Amazoni veebiteenuste (AWS) hostimine vs BlueHosti võrdlus mai 2020

Otsustamine Bluehosti ja Amazoni veebiteenused (AWS) majutamine?


Kui jah, siis olete haruldane tõug.

Põhjus on see, et need on kaks täiesti erinevat lähenemist veebimajutusele. Bluehost on traditsioonilisem odav host, millel on põhifunktsioonid ja standardne ControlPaneli liides, millega võite olla harjunud. AWS on loodud arendajatele, millel on oma liidesed ja erinev hinnamudel.

Sellegipoolest on nende kahe võõrustaja vahel valimisel mõned põhipunktid. Sukeldume sisse.

Kui olete veebimajutuse valdkonnas alustanud või vahetate hostiteenuse pakkujat esimest korda mõne aja pärast, võib see ülesanne olla hirmutav. Veebimajutusteenuse valimine on keeruline otsus. Teie otsustusprotsessis mängivad rolli mitmed tegurid. Peate mõtlema sellistele küsimustele nagu hinnastruktuur, teenuse seisakuajad ja saadaolevad funktsioonid, mida hostimisteenus teile pakub.

Oluline tegur on ka klienditugi. Tahad, et tehniline tugi oleks kohe saadaval, kui midagi läheb valesti, olgu see siis kõige tihedamal kellaajal või keset ööd. Jagageme nii Amazoni veebiteenuste (AWS) kui ka BlueHosti ettevõtteid, et teha kindlaks, milline neist pakub teie veebimajutusvajaduste jaoks paremat varianti.

Kiire kõrvale: kas soovite täiuslikku hübriid AWS-i hinnastamist koos Bluehosti toega? Vaadake Cloudways – hübriidhotellilahendust, pidades silmas ulatust, hinda ja klienditoet.

AWS vs BlueHosti võrdlusvõrk

wdt_IDFeatureAmazon Web ServicesBlueHost
1Seisakuid / Uptime99,95%99,9%
2KlienditugiSuurepärane teenindus24/7 reaalajas vestlus
3Salvestamise alustamineVarieerub50 GB
4Alghind0,08 dollarit tunnisAlgab 3,95 dollarilt kuus

Kontrollige Bluehost’i hindu

AWS vs Bluehost A Tugi B Kiirus C Funktsioonid D Väärtus E LäbipaistvusAWS Review 4 Reviewer 3,1 8 häält34.54.54.53.5ABCDEBluehost Review 3.6 Arvustuse 3.5 18 häält3.52.544.53.5ABCDE

Võrreldes AWS vs Bluehost peamisi funktsioone

Võõrustajaid vaadates on nii palju funktsioone, mida võrrelda, see pole isegi naljakas. Žargooni on nii palju, et see võib panna pea keerutama! Kuna meie saidi eesmärk on jagada keskmise turundaja või ettevõtja – mitte kogenud arendaja – hostiettevõtted, tahame keskenduda aspektidele, mis on teie jaoks kõige olulisemad.

AWS-il on nii palju hostimisvõimalusi, et selles ülevaates on võimatu võrrelda kõiki nende tooteid. Keskendume üldiselt AWS-ile, pakkudes nende EC2 ja S3 hostimispakkumisi ning ka nende Amazon Lightsaili toodet, mis on keskendunud väikeettevõtete / mittetehnilisele turule.

Kas peaksite isegi AWS-i ja Bluehostit võrdlema?

Siin on asi – kui võrrelda neid kahte ettevõtet, võiksite mõelda, millised on teie eesmärgid. Need on tegelikult kaks erinevat looma.

Peaksite AWS-iga kaasa minema, kui teil on arendusmeeskond või agentuur, kes aitab teil hostimise seadistamisel. AWS pakub suurt mastaapsust, hinnakujundust ja valikuid, kuid nende toode pole teie keskmise kasutaja jaoks loodud. Sel põhjusel tahan teid hoiatada ja kaaluda, kas teil on AWS-i haldamiseks arendusressursse või oma tehnilisi oskusi. Sellegipoolest on neil üsna uus Amazon Lightsaili toode, mis on algajale palju sõbralikum, kuid see on siiski mõnevõrra kohandatud kellelegi, kellel on mingid põhilised arendus- või tehnilised oskused.

Kui te pole eriti tehniliselt orienteeritud ja soovite lihtsalt head võõrustajat, kellel on suur tugi, soovitaksin kõigepealt võrrelda mõnda muud hosti. Esiteks, kui otsite hämmastavat tuge ja saate kulutada umbes 15 dollarit kuus, soovitaksin võrrelda rakendust Bluehost vs SiteGround. Kui otsite heade arvustustega suurepärast hostit, siis vaadake Bluehost vs A2 Hosting. Kui saate kulutada 30–100 dollarit kuus sellele, mida mõned peavad parimaks WordPressi hostimiseks, siis vaadake Bluehost vs WP Engine arvustust.

Hea küll – pidin lihtsalt selle konteksti andma, kuna AWS-i ja SiteGroundi vahel on siin tõesti suur erinevus, nii et peate saama konteksti.

Seisaku / tööaja võrdlus

Seisaku- ja tööajaaruannete võrdlemisel pakub üks neist masinatest seda, teine ​​mitte – mis peaks näitama kvaliteeti.

AWS pakub oma teenuse tervise armatuurlaud avalikkusele igal ajal vaadata. Bluehost ei paku midagi sellist.

Bluehost ei väida oma turunduslehtedel, et protsent oleks täpne, kuigi nad tõotavad üldiselt head kvaliteeti. Nad lõpetavad teenuse pakkumise tegeliku protsendimäära pakkumise. Praegused kliendid väidavad, et nende teenus töötab ja töötab 99,9 protsenti ajast. Samuti on teil võimalus oma veebisaidile lisada SSL- ja SSH-krüptimine, mis suurendab turvalisust ja aitab luua ka tugevamat ühendust. Ettevõttes töötab UPS-i toitesüsteem ja tugev serverikombinatsioon, mis aitab teie teenust võimalikult tõhusalt ülal hoida.

Amazoni veebiteenuste (AWS) hostimine on võib-olla tõeline valdkonna liider nende serverite kasutatava protsendi osas. Ettevõte kasutab sama serverite võrku kui nende veebipood, nii et alati, kui ettevõte investeerib Amazon.com’i täiustamiseks tehnoloogiasse, teoreetiliselt jõuab sama tehnoloogia AWS-serveriteni, mida teie ettevõte saab osta. Ettevõte pakub ka täielikku saidi koondamist ja automaatseid varusüsteeme, mis tagavad, et nende serverid on kogu aeg töös. Teenuste kättesaadavuse tagamiseks pakuvad nad andmekeskusi kogu maailmast, sealhulgas São Paulos, Singapuris, Tokyos ja Californias. Amazon Lightsail lubab oma teenuse taseme lepingus (SLA) 99,95% kasutust.

Omaduste võrdlus

Bluehost pakub oma klientidele hulgaliselt funktsioone. Naudite peaaegu kõiki tööriistu, mida oma veebimajutusteenuse täiustamiseks ette võite kujutada. Ettevõte toetab täielikult erinevaid kodeerimistüüpe, sealhulgas PHP, Perl 5, Javascript ja Flash. Naudite piiramatul hulgal kettaruumi ja e-posti kontosid, mis on teie käsutuses kasutamiseks saadaval. Samuti saate hallata piiramatul arvul erinevaid domeeninimesid, mis sobib suurepäraselt, kui teie ettevõte laieneb kiiresti.

Amazoni veebiteenuste (AWS) hostimine annab teile plaanitud varukoopiaid ja virtuaalseid pilvesalvestusi, mis on kasulikud siis, kui midagi läheb valesti, ja peate koguma teavet ajast, mil teie veebisait töötas õigesti. Nende hostimisteenus toetab täielikult erinevaid platvorme, sealhulgas Joomla, Ruby, WordPress ja Magento. Kui soovite, võite kasutada ka Windowsi ja Linxi hostimisvalikuid.

Klienditoe võrdlus

Klienditeenindusosakonnas on Bluehostil arenguruumi. Nende veebisaidil on kirjas, et klienditeeninduse tugi on hõlpsasti kättesaadav ööpäevaringselt toimuvate vestluste, e-posti piletite ja telefonikõnede kaudu. Saadaval on ka videoteek, mis pakub abi tavalistes tehnilise toe küsimustes. Klienditeeninduse puudumine on tavaline kaebus nii endiste kui ka praeguste klientide jaoks. On teateid pikkadest ooteaegadest ja ebajärjekindlast tugikvaliteedist. Parim asi, mida teha, on kõigepealt vestlus ühe oma müüjaga, et aidata kvaliteeti kindlaks teha.

Klienditeeninduse tugi on Amazon Web Services (AWS) pisut segane. Väljastpoolt ei esita nad palju klienditoega seotud kvaliteedinõudeid, vaid paluvad teil alustamiseks konsooli sisse logida. Samuti arutavad nad klienditoe plaani valimist, mis ei ole rahustav. Arvestades, et AWS on suunatud arendajate turule, peavad nad kohandama klienditoe, et see vastaks ühele paljudest toodetest. Ühesõnaga, nende klienditoe kvaliteet on ebakindel.

Hinnavõrdlus

Bluehostil on mõned üsna odavad alustamisplaanid teid uksele viimiseks, kuid mõne aja pärast hinnad tõusevad, samas kui AWS-il on järjepidevam hinnakujundus, mis on ka odav.

Bluehost’i hinnastruktuur on üles ehitatud teie tavapäraste mitmetasandiliste plaanidega, mis julgustavad teid valima keskmise valiku. Jagatud hostimisplaanid algavad 3,95 dollarist kuus (allahindlusega) ja pakuvad teile ühte veebisaiti, kus on 50 GB ruumi. Samuti saate viis e-posti kontot, millel on 100 MB salvestusruumi ja standardne toimivuse garantii. Järgmine hinnastruktuur on VPS-kava jaoks, mis algab 29,99 dollarist kuus. Selle hinna eest saate 2 CPU südamikku, 30 GB SAN ja 2 GB salvestusruumi.

Bluehostil on 30-päevane raha tagasi garantii:

„Kui tühistate 30 päeva jooksul, saate kogu tagasimakse ainult teie hostimisteenuse eest. Raha tagasi garantii ei kehti enamiku lisatoodete, näiteks domeenide puhul, arvestades nende kulude ainulaadsust. ”

See on abiks neile, kes soovivad kvaliteeti proovile panna, kaotamata lõpuks raha.

Amazoni veebiteenuste (AWS) hostimisel on paar erinevat hostimistoodet, nii et hinnakujundus varieerub vastavalt vajadustele. Ettevõtte omanike jaoks oleks lihtsaim plaan Lightsaili variant, mis algab 5 dollarist kuus. See lihtsustab hinnakujundust võrreldes mõne teise tootega, mis laadivad minut või tund. Kui teil on vaja funktsioone vahetada või uuendada, pakuvad need peaaegu kõiki päikese all pakutavaid funktsioone. Lightsail pakub a ühe kuu tasuta prooviperiood samuti.

Lõplik AWS vs Bluehost soovitus

Kui võrrelda Amazon Web Services (AWS) hostimist ja Bluehostit, siis see on nagu enamasti õunte ja apelsinide võrdlemine.

Bluehost on suunatud esmakordsetele blogijatele ja ettevõtjatele, kes soovivad veebisaidi lihtsal viisil üles seada. AWS-il on algajatele keeruline ja segane hulk võimalusi, kuigi nende Lightsaili pakkumine on hea lihtne viis alustamiseks.

Kui peaksite nende kahe vahel valima ja soovite odavat ja lihtsat hostimist, on Bluehost see tee. Ehkki sellega kaasneb tugev soovitus vaadata mõnda muud kõrgema reitinguga algtaseme hosti nagu Siteground või A2 Hosting.

AWS on odav, kiire ja väga paindlik ning seda soovitatakse esmakordseks alustajaks, kui nad on tehniliselt kokkuhoidlikud. Kui teid ei hirmuta uue süsteemi õppimine ja saate üldiselt probleemidest mööda minna, võite leida AWS-i tehnilised uuendused ahvatleva ja tugeva pikaajalise lahenduse. Kui olete alles alustamas, peaksite alustama Amazonase tuled.

Teine võimalus? Vaadake Cloudways. Nad pakuvad hallatavat veebimajutust, mis põhineb AWS- või Google Cloud-platvormidel. Täiuslik hinna ja toe hübriid. Meie täielik pilveteede ülevaade sukeldub kõigisse üksikasjadesse.

Bluehost Review kokkuvõte

Allpool on meie täieliku Bluehost ülevaate ülevaade.

Bluehost ülevaade 3.6 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (18 hääled) plussid

 • Mõned odavaimad hinnad
 • Palju funktsioone
 • Hea algajatele
 • Suurepärased turvaelemendid eelarve majutamiseks

Miinused

 • Kiirus võib olla probleem
 • Uptime pole tagatud
 • Mõned toetusprobleemid

KokkuvõteKuna kuna Bluehost on nii suur ja jagab ressursse sõsarettevõtetega, võivad nad pakkuda majutamiseks mõnda odavaimat hinda. Ja uskumatult madalate hindade korral hõlmavad Bluehosti plaanid enamikku põhitõdesid, nagu WordPressi hostimine, VPS, kindlad turvafunktsioonid ja palju tasuta käivitamiseks vajalikke tööriistu. Kuid päeva lõpuks saate selle, mille eest maksate. Bluehosti klienditeenindust pole, tööaeg on napp ja nende kiirus jätab palju soovida. Eelarvega veebimeistrid, kes ei näe ette suurt liiklust ega tugipileteid, leiavad Bluehost’i hinnakujundusega kõik, mida nad otsivad. Kui aga teie jaoks on oluline suurem töökindlus, tasub seda kliendile orienteeritud hostile nagu SiteGround või WP Engine eraldada lisaraha. Tugi3.5Speed2.5Features4Value4.5Läbipaistvus3.5

AWS-i ülevaate kokkuvõte

Allpool on meie täieliku AWS-i ülevaate kokkuvõte.

Amazoni veebiteenuste ülevaated 4 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (8 hääled) plussid

 1. Automaatselt skaleeritav salvestusruum
 2. Pakkuge madala maksumusega mudelit, kus saate tasuda
 3. Suurepärased tugiteenused
 4. Uutele kasutajatele tasuta plaan
 5. Suured terabaidifailid

Miinused

 1. Standardpaketid pole saadaval
 2. Hinnad erinevad asukoha järgi
 3. Peate oma kasutamist hindama ja arvutama
 4. Toega on raskem ühendust saada

Tugi3Speed4.5Features4.5Value4.5Läbipaistvus3.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map