Amazoni veebiteenuste (AWS) ja GoDaddy võrdlus: maksumus või mugavus? Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Amazoni veebiteenuste (AWS) võrdlemine GoDaddyga on nagu õunte ja apelsinide võrdlemine.


Või meeldib võrrelda kosmosesüstikut (AWS) kommertslennukiga (GoDaddy). Nad mõlemad viivad teid maailmas ringi, kuid üks on palju keerukam, palju suurema potentsiaaliga, teine ​​aga väga ligipääsetav.

GoDaddy on lihtsustatud algajatele, Amazon Web Services (AWS) on mõeldud arendajatele ja edasijõudnutele. Kõrvalt võite saada kõik AWS-i skaala ja hindade eelised, kuid hallatud toega, kui lähete koos Cloudwaysiga.

Märkus. Alates 2020. aastast saate selle lingi abil (GoDaddy hallatava WordPressi hostimise kupongi) GoDaddy Haldaja WordPress Hostingi vaid 1 dollari eest kuus. Tegemist on SCREAMING DEAL-ga ja eeldatakse, et see ei kesta väga kaua.

AWS vs GoDaddy: hinnakujundus

Kui võrrelda AWS-i ja GoDaddy-hinnakujundust, siis tasub teada, et need hindavad erinevalt.

GoDaddy võtab reklaamikampaaniatega fikseeritud igakuise kulu, nii madala kui 1 dollar kuus.

AWS pakub mitmeid võimalusi – nii minutilise kui ka kindla hinnaga Amazonase LIghtsail.

Üks tohutu eelis on see, et Amazon pakub esimest aastat tasuta hostimist. Nüüd on see väga piiratud tasuta hostimislahendus, kuid see on suurepärane võimalus alustamiseks.

AWS vs Godaddy: funktsioonid

Alustajana proovige vaadata neid AWS-i valikuid ja ärge hämmingus:

aws hostimisvõimalused

GoDaddy hostimine on pisut otsekohesem:

godaddy veebimajutusvõimalused

Nüüd läheb GoDaddy pisut üksikasjalikumalt kui ainult need kolm võimalust, kuid see näitab, et nad on keskendunud teie keskmisele emale n pop-i veebisaidi koostajale.

Klienditugi

GoDaddy ja AWS on suunatud kahele erinevale turule ja seega on nende tugi erinev.

GoDaddy juhib nende tuge peamiselt telefoni kaudu ja nad keskenduvad tõesti väikeettevõtete ja isiklike veebisaitide omanike abistamisele.

AWS on mõeldud ettevõtetele, nii et seda silmas pidades peate lisama AWS-i toe koos ettevõtluse toetamine tuleb 100 USD kuus.

AWS pakub oma toodetega palju tuge. Blogid, meiega seotud link, arutelufoorumid, abi, reaalajas vestlused ja tugi võimaldavad kõigil esindajaga ühendust võtta.

GoDaddyl on veebis ladustamine, tootetugi, tugipiletite esitamine ja domeeni ülekandmine. Mõlema poole klienditugi on umbes võrdne, pakkudes teile erinevaid võimalusi. Raske on öelda, kumb on parem, kuna nad pakuvad tohutult erinevat tüüpi tuge. Kui teil on vaja kohe kellegagi ühenduse luua, oleks parem võimalus AWS. Kui vajate toodete jaoks tuge, oleks GoDaddy parem valik.

Kiirus

Mõlemad pakuvad kiiret kiirust teie veebisaidi käitamiseks. AWS-i kiirus näib olevat kiirem kui GoDaddy-l, kuna saate esindajaga ühenduse luua kiiremini. Kui vaatate oma veebisaidi käitamiseks vajalikku kiirust, on GoDaddy kiire ja kiire, et teid tööle panna. Kiirused sõltuvad teie vajadustest, kuid need töötavad selle nimel, et teid teie poole saada. Kumbki pole kohutav variant, nii et teil on kummagiga hea olla. Kui otsite AWS-iga tasuta aasta tellimust, läheb kiirus palju aeglasemaks, kui vajate.

Väärtus

Kui saate AWS-i hinda lubada, oleks väärtus parem. Kuna saate AWS-i abil palju rohkem kettaruumi, võib see olla väärt kõrgemat hinnasilti. Madalama hinnasildi korral on GoDaddy parem hind.

Võimalik, et GoDaddyga ei saada parimaid funktsioone, kuid rahakotil on see kindlasti lihtsam. Kõik sõltub teie vajadustest oma eesmärkide saavutamiseks. GoDaddyl on rohkem domeene üle kantud või kustutatud, mis tähendab, et võite oma saidi domeeni kaotada. AWS-iga ei pea te selle pärast muretsema.

Funktsioonid

AWS-iga saadav 1TB ribalaius annab teile palju kiirust. 1 TB kettaruumi, mis saate AWS-iga, on AWS-i suurepärane funktsioon. GoDaddy ribalaius on piiramatu, nii et te ei ületa ribalaiust. 100 GB kettaruumi

pole siiski ideaalne, kui palju teavet salvestada. GoDaddysse sisse- ja väljalaadimiste arv tähendab, et võite domeeninime leida kiiremini kui AWS. See tähendab, et võite ka oma GoDaddy domeeni kiiremini kaotada. Näib, et võrreldes GoDaddyga naudib AWS-i rohkem inimesi, kuid mõlemad pakuvad suurepäraseid tooteid.

Uptime

AWS-il on silmapaistev tööaeg, pakkudes kuni 100%.

GoDaddyga on peaaegu sama, kuid nad on teisel kohal 99,94%.

AWS-i hallatavad saidid töötavad kauem kui GoDaddy, kuid erinevus on peaaegu tühine. Põhjus võib olla osaliselt seetõttu, et GoDaddy majutab korraga peaaegu miljonit erinevat saiti. AWS võõrustab vähem kui 3000 päevas. See lahknevus ei põhjusta teie saidi krahhi ühelgi hostisaitil. Saate mõlemaga peaaegu ühesugused tulemused, kuid AWS on parem variant, kui otsite paremat tööaega.

Järeldus

Kõik teavad GoDaddyt, see on hostimise Wal-Mart. See on odavamas otsas (ehkki mitte odavaim pikaajaline), teeb seda tööd lihtsalt suurepäraselt ja omab head tuge. Nad teevad asju omal moel, kuid GoDaddy on sellega harjunud.

AWS sobib suurepäraselt kogenud veebiarendajatele ja süsteemiadministraatoritele, kuid mitte igapäevase ettevõtte omanikule. A täiuslik hübriid mis pakub teile parimat AWS-i kiirusest ja hinnakujundusest koos klienditoega Pilves, uus veebimajutusplatvorm, mis kasutab AWS-i tehnikat koos oma sisemise IT-administraatori meeskonnaga, et aidata teil parimat pauku saada ja klienditoega.

Kui olete huvitatud AWS-i võrdlemisest mõne teise taskukohase hostiga, vaadake meie Amazon AWS vs Bluehost-postitust. Või vaadake meie Bluehost vs GoDaddy postitust, et näha, kuidas need eelarve hostid pea püsti seisavad!

Meeldetuletus: Alates 2020. aastast saate selle lingi abil (GoDaddy hallatava WordPressi hostimise kupongi) GoDaddy Haldaja WordPress Hostingi vaid 1 dollari eest kuus. Tegemist on SCREAMING DEAL-ga ja eeldatakse, et see ei kesta väga kaua.

Uuenda logi

11. märts 2020: Ülevaade ja väikesed muudatused
2. september 2019:
Uuendatud kupongi kuupäev, lisatud on Cloudways’i teave.
30. aprill 2018: Väikesed värskendused kogu ulatuses, sealhulgas AWS, toetavad hinnakujundust. Loetavamad päised.
25. veebruar 2018: 
Komplekti kuulub spetsiaalne GoDaddy hallatav WordPressi hostimise kupong.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map