DreamHost vs GoDaddy 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

DreamHost ja GoDaddy: kaks ülipopulaarset hosti miljonite klientidega. DreamHostil on väga püsikliendid ja see pakub õiglase hinna eest suurt väärtust. GoDaddyl on ööpäevaringne telefonitugi ja 1 dollari suurune hostimispromo, mida on raske ületada. Millisega peaksite minema?

HINDAMINE  |  VÄÄRTUSTOETUS  |  UPTIME  |  KIIRUS  |  FUNKTSIOONID  |  JÄRELDUS  


DreamHost on veel üks neist suurtest, odavatest virtuaalserveriettevõtetest, mis on lihtsalt olnud igavesti olemas. Asutatud aastal 1996, on neil mõni rahulolev klient, kes on olnud vähemalt 20 aastat vanad. Kui otsite odavat massiturunduse majutust, on DreamHost üks parimatest.

3.9

Ülevaataja

3.8

Kasutajad 

VS

GoDaddy ei vaja tutvustamist – see on tõenäoliselt kõige tunnustatum host ja domeeninime pakkuja maailmas. Nagu öeldud, on see omamoodi nagu McDonald’s’i hostimine – odav, massiturg, kuid mitte erakordselt hea. Võrreldes mõne teise hostiga võidab tavaliselt teine ​​host. Sellegipoolest, kui olete lojaalne GoDaddy domeeniprofiil, tasub väikeste projektide ja silmapaistva telefonitoe jaoks nendega kokku puutuda.

3.4

Ülevaataja

4.1

Kasutajad (26 häält)

Hinnakujundus

Punkt: 4,5

DreamHost oli varem kallim kui teised jagatud hostid, kuid nüüd asuvad nad seal kõige odavamaga. Aastase jagatud hostimiskavaga saate uksest sisse vaid hinnaga 2,59 dollarit kuus. Kui te ei soovi kohustust, võite igakuiselt maksta vaid 4,95 dollarit kuus. Parim osa? DreamHost ei tõsta teid pärast esialgset perioodi hinda – nad on odavad ja õiglased kõikjal.

SharedDreamPressVPS Business
Aastane hind2,59 dollarit kuus16,95 dollarit kuus27,50 dollarit kuus
Kuu hind4,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus30,00 dollarit kuus
ParimAlgajadVahepealsed WordPress-saididKasvavad väikeettevõtted

Vaata hinda

Skoor: 5,0

GoDaddy hind on väga madal ja algajatele suurepärane. Kuna sooduspakkumised pakuvad ökonoomset majutust vaid ühe dollari eest kuus, on hostimine praktiliselt tasuta. Üks asi, mida tasub tähele panna, on pikendamismäärad. Pärast teie esimese perioodi lõppu hüppab majanduse hostimine kuni 8,99 dollarit kuus, nii et ole ettevaatlik lukustamise eest.

EconomyDeluxeUltimate
Müügihind1,00 dollarit kuus7,99 dollarit kuus12,99 dollarit kuus
Tavahind8,99 dollarit kuus11,99 dollarit kuus16,99 dollarit kuus
ParimAlgajadVäikeettevõteSuure liiklusega saidid

Vaata hinda

Väärtus

Punkt: 4,5

Väärtuse osas on DreamHost üks parimatest. Madalad hinnad koos kasulike funktsioonidega ja ülimenukas 97-päevane raha tagasi garantii on väikeettevõtetele võitu.

Lisaks pakuvad nad piiramatut ribalaiust, tasuta domeeninimesid, tasuta SSL-sertifikaate ja kompenseerivad teile uptumiste eest tööaeg. Need pakuvad tõeliselt ühte suurimat teenustaseme lepingut.

Võrreldes Bluehost ja HostGatoriga on DreamHost välja tugev. Ainus host, millel on parem väärtus, võib olla SiteGround.

Punkt: 4,0

GoDaddy väärtus on selle jaoks, mida saate. Maksate massituru peremehele soodushinnaga hinda. Näiteks saate Economy-kavaga (müügil nüüd hinnaga 1 dollar kuus) ühe veebisaidi, mõõtmata ribalaiuse ja 100 GB salvestusruumi ning tasuta domeeni. Isegi kui hind hüppab täishinnaks 8,99 dollarit kuus, on see siiski korralik väärtus. Sellegipoolest soovitame minna Deluxe-sse, kuna saate piiramatuid veebisaite ja talletusruumi (mõistlikkuse piires).

Kõik plaanid hõlmavad ööpäevaringset tuge, mis on kohustuslik, samuti turbekontrolli ja DDoS-i kaitset.

Nendel GoDaddy jagatud hostimisplaanidel on kaks suurt probleemi: pole tasuta SSL-sertifikaati, mis on muutumas tööstuse standardiks, samuti 1 GB limiiti andmebaasides. Kui kasutate WordPressi ja teil on mõned kvaliteetsed fotod, võite selle andmebaasi limiidi kiiresti ületada. Nendel kahel põhjusel lükkame GoDaddy täieliku punkti.

Klienditugi

Punkt: 3,5

Üks valdkond, milles DreamHost lihtsalt pole täiuslik, on klienditugi. Tugiteenuseid pakutakse e-posti ja otsevestluse kaudu või võite taotleda tagasihelistamist. Hmm, selline peakraapija. Neil puudub 24/7/365 tugi, mis enamikul hostimisettevõtetel on.

Lisaks öeltakse teile, et isegi kui olete potentsiaalse kliendina saidil, tulge tööajal tagasi. Reaalsus on see, et tugiteenuste majutamine on ööpäevaringne töö – ja DreamHost ei suuda nuusutada.

Rohkem detaile

Punkt: 4,0

GoDaddy on uhke oma ööpäevaringse telefonitoe üle, mis on nende massituru kliendibaasi jaoks täiesti mõistlik. Üks nõrk koht oli asjaolu, et telefon oli ainus viis neist vabaneda. Pärast seda on nad seda muutnud ja pakuvad nüüd vestlusteenust, mida paljud Interneti nohikud eelistavad.

Telefonitugi on tavaliselt kõrgema kvaliteediga, kuna see ajab taga ajama ja suudab teie küsimustele kiiremini vastata. Olen leidnud, et vestluse tugi ühendub kiiresti, kuid peate hüppama läbi mõne kõmu, sealhulgas sisestama PIN-koodi ja ootama nende vastust. Toe kvaliteet on tavaliselt kiire reageerimine, erinevalt SiteGroundist, kus nad pakuvad täielikke lahendusi. Üldiselt hea tugi, kuid mitte täiuslik. 

Rohkem detaile

Uptime majutamine

Punkt: 4,0

Veebiaruanded näitavad DreamHosti tööaega üsna tugevana – 99,99% kuni 100%.

Parim osa? Nende 100% tööaeg garantii. Kui teie veebisait mingil põhjusel on maas, krediteerivad nad teie kontole ühe öö tasuta hostimise iga töötatud tunni eest.

Hea on see, et nende tööaeg on viimase aasta jooksul olnud keskmiselt umbes 99,98% – seega ärge lootke, et selle krediidi jaoks on vaja raha sisse viia.

Punkt: 3,5

GoDaddy tööaeg on suhteliselt hea, sageli 99,95% või parem. Veebis olevate kasutajate arvustused on erinevad, kuid tavaliselt ei käsitleta tööaega / seisakuid peamise probleemina.

GoDaddyl on olemas serveri tööaja garantii (hoiatus – seaduslik kõnepruuk!) – kuid see hõlmab ainult 99,90% (puuduvad09 seal) – mis tähendab, et teie hostimine võib olla maas 43 minutit kuus ja nad peavad seda normaalseks. Kujutage ette, et teie veebisait on kriitilisel ostuperioodil peaaegu tund aega maas! Lisaks annab GoDaddy teile ainult 5% krediit tagasi – mis võivad olla lihtsalt pennid. Arvame, et neil peaksid olema kõrgemad standardid ja krediiti terve kuu jooksul.

Kiirus

Punkt: 4,0

DreamHostil on suurepäraseid teateid kiiruse kohta ja see on kindlalt 25% -l hostidest laadimisaja osas. Nad ei keskendu sellele kui põhifunktsioonile, kuid te ei näe klientidelt palju kaebusi.

Oma DreamPressi kavas on nad optimeerinud oma andmebaasid ainult WordPressi jaoks ning rakendanud Memcache’i. Seega peavad nad kiirust kindlasti meeles. Vestelge kindlasti nende toega, kui see valmistab teile suurt muret.

Punkt: 3,5

GoDaddy langeb paki keskele niipalju, kui kiiruskatseid tehakse. Nad püüavad teid teavitada oma lõplikust plaanist saada rohkem töötlemisvõimsust ja -kiirust, mis hõõrub mind valel viisil. Ka majanduskavad vajavad kiirust!

Peal Twitter GoDaddy saab küll väiksema hulga kaebusi, kuid ausalt, ootas selle populaarse võõrustaja jaoks rohkem.

GoDaddy ei koostanud meie kiireima veebimajutuse nimekirja. Märkige see postitus, kui soovite võitjaga minna.

Funktsioonid

Punkt: 4,0

Nael-eest-nael pakub DreamHost mõne odava hostimisettevõtte parimaid omadusi. Nende odavaim jagatud plaan sisaldab tasuta domeeni, piiramatut ribalaiust, eelinstalleeritud WordPressi ja tasuta SSL-sertifikaati. Nende DreamPress WordPressi hostimine on tugeva väärtusega pakkumine täisfunktsionaalsetele WordPressi hostidele, mis võivad mingil tasemel konkureerida WP Engine ja Kinstaga.

Te ei saa tasuta rännet ja te jätate ilma 24-tunnise telefonitoeta, mida teised hostid pakuvad, seega peame neile punkti andma. Üldiselt – suurepärane host, suurepärased omadused.

Vaadake kõiki funktsioone

Punkt: 3,5

Pole suur GoDaddy põhiplaanide funktsioonide fänn. Enamik inimesi alustab tänapäeval oma saite WordPressis ja kui GoDaddyl on WordPressi hostimine, peate jällegi versiooniuuendusi saama, et näiteks WordPress lavastada. GoDaddy majanduse hostimisplaanides ei saa te tasuta SSL-i, te ei saa varukoopiaid ega rända.

Ehkki GoDaddyl on olemas mõned kohandatud tööriistad, mille nad on ehitanud, eeldan, et sellise suure ettevõtte jaoks pakuvad nad rohkem funktsioone kui väiksem, skreeperitega host nagu SiteGround, kuid nad peavad oma kasumi teenima. Üldiselt on funktsioonid ok, mitte suurepärased.

Vaadake kõiki funktsioone

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map