AWS-i hostimine vs HostGator-hostimine – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Mis tahes suurepärase nimekirja tipus olemine ei juhtu lihtsalt. Kui soovite oma nime nimekirjas kanda, peate olema väga hea ükskõik, mida teete. HostGator on koostanud selle aasta suurimate veebimajutusettevõtete nimekirja. Selle auhinna saavutamisel on tohutu roll hämmastaval teenusel, mida nad pakuvad nii väikeste kulude eest. Kuna kliendid pakuvad tasulist majutust, saavad kliendid proovida HostGatori teenust ilma aastaplaani kinnitamata. Need ei nõua starditasusid ega muid tarbetuid tasusid, mis võimaldab veebisaidi olemasolu alla 10,00 dollari.


Kõik HostGatori veebisaidid on nende kohandatud tulemüürireeglitega tugevalt kaitstud. Kõik nende hostitud saidid on DDoS-i häkkerirünnakute eest kaitstud. USA kaubandusosakond on HostGatori raamistikku pidanud nõuetele vastavaks ja Euroopa Komisjon on need kinnitanud programmiga Safe Harbor..

HostGatori kaudu pakutakse mitmeid funktsioone ja lisa, mis muudavad nende teenused veelgi väärtuslikumaks. Igal saidil, mida nad võõrustavad, on piiramatu e-posti konto. Nad pakuvad iga pakutava plaaniga kettaruumi. Igas plaanis on ka hõlpsasti kasutatav saidiehitaja, mis võimaldab kõigil saidi välimust luua ja arendada. Nad annavad klientidele reklaamikrediiti, mida saab kasutada AdWordsi, Facebooki, Google’i ja Bing / Yahoo kaudu. Need pakuvad kasulikke videoid ja SEO-näpunäiteid, mis võimaldavad saidi ära tunda nii Google’is kui ka Bingis. Google mustas nimekirjas ja pahavara jaoks on olemas ka skanner.

Olenemata sellest, kas teete oma parima töö kogu öö või olete üleval ja varahommikul, on HostGatoril alati keegi abiks. Nad on tuntud sõbraliku klienditoe poolest, mida nad pakuvad 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Need on saadaval reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja telefoni teel. HostGator on pakkunud ka üle 650 abiartikli ja üle 500 videoõpetuse.

Kui soovite näha, kuidas HostGator sobib teiste hostimisteenustega, vaadake meie saidi SiteGround vs HostGator postitust.

Amazon Web Services, muidu tuntud kui AWS, on veebiteenuste platvorm, mis on pilvepõhine. Need pakuvad klientidele rakendusi ja muid tööriistu, mis on vajalikud veebirakenduste loomiseks ja arendamiseks, veebiandmete jälgimiseks, serveriruumi haldamiseks ja muudeks toiminguteks veebis olemise arendamiseks. Klientidele antakse mitu võimalust valida vastavalt oma isiklikele eesmärkidele ja sellele, mida nad veebisaidi kaudu proovivad saavutada. Kui klient vajab suure ettevõtte andmebaasi loomiseks või paljude rakenduste loomiseks ja töötlemiseks täiendavaid servereid, on saadaval ka täiendav salvestusruum. Ettevõte saab kiirendada teavet, mida nad vajavad saatmiseks või vastuvõtmiseks AWS-i kaudu pakutavate sisuteenuste kaudu. See suurendab nii tulusid kui ka vähendab tööaega. Andmete kasutamise jälgimine ja selle tõhusus on teenused, mida AWS pakub reaalajas tagasisidet konkreetse veebisaidi toimivuse kohta. See muudab kliendi teadlikuks ka kõigist muudatustest, mis võiksid parandada nende saiti ja selle tõhusust.

AWS-i kaudu pakutav põhipakett sisaldab tasuta hostimist. See pakett ei sisalda siiski abi ja tugi on saadaval Amazon Web Service’i maksvatele klientidele. Tuleb märkida, et enamus kliente, kes alustavad põhipaketiga, uuendavad seda väga kiiresti. See näib olevat jätkuv trend iga AWS-i pakutava paketi puhul. Need plaanid võivad sõltuvalt kasutamisest ületada 45 dollarit kuus. HostGator pakub igakuiseid pakette, mis on nii madalad kui 4,00 dollarit ning mis on saadaval 24-tunnise tugitiimiga. Nad pakuvad ka pikka loetelu muudest selle plaaniga funktsioonidest.

Sellegipoolest pooldavad numbrid endiselt uskumatult AWS-i. Datanyze.com andmetel on HostGator 36-st kohast rohkem kui majutatud saitide arv, samal ajal kui Amazon Hosting Services on teisel kohal. Datanyze esitatud uuringute kohaselt vastutab HostGator 17 570 saidi eest. AWS-i host üle 1 miljoni. Kogu 2016. aasta aprilli jooksul lisas AWS üle 38 000 saidi, samal ajal kui HostGator suurendas nende arvu vaid 634 võrra.

Minul isiklikult pole kummagi ettevõtte suhtes kogemusi. Olen kujundanud arvamuse väheste loetud artiklite kohta. AWS-i numbrid on palju paremad kui GatorHostil. Nad on ka rahvusvaheline ettevõte, mis on oma kaubamärgi ja maine kujundamiseks palju aega ja vaeva näinud. Mulle meeldib abi ja toe idee, mida HostGator pakub, olenemata paketist, mille klient valib. Arvan, et keegi turunduse või arendamisega seotud kutsealadest hindab HostGatoriga pakutavat tuge. Kui oleksin väikeettevõtte omanik, oleksin nõus oma aega ja raha investeerima mõttekaaslastega. Minu isiklik kogemus on alati olnud parem töösuhe väiksemate ettevõtetega. Suuremad korporatsioonid võivad kohati hirmutada ja nad ei näita meie väiksemate kuttide suhtes alati sama lugupidamist ja tunnustust.

Et näha, kuidas AWS peab vastu muudele hostimisteenustele, vaadake meie AWS vs. BlueHosti postitust. Rohkem hostimisvõimaluste uurimiseks lugege meie DreamHost vs. IPage postitust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map