Parimad tasuta veebimajutus saidid (mai 2020)

Parimad tasuta veebimajutus saidid (mai 2020)

Parimad tasuta veebimajutus saidid (mai 2020)

Alustasite just ettevõtet ja soovite veebisaiti, kuid ei saa sularaha välja panna?


Õnneks on olemas mõned tasuta hostimise võimalused – ehkki peate olema kursis sellega, millesse satute, või võite end pettuda kui kunagi varem.

võõrustage oma veebisaiti kodust

Veebisaidi seadistamine võib olla keeruline ülesanne ja selle pikaajaliste kulude arvestamine on paljudel inimestel, kes otsivad tasuta serverimajutuse võimalusi.

Seal on palju plusse ja miinuseid, mis käivad koos tasuta hostimise saitidega. Kui olete huvitatud tasuta serverimajutusest, on hea mõte natuke teada saada, kuidas see töötab ja millised on mõned populaarsemad tasuta veebimajutusettevõtted. Vaatame lähemalt mõnda suurimat ettevõttes ja siis arutame, mida peaksite tasuta veebiserveri kasutamisel silmas pidama.

000 veebimajutus

000veebi

Reaktsiooniaeg: 230 ms

Uptime: 99,75%

Vaadake 000 veebimajutusplaani

000webhosting on pälvinud tasuta veebimajutusettevõtte maine, mis pakub sellise kiiruse taset, mis on osaliselt seotud ka suurte koertega. Kasutajad saavad oma tasuta kontodega mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • 10 Gb ribalaiust
 • Üks Gb kettaruumi
 • Juurdepääs foorumitarkvarale ja Discord-vestlussüsteemidele

Nagu suure jõudlusega tasuta veebiserveri puhul võib arvata, on jah, ka mõned ettevaatusabinõud. Suurepärane väikeettevõtte loomisel on see, et nad ei hostita e-posti kontosid. Samuti võite lihtsalt unustada midagi klienditoega meenutavat. Ja seal on hämmastav: ka nemad juhivad teie saiti iga päev tund aega võrguühenduseta.

Saate seadistada MySQL-i andmebaasi ja saate oma kontole paigutada kaks veebisaiti. Saadaval on ka FTP-juurdepääs. Võib-olla kõige muljetavaldavam on see, et nende serverites töötab PHP 7.3 ja uuemad. Võite kasutada oma domeeninime ja alamdomeenid on tasuta lubatud. See hõlmab automaatpaigaldajaid, kes saavad seadistada WordPressi, Joomla ning muid ajaveebi- ja CMS-süsteeme.

000 veebimajutussaitidel on teatatud ka passiivsuse reklaamidest. Need kasutavad hüpikakende stiili ja see ei pruugi hästi sobida inimestega, kes jahivad tasuta veebimajutust ilma reklaamideta. Ilmselt saate selle funktsiooni cPanelis keelata, kuid algajad ei mõtle seda enne, kui neil on probleem.

Vaadake täielikku 000webhostingu arvustust

Lõpmatus tasuta

lõpmatuseni peamine

Reaktsiooniaeg: 1000+ ms

Uptime: 99,9%

Vaadake lõpmatuid plaane

Infinityfree suur müügipikkus on see, et nad pakuvad nii piiramatut ribalaiust kui ka kettaruumi. Peaksite siiski arvestama, et päevas on veebilehtede arv 50 000. See on enam kui piisav kõigile, kes alles postitavad saidi perepiltide või isikliku projekti jaoks, kuid see pole ettevõtete jaoks tore. Ka MySQL-is saate majutada kuni 400 andmebaasi.

Üks ettevõtte muljetavaldavamaid pakkumisi on tasuta SSL, DNS ja Cloudflare CDN. Kui proovite liiklust genereerida vastavalt Google’i praegustele SEO juhistele, on see palju head. Kui soovite luua lihtsa ja tasuta domeeni hostimise konto, võib see olla väga kasulik. Samuti saate oma kontol hostida piiramatuid domeeninimesid. Kasutajad saavad kasutada ka kuni 10 e-posti kontot ja neil kõigil on lubatud üks FTP-konto. Infinityfree arveldab ennast kui sunniviisilisi reklaame. On pisut ebaselge, mida nad selle all silmas peavad, kuid ettevõte julgustab toetavaid kasutajaid reklaamiblokeerijad välja lülitama.

Kiirus on natuke probleem. Saidi laadimisajad nummerdatakse sageli kümneteks sekunditeks, eriti WordPressi installimiste korral. Kui otsite välkkiire laadimisajaga hostimiskava, siis tõenäoliselt soovite jahti pidada teiste tasuta veebimajutusteenuste hulgas. Samuti lükkab kokkulangevuste limiit suure osa mõõtmata kettaruumi ja ribalaiuse väärtusest.

Wix

wix

Reaktsiooniaeg: 400 ms

Uptime: 99,9%

Vaadake Wixi hostimisplaane

Võite märgata mustri moodustumist. Kõigil tasuta veebiserverite sektoril on oma nišš, et nad ehitavad oma müügipiiri ümber. Wixi jaoks ei pea asi olema kiireim ega absoluutselt kõige usaldusväärsem. Selle asemel keskendutakse sellele, et olla ettevõte, kes pakub parimatele veebisaitide koostajale lohistamisliidest. Eriti nende inimeste jaoks, kelle veebidisain on uus, võivad nende pakkumistesse integreeritud heade rakendustega hostimise pakkujad olla väga ahvatlevad.

Wix on paremate ettevõtete hulgas nii tööaja kui ka reageerimisvõime osas. See võtab tasuta kava saamisest palju nõela. Nad pakuvad tühist 500 MB ribalaiust kuus ja mitte liiga suurt 500 MB kettaruumi. E-posti kontod pole ka saadaval.

Nagu võite arvata, võib tasuta veebisaidi ehitaja harjuda. Õnneks pakub Wix klienditugi ka vestluse, e-posti ja telefoni teel. Ehitaja oskab ka veebipoode üles seada. Kui te ei tea palju koodi ja proovite saidi mõne minutiga üles saada, on Wixiga liitumiseks väga hea argument.

x10hosting

x10hosting peamine

Reaktsiooniaeg: 340 ms

Uptime: 100%

Vaadake x10hosting-kavasid

Veel üks turule siseneja piiramatu kettaruumi ja ribalaiuse segmendis on x10hosting. Nad kasutavad pilvepõhist süsteemi, mis kasutab SSD-draive hea reageerimise tagamiseks. Teil on juurdepääs ka cPanelile, PHP-le ja MySQL-ile ning see teeb ettevõtte pakkumistest suurepärase valiku kõigile, kellel on vähemalt vahepealne taust veebi programmeerimisel. Kõik virnas olevad tarkvarapaketid on seatud uusimatele versioonidele. Nad on tegutsenud ka enam kui kümme aastat ja nende pakett sisaldab veebisaitide koostajat.

Üritades end natuke eristada, on x10hosting eesmärk olla ühe klõpsuga installiv ettevõte. Saate laadida mitmesuguseid rakendusi, sealhulgas:

 • WordPress
 • Joomla
 • PHPBB
 • Magento

Magento pakkumine on kena lisandmoodul, kuna see võimaldab algajatel e-kaubandusega kiiresti alustada.

Nagu enamiku ettevõtete jaoks, kes pakuvad tasuta veebimajutust ilma reklaamideta, on tavaline, et võite oma serverisse e-posti aadressi mitte lisada. Ka konto jaoks on lubatud ainult üks domeen ja veebisait.

X10hosting kui üks tasuta ja tärnidega veebimajutusteenuseid pakkuvatest ettevõtetest on väga häiriv, et nad kasutavad palju ressursse kasutavate kontode peatamise poliitikat. Seda tehakse nende äranägemise järgi ja ploki eemaldamiseks on vaja kasutaja sekkumist. Mõned kasutajad on teatanud isegi veebisaitide kustutamistest.

Suurepärane kiirus ja tööaeg on ahvatlev. Ressursikasutuse poliitikaga tegelemine tähendab aga olukorra lahendamist, mis on peaaegu sama halb kui deplatformeerunud olukord. On liiga palju investeerida saidi ülesehitamiseks hostimisplatvormil, lihtsalt selleks, et näha, kuidas see halb on.

AwardSpace

auhinnaruum

Reaktsiooniaeg: 800 ms

Uptime: 100%

Vaadake AwardSpace’i hostimisplaane

AwardSpace tuleb turule 100-protsendilise reklaamivaba ettevõttena, mis pakub 27-tunnist klienditugi. Nii Joomla kui ka WordPressi installimiseks on ühe klõpsuga suvandeid ja need pakuvad 99% -list tööaja garantii, ehkki enamik nende pakkumiste hinnanguid seob neid 100% -lise tööajaga.

Mis saak on? Saate ainult ühe Gb kettaruumi ja 5 Gb ribalaiust. See pole õudne, kuid ettevõtte teenusetingimustesse süvenedes lähevad asjad pisut keerukamaks. TAS-i maetud on luba müüa teie andmeid kolmandatele osapooltele.

Kiirus on küsimus ka AwardSpace’is. Ehkki testimine näib näidavat halba 800 ms reageerimisaega, on teateid juhtumitest, mis lähenevad 1500 ms-le.

Ettevõte üritab teile teada anda ka nende tasustatud astmetest. Ehkki mõned nende hinnad näevad välja odavalt, dollar-dollar, leiate tõenäoliselt meie hilisemast jaotisest peaaegu tasuta veebimajutusteenuste pakkujate kohta hostimispaketi, mis toimivad palju paremini.

FreeHosting.com

vabamajutus peamine

Reaktsiooniaeg: 948 ms

Uptime: 98,79%

Vaadake tasuta majutuse kavasid

Funktsioonide poolest on FreeHosting.com üks parimaid seal pakutavaid tasuta veebimajutusettevõtteid. Tiheda vastuvõetava kasutuseeskirja piires saate 10 Gb kettaruumi ja mõõtetu ribalaiust. Samuti saavad kasutajad hostida saidi kohta ühte e-posti kontot! Juhtpaneel on saadaval ka paljudes keeltes.

Euroopas asuvate andmekeskuste korral on jõudlus FreeHosting.com jaoks tohutu probleem. Uptime on lubamatult madal, lähenedes võrgus olekule võrdsustamisele vähemalt pool päeva kuus. Ka reageerimine on üsna halb. Lehtede laadimisajad on halvemad ja te eeldate, et saitidel, mis võimendavad PHP-põhiseid sisuhaldussüsteeme, kulub laadimiseks mitu sekundit.

FreeHosting.com on raske ettevõtmine kõigile, kes väikeettevõtteid juhivad. Tõsi, isegi kui soovite lihtsalt mõnda perefotot lehele visata, võiksite seda teha ilmselt paremini. Kui teil pole tingimata vaja tõeliselt mõõtmata ribalaiuse korki, otsige tasuta teenust mujalt.

Tasuta veebimajutusaitide plussid ja miinused

Plussid

On üsna ohutu öelda, et tasuta pakkujate kasutamise suurimad plussid on see, et nad pakuvad oma asju tasuta. See on suur üllatus. Üldiselt peaks tasuta suund olema suund, kuhu peaks minema ainult siis, kui otsite midagi sellist nagu tasuta domeeni hostimine, kus pargite lihtsalt nimesid hilisemaks kasutamiseks või müümiseks. See võib olla ka hea viis tarkvarapakettide (nt PHP ja MySQL) abil harjutada, kuid pidage meeles, et failihalduri ja andmebaasidele juurdepääsu piirangud võivad teid siiski veebisaidi kujundaja või programmeerijana kasvada. Inimesed, kes üritavad HTML-i ja CSS-i käsitleda, peaksid siiski korras olema.

Miinused

Üks miinustest on üsna ilmne. Tasuta tähendab harva tõeliselt tasuta. Näiteks ribalaiuse piiramatu mõõtmise suhtes kehtivad peaaegu alati kasutuspiirangud, ressursipiirangud ja isegi meelevaldsed piirangud sellele, kui palju päevas teie saiti võib aktsepteerida.

Kui te pole põhjalikult kursis keskmise tasuta hostimisteenuse konfigureerimisega, on see suur probleem. Tasuta hostimine tähendab peaaegu üldiselt virtuaalserverit. See tähendab, et teie veebisait ei kasuta mitte ainult samu ressursse kui teised serveri saidid, vaid on ka tõsine võimalus, et teie saiti majutatakse samas failisüsteemis.

Paljud madala hinnaga veebimajutussaidid, isegi tasulised, kasutavad seda mudelit, et hoida oma kulusid madalal, kuid see on turvalisuse kaalutlustel problemaatiline. Me ei saa piisavalt tugevalt rõhutada, et te ei tohiks tundlikke andmeid mingisse jagatud hostimissüsteemi salvestada. Kui te pole 100% kindel, et teie plaan hõlmab vähemalt virtuaalset spetsiaalset serverit, millel on oma sektsioonitud mälu ja salvestusruum, siis ei tohiks tingimata salvestada failisüsteemi või andmebaasi midagi, mis nõuab turvalisust.

Probleemiks on funktsioonide laiguline kättesaadavus. Eriti tüütuks kipub olema tasuta e-posti puudumine. Näete ka palju „tasuta” pakkumisi, mis ei paku tegelikult tasuta asja tasuta. Näiteks on tasuta SSL tavaliselt kasutaja loodud sertifikaat, mis pole täielikult kinnitatud.

Tegelikult tasuta SSL-sertifikaati ei pea olema tasuta hostimisplaanil. Tõenäoliselt peate maksma vähemalt 10 dollarit kuus, et saada nõuetekohane tasuta SSL-sertifikaat, mis läbib tunnustatud turvaettevõtte. Sama kehtib tõeliselt tasuta domeeninime saamise kohta.

Üsna kogenud inimestele, eriti kodeerijatele, on tasuta kasutamine sageli väga problemaatiline. Tasuta võõrustajad peavad üldiselt kinni vanakooli LAMP-stäkist. Võite unustada saidi seadistamise, mis kasutab näiteks Node.JS või Ruby. Kaasaegsemate andmebaaside, näiteks NoSQL, saate tasuta tasandil unustada.

Mis on alternatiiv, võite küsida? Oletame, et te ei vaata tasuta võõrustajaid, sest soovite palju raha eest kahjutuks teha. Seda silmas pidades on siin mõned peaaegu vabad alternatiivid, mida tasub kaaluda.

Parem kui tasuta: väga odavad veebimajutuskavad

Odav on parem kui tasuta, kuna saate tegelikult reklaamideta hostimise ja tegeliku toe. Tasuta hostimine pole tegelikult asi, nad hakkavad teid kuidagi kätte saama. Võib ka lihtsalt rabeleda ja ponida paar dollarit kuus.

iPage

ipage

Alghind: 1,99 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 780 ms

Uptime: 99,95%

Vaadake iPage’i hostimisplaane

IPage’i kasutamisel on enamasti vaja piiramatu kettaruumi ja ribalaiuse saamist väga madala hinnaga. Need ei ole peaaegu välkkiirelt peaaegu tasuta pakkujad ja neil on ainult kaks andmekeskust USA-s. Samuti on ettevõte keskendunud tihedalt LAMP-pinule, nii et te ei pääse eemale tasuta rikkedest saitide majutamine. Samuti pakuvad nad vestlussüsteemi kaudu tugevat klienditugi, kuid telefoni ja e-posti tugi pole saadaval.

Saate oma esimesel aastal saada tasuta domeeninime ja seal on isegi tasuta SSL-sertifikaat. Hind on suurepärane, kuid tõenäoliselt leiate mujalt kiiremaid ja võimsamaid võimalusi. Mõningane hinna kinnitamine on ka tore ja iPage pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

Vaadake täielikku iPage’i hostingu arvustust

NameCheap

namecheap peamine 19. juuli

Alghind: 1,37 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 535 ms

Uptime: 100%

Vaadake nime NameCheap hostimisplaane

NameCheap on ettevõte, mis on tegutsenud enam kui kümme aastat ja nad on pikka aega keskendunud domeenide müümisele ja odavate hostimiskavade müümisele. Suur müügiargument on see, et nad pakuvad veebisaitide migreerimisel tasuta abi. Kui olete juba mõne muu ettevõtte serverites kohaloleku kindlaks teinud, on tore teada, et seal pakutakse ka tehnilist tuge, mis juhendab teid kogu protsessi vältel.

Ettevõttel on domeeninimedega kauplejate seas natuke positiivne maine. Kui otsite head parkimisvõimalust, kus saate domeeni maha jätta, on NameCheapist raske läbi lüüa.

Klienditugi on NameCheapiga siiski pisut täpiline. Isegi inimesed, kes on teise astme esindajatega suhelnud, on saanud vastused teadmistebaasist kopeerimise ja kleepimise kaudu.

Kui olete algaja, kes kardab, et võite vajada abi, pole NameCheap teie jaoks. Kuid osavamate ja kogenumate inimeste jaoks pakub NameCheap teile kõige madalamat hinda, mida saate leida kasutatava veebimajutaja jaoks, kellel pole teie saidi reklaame.

Vaadake kogu NameCheap Hosting arvustust

SiteGround

saidiplatsi peamine 19. juuli

Alghind: 3,95 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 570 ms

Uptime: 99,97%

Vaadake SiteGroundi hostimisplaane

Siteground on ettevõte, mis on keskendunud ettevõtte tasemel toimivuse pakkumisele, ja enamikule selle plaanidest maksustatakse vastavalt. Nad ei taha siiski jätta algtaseme kasutajaid ja algajaid kõrbesse ning just seal tuleb mängu nende odav hostimistase. Pakutakse tasuta veebisaitide ülekandmist ning saate telefoni, e-posti või vestluse kaudu ööpäevaringselt klienditeenindust ja tehnilist tuge.

Kindel stabiilsus on oluline tegur, eriti kui hakkate ettevõttele maksma, et teie sait püsiks ja töötaks. Õnneks pakub Siteground laia valikut lisandmooduleid, mis tagavad stabiilsuse. Need sisaldavad:

 • Tasuta CDN
 • Iga päev tasuta varukoopiaid
 • Andmekeskused erinevates kohtades üle maailma

Seda pole hostimislehel selgelt öeldud, kuid ribalaius on mõõdetud. Saate ka 10 Gb kettaruumi. MySQL-i salvestusruum on piiramatu ja teil on juurdepääs nii cPanelile kui ka SSH-le. Ka SSL ja HTTPS on kaasatud tasuta.

Need, kes soovivad midagi ettevõtluskvaliteediga jõudlusele ilma palju raha tootmata, leiavad, et SiteGround on atraktiivne võimalus. Samuti saate paari dollari võrra hõlpsamini uuele salvestusruumile ja ressurssidele üle minna. Abi on teile igal sammul olemas ja see teeb SiteGroundist ühe huvitavama peaaegu tasuta võimaluse algajatele..

Vaadake kogu saidi Ground Hosting arvustust

AWS pilv

amazoni tuulepark

Alghind: 3,50 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 500 ms

Uptime: 99,99%

Tutvuge Amazoni plaanidega

Amazon Web Services’i kasutamise korral saidi majutamiseks tuleb eelnevalt ära öelda kaks asja. Esiteks pole see lihtsalt algajatele mõeldud. AWS on loodud selliste organisatsioonide jaoks nagu Netflix ja Major League Baseball, kes peavad voogesitama iga päev tohutul hulgal videoid ja andmeid. See pole väikemehe jaoks sõbralik koht ujumiseks.

Teiseks võib hinnastruktuur olla täiesti segane. Kogu Amazoni serverites kasutamist mõõdetakse ja selle eest võetakse arve CPU-tsüklite põhjal. Nad püüavad muuta odavama taseme hinnastruktuuride jaoks kättesaadavaks mõned lihtsamad hinnastruktuurid hinnaga 3,50 dollarit kuus, kuid seda on tegelikult üsna keeruline üles seada..

Mõõtmine ja arveldus sellisel kujul võib olla hea asi. Eriti kui proovite saiti ülal hoida ja töötada kõikumiste ja kõrghooaegade vahelise kõikumise ajal. Näiteks väikeettevõte, kellel on jaemüügisait, mis meelitab pühade ajal sisse vaid tihedat liiklust, ei taha ilmselt maksta juunis majutamise eest sama palju kui nemad detsembris.

AWS võimaldab automaatset skaleerimist, kuid soovite ka arvelduslehel silma peal hoida, et kulud ei saaks kontrolli alla. Isegi kui haldate pisikest veebisaiti ja hostite seda AWS-is, ärge magage selle probleemi peal. Ainus teenuse osutamise keelamise rünnak võib ressursse ära kulutada ja raha kulutada.

Üks AWS-i eeliseid on see, et saate majutada Amazonase serverites kõike, mida soovite. Miski, mis takistab teil pilve eksemplari jaotamast ja sellele teie valitud operatsioonisüsteemi installimas. See on selle astme kontrollimatu tase.

Järeldus

Tasuta hostimisele kipub olema lisatud palju stringe. Enne peremehe valimist on mõistlik mõelda, millised on teie prioriteedid. Kas lehel olevad reklaamid tekitavad muret? Kas peate teavet turvama? Kas olete algaja või kogenud professionaal?

Soovitame tungivalt inimestel mõelda võimaluse korral liikuda peaaegu tasuta võimaluse juurde. Tasuta hostimiskavad sobivad suurepäraselt projektide alustamiseks või isikliku kire kohta natuke teabe postitamiseks. Kui proovite veebis hoida mõnda väikest ettevõtet või organisatsiooni, võiksite pisut raha tasuda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector