HostGator vs GoDaddy 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

HostGator ja GoDaddy on kaks suurt tuntud hosti, kes müüvad madalaima hinnaga ja on suurepärased algajatele. Nagu öeldud, on mõlemal hostil palju müügisündmusi ja puuduvaid funktsioone. Võrdleme neid kõrvuti ja anname soovituse plusside ja miinustega.

HINDAMINE  |  VÄÄRTUSTOETUS  |  UPTIME  |  KIIRUS  |  FUNKTSIOONID  |  JÄRELDUS  


HostGator on enam kui miljoni hostitud veebisaidiga behemoth. HostGator on suurepärane alustav host neile, kes otsivad odavat hostimist koos paljude lisafunktsioonidega.

3.8

Ülevaataja

4.2

Kasutajad (11 häält)

VS

GoDaddy ei vaja tutvustamist – see on tõenäoliselt kõige tunnustatum host ja domeeninime pakkuja maailmas. Nagu öeldud, on see omamoodi nagu McDonald’s’i hostimine – odav, massiturg, kuid mitte erakordselt hea. Võrreldes mõne teise hostiga võidab tavaliselt teine ​​host. Sellegipoolest, kui olete lojaalne GoDaddy domeeniprofiil, tasub väikeste projektide ja silmapaistva telefonitoe jaoks nendega kokku puutuda.

3.4

Ülevaataja

4.1

Kasutajad (26 häält)

Hinnakujundus

Punkt: 4,5

HostGatoril on lai valik plaane, alates sooduspakkumiste jagatud hostimisest kuni kõrge hinnaga VPS-i hostimiseni. HostGator on nende hinnakujunduse suhtes väga agressiivne ja annab turuosa suurendamiseks välja suuri allahindlusi. Nende eesmärk on teie eelis:

SharedWordPressVPS
Müügihind2,75 dollarit kuus5,95 dollarit kuus29,95 dollarit kuus
Tavahind10,95 dollarit kuus14,95 dollarit kuus89,95 dollarit kuus
ParimAlgajadWordPressi saididKasvukohad

Vaata hinda

Skoor: 5,0

GoDaddy hind on väga madal ja algajatele suurepärane. Kuna sooduspakkumised pakuvad ökonoomset majutust vaid ühe dollari eest kuus, on hostimine praktiliselt tasuta. Üks asi, mida tasub tähele panna, on pikendamismäärad. Pärast teie esimese perioodi lõppu hüppab majanduse hostimine kuni 8,99 dollarit kuus, nii et ole ettevaatlik lukustamise eest.

EconomyDeluxeUltimate
Müügihind1,00 dollarit kuus7,99 dollarit kuus12,99 dollarit kuus
Tavahind8,99 dollarit kuus11,99 dollarit kuus16,99 dollarit kuus
ParimAlgajadVäikeettevõteSuure liiklusega saidid

Vaata hinda

Väärtus

Punkt: 4,5

HostGator pakub oma hindade jaoks hämmastavat väärtust. Tõsi, see pole nii tugev kui SiteGround, mis on üldine lemmik, kuid HostGator viib teid ukse juurde väga odavalt.

Sellel on üldiselt väga tugev väärtus, kuna selle eest, mida maksate, saate palju funktsioone, näiteks tasuta ränne, mõõtetu ribalaius ja 24/7/365 tugi.

Seal, kus me ei näe tugevat väärtust, tuleb tasuda lisateenuste eest, mida teised tasuta lisavad, näiteks varukoopiad – mis on teie saidi tervise jaoks kriitilise tähtsusega. Samuti tahavad nad veelgi parema tööaja eest tasu võtta, mis peaks meie arvates olema kõigi plaanide baasfunktsioon, ükskõik kui odav.

Punkt: 4,0

GoDaddy väärtus on selle jaoks, mida saate. Maksate massituru peremehele soodushinnaga hinda. Näiteks saate Economy-kavaga (müügil nüüd hinnaga 1 dollar kuus) ühe veebisaidi, mõõtmata ribalaiuse ja 100 GB salvestusruumi ning tasuta domeeni. Isegi kui hind hüppab täishinnaks 8,99 dollarit kuus, on see siiski korralik väärtus. Sellegipoolest soovitame minna Deluxe-sse, kuna saate piiramatuid veebisaite ja talletusruumi (mõistlikkuse piires).

Kõik plaanid hõlmavad ööpäevaringset tuge, mis on kohustuslik, samuti turbekontrolli ja DDoS-i kaitset.

Nendel GoDaddy jagatud hostimisplaanidel on kaks suurt probleemi: pole tasuta SSL-sertifikaati, mis on muutumas tööstuse standardiks, samuti 1 GB limiiti andmebaasides. Kui kasutate WordPressi ja teil on mõned kvaliteetsed fotod, võite selle andmebaasi limiidi kiiresti ületada. Nendel kahel põhjusel lükkame GoDaddy täieliku punkti.

Klienditugi

Punkt: 3

HostGator kontrollib nende toel kõiki pinnal olevaid kaste: 24/7 ja 365 päeva aastas. Vestluse ja telefoni teel. Kuid kliendid räägivad teist lugu.

Aeglase reageerimise, ebakompetentse personali ja üldise väiksema toetuse kohta on palju kaebusi. On palju inimesi, kellel pole kaebusi, seetõttu soovitame teil enne ostmist nende tugi proovida.

Rohkem detaile

Punkt: 4,0

GoDaddy on uhke oma ööpäevaringse telefonitoe üle, mis on nende massituru kliendibaasi jaoks täiesti mõistlik. Üks nõrk koht oli asjaolu, et telefon oli ainus viis neist vabaneda. Pärast seda on nad seda muutnud ja pakuvad nüüd vestlusteenust, mida paljud Interneti nohikud eelistavad.

Telefonitugi on tavaliselt kõrgema kvaliteediga, kuna see ajab taga ajama ja suudab teie küsimustele kiiremini vastata. Olen leidnud, et vestluse tugi ühendub kiiresti, kuid peate hüppama läbi mõne kõmu, sealhulgas sisestama PIN-koodi ja ootama nende vastust. Toe kvaliteet on tavaliselt kiire reageerimine, erinevalt SiteGroundist, kus nad pakuvad täielikke lahendusi. Üldiselt hea tugi, kuid mitte täiuslik. 

Rohkem detaile

Uptime majutamine

Punkt: 4,5

Üle 99,5% tööajaga olenevalt allikast pole HostGatoriga palju ette heita.

Lisaks pakub HostGator tasuta hostimiskuud, kui need jäävad alla 99,9% garantii.

Oleme nad poole punkti juurde pannud, kuna kasutajad on aeg-ajalt kaebusi esitanud ning eelistame ka oma klassi parimate pakkujate 99,99% -list tööaega näha.

Punkt: 3,5

GoDaddy tööaeg on suhteliselt hea, sageli 99,95% või parem. Veebis olevate kasutajate arvustused on erinevad, kuid tavaliselt ei käsitleta tööaega / seisakuid peamise probleemina.

GoDaddyl on olemas serveri tööaja garantii (hoiatus – seaduslik kõnepruuk!) – kuid see hõlmab ainult 99,90% (puuduvad09 seal) – mis tähendab, et teie hostimine võib olla maas 43 minutit kuus ja nad peavad seda normaalseks. Kujutage ette, et teie veebisait on kriitilisel ostuperioodil peaaegu tund aega maas! Lisaks annab GoDaddy teile ainult 5% krediit tagasi – mis võivad olla lihtsalt pennid. Arvame, et neil peaksid olema kõrgemad standardid ja krediiti terve kuu jooksul.

Kiirus

Punkt: 3,0 

Jagatud hostimisega on tavaliselt probleeme kiiruseprobleemidega, mis põhinevad puhtalt hostimise madalamatel kuludel. HostGator on kiiruse osas kindlalt paki keskel. Kui otsite Twitter, te ei näe nii palju kaebusi kui teised jagatud hostid, näiteks Bluehost, mis on hea anekdootlik märk.

Kui otsite kiiremat HostGatori toodet, vaadake HostGator Cloud pilti. Kui soovite veelgi kiiremat virtuaalserverit, mis panka ei riku, soovitame tungivalt kas A2 hosting või SiteGround. Sa oled nendega palju õnnelikum.

Punkt: 3,5

GoDaddy langeb paki keskele niipalju, kui kiiruskatseid tehakse. Nad püüavad teid teavitada oma lõplikust plaanist saada rohkem töötlemisvõimsust ja -kiirust, mis hõõrub mind valel viisil. Ka majanduskavad vajavad kiirust!

Peal Twitter GoDaddy saab küll väiksema hulga kaebusi, kuid ausalt, ootas selle populaarse võõrustaja jaoks rohkem.

GoDaddy ei koostanud meie kiireima veebimajutuse nimekirja. Märkige see postitus, kui soovite võitjaga minna.

Funktsioonid

Punkt: 4,0

HostGatorit võrreldakse sageli hinnakujunduse ja funktsioonide osas Bluehostiga ning üldiselt võidab siin HostGator.

Kahe ettevõtte vahel ehitati HostGator rohkemate profikasutajate jaoks. Ja kui võrrelda HostGatorit mõne teise virtuaalserveriettevõttega, peate seda meeles pidama.

Meile meeldib see, et ränne on kaasatud, neil on ühe klõpsuga installida, nad on cPanelil ja pakuvad 99,9% tööaja garantii. Meile meeldivad endiselt muud hostid, näiteks SiteGround, funktsioonide osas üldiselt paremad, kuid HostGatoril on teil alustamiseks vaja.

Vaadake kõiki funktsioone

Punkt: 3,5

Pole suur GoDaddy põhiplaanide funktsioonide fänn. Enamik inimesi alustab tänapäeval oma saite WordPressis ja kui GoDaddyl on WordPressi hostimine, peate jällegi versiooniuuendusi saama, et näiteks WordPress lavastada. GoDaddy majanduse hostimisplaanides ei saa te tasuta SSL-i, te ei saa varukoopiaid ega rända.

Ehkki GoDaddyl on olemas mõned kohandatud tööriistad, mille nad on ehitanud, eeldan, et nii suure ettevõtte jaoks pakuvad nad rohkem funktsioone kui väiksem, skreeperitega host nagu SiteGround, kuid nad peavad oma kasumi teenima. Üldiselt on funktsioonid ok, mitte suurepärased.

Vaadake kõiki funktsioone

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map