Bluehost vs DreamHost 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

Bluehost vs DreamHost 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

Bluehost vs DreamHost 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

Nii Bluehost kui ka DreamHost on Interneti-aastatel iidsed. Nad on kasvanud sadade tuhandete klientidega massituru peremeesteks, kuid kumb on parem? Võrdleme hinnakujundust, kiirust, funktsioone ja palju muud, et aidata teil otsustada.

HINDAMINE  |  VÄÄRTUSTOETUS  |  UPTIME  |  KIIRUS  |  FUNKTSIOONID  |  JÄRELDUS  


Bluehost on kogu maailmas üks populaarsemaid hostimisettevõtteid, kuid kas see sobib teile? Tänu nimetuvastusele ja täiustatud klienditoele on see kindel valik algajatele.

4.5

Ülevaataja

4.6

Kasutajad (12 häält)

VS

DreamHost on veel üks neist suurtest, odavatest virtuaalserveriettevõtetest, mis on lihtsalt olnud igavesti olemas. Asutatud aastal 1996, on neil mõni rahulolev klient, kes on olnud vähemalt 20 aastat vanad. Kui otsite odavat massiturunduse majutust, on DreamHost üks parimatest.

3.9

Ülevaataja

3.8

Kasutajad 

Hinnakujundus

Punkt: 4,5

Bluehostil on mõned kõige taskukohasemad algtaseme hinnad, jagatud hostimine on madalaimate hindadega kõige populaarsem. Me lahutasime hinnast poole punkti, kuna parima pakkumise jaoks on vajalik 3-aastane tähtaeg, kuid üldiselt on see umbes nii odav kui see saab:

SharedWordPressVPS
Müügihind2,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus18,99 dollarit kuus
Tavahind7,99 dollarit kuus29,99 dollarit kuus29,99 dollarit kuus
ParimAlgajadWordPressEttevõtted

Vaata hinda

Punkt: 4,5

DreamHost oli varem kallim kui teised jagatud hostid, kuid nüüd asuvad nad seal kõige odavamaga. Aastase jagatud hostimiskavaga saate uksest sisse vaid hinnaga 2,59 dollarit kuus. Kui te ei soovi kohustust, võite igakuiselt maksta vaid 4,95 dollarit kuus. Parim osa? DreamHost ei tõsta teid pärast esialgset perioodi hinda – nad on odavad ja õiglased kõikjal.

SharedDreamPressVPS Business
Aastane hind2,59 dollarit kuus16,95 dollarit kuus27,50 dollarit kuus
Kuu hind4,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus30,00 dollarit kuus
ParimAlgajadVahepealsed WordPress-saididKasvavad väikeettevõtted

Vaata hinda

Väärtus

Punkt: 4,5

Meie arvates on Bluehost tohutu väärtus. Kuna hinnakujundus algab vaid 2,95 dollarist kuus (promohind), saate ikkagi väga suure ettevõtte toetuse koos eeldatava klienditoega ja teenuse kvaliteediga. Mõned väärtused, mis lisavad väärtusele alumise hinnakujunduse peamised funktsioonid, on mõõtmata ribalaius, tasuta SSL-sertifikaat ja 50 SSD-d.

Arvame, et Plussi jagatud hostimisega on parem lahendus piiramatu kaasatud veebisaidid, piiramatu salvestusruum ja piiramatu domeenid. Teiste plaanide juurde liikudes näete kulutatud raha jaoks üldiselt suurt väärtust. Tõepoolest, te ei kavatse superkvaliteetseid funktsioone saada, kuid selle väärtus on väga kõrge. 

Punkt: 4,5

Väärtuse osas on DreamHost üks parimatest. Madalad hinnad koos kasulike funktsioonidega ja ülimenukas 97-päevane raha tagasi garantii on väikeettevõtetele võitu.

Lisaks pakuvad nad piiramatut ribalaiust, tasuta domeeninimesid, tasuta SSL-sertifikaate ja kompenseerivad teile uptumiste eest tööaeg. Need pakuvad tõeliselt ühte suurimat teenustaseme lepingut.

Võrreldes Bluehost ja HostGatoriga on DreamHost välja tugev. Ainus host, millel on parem väärtus, võib olla SiteGround.

Klienditugi

Punkt: 3,5

Bluehosti klienditugi on segakott. Mõnedel hiljutistel arvustajatel pole kunagi probleemi olnud, teistel on lugusid pikka ootamist ja alamtoe saamist.

Tänu ööpäevaringsele toele nii telefoni kui ka reaalajas vestluse kaudu saate neist alati osa saada. Erinevalt teistest, lisatasukamatest tugiteenustest ei pruugi te siiski saada kvaliteetseimat tehnoloogiat ega ka kiireimat teenust.

Rohkem detaile

Punkt: 3,5

Üks valdkond, milles DreamHost lihtsalt pole täiuslik, on klienditugi. Tugiteenuseid pakutakse e-posti ja otsevestluse kaudu või võite taotleda tagasihelistamist. Hmm, selline peakraapija. Neil puudub 24/7/365 tugi, mis enamikul hostimisettevõtetel on.

Lisaks öeltakse teile, et isegi kui olete potentsiaalse kliendina saidil, tulge tööajal tagasi. Reaalsus on see, et tugiteenuste majutamine on ööpäevaringne töö – ja DreamHost ei suuda nuusutada.

Rohkem detaile

Uptime majutamine

Punkt: 4,5

Veebiaruanded näitavad Bluehostti tööaega üsna tugevana – 99,99–100%.

Siiski on raske leida, kas nad pakuvad mingit konkreetset tööaja garantii HostGator (sõsarettevõte) teeb. Nende serveri uptime lepingu leht lubab enne fikseerimist vaid ebamääraseid lubadusi vähem kui 15-minutise seisaku kohta. 

Nende jagatud hostimise leht ei viita konkreetsele tööaja lubadusele. Nii et isegi suure tööajaaruande korral minimaalse seisakuaja korral koondame need poole punkti, kuna selles küsimuses puudub läbipaistvus.

Punkt: 4,0

Veebiaruanded näitavad DreamHosti tööaega üsna tugevana – 99,99% kuni 100%.

Parim osa? Nende 100% tööaeg garantii. Kui teie veebisait mingil põhjusel on maas, krediteerivad nad teie kontole ühe öö tasuta hostimise iga töötatud tunni eest.

Hea on see, et nende tööaeg on viimase aasta jooksul olnud keskmiselt umbes 99,98% – seega ärge lootke, et selle krediidi jaoks on vaja raha sisse viia.

Kiirus

Punkt: 3,5

Bluehost on viimastel aastatel teinud märkimisväärseid edusamme. Varem oli palju kasutaja kaebusi, kuid nad on oma riistvara täiendanud, et seda tõsiselt võtta.

Peate siiski ainult üle hüppama Twitter näha palju kaebusi. Paljud kiiruseprobleemid tulenevad teie veebisaidi üldisest seadistusest ja mitte ainult hostimisest, seega võtke seda kindlasti arvesse. Bluehostil on ka palju kliente, nii et kindlasti on vaja kaebusi. 

Bluehost tegi auväärsed märkused meie kiireimas veebimajutuse võrdluspostituses. Kontrollige seda postitust, kui vajate maksimaalset saidi kiirust.

Punkt: 4,0

DreamHostil on suurepäraseid teateid kiiruse kohta ja see on kindlalt 25% -l hostidest laadimisaja osas. Nad ei keskendu sellele kui põhifunktsioonile, kuid te ei näe klientidelt palju kaebusi.

Oma DreamPressi kavas on nad optimeerinud oma andmebaasid ainult WordPressi jaoks ning rakendanud Memcache’i. Seega peavad nad kiirust kindlasti meeles. Vestelge kindlasti nende toega, kui see valmistab teile suurt muret.

Funktsioonid

Punkt: 3,5

Bluehostil on kõik alustamiseks vajalikud põhifunktsioonid ja väga soodne viis alustavate blogijate alustamiseks. Nende hulgas on tasuta SSL, mis on kohustuslik, ja mõõtemata ribalaius.

Kui aga võrrelda teiste ettevõtetega, näiteks SiteGround ja A2 Hosting, puuduvad Bluehost mõned lisafunktsioonid, mis oleksid väga kasulikud. Üks kaebus on tõsiasi, et peate maksma rännete eest, mis on tüütu.

Saidi varukoopiate saamiseks peate üle minema ka mõnele kallimale jagatud plaanile, nagu Choice Plus ja Pro, – mis on iga saidi jaoks kriitiline.

Vaadake kõiki funktsioone

Punkt: 4,0

Nael-eest-nael pakub DreamHost mõne odava hostimisettevõtte parimaid omadusi. Nende odavaim jagatud plaan sisaldab tasuta domeeni, piiramatut ribalaiust, eelinstalleeritud WordPressi ja tasuta SSL-sertifikaati. Nende DreamPress WordPressi hostimine on tugeva väärtusega pakkumine täisfunktsionaalsetele WordPressi hostidele, mis võivad mingil tasemel konkureerida WP Engine ja Kinstaga.

Te ei saa tasuta rännet ja te jätate ilma 24-tunnise telefonitoeta, mida teised hostid pakuvad, seega peame neile punkti andma. Üldiselt – suurepärane host, suurepärased omadused.

Vaadake kõiki funktsioone

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector