DreamHost vs HostGator 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

DreamHost vs HostGator 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

DreamHost vs HostGator 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

Kaks halli veterani hostimaailmas: DreamHost ja HostGator. DreamHost jääb sõltumatuks ja pakub õiglase hinna eest suurt väärtust. HostGatoris on tasuta ränded ja rohkem tugiteenustunde, ka väga odavate hindadega. Üldiselt läheb see lähedale – võrrelgem.

HINDAMINE  |  VÄÄRTUSTOETUS  |  UPTIME  |  KIIRUS  |  FUNKTSIOONID  |  JÄRELDUS  


DreamHost on veel üks neist suurtest, odavatest virtuaalserveriettevõtetest, mis on lihtsalt olnud igavesti olemas. Asutatud aastal 1996, on neil mõni rahulolev klient, kes on olnud vähemalt 20 aastat vanad. Kui otsite odavat massiturunduse majutust, on DreamHost üks parimatest.

3.9

Ülevaataja

3.8

Kasutajad 

VS

HostGator on enam kui miljoni hostitud veebisaidiga behemoth. HostGator on suurepärane alustav host neile, kes otsivad odavat hostimist koos paljude lisafunktsioonidega.

3.8

Ülevaataja

4.2

Kasutajad (11 häält)

Hinnakujundus

Punkt: 4,5

DreamHost oli varem kallim kui teised jagatud hostid, kuid nüüd asuvad nad seal kõige odavamaga. Aastase jagatud hostimiskavaga saate uksest sisse vaid hinnaga 2,59 dollarit kuus. Kui te ei soovi kohustust, võite igakuiselt maksta vaid 4,95 dollarit kuus. Parim osa? DreamHost ei tõsta teid pärast esialgset perioodi hinda – nad on odavad ja õiglased kõikjal.

SharedDreamPressVPS Business
Aastane hind2,59 dollarit kuus16,95 dollarit kuus27,50 dollarit kuus
Kuu hind4,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus30,00 dollarit kuus
ParimAlgajadVahepealsed WordPress-saididKasvavad väikeettevõtted

Vaata hinda

Punkt: 4,5

HostGatoril on lai valik plaane, alates sooduspakkumiste jagatud hostimisest kuni kõrge hinnaga VPS-i hostimiseni. HostGator on nende hinnakujunduse suhtes väga agressiivne ja annab turuosa suurendamiseks välja suuri allahindlusi. Nende eesmärk on teie eelis:

SharedWordPressVPS
Müügihind2,75 dollarit kuus5,95 dollarit kuus29,95 dollarit kuus
Tavahind10,95 dollarit kuus14,95 dollarit kuus89,95 dollarit kuus
ParimAlgajadWordPressi saididKasvukohad

Vaata hinda

Väärtus

Punkt: 4,5

Väärtuse osas on DreamHost üks parimatest. Madalad hinnad koos kasulike funktsioonidega ja ülimenukas 97-päevane raha tagasi garantii on väikeettevõtetele võitu.

Lisaks pakuvad nad piiramatut ribalaiust, tasuta domeeninimesid, tasuta SSL-sertifikaate ja kompenseerivad teile uptumiste eest tööaeg. Need pakuvad tõeliselt ühte suurimat teenustaseme lepingut.

Võrreldes Bluehost ja HostGatoriga on DreamHost välja tugev. Ainus host, millel on parem väärtus, võib olla SiteGround.

Punkt: 4,5

HostGator pakub oma hindade jaoks hämmastavat väärtust. Tõsi, see pole nii tugev kui SiteGround, mis on üldine lemmik, kuid HostGator viib teid ukse juurde väga odavalt.

Sellel on üldiselt väga tugev väärtus, kuna selle eest, mida maksate, saate palju funktsioone, näiteks tasuta ränne, mõõtetu ribalaius ja 24/7/365 tugi.

Seal, kus me ei näe tugevat väärtust, tuleb tasuda lisateenuste eest, mida teised tasuta lisavad, näiteks varukoopiad – mis on teie saidi tervise jaoks kriitilise tähtsusega. Samuti tahavad nad veelgi parema tööaja eest tasu võtta, mis peaks meie arvates olema kõigi plaanide baasfunktsioon, ükskõik kui odav.

Klienditugi

Punkt: 3,5

Üks valdkond, milles DreamHost lihtsalt pole täiuslik, on klienditugi. Tugiteenuseid pakutakse e-posti ja otsevestluse kaudu või võite taotleda tagasihelistamist. Hmm, selline peakraapija. Neil puudub 24/7/365 tugi, mis enamikul hostimisettevõtetel on.

Lisaks öeltakse teile, et isegi kui olete potentsiaalse kliendina saidil, tulge tööajal tagasi. Reaalsus on see, et tugiteenuste majutamine on ööpäevaringne töö – ja DreamHost ei suuda nuusutada.

Rohkem detaile

Punkt: 3

HostGator kontrollib nende toel kõiki pinnal olevaid kaste: 24/7 ja 365 päeva aastas. Vestluse ja telefoni teel. Kuid kliendid räägivad teist lugu.

Aeglase reageerimise, ebakompetentse personali ja üldise väiksema toetuse kohta on palju kaebusi. On palju inimesi, kellel pole kaebusi, seetõttu soovitame teil enne ostmist nende tugi proovida.

Rohkem detaile

Uptime majutamine

Punkt: 4,0

Veebiaruanded näitavad DreamHosti tööaega üsna tugevana – 99,99% kuni 100%.

Parim osa? Nende 100% tööaeg garantii. Kui teie veebisait mingil põhjusel on maas, krediteerivad nad teie kontole ühe öö tasuta hostimise iga töötatud tunni eest.

Hea on see, et nende tööaeg on viimase aasta jooksul olnud keskmiselt umbes 99,98% – seega ärge lootke, et selle krediidi jaoks on vaja raha sisse viia.

Punkt: 4,5

Üle 99,5% tööajaga olenevalt allikast pole HostGatoriga palju ette heita.

Lisaks pakub HostGator tasuta hostimiskuud, kui need jäävad alla 99,9% garantii.

Oleme nad poole punkti juurde pannud, kuna kasutajad on aeg-ajalt kaebusi esitanud ning eelistame ka oma klassi parimate pakkujate 99,99% -list tööaega näha.

Kiirus

Punkt: 4,0

DreamHostil on suurepäraseid teateid kiiruse kohta ja see on kindlalt 25% -l hostidest laadimisaja osas. Nad ei keskendu sellele kui põhifunktsioonile, kuid te ei näe klientidelt palju kaebusi.

Oma DreamPressi kavas on nad optimeerinud oma andmebaasid ainult WordPressi jaoks ning rakendanud Memcache’i. Seega peavad nad kiirust kindlasti meeles. Vestelge kindlasti nende toega, kui see valmistab teile suurt muret.

Punkt: 3,0 

Jagatud hostimisega on tavaliselt probleeme kiiruseprobleemidega, mis põhinevad puhtalt hostimise madalamatel kuludel. HostGator on kiiruse osas kindlalt paki keskel. Kui otsite Twitter, te ei näe nii palju kaebusi kui teised jagatud hostid, näiteks Bluehost, mis on hea anekdootlik märk.

Kui otsite kiiremat HostGatori toodet, vaadake HostGator Cloud pilti. Kui soovite veelgi kiiremat virtuaalserverit, mis panka ei riku, soovitame tungivalt kas A2 hosting või SiteGround. Sa oled nendega palju õnnelikum.

Funktsioonid

Punkt: 4,0

Nael-eest-nael pakub DreamHost mõne odava hostimisettevõtte parimaid omadusi. Nende odavaim jagatud plaan sisaldab tasuta domeeni, piiramatut ribalaiust, eelinstalleeritud WordPressi ja tasuta SSL-sertifikaati. Nende DreamPress WordPressi hostimine on tugeva väärtusega pakkumine täisfunktsionaalsetele WordPressi hostidele, mis võivad mingil tasemel konkureerida WP Engine ja Kinstaga.

Te ei saa tasuta rännet ja te jätate ilma 24-tunnise telefonitoeta, mida teised hostid pakuvad, seega peame neile punkti andma. Üldiselt – suurepärane host, suurepärased omadused.

Vaadake kõiki funktsioone

Punkt: 4,0

HostGatorit võrreldakse sageli hinnakujunduse ja funktsioonide osas Bluehostiga ning üldiselt võidab siin HostGator.

Kahe ettevõtte vahel ehitati HostGator rohkemate profikasutajate jaoks. Ja kui võrrelda HostGatorit mõne teise virtuaalserveriettevõttega, peate seda meeles pidama.

Meile meeldib see, et ränne on kaasatud, neil on ühe klõpsuga installida, nad on cPanelil ja pakuvad 99,9% tööaja garantii. Meile meeldivad endiselt muud hostid, näiteks SiteGround, funktsioonide osas üldiselt paremad, kuid HostGatoril on teil alustamiseks vaja.

Vaadake kõiki funktsioone

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector