Bluehost vs GoDaddy 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

Bluehost vs GoDaddy 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

Bluehost vs GoDaddy 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

Bluehost vs GoDaddy: kaks nimemärgiga hosti, kes reklaamivad suurt laiemale üldsusele. Kas mõlemad neist on head? Arvame, et mõlemad võivad olla sobivad lähtepunktid nii algajatele kui ka neile, kes soovivad odavaimat hostimist. Kui teil on GoDaddy veebisaidil palju domeene ja töötate koos algajate veebisaidiga, võib olla tore neist kinni pidada. Kui otsite algajat veebimajutust, on Bluehost sellel alal rohkem spetsialiseerunud. Mõlemal juhul soovitaksime mõlemal kohal SiteGroundit.

HINDAMINE  |  VÄÄRTUSTOETUS  |  UPTIME  |  KIIRUS  |  FUNKTSIOONID  |  JÄRELDUS  


Bluehost on kogu maailmas üks populaarsemaid hostimisettevõtteid, kuid kas see sobib teile? Tänu nimetuvastusele ja täiustatud klienditoele on see kindel valik algajatele.

4.5

Ülevaataja

4.6

Kasutajad (12 häält)

VS

GoDaddy ei vaja tutvustamist – see on tõenäoliselt kõige tunnustatum host ja domeeninime pakkuja maailmas. Nagu öeldud, on see omamoodi nagu McDonald’s’i hostimine – odav, massiturg, kuid mitte erakordselt hea. Võrreldes mõne teise hostiga võidab tavaliselt teine ​​host. Sellegipoolest, kui olete lojaalne GoDaddy domeeniprofiil, tasub väikeste projektide ja silmapaistva telefonitoe jaoks nendega kokku puutuda.

3.4

Ülevaataja

4.1

Kasutajad (26 häält)

Hinnakujundus

Punkt: 4,5

Bluehostil on mõned kõige taskukohasemad algtaseme hinnad, jagatud hostimine on madalaimate hindadega kõige populaarsem. Me lahutasime hinnast poole punkti, kuna parima pakkumise jaoks on vajalik 3-aastane tähtaeg, kuid üldiselt on see umbes nii odav kui see saab:

SharedWordPressVPS
Müügihind2,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus18,99 dollarit kuus
Tavahind7,99 dollarit kuus29,99 dollarit kuus29,99 dollarit kuus
ParimAlgajadWordPressEttevõtted

Vaata hinda

Skoor: 5,0

GoDaddy hind on väga madal ja algajatele suurepärane. Kuna sooduspakkumised pakuvad ökonoomset majutust vaid ühe dollari eest kuus, on hostimine praktiliselt tasuta. Üks asi, mida tasub tähele panna, on pikendamismäärad. Pärast teie esimese perioodi lõppu hüppab majanduse hostimine kuni 8,99 dollarit kuus, nii et ole ettevaatlik lukustamise eest.

EconomyDeluxeUltimate
Müügihind1,00 dollarit kuus7,99 dollarit kuus12,99 dollarit kuus
Tavahind8,99 dollarit kuus11,99 dollarit kuus16,99 dollarit kuus
ParimAlgajadVäikeettevõteSuure liiklusega saidid

Vaata hinda

Väärtus

Punkt: 4,5

Meie arvates on Bluehost tohutu väärtus. Kuna hinnakujundus algab vaid 2,95 dollarist kuus (promohind), saate ikkagi väga suure ettevõtte toetuse koos eeldatava klienditoega ja teenuse kvaliteediga. Mõned väärtused, mis lisavad väärtusele alumise hinnakujunduse peamised funktsioonid, on mõõtmata ribalaius, tasuta SSL-sertifikaat ja 50 SSD-d.

Arvame, et Plussi jagatud hostimisega on parem lahendus piiramatu kaasatud veebisaidid, piiramatu salvestusruum ja piiramatu domeenid. Teiste plaanide juurde liikudes näete kulutatud raha jaoks üldiselt suurt väärtust. Tõepoolest, te ei kavatse superkvaliteetseid funktsioone saada, kuid selle väärtus on väga kõrge. 

Punkt: 4,0

GoDaddy väärtus on selle jaoks, mida saate. Maksate massituru peremehele soodushinnaga hinda. Näiteks saate Economy-kavaga (müügil nüüd hinnaga 1 dollar kuus) ühe veebisaidi, mõõtmata ribalaiuse ja 100 GB salvestusruumi ning tasuta domeeni. Isegi kui hind hüppab täishinnaks 8,99 dollarit kuus, on see siiski korralik väärtus. Sellegipoolest soovitame minna Deluxe-sse, kuna saate piiramatuid veebisaite ja talletusruumi (mõistlikkuse piires).

Kõik plaanid hõlmavad ööpäevaringset tuge, mis on kohustuslik, samuti turbekontrolli ja DDoS-i kaitset.

Nendel GoDaddy jagatud hostimisplaanidel on kaks suurt probleemi: pole tasuta SSL-sertifikaati, mis on muutumas tööstuse standardiks, samuti 1 GB limiiti andmebaasides. Kui kasutate WordPressi ja teil on mõned kvaliteetsed fotod, võite selle andmebaasi limiidi kiiresti ületada. Nendel kahel põhjusel lükkame GoDaddy täieliku punkti.

Klienditugi

Punkt: 3,5

Bluehosti klienditugi on segakott. Mõnedel hiljutistel arvustajatel pole kunagi probleemi olnud, teistel on lugusid pikka ootamist ja alamtoe saamist.

Tänu ööpäevaringsele toele nii telefoni kui ka reaalajas vestluse kaudu saate neist alati osa saada. Erinevalt teistest, lisatasukamatest tugiteenustest ei pruugi te siiski saada kvaliteetseimat tehnoloogiat ega ka kiireimat teenust.

Rohkem detaile

Punkt: 4,0

GoDaddy on uhke oma ööpäevaringse telefonitoe üle, mis on nende massituru kliendibaasi jaoks täiesti mõistlik. Üks nõrk koht oli asjaolu, et telefon oli ainus viis neist vabaneda. Pärast seda on nad seda muutnud ja pakuvad nüüd vestlusteenust, mida paljud Interneti nohikud eelistavad.

Telefonitugi on tavaliselt kõrgema kvaliteediga, kuna see ajab taga ajama ja suudab teie küsimustele kiiremini vastata. Olen leidnud, et vestluse tugi ühendub kiiresti, kuid peate hüppama läbi mõne kõmu, sealhulgas sisestama PIN-koodi ja ootama nende vastust. Toe kvaliteet on tavaliselt kiire reageerimine, erinevalt SiteGroundist, kus nad pakuvad täielikke lahendusi. Üldiselt hea tugi, kuid mitte täiuslik. 

Rohkem detaile

Uptime majutamine

Punkt: 4,5

Veebiaruanded näitavad Bluehostti tööaega üsna tugevana – 99,99–100%.

Siiski on raske leida, kas nad pakuvad mingit konkreetset tööaja garantii HostGator (sõsarettevõte) teeb. Nende serveri uptime lepingu leht lubab enne fikseerimist vaid ebamääraseid lubadusi vähem kui 15-minutise seisaku kohta. 

Nende jagatud hostimise leht ei viita konkreetsele tööaja lubadusele. Nii et isegi suure tööajaaruande korral minimaalse seisakuaja korral koondame need poole punkti, kuna selles küsimuses puudub läbipaistvus.

Punkt: 3,5

GoDaddy tööaeg on suhteliselt hea, sageli 99,95% või parem. Veebis olevate kasutajate arvustused on erinevad, kuid tavaliselt ei käsitleta tööaega / seisakuid peamise probleemina.

GoDaddyl on olemas serveri tööaja garantii (hoiatus – seaduslik kõnepruuk!) – kuid see hõlmab ainult 99,90% (puuduvad09 seal) – mis tähendab, et teie hostimine võib olla maas 43 minutit kuus ja nad peavad seda normaalseks. Kujutage ette, et teie veebisait on kriitilisel ostuperioodil peaaegu tund aega maas! Lisaks annab GoDaddy teile ainult 5% krediit tagasi – mis võivad olla lihtsalt pennid. Arvame, et neil peaksid olema kõrgemad standardid ja krediiti terve kuu jooksul.

Kiirus

Punkt: 3,5

Bluehost on viimastel aastatel teinud märkimisväärseid edusamme. Varem oli palju kasutaja kaebusi, kuid nad on oma riistvara täiendanud, et seda tõsiselt võtta.

Peate siiski ainult üle hüppama Twitter näha palju kaebusi. Paljud kiiruseprobleemid tulenevad teie veebisaidi üldisest seadistusest ja mitte ainult hostimisest, seega võtke seda kindlasti arvesse. Bluehostil on ka palju kliente, nii et kindlasti on vaja kaebusi. 

Bluehost tegi auväärsed märkused meie kiireimas veebimajutuse võrdluspostituses. Kontrollige seda postitust, kui vajate maksimaalset saidi kiirust.

Punkt: 3,5

GoDaddy langeb paki keskele niipalju, kui kiiruskatseid tehakse. Nad püüavad teid teavitada oma lõplikust plaanist saada rohkem töötlemisvõimsust ja -kiirust, mis hõõrub mind valel viisil. Ka majanduskavad vajavad kiirust!

Peal Twitter GoDaddy saab küll väiksema hulga kaebusi, kuid ausalt, ootas selle populaarse võõrustaja jaoks rohkem.

GoDaddy ei koostanud meie kiireima veebimajutuse nimekirja. Märkige see postitus, kui soovite võitjaga minna.

Funktsioonid

Punkt: 3,5

Bluehostil on kõik alustamiseks vajalikud põhifunktsioonid ja väga soodne viis alustavate blogijate alustamiseks. Nende hulgas on tasuta SSL, mis on kohustuslik, ja mõõtemata ribalaius.

Kui aga võrrelda teiste ettevõtetega, näiteks SiteGround ja A2 Hosting, puuduvad Bluehost mõned lisafunktsioonid, mis oleksid väga kasulikud. Üks kaebus on tõsiasi, et peate maksma rännete eest, mis on tüütu.

Saidi varukoopiate saamiseks peate üle minema ka mõnele kallimale jagatud plaanile, nagu Choice Plus ja Pro, – mis on iga saidi jaoks kriitiline.

Vaadake kõiki funktsioone

Punkt: 3,5

Pole suur GoDaddy põhiplaanide funktsioonide fänn. Enamik inimesi alustab tänapäeval oma saite WordPressis ja kui GoDaddyl on WordPressi hostimine, peate jällegi versiooniuuendusi saama, et näiteks WordPress lavastada. GoDaddy majanduse hostimisplaanides ei saa te tasuta SSL-i, te ei saa varukoopiaid ega rända.

Ehkki GoDaddyl on olemas mõned kohandatud tööriistad, mille nad on ehitanud, eeldan, et nii suure ettevõtte jaoks pakuvad nad rohkem funktsioone kui väiksem, skreeperitega host nagu SiteGround, kuid nad peavad oma kasumi teenima. Üldiselt on funktsioonid ok, mitte suurepärased.

Vaadake kõiki funktsioone

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector