Namecheap vs Godaddy: milline on parim domeeni registreerija? (Mai 2020)

Namecheap vs Godaddy: milline on parim domeeni registreerija? (Mai 2020)

Namecheap vs Godaddy: milline on parim domeeni registreerija? (Mai 2020)

Kas peaksite oma järgmise domeeninime ostmise korral valima GoDaddy või Namecheap?


Kas olete segaduses? Ei tea, mida valida?

Ärge heitke meelt.

Meil on teile vastus.

Objektiivse arvamuse saamine selle kohta, milline neist kahest populaarsest valikust on parim domeenide registripidaja, võib olla keeruline. Pärast mõlema ettevõtte paljude domeenide ostmist on meil teile vastus.

Nimemärgis vs GoDaddy tuleb arvestada paljude teguritega. Kulude osas on nii GoDaddy hinnakujundus kui ka Namecheapi hinnakujundus väga mõistlikud, eriti tavaliste tutvustuste, hooajalise müügi ja hulgiostude puhul oluliste allahindlustega. Mõlemad ettevõtted pakuvad mitmesuguseid teenuseid müügihindadena nagu e-post ja veebisaidi hostimine, kuid selle artikli puhul keskendume peamiselt sellele, milline ettevõte on konkreetselt parim domeeninimede registripidaja.

GoDaddy, mis asutati esmakordselt 1997. aastal, on tõenäoliselt kõige tuntum domeenide registripidaja selles valdkonnas. Nende ulatuslikud turunduskampaaniad on aidanud levitada tarbijate ja professionaalide seas oma kaubamärgi tuntust, eriti USA hooajalisel Superbowl ad blitz ajal ilmunud reklaame, kuid kas need on parim koht domeeninimede ostmiseks.?

2000. aastal asutatud Namecheap on GoDaddy silmapaistev konkurent. Nad pälvisid privaatsust toetava aula paljude häälte toetuse, tulles välja vastupidiselt Interneti-piraatluse peatamise seadusele (SOPA). Kuna tööstuses on üks suurimaid domeenide registreerijaid, pakuvad nad oma klientidele mitmesuguseid TLD-sid (kõrgema taseme domeene).

Hinnakujundus

Võib-olla on klientide jaoks kõige olulisem tegur see, kui palju raha nad peavad oma domeeninime ostmiseks maksma. Nii GoDaddy kui ka Namecheap on konkurentsivõimelise hinnaga, aastaringselt saadaval hulgaliselt allahindlusi, kuid vaatame praegust hinnakujundust, et saada aimu, kui palju maksaks teile hobi saidi või ettevõtte jaoks domeeni ostmine.

GoDaddy hinnakujundus

GoDaddy hinnad erinevad sõltuvalt sellest, millist TLD-d te ostate (.com, .net. .Org, riikide domeenid jne) ja sellest, kas ostate aasta, kaks või rohkem. Ka hooajaline müük ja sooduskupongid viivad hinna veelgi alla.

Kui soovite osta domeeninime odavalt, siis soovite kasutada kupongi või oodata saidil reklaamimist või müüki. Sageli, kui ostate koos ettevõttega oma esimese uue domeeni, saate parimaid pakkumisi. GoDaddy lööb teid pikendamisel siiski kõvasti üles, nii et ole ettevaatlik.

 • .com Domeenid: 2,99 dollarit (kuid selle lingiga 0,99 dollarit) esimesel aastal 2-aastase ostuga, teisel aastal arve 17,99 dollarit
 • .netodomeenid: esimesel aastal 13,99 dollarit, teisel aastal 19,99 dollarit
 • .org Domeenid: esimesel aastal 11,99 dollarit, teisel aastal 20,99 dollarit
 • .io Domeenid: esimesel aastal 49,99 dollarit, teisel aastal 59,99 dollarit
 • .xyz Domeenid: esimesel aastal 0,99 dollarit, teisel aastal 14,99 dollarit

Need on vaid GoDaddy pakutavate populaarsemate tippdomeenide valim.

Hankige GoDaddy kaudu esimene uus domeen hinnaga 0,99 dollarit

Namechepi hinnakujundus

Nende nimele truuks kipub Namecheap jooksma natuke odavamalt kui GoDaddy. Nagu nende konkurendil, on ka Namecheapil aastaringselt palju müügi- ja hooajalisi allahindlusi ning kupongid, mis aitavad teie ostukulusid vähendada.
Odava domeeninime registreerimiseks on need kindlasti üks parimaid valikuid.

 • .com Domeenid: 8,88 dollarit aastas
 • .netodomeenid: 12,98 dollarit aastas
 • .org Domeenid: 12,98 dollarit aastas
 • .io Domeenid: 32,88 dollarit aastas
 • .xyz Domeenid: 1,38 dollarit aastas

Namecheap pakub paljudest tippdomeenidest lisaks nendele valikutele, nii et tasub vaadata.

Vaadake uusimaid Namechepi allahindlusi (kuni 46% soodsamalt)

Privaatse domeeninime registreerimise hinnakujundus

Kõik, kes omavad domeeninime, peaksid oma privaatsuse pärast muretsema. Eradomeeninimede registreerimine on teenus, mida pakuvad mõlemad ettevõtted. Ilma selle kaitseta võib igaüks minna avalikku kataloogi ja küsida teie domeenilt teavet, mis võiks sisaldada teie telefoninumbrit, ees- ja perekonnanime ning muud isikut tuvastavat teavet, mille te registripidajale edastate.

Pahatahtlikud näitlejad, näiteks häkkerid, saavad seda teavet kasutada teie ettevõtte ründamiseks, võrgus oma privaatsete võrgustike profiilide otsimiseks või isegi selle teabe integreerimiseks teie veebisaidi ründamiseks kasutatavatesse strateegiatesse. Identiteedivargad võivad teie identiteedi varastamiseks proovida teie domeenilt sama teabe saamiseks ka päringuid. Inimesed, kes ostavad ja klapivad väärtuslikke domeeninimesid professionaalselt, ei saa ka teiega kodus või ettevõttes teiega hirmutamiseks ühendust võtta, et nad saaksid teie domeeni osta vähem, kui see on väärt!

Namecheap pakub tasuta privaatdomeeninimede registreerimist, et varjata oma volitusi Whoisi päringute eest, samal ajal kui GoDaddy lisab sama teenuse eest domeeni hinnale lisatasu. Namecheap on siin selge võitja.

GoDaddy soodushinnaga domeeniklubi

Kui plaanite domeene hulgi osta, tasub GoDaddyga kaaluda odava domeeninime registreerimist. 120 dollari eest aastas saate .comi uuendamist ainult 8,29 dollari eest aastas.
Interneti-turundajana, kes soovib hulgimüügi PBN-ide jaoks domeene osta või isegi globaalse kaubamärgina, kes üritab lukustada teie domeeninime kõik võimalikud permutatsioonid, võiks teie klubisse astumine olla väärt oma aega.

Namecheapiga otsest ekvivalenti ei ole, ehkki on kuulujutt, et Namecheap töötab praegu sama idee versiooni peal.

Kasutaja kogemus & Klienditugi

Hind pole ainus asi, mida arvestada, kui otsustate nime Namecheap vs GoDaddy üle. Kasutaja kogemus ja klienditugi on teie valiku oluline tegur.
Kui mõlemal ettevõttel on liides, mis teile ei meeldi, või kui teil pole teie veebiarendaja valitud programmeerimiskeelega ühilduvat API-liidet, võib ühe ettevõtte üle teisega töötamine teie töövoo täielikult katkestada.

Siin on mõned põhjused, miks mõned kasutajad eelistavad ühte ettevõtet teise asemel. Nagu kõigi veebis leiduvate arvamuste puhul, võib ka läbisõit varieeruda.

GoDaddy kasutajakogemus

godaddy

Internetist küürides võite leida palju arvamusi GoDaddy klientide kogemuste kohta.

GoDaddy miinused:

 • GoDaddy praegune äristrateegia näib keskenduvat müügile, pakkudes kliendile domeeni jaoks palju erinevaid lisavõimalusi, mis aeglustab ostuprotsessi.
 • Mõne kasutaja arvates on GoDaddy kasutajaliides üldiselt segane või masendav. Levinud kaebus on see, et liides on segas ja keskendub muude teenuste kliendile müümisele, selle asemel, et lihtsale juurdepääsule kriitilisele teabele.
 • E-posti ja vestluse tugi on mõistlikult reageeriv, kuid mõned kasutajad kurdavad, et tehnikud ja tugiteenuse pakkujad kasutavad konserveeritud vastuseid ja vastavad küsimustele ainult üldiste lahendustega.
 • GoDaddyt on kritiseeritud eraelu puutumatuse ja vabadustevastase hoiaku võtmise eest, kuna nad toetasid Interneti-piraatluse peatamist (SOPA) ja keelasid kliendi domeenid solvava sisu majutamiseks..
 • GoDaddy domeenioksjonisüsteemi kasutanud kliendid on valju häälega kurtnud varjulike äritavade, oksjonitega kaasnevate tõrgete ja muude probleemide üle.
 • Mõned arvustajad kahtlustavad, et GoDaddy taustal on mitmed kriitilised protsessid täielikult automatiseeritud, ilma et neil oleks mingit järelevalvet või inimeste panust, mis on tekitanud probleeme oksjonite ja muude saidi funktsioonidega.

GoDaddy plussid:

 • GoDaddyl on ulatuslik ja hästi koolitatud võrgu- ja infoturbe meeskond. Kuna nad on tegutsenud alates 1997. aastast, on neil olnud suhteliselt vähe rikkumisi ja turvalisusega seotud probleeme.
 • Sait on ulatuslikult dokumenteeritud ning sellel on lai abiartiklite ja selgete juhendite hoidla klientidele.
 • GoDaddyl on suurepärane telefonitugi, kiire reageerimise aeg ja tähelepanelik personal. Tundub, et enamik kliente eelistab seda madalama kvaliteediga e-posti ja reaalajas vestluse toe asemel.
 • Kui tegemist on tippdomeenidega, on GoDaddy’il laiem valik erinevaid tippdomeene kui ühelgi teisel ettevõttel. Enamik TLD-sid vabastatakse kõigepealt GoDaddy-s enne nende tutvustamist teistele registripidajatele.
 • GoDaddy hostipaketid on mõnikord odavamad kui Namecheap, eriti kui arvestada, et iga domeeni ostuga on kaasas piiratud hostipakett.
 • Telefoni kaudu saate juurdepääsu ööpäevaringsele klienditoele ja vestlusvõimalustele
 • Korralik KKK-de teadmistebaas, samuti elavad ja nõtked foorumid

Namecheap kasutajakogemus

nimeavalik

Üldiselt on klientide poolt väga hästi hinnatud Namecheap kindlasti ilma mõne puuduseta. Veebisaitidel Reddit ja Stackoverflow peetakse seda sageli üheks parimaks kohaks, kus saab domeeninime odavalt osta.

Namecheap miinused:

 • Mõned kasutajad on kaevanud automaatse uuendamise süsteemi raskusi, ehkki need probleemid on selle aasta seisuga parandatud.
 • Veebisaidi minimalistlik kujundus tähendab, et mõned kasutajad, kes eelistavad tugevamat armatuurlauda, ​​soovivad Namecheapi paljaste skeemide paigutust.
 • Namecheap teatas, et tööaeg on pisut madalam (99,8% ~) kui mõnel nende võistlusel.

Nimevaliku plussid:

 • Namecheap on vastupidiselt GoDaddy’le võtnud privaatsuse ja vabaduse edendamise põhimõtteid, tulles välja vastupidiselt Interneti-piraatluse peatamise seadusele (SOPA).
 • Namecheapi armatuurlaua minimalistlik kujundus on hõlpsasti kasutatav, hõlpsasti loetav ja väga tundlik.
 • Tugev ettepanekumootor, mis pakub suurepäraseid ideid alternatiivsete domeeninimede jaoks.
 • Lihtne väljamakseprotsess ilma ülespuhutud funktsioonide või sissetungivate müümatüüpideta.
 • Muljetavaldavalt pole teadaolevalt häkkerid kunagi hävitanud Namecheapi DNS-i.
 • Päris hea klienditugi üldiselt
 • Korralik KKK-de teadmistebaas

Lisafunktsioonid ja müügid

Mõlemad ettevõtted teenivad lisakasumit muude teenuste, näiteks veebimajutuspakettide ja e-posti hostimise müümisest oma klientidele. Nende kahe vahel on mõned erinevused.

GoDaddy lisandmoodulid

 • Ekspertteenused CMS-i halduseks, turvaaudititeks, migratsiooniks, VPS-i haldamiseks, Apache’i optimeerimiseks ja hulgaliselt muid juhtumeid 72-tunnise tööajaga.
 • Office 365 alates 8,49 dollarist kuus.
 • SSL-sertifikaadid alates 63,99 dollarist aastas.
 • Veebimajutus alates 2,99 dollarist kuus.
 • WordPressi hostimine alates 4,99 dollarist kuus.
 • WHOIS Guardi eradomeeninime registreerimise teenus lisatasu eest, mis põhineb valitud TLD-l.
 • Paljud teenused on pidevalt muutuvad ja muutuvad kättesaadavamaks.

Namecheap-lisandmoodulid

 • Tasuta eluaeg samaväärne GoDaddy WHOISi valvuriga <- see on tohutu! See tähendab, et saate WHOISe privaatsuskaitse, nii et keegi ei tea teie nime ja aadressi
 • Tasuta e-kirjade edastamine.
 • Tasuta kohandatud nimeserverid.
 • Jagatud, edasimüüja, VPS ja spetsiaalsed hostimispaketid.
 • WordPress majutab esimese kuu 1 dollarit, alates 3,88 dollarist kuus pärast seda.
 • SSL-sertifikaadid alates 7,88 dollarist aastas.
 • Lisatasu DNS 4,88 dollarit aastas.
 • Veel palju teenuseid.

Veebimajutus

Veel üks asi, mida tuleks kaaluda pärast ühelt nendelt kahelt domeenilt domeeni ostmist, on nende veebimajutusteenused. Tõde on see, et saate ühe neist domeenidest ühendada mis tahes veebimajutajaga, pole vahet, kust seda ostate. Kuid domeeninime ja veebimajutuse hoidmisel samas ettevõttes on mugavuse ja klienditeeninduse osas väike eelis.

GoDaddy hostimine

 • Lai hostingu pakkumine alates väga odavast majandusest kuni pühendatud serveriteni
 • Komplekti kuulub e-posti majutamine
 • Hallatud WordPressi hostimine algab kõigest 1 dollarist, kuid seda ei saa võrrelda millegi sellisega nagu WP Engine
 • SSL on tasuline, mis on miinus. Saate oma tasuta SSL-i üles laadida, kuid need muudavad selle keeruliseks
 • Hostimisteenused on üldiselt kasutajasõbralikud, kuid nad ei kasuta cPaneli mõnede hostimispakkumiste korral
 • Vaadake kõiki GoDaddy hostimise ülevaateid siin – samuti GoDaddy hallatud WordPressi ülevaateid

Namechepi majutamine

 • Namecheapil on naeruväärselt odavad hostimise hinnad (nüüd 50% soodsam)
 • Komplekti kuulub e-posti majutamine
 • Nad on mängus uuemad, nii et mitte nii, nagu hostimises kogenud
 • Kas teil on spetsiaalne WordPressi majutusteenus EasyWP – mis sisaldab erinevaid ülevaateid
 • Kasutajasõbralikud administraatori paneelid üldiselt
 • Kui teil on lihtne sait, on hea minna
 • Siit saate 50% soodsamalt

Järeldus

Parim koht domeeninimede ostmiseks varieerub sõltuvalt projekti suurusest ja eelarvest. Namecheap on enamiku klientide jaoks selge võitja, ehkki GoDaddy võib olla atraktiivne valik klientidele, kes soovivad osta hulgidomeene. Mõlemad ettevõtted on konkurentsist palju paremad, juhtides valdkonda innovatsiooni, stabiilsuse, turvalisuse ja hinnakujunduse valdkonnas.

Siit leiate Namecheapi pakkumisi ->

Siit saate GoDaddy pakkumisi, $ 0.99 esimese domeeni eest ->

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector