Bluehost vs HostGator 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

Bluehost vs HostGator 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

Bluehost vs HostGator 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

Bluehost vs HostGator otsus on karm. Miks? Nad on mõlemad taskukohased, algtaseme hostad, millel on palju võimalusi. Nad on kaubamärgid, millest olete kuulnud, ja võib-olla isegi kuulsalt podcasterilt. Mis on teie jaoks parim? Me kaevame allpool.

HINDAMINE  |  VÄÄRTUSTOETUS  |  UPTIME  |  KIIRUS  |  FUNKTSIOONID  |  JÄRELDUS  


Bluehost on kogu maailmas üks populaarsemaid hostimisettevõtteid, kuid kas see sobib teile? Tänu nimetuvastusele ja täiustatud klienditoele on see kindel valik algajatele.

4.5

Ülevaataja

4.6

Kasutajad (12 häält)

VS

HostGator on enam kui miljoni hostitud veebisaidiga behemoth. HostGator on suurepärane alustav host neile, kes otsivad odavat hostimist koos paljude lisafunktsioonidega.

3.8

Ülevaataja

4.2

Kasutajad (11 häält)

Hinnakujundus

Punkt: 4,5

Bluehostil on mõned kõige taskukohasemad algtaseme hinnad, jagatud hostimine on madalaimate hindadega kõige populaarsem. Me lahutasime hinnast poole punkti, kuna parima pakkumise jaoks on vajalik 3-aastane tähtaeg, kuid üldiselt on see umbes nii odav kui see saab:

SharedWordPressVPS
Müügihind2,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus18,99 dollarit kuus
Tavahind7,99 dollarit kuus29,99 dollarit kuus29,99 dollarit kuus
ParimAlgajadWordPressEttevõtted

Vaata hinda

Punkt: 4,5

HostGatoril on lai valik plaane, alates sooduspakkumiste jagatud hostimisest kuni kõrge hinnaga VPS-i hostimiseni. HostGator on nende hinnakujunduse suhtes väga agressiivne ja annab turuosa suurendamiseks välja suuri allahindlusi. Nende eesmärk on teie eelis:

SharedWordPressVPS
Müügihind2,75 dollarit kuus5,95 dollarit kuus29,95 dollarit kuus
Tavahind10,95 dollarit kuus14,95 dollarit kuus89,95 dollarit kuus
ParimAlgajadWordPressi saididKasvukohad

Vaata hinda

Väärtus

Punkt: 4,5

Meie arvates on Bluehost tohutu väärtus. Kuna hinnakujundus algab vaid 2,95 dollarist kuus (promohind), saate ikkagi väga suure ettevõtte toetuse koos eeldatava klienditoega ja teenuse kvaliteediga. Mõned väärtused, mis lisavad väärtusele alumise hinnakujunduse peamised funktsioonid, on mõõtmata ribalaius, tasuta SSL-sertifikaat ja 50 SSD-d.

Arvame, et Plussi jagatud hostimisega on parem lahendus piiramatu kaasatud veebisaidid, piiramatu salvestusruum ja piiramatu domeenid. Teiste plaanide juurde liikudes näete kulutatud raha jaoks üldiselt suurt väärtust. Tõepoolest, te ei kavatse superkvaliteetseid funktsioone saada, kuid selle väärtus on väga kõrge. 

Punkt: 4,5

HostGator pakub oma hindade jaoks hämmastavat väärtust. Tõsi, see pole nii tugev kui SiteGround, mis on üldine lemmik, kuid HostGator viib teid ukse juurde väga odavalt.

Sellel on üldiselt väga tugev väärtus, kuna selle eest, mida maksate, saate palju funktsioone, näiteks tasuta ränne, mõõtetu ribalaius ja 24/7/365 tugi.

Seal, kus me ei näe tugevat väärtust, tuleb tasuda lisateenuste eest, mida teised tasuta lisavad, näiteks varukoopiad – mis on teie saidi tervise jaoks kriitilise tähtsusega. Samuti tahavad nad veelgi parema tööaja eest tasu võtta, mis peaks meie arvates olema kõigi plaanide baasfunktsioon, ükskõik kui odav.

Klienditugi

Punkt: 3,5

Bluehosti klienditugi on segakott. Mõnedel hiljutistel arvustajatel pole kunagi probleemi olnud, teistel on lugusid pikka ootamist ja alamtoe saamist.

Tänu ööpäevaringsele toele nii telefoni kui ka reaalajas vestluse kaudu saate neist alati osa saada. Erinevalt teistest, lisatasukamatest tugiteenustest ei pruugi te siiski saada kvaliteetseimat tehnoloogiat ega ka kiireimat teenust.

Rohkem detaile

Punkt: 3

HostGator kontrollib nende toel kõiki pinnal olevaid kaste: 24/7 ja 365 päeva aastas. Vestluse ja telefoni teel. Kuid kliendid räägivad teist lugu.

Aeglase reageerimise, ebakompetentse personali ja üldise väiksema toetuse kohta on palju kaebusi. On palju inimesi, kellel pole kaebusi, seetõttu soovitame teil enne ostmist nende tugi proovida.

Rohkem detaile

Uptime majutamine

Punkt: 4,5

Veebiaruanded näitavad Bluehostti tööaega üsna tugevana – 99,99–100%.

Siiski on raske leida, kas nad pakuvad mingit konkreetset tööaja garantii HostGator (sõsarettevõte) teeb. Nende serveri uptime lepingu leht lubab enne kinnistamist ainult ebamääraseid lubadusi vähem kui 15-minutise seisaku kohta. 

Nende jagatud hostimise leht ei viita konkreetsele tööaja lubadusele. Nii et isegi suure tööajaaruande korral minimaalse seisakuaja korral koondame need poole punkti, kuna selles küsimuses puudub läbipaistvus.

Punkt: 4,5

Üle 99,5% tööajaga olenevalt allikast pole HostGatoriga palju ette heita.

Lisaks pakub HostGator tasuta hostimiskuud, kui need jäävad alla 99,9% garantii.

Oleme nad poole punkti juurde pannud, kuna kasutajad on aeg-ajalt kaebusi esitanud ning eelistame ka oma klassi parimate pakkujate 99,99% -list tööaega näha.

Kiirus

Punkt: 3,5

Bluehost on viimastel aastatel teinud märkimisväärseid edusamme. Varem oli palju kasutaja kaebusi, kuid nad on oma riistvara täiendanud, et seda tõsiselt võtta.

Peate siiski ainult üle hüppama Twitter näha palju kaebusi. Paljud kiiruseprobleemid tulenevad teie veebisaidi üldisest seadistusest ja mitte ainult hostimisest, seega võtke seda kindlasti arvesse. Bluehostil on ka palju kliente, nii et kindlasti on vaja kaebusi. 

Bluehost tegi auväärsed märkused meie kiireimas veebimajutuse võrdluspostituses. Kontrollige seda postitust, kui vajate maksimaalset saidi kiirust.

Punkt: 3,0 

Jagatud hostimisega on tavaliselt probleeme kiiruseprobleemidega, mis põhinevad puhtalt hostimise madalamatel kuludel. HostGator on kiiruse osas kindlalt paki keskel. Kui otsite Twitter, te ei näe nii palju kaebusi kui teised jagatud hostid, näiteks Bluehost, mis on hea anekdootlik märk.

Kui otsite kiiremat HostGatori toodet, vaadake HostGator Cloud pilti. Kui soovite veelgi kiiremat virtuaalserverit, mis panka ei riku, soovitame tungivalt kas A2 hosting või SiteGround. Sa oled nendega palju õnnelikum.

Funktsioonid

Punkt: 3,5

Bluehostil on kõik alustamiseks vajalikud põhifunktsioonid ja väga soodne viis alustavate blogijate alustamiseks. Nende hulgas on tasuta SSL, mis on kohustuslik, ja mõõtemata ribalaius.

Kui aga võrrelda teiste ettevõtetega, näiteks SiteGround ja A2 Hosting, puuduvad Bluehost mõned lisafunktsioonid, mis oleksid väga kasulikud. Üks kaebus on tõsiasi, et peate maksma rännete eest, mis on tüütu.

Saidi varukoopiate saamiseks peate üle minema ka mõnele kallimale jagatud plaanile, näiteks Choice Plus ja Pro, et saada saidi varukoopiaid – mis on iga saidi jaoks kriitilised.

Vaadake kõiki funktsioone

Punkt: 4,0

HostGatorit võrreldakse sageli hinnakujunduse ja funktsioonide osas Bluehostiga ning üldiselt võidab siin HostGator.

Kahe ettevõtte vahel ehitati HostGator rohkemate profikasutajate jaoks. Ja kui võrrelda HostGatorit mõne teise virtuaalserveriettevõttega, peate seda meeles pidama.

Meile meeldib see, et ränne on kaasatud, neil on ühe klõpsuga installida, nad on cPanelil ja pakuvad 99,9% tööaja garantii. Meile meeldivad endiselt muud hostid, näiteks SiteGround, funktsioonide osas üldiselt paremad, kuid HostGatoril on teil alustamiseks vaja.

Vaadake kõiki funktsioone

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector