Amazoni veebiteenused (AWS) vs. SiteGroundi hostimise võrdlus 2020

Amazoni veebiteenused (AWS) vs. SiteGroundi hostimise võrdlus 2020

Amazoni veebiteenused (AWS) vs. SiteGroundi hostimise võrdlus 2020

SiteGroundi ja AWS-i võrdlemine on üsna imelik.


Tõsiselt, need on kaks täiesti erinevat tüüpi teenust.

AWS on mõeldud kas kogenud arendajatele, kes teavad, kuidas seadistada ja käitada tehnilist hostimist. See SiteGround on üldsõbralik ja mõeldud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Niisiis, et jälitama hakata. Arendaja? Valige AWS.

Ettevõtja või turundaja? Valige SiteGround.

Võrdleme vähemtuntud varianti ja võõrustavat jõuseadet, mis mõlemad on saanud fantastilisi ülevaateid ja rahuldanud paljude rahulolevate klientide vajadusi.

Amazoni veebiteenused (AWS)

Amazon Web Services, Interneti-jaemüügi ja meelelahutuse jõujaam, haldab Amazon Web Services osakonda 2006. aastal infotehnoloogia infrastruktuuri teenustega. Nüüd kutsume seda pilvandmetöötlust. Võimaldades kohapealsetest serveritest loobuda, on paljud ettevõtted leidnud, et eelistavad pilvandmetöötlust paindlikkuse ja tulemustele orienteeritud jõudluse tõttu.

 • Hinnakujundus: konto loomine Amazon Web Services’is on tasuta ja pakub kasutajatele tasuta registreerimistaset 12 kuud pärast registreerumise kuupäeva. Nad pakuvad ka muid tasuta teenuseid, mis jätkuvad ka pärast aastat. Pärast seda pakuvad nad enam kui 50 pilveteenuse eest tasulist hinnakujundust. Esimese 12 kuu jooksul saavad kasutajad:
  • Amazon EC2: muudetav arvutusmaht, mis hõlmab 750 tundi kuus Linuxi, RHEL või SLES t2.micro eksemplari kasutamist või 750 tundi kuus Windows t2.micro eksemplari kasutamist.
  • Amazon S3: skaleeritav, väikese latentsusajaga andmesalvestuse infrastruktuur, mis sisaldab 5 GB salvestusruumi, 20 000 hanketaotlust ja 2000 lisamistaotlust.
  • Amazon RDS: relatsiooniandmebaasiteenus pakub viit erinevat andmebaasi ja sisaldab 750 tundi Amazon RDS Single-AZ db.t2.micro eksemplari kasutamist, 20 GB varundamiseks ja 10 000 000 sisend / väljundit.
  • AWS IoT: see võimaldab 250 000 avaldatud või edastatud sõnumit kuus.
  • Amazon EC2 konteinerite register: 500 MB salvestusruumi iga kuu.
 • Klienditugi: Amazon Web Services pakub neli teenindustaset, kõigil kontodel on 24/7/365 põhitugi. Need tugiteenused hõlmavad tehnilist tuge, toodete korduma kippuvaid küsimusi, eneseabikeskusi ja tugivormi. Tasude suurendamiseks pakub Amazon Web Services ka arendajat, ettevõtluse ja ettevõtluse toe klassid.
 • Kiirus: kiirused pole hõlpsasti kättesaadavad ja võivad piirkonniti väga erineda.
 • Väärtus: paljud Amazoni veebiteenuste kasutajad hindavad seda, et programm võimaldab neil tegelikult kasutatavate teenuste eest maksta vastavalt vajadusele. Tasud on gigabaidi ja andmeedastussalves asuva ja sealt väljuva edastuse kohta.
 • Omadused: paljud kasutajad on rahul lisadega, mida Amazon Web Services pakub, sealhulgas kustutamispäringutega, Glacieri andmete taastamine, tasuta sissetuleva andmeedastuse ja väljamineku korraldamine Amazon EC2-ga Põhja-Virginias. Kõik teised saavad tasuta esimese GB sissemakse 1 GB.
 • Seisakuid / Uptime: iga päev avaldab Amazon Web Services ajakohane teenuse kättesaadavus oma piirkondadele. Need näitavad ka teenuse katkestusi, mis on toimunud viimase aasta jooksul.
 • Kõigi hostimisvõimaluste uurimiseks vaadake meie AWS vs GoDaddy postitust.

SiteGround majutamine

Bulgaarias käivitatud SiteGround pakub hostimist juba enam kui 12 aastat, ehitades mitte ainult mitmesugustele vajadustele vastavaid taskukohaseid pakette, vaid ehitades käsitsi valmistatud filosoofiaga meeskondliku keskkonna, mis tähendab, et nad loovad oma kvaliteetseid lahendusi. Need pakuvad lisandväärtust nii töötajatele kui ka klientidele, pakkudes töötajatele lõbusat ja loomingulist keskkonda ning pakkudes kasutajatele 10 GB kettaruumi, piiramatut ribalaiust, suurt kiirust ja auhinnatud teenust

 • Hinnakujundus: SiteGroundi plaanid võivad olla pisut kõrgemad kui teiste veebisaidi hostide puhul, kuid enamik kliente köidab üksikasju, mida SiteGround on igal tasemel lisanud..
  • Virtuaalserver: tavahinnaga 9,95 dollarit, kupongikoodid alandavad seda kuni 3,95 dollarini.
  • Pilve hostimine: algab 60 dollarist kuus.
  • Edasimüüja majutamine: Krediidiplaan, mis võrdub ühe aasta hostimisega, on krediidi korral vähemalt 11 dollarit, kui ostate vähemalt 11 krediiti.
  • Pühendatud hostimine: USA spetsiaalsed serveriplaanid algavad 229 dollarist kuus.
 • Klienditugi: ühegi sekundi jooksul pole klienditeeninduse esindajaid saadaval kiirsuhtluseks, telefonivastuste ja piletite saamiseks, millele vastatakse umbes 10 minuti jooksul. Teeninduse esindajad saavad ja sageli teevad tehniliste probleemide tõrkeotsingut, täidavad kliendi taotlused viivitamatult ja ületavad ootusi.
 • Kiirus: kõik hostimiskavad hõlmavad tahkismäluseadmeid, samuti täiustatud jõudlust NGINX, HTTP / 2, PHP7 ja tasuta CDN abil. SiteGround on kirjutanud vähemalt 800 WAF-i reeglit nullpäeva turvaaukude parandamiseks ning parandab kiirust WordPressi ja Joomla saitide vahemällu salvestamise teel.
 • Väärtus: üksikasju ja funktsioone ning klienditeeninduse kõrget taset on nii palju, et SiteGround moodustab kuupakettide pisut kõrgema hinna..
 • Omadused: SiteGround pakub teemasid ja õpetusi WordPressi, Magento ja Joomla saitidele ning pakub tasuta igapäevaseid varukoopiaid. Ükskõik, millise saiditeema valite, pakub SiteGround täiustatud, kasutaja integreeritud cPaneli, millel on lisafunktsioonid, abistatud veebisaidi loomine ja migreerimine ning probleemivaba seadistamine..
 • Seisakuid / Uptime: ettevõte kiidelda 99,9965 protsenti aastane uptime määra ja 99,999 protsenti igakuine uptime määr. SiteGroundil on ka kiirustest, mis võimaldab teil kontrollida oma saidi reaalajas laadimiskiirust. Kasutajad kogu maailmast saavad valida andmekeskuste hulgast Amsterdamis, Chicagos, Londonis ja Singapuris. Enam kui 90 protsenti serveri jõudlusega seotud probleemidest lahendatakse koheselt, väidab SiteGround, tänu nende tarkvaraarendustele, mis võimaldavad automaatset reaalajas tuvastamist ja automatiseeritud kiirreaktsiooni, mis tavaliselt ei vaja inimese sekkumist.

Vaadake kõiki saidiplatsi valikuid siin

Mis on teie jaoks parim?

Amazoni veebiteenuste ja SiteGroundi võrdlemine on tõesti nagu õunte ja apelsinide võrdlus. Selle keskmes on Amazon Web Services odava pilvesalvestuse võimalus, mis aitab kasutajatel andmeid hallata. Majutusteenus aitab teil hoida kulusid madalal, kuna maksate ainult selle eest, mida vajate, kuid on väga oluline teada ja mõista kõiki veebiarenduse aspekte. See sobib suurepäraselt veebi- ja rakenduste arendajatele, kes teavad, mida nad teevad, kuid muud väljad, mis eelistaksid töötada mallide ja teemadega, võivad seda proovida. SiteGround on traditsioonilisem veebimajutusettevõte, muutes selle e-kaubandusettevõtetele, turundajatele ja väikeettevõtete omanikele, kes ei tegele regulaarselt veebiarendusega, parema valiku. Ettevõte on kindel võimalus ka arendajatele, kes hindavad paindlikkust ja kohandamisvõimalusi. Veebimajutuse võrdluseks sarnaste hostiteenuse pakkujate vahel vaadake meie saidiplatsi vs GoDaddy postitust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector