärtust. Kaasa arvatud SSD, cPaneli juurdepääs kõigile virtuaalserveriga klientidele ja palju muid võimalusi on saadaval mis tahes vajaduste rahuldamiseks.

Funktsioonid

A2 Hosting pakub CPaneli toega funktsioone, tuge kõigile algajatele, edasijõudnutele arendajatele ja konsultantidele. Need pakuvad automaatset serveripõhist varundamist, viirusetõrjet ning mitmesuguseid tarkvara ja arendusvõimalusi erinevatele tööstusharudele.

Need optimeerivad kiirust ja turvalisust ning sisse on ehitatud palju funktsioone. See muudab nende hostimise algajatele sõbralikuks, mis on ülimalt kasulik.

Negatiivne külg on see, et nende funktsioonid võivad olla pisut valdavad, kuna nende kasutajaliides pole täiuslik. Kuid see saab töö tehtud.

Seisakuid / Uptime:

Neil on eraomanduses serverid, andmekeskustega Michiganis, Amsterdamis ja Singapuris. A2 Hosting tagab 99,9% tööaja. Samuti saate igast andmekeskusest üles laadida ja alla laadida kiiruskatseid.

Neil oli hiljuti tohutu andmekeskuse seisak, kuid alates sellest ajast on asjad sujuvalt sujunud.

SiteGround Hosting: Tähtsündmused, plussid ja miinused

Endiste juristide ja IT-spetsialistide poolt Bulgaarias 2003. aastal asutatud SiteGround pakub hulgaliselt veebimajutuse võimalusi, piiramatut ribalaiust ja auhinnatud teenust, kiirust ja tuge.

Me isiklikult armastame SiteGroundi. Üldiselt on need kõik, mida vajame, taskukohased, ülisõbralikud ja funktsioonirikkad.

Hinnakujundus saidil

SiteGroundi plaanid on eelarve majutamise osas hinnalise poole pealt, kuid paljud arvustajad hindavad kõiki lisad, mis tulevad pisut kõrgema hinnaga. Neil on igal neljal hostimisvalikul mitu taset.

 • Virtuaalserver: tavahinnaga 9,95 dollarit, kupongikoodid langevad selle alla 3,95 dollarini
 • Pilve hostimine: algab 60 dollarist kuus
 • Edasimüüja majutamine: Krediidiplaan, mis võrdub ühe aasta hostimisega, on krediidi korral vähemalt 11 dollarit, kui ostate vähemalt 11 krediiti.
 • Pühendatud hostimine: nende USA-s asuvate serveriplaanide hinnad algavad 229 dollarist kuus

Klienditugi

Need on igal sekundil saadaval kiirsuhtluseks, telefoniga vastamiseks ja piletite saamiseks, mis nende sõnul on esimese vastuse jaoks keskmiselt 10 minutit.

SiteGround on šokeeriv, kui kiiresti nad reageerivad. See on tõesti uskumatu.

Tugipiletid täidetakse kiiremini kui võite öelda „server” ja tähelepanu detailidele, mis ulatuvad kaugemale.

Nad abistavad probleemide lahendamisel, mida nad ei vaja, ja lahendavad WordPressi probleemide lahendamise teie jaoks. Vau.

Kiirus

SiteGround pakub kõikides hostimiskavades tahkismäluseadmeid ning täiustatud jõudlust koos NGINX, HTTP / 2, PHP7 ja tasuta CDN-iga.

Neil on SiteGround SuperCacheri pistikprogramm, mis sisaldab vahemälu ja kiiruse mitmel tasemel. Saate valida, millisel rakendustasemel soovite seda last võimalikult kiiresti nurrutada.

Väärtus

Ehkki hinnad võivad olla teistest hostidest pisut kõrgemad, pakub SiteGroundi paljude võimaluste arendajatele ja kõigi võimetega kasutajatele kõrge väärtus.

Üldiselt on SiteGroundi väärtus uskumatu. See läheb Bluehostiga pähe ja võtab selle kergelt maha!

Funktsioonid

Pakkumise hostimine paljude erinevate rakenduste ja teenuste jaoks pakub Joomla, WordPressi ja Magento teemasid ning igaühe jaoks õpetusi. Need sisaldavad tasuta igapäevaseid varukoopiaid.

Seisakuid / Uptime: SiteGround pakub reaalajas olekut, mis võimaldab teil testida oma veebisaidi reaalajas olekut. Nad pakuvad 99,9965 protsenti aastast uptime määra ja 99,999 protsenti kuus uptime määra. Andmekeskused asuvad Chicagos, Londonis, Amsterdamis ja Singapuris. Nende tarkvara minimeerib seisakuid, pakkudes automaatset reaalajas tuvastamist ja automatiseeritud viivitamatut reageerimist. Need lahendavad enam kui 90 protsenti serveri jõudlusprobleemidest koheselt, ilma et oleks vaja inimestega suhelda.

SiteGround vs A2 Hosting: kiiruse võrdlus

Võrdlesime SiteGroundi ja A2 Hostingi kahel saidil peaaegu identse sisuga, sarnaste teemade, nii StudioPressi, kui ka sisu ja teksti sarnase kogusega. Need olid tulemused:

saidiplats vs a2 majutamise kiiruskatse finaal

saidiplats vs a2 majutamise kiiruskatse finaal SiteGround vs A2 majutamise kiiruskatse

Meil on vasakul SiteGround, mille koguhinne on 94%, ja paremal A2 Hosting, mille koguhinne on 97%.

Pange tähele, et see toimub vahemäluse pistikprogrammidega, mille iga host on sisse lülitanud. SiteGroundi jaoks kasutasime nende SG SuperCacherit peaaegu alati vahemälu sisselülitamisega ja A2 Hostingiga läksime nende Turbo plaani, kuni 20x kiiremini.

Praktiliselt on need suurepärased tulemused ja see näitab tõesti, et mõlemad on tähekujulised. Kiirused on nii lähedased, et ma ei peaks tingimata valima ühte lihtsalt teise üle puhtalt lähtudes miniscule kiiruse erinevusest.

SiteGround vs A2 Hosting: mis on teie jaoks parim?

Nii A2 hosting kui ka SiteGround pakuvad ainulaadseid funktsioone, mis sobivad igas suuruses ettevõtetele. Mõlemad on suunatud rohkem arendajatele või veebisaitide arendamise kogemustega isikutele, kuid pakuvad põhjalikku klienditugi ja abi õpetuste ja tõrkeotsingu kaudu kõigi tugevuste ja võimetega kasutajatele.

Kuigi hind ei tohiks olla määrav tegur, A2 majutamine on suunatud väikeettevõtetele, e-kaubandusega tegelevatele ettevõtetele ja üksikisikutele. Lai valik madala hinnaga pakutavaid funktsioone teeb sellest kindla ja usaldusväärse valiku. Nad pakuvad 30 erinevat kohandatud hostimispaketti, sealhulgas CMS-i, CRM-i, ajastamise, oksjonite, hariduse, e-kaubanduse ja veebiarenduse võimalused. Siit saate A2 Hosting allahindlust.

SiteGround on kvaliteetne võimalus arendajatele, kes soovivad rohkem paindlikkust ja kohandamisvõimalusi, turundajatele, kes loodavad pidevale tööajale ja väikestele seisakuid, ning edasimüüjatele, kes otsivad usaldusväärseid tooteid, mida pakkuda mõistliku hinnaga. Neil on teie saitide hooldamiseks arenenud tehnilised võimalused ja kiire klienditugi. Nõuda SiteGroundilt 60% -list soodustust siin.

A2 majutuse ülevaate kokkuvõte

Allpool on toodud kokkuvõte meie A2-hostingu täielikust arvustusest.

A2 majutuse toimetusülevaade 4.6 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (2 hääled) plussid

 1. Uskumatu klienditugi
 2. Kiireimad kiirused turul
 3. Kasutajasõbralikkus
 4. Suurepärased omadused hinnaga
 5. Kohalik Heros

Miinused

 1. Mitte kõige tugevam Uptime
 2. Mitte allahindlusjahtijatele
 3. Klienditeenindusel on töövälised päevad

KokkuvõteA2 veebimajutus on nii kiire ja nii usaldusväärne, et nad selles osas konkurente tõeliselt edestavad. Lisaks on neil tänapäevane tunne, mis pakub värskendavat hostimiskogemust. Kui soovite arendustööriistu, mis mõistavad teie töövoogu tegelikult, ja klienditeeninduse esindajaid, kes võivad teiega tõeliselt kohtuda seal, kus viibite, võib A2 olla teie jaoks lihtsalt host. Kas me mainisime, et need on tõesti väga kiired? Tugi5Speed5Features5Value4Läbipaistvus4

SiteGround Review kokkuvõte

Allpool on toodud meie täieliku SiteGround ülevaate kokkuvõte.

Saidi maapinna toimetusülevaade 4.8 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (254 Hääled) Vaata hinda Plussid

 1. Hämmastavalt kiire tugi
 2. Suurepärased hinnad
 3. Palju funktsioone
 4. SiteGround WordPressi ühilduvus

Miinused

 1. Varjatud piirangud
 2. Ainult aastane hinnakujundus
 3. Häkkimine / turbepiirangud

SummarySiteGround on turundajate, arendajate ja saidiomanike jaoks üks peamisi soovitatavaid hoste, kes otsivad head hinna ja väärtuse tasakaalu. SiteGroundi hinnakujundus sisaldab kõiki tasuta tööriistu, mida keskmine saidiomanik vajada võiks. Saate tugirühma, mis asub peamiselt Bulgaarias, kuid see ei ole enamike ingliskeelsete maailmakodanike jaoks probleem. Nende tugiteenistujad on ühed kiireimad, reageerides igal tunnil 5-15 minuti jooksul. SiteGround WordPressi hostimise funktsioonid on lavastuslikud ja WordPressi gitfunktsioonid, mida paljud soodsad hostid ei paku. Tugi5Speed4.5Features5Value5Läbipaistvus4.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map