A2 vs GoDaddy.com hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Kui võrrelda kahte suurt nime kandvat pikaajalist hostiettevõtet, võib olla keeruline leida iga ettevõtte individuaalseid jooni ja omadusi. Kui mõlemad ettevõtted pakuvad laias valikus pakette, muudavad sarnased tööajagarantiid ja kohandatavad valikud otsuse veelgi keerukamaks.


Kui olete aru saanud, mida teie ettevõte teie veebisaidi jaoks vajab, on teil palju lihtsam langetada otsus ideaalse veebisaidi hosti kohta. Ettevõtte funktsioonide, kiiruse, tööaja ja seisakute võrdlemine ning selle eelarvesse sobitamine aitab teil parimat võimalikku otsust teha.

A2 majutamine

A2-hostimine on alates 2003. aastast olnud hostimise kvaliteedi järjekorras kõrgeim valik. Mitmed allikad peavad oma piiramatut kettaruumi ja piiramatut ribalaiust kõrgelt hinnatud funktsioonideks..

 • Hinnakujundus: A2 Hosting pakub mitut hostimisvõimalust.
  • Virtuaalserver: paketid algavad tavaliselt 7,99 dollarist, kuid A2 Hosting pakub kuponkikoodi, mille hind langeb 3,92 dollarini kuus.
  • VPS-i hostimine: algtaseme pakett algab 5 dollarist kuus.
  • Edasimüüja hostimine: hind algab alates 19,99 dollarist enne kuponge, kuid nende saadaolevad koodid langevad tavaliselt hinnaga 13,19 dollarini kuus.
  • Pühendatud veebimajutus: eelhindades hind 119,99 dollarit kuus langeb 99,59 dollarini kuus pärast kupongi rakendamist.
 • Klienditugi: A2 pakub ööpäevaringset klienditeenindust telefonikõnede, serveripiletite või reaalajas vestluste kaudu, kliendid kiidavad nende teenust.
 • Kiirus: SwiftServeri suure jõudlusega platvorm võimaldab A2-l hostida neile Turbo pakette, mis laadivad teie lehti kuni 20 korda kiiremini. A2 Hosting pakub ka püsikliente kõigil kliendikontodel.
 • Väärtus: ettevõte hõlmab SSD-d, cPaneli juurdepääsu kõigile virtuaalserveriga klientidele ning laia valikut kohandatavaid võimalusi nende klientide majutamiseks ja edasimüümiseks..
 • Omadused: neil on kõrge turvatase – viirusetõrje, automaatse serveripõhise varundamise, komplekti kuuluva cPaneliga ning paljude valikutega tarkvara, platvormintegratsioonide ja muu jaoks, mis sobivad iga ettevõtte jaoks.
 • Seisakuid / Uptime: A2 Hosting lubab klientidele 99,9 protsenti tööaega ja võimaldab klientidel valida oma andmekeskuse eraomandis olevate saitide hulgast Michiganis, Amsterdamis ja Singapuris.

GoDaddy

GoDaddy, millel on enam kui 14 miljonit klienti kogu maailmas, on pakkunud kvaliteetset klienditeenindust juba ligi 20 aastat. Äärmiselt mõistlike hindadega mitmes riigis ja 99,9-protsendise tööajaga on GoDaddy väga populaarne valik paljude erinevate klientide jaoks.

 • Hinnakujundus: GoDaddy on väga madalate hindadega ning korraldab sageli müüki ja eripakkumisi. Nende hostimisvõimalustel on mitu taset.
  • Virtuaalserver: nad pakuvad Linuxi ja Windowsi hostimiskavasid, mille müük algab 3,99 dollarist; tavaliselt algavad plaanid 7,99 dollarist kuus.
  • Pilvemajutus: teie esimene kuu on tasuta ja siis on 20 GB suurune plaan piirhinnaga 5 dollarit kuus; kõrgeima plaani korral saate 80 GB kuus kuni 80 dollari eest.
  • Edasimüüjate hostimine: nad pakuvad kahte edasimüüjaprogrammi: põhiplaan kuni 25 kliendile alates 8,99 dollarist kuus ja profimüüja programm, mis toetab piiramatuid kliente alates 14,99 dollarist kuus.
  • Pühendatud hostimine: pühendatud IP-kavade hinnad algavad 5,99 dollarist kuus.
  • Virtuaalsed privaatserverid: Linuxi plaanid algavad 24,99 dollarist kuus, müügil alates 29,99 dollarist kuus; Windowsi plaanid algavad 34,99 dollarist kuus, tavaliselt 39,99 dollarist madalamaks.
 • Klienditugi: GoDaddy pakub ööpäevaringset telefonitugi väga erinevatesse asukohtadesse ja keeltesse. Neil on ka kiire vestlus ja üksikasjalik andmebaas, kust saate teavet otsida. Lisateabe saamiseks on olemas aktiivsed kliendifoorumid ja ajaveebid.
 • Kiirus: GoDaddy ei ole kiireim host turul, kuid need pakuvad kindla kiirusega jõudlust.
 • Väärtus: GoDaddyl on paljude aastate kogemus. Nende hinnad on äärmiselt madalad ning pakuvad kvaliteetset klienditeenindust ja tugevaid funktsioone klientidele kogu maailmas. Mõned paketid võivad pakkuda ka reklaami või stock-fotosid.
 • Omadused: lisaks veebisaitide loomise toetamisele ja teadmistele domeenioksjonite alal pakuvad nad hostitud e-posti, veebisaidi, logo ja e-kaubanduse veebisaidi kujundust, lisaks teeme ise teha õpetusi, turbe- ja muid hostimise ja serveri võimalusi nende Pro programmi.
 • Seisakuid / Uptime: GoDaddy ei avalda palju seisakuid ja Uptime tariife, kuid nad tagavad 99,99-protsendilise tööaja, järgides tööstuse standardeid. Neil on andmekeskused ja asukohad kogu maailmas ning neil on kindel püsivalt hea teeninduse ajalugu.

Mis on teie jaoks parim?

Ehkki nad mõlemad on väikeettevõtetele suunatud hostiettevõtted, on A2 ja GoDaddy vahel mõned suured erinevused. Neil mõlemal on ainulaadsed omadused ja eripärad, mis võimaldavad neil pakkuda teenuseid suurtele ja väikestele ettevõtetele ning neil on programme, mis sobivad kõigi tugevuste ja võimetega kasutajatele.

GoDaddy on hea algtaseme valik neile, kellel on piiratud eelarve või vähe kogemusi. Neil on programmid edasimüüjatele, sidusettevõtetele ja mittetulundusühingutele. Nad hostivad enam kui 65 miljonit domeeni, pakkudes ülekandeid, uusi laiendusi, isiklikke domeene ja hulgiotsinguteenuseid. Tee ise-ise veebisaidi koostaja on loodud selleks, et aidata uuel kasutajal lühikese aja jooksul üles saada ja tööle hakata.

A2 on paremini suunatud keskmise suurusega ettevõtetele, kellel on kogenud töötajad ja teatavad teadmised veebidisaini ja hostimisvajaduste kohta. Enam kui 30 kohandatud hostimispaketti ja lai valik erinevaid võimalusi hinnapunkti jaoks muudavad A2 kindla ja usaldusväärse valiku.

Rohkem hostimisvõimaluste uurimiseks vaadake meie A2-hostimise ja saidiplaani postitust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map