Parimad VPS-i hostingu pakkujad – võrrelge hinnakujundust ja funktsioone aastaks 2020

Parimad VPS-i hostingu pakkujad – võrrelge hinnakujundust ja funktsioone aastaks 2020

Parimad VPS-i hostingu pakkujad – võrrelge hinnakujundust ja funktsioone aastaks 2020

VPS-i hostimine on täiuslik hinna ja jõudluse kombinatsioon.


Nii paljude võimaluste korral on maastik siiski segane.

Me jagame maailma parima VPS-i hostimise, et aidata teil otsustada.

parim majutus väikeettevõttele

Õige tasakaalu leidmine tasuvuse ja administraatori jõu vahel hostimislahenduse eest tasumisel võib osutuda väljakutseks.

Üks ahvatlevamaid võimalusi on siiski pöörduda VPS-teenuse pakkuja poole.

Mis on VPS-i hostimine?

VPS tähistab “virtuaalset privaatserverit”. VPS-i idee on luua keskkond, mis sarnaneb oma füüsilise serveriga, maksmata riistvarakulusid, mis kaasnevad terve masina enda juurde saamisega.

Eriti inimestele ja organisatsioonidele, kes vajavad korraliku suurusega seadistusi, võib parima VPS-i hostimisettevõtte leidmine oluliselt kaasa aidata. See võimaldab teil oluliselt suuremat kontrolli kui paljude muude hostimisvõimaluste korral ning hind on piisavalt mõistlik, et enamikul inimestel oleks sellega mugav olla..

Selles VPS-i hostimise võrdluses võtame vaatluse alla kümme kõige populaarsemat VPS-i ettevõtet, nende pakutavaid võimalusi ning plusse ja miinuseid. Lõpus uurime ka põhitõdesid selle kohta, mida majutusteenuse pakkuja teeb ja miks võiksite ehk mitte seda suunda minna. Arutleme ka selle üle, kuidas VPS-i võrreldakse alternatiividega, nagu jagatud hostimine, spetsiaalne server ja pilveserver.

1. InMotioni hostimine – hallatud & Pilve VPS

inmotion hosting õnnestus vps hosting

Madalaim hind: Kaheaastase lepinguga kuus 27,99 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 635 ms

Uptime: 100%

Vaadake InMotion VPS-i hostimisplaane

Nagu paljud ettevõtted, mis pakuvad VPS-i hostimisplaane, pakub InMotion mitmeid erinevaid teenuseid. Hea on teada näiteks, et saate liikuda pühendatud serverisse. Ettevõtte tugimeeskonna liikmed peavad enne klientidega suhtlemist läbima ka üle 160 tunni koolituse, nii et klienditeenindusse helistades oleksite heades kätes..

Suur eelis nende inimeste jaoks, kes pole eriti asjatundlikud, on see, et InMotion pakub oma VPS-i plaanide hulgas nii hallatavaid kui ka iseteeninduslikke valikuid. Kui olete turundaja, kellel on vähe kogemusi hostimisteenuste seadistamisel või selliste asjadega tegelemisel nagu opsüsteem ise või juurjuurdepääs, tagab hallatud plaan, et keegi on kohal, et juhendada teid kogu protsessi vältel. Nad pakuvad isegi veebisaitide kujundamise teenuseid, et saaksite kogu asja ilma liigse vaevata üles seada.

Vaadake täielikku InMotion Hosting ülevaade

2. A2 majutamine – hallatav & Haldamata VPS

a2 hostimine vps hostimine

Madalaim hind: 5 dollarit kuus täiesti juhtimata VPS-i eest

Reaktsiooniaeg: 279 ms

Uptime: 99,66%

Vaadake A2 hostimisplaane

A2 madalaima hinnaga variant on konkreetse kliendi jaoks väga meeltmööda. Kui teil on serveri iseseisva käitlemise jaoks vajalikke tehnilisi oskusi, on kõigest 5 dollari suuruse kuu eest kahvli maksmine hinna ja toimivuse põhjal ilmselt parim VPS-i hostimise valik. Odav pakkumine pole sugugi elurõõmus, kuna saate hakkama ühe protsessorituumaga, kuid see võib olla väga kulutõhus, kui te ei kavatse käivitada midagi arvutuslikult intensiivset, näiteks FFmpeg video üleslaadimiseks ja konversioonid.

Kui te pole päris kindel, mis juhtpaneelil selle kasutamisest rääkimata on, on olemas hallatav VPS-serveri hostimisvõimalus, mis aitab teil neid vajadusi lahendada. See on üsna natuke kallim kui nende algne pakkumine, kuid umbes 35 dollariga kuus on hallatav lahendus siiski konkurentsivõimeline. Selle seadistusega saate ka rohkem protsessori tuuma ja kettaruumi, nii et võiksite seda kontrollida ka siis, kui olete hardcore-arendaja, kellel on serveri administraatori oskused.

Kiirus on ka A2 hostimise oluline pluss. Kui reageerimisaeg on alla 300 ms, on virtuaalserveri plaan teile nii hea, kui võite pühendunud hostipaketilt oodata.

Vaadake täielikku A2 Hosting ülevaadet

3. Sinine emane

bluehost vps hostimine

Madalaim hind: Sissejuhatav kuu 18,99 dollarit kuus ja pärast seda 29,99 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 2200 ms

Uptime: 99,98%

Vaadake Bluehost’i hostimisplaane

Ehkki täistööajaga hind 30 dollarit kuus on üsna tavaline tööstusharu, pakub Bluehost mõnda võimalust, mis võiksid selle atraktiivsemaks muuta. Eelkõige pakub ettevõte tasuta domeeni koos kõigi oma hostimiskavadega ja see tasuta domeeninimi jääb tegelikult konto kogu plaani kehtivusajaks. See pole lihtsalt tutvustav pakkumine. Samuti kehtib raha tagasi garantii 30 päeva.

Samuti saate üsna keset teed 30 GB kettaruumi, kuid ettevõte pakub SSD-mäluseadmeid karbist välja. Samamoodi saate oma serverisse kaks CPU südamikku, millel on ka kõige madalama hinnaga plaan. KM hüpervisori kasutamisega tagab ettevõte ka selle, et iga unustatud ressurss, mille eest maksate, on pühendunud teie virtuaalserverile.

Negatiivne külg on see, et Bluehosti reaktsiooniaeg on ebaharilik. Kui soovite käivitada midagi, mis pole iseenesest eriti kurvastavalt reageeriv, näiteks WordPress, muudab see Bluehost raskeks. Lõppkasutajate jaoks on kogemus aeglane kuni lausa valulik.

Klienditugi on Bluehostile ka suur pluss. Uptime on kindel ja võite probleemide korral abi oodata.

Vaata Bluehost täielikku arvustust

4. HostGator

hostgator vps hostimine

Madalaim hind: 29,99 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 1610 ms

Uptime: 100%

Vaadake Hostgatori hostikavasid

Esmapilgul ei tundu HostGatori pakkumised kõige hullumeelsemad, kuna VPS-i hostimise võrdlused käivad. Nende hind on pakis, kuid vähemalt ei püüa nad teid mingite tigedate tutvustavate pakkumistega petta. Seal, kus HostGator tõepoolest edestab nende pakutavat kettaruumi. Saate 120 GB salvestusruumi madalaima astme plaaniga tahkismälupulkadele, tuhmides paljud konkurendid hõlpsalt ära.

Kui soovite teha ruumi mahukaid veebisaite, näiteks midagi, mis on fotograafia või PDF-failide jaoks keeruline, on sedalaadi kettaruumi hankimine suurepärane. Samuti hindate seda, kui proovite seadistada oma WordPressi hostimist ja peate hostima koormatud sisu.

HostGator on VPS-teenus, mis on tegutsenud ligi kaks aastakümmet. Nad pakuvad ööpäevaringset klienditugi tasuta telefoniliini kaudu. Neil mandritel asuvate kontorite ja andmekeskustega annavad nad klientidele ka VPS-i masinate abil hea asukoha..

Raskemate majapidamisteenuste miinuseks on aga see, et HostGator on enamasti kallutatud oma klientidele teenuste müümisele. Nad müüvad teile hea meelega domeeninime, IP-aadressi ja SEO-ga seotud abi. Mis puutub kokku, siis see sobib suurepäraselt näiteks turundusagentuurile, millel pole oma töötajatele palju tehnilist tuge.

Vaadake Hostgatori täielikku arvustust

5. iPage

ipage vps hostimine

Madalaim hind: 19,99 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 708 ms

Uptime: 99,75%

Vaadake iPage’i hostimisplaane

iPage toimib hea turuvälise VPS-serveri pakkujana, mis teenindab konkreetset turuosa. Nad on keskendunud peamiselt domeeninimedele ja hallatavale WordPressi hostimisele, kuid pakuvad ka VPS-i hostimisteenuseid, kui teate, kust otsida. Keskmisest pisut madalama hinnaga saate palju standardfunktsioone, sealhulgas:

 • Teie VPS-i jaoks üks CPU tuum
 • 40 GB kettaruumi
 • Üks ribalaius TB
 • Üks VPS
 • CPaneli tasuta juurdepääs

Nende standardne install on kindla mainega Linuxi distributsioon CentOS. Windowsi suvandeid pole, kuid teil on juurdepääs kergele LAMP-pinule. PHP versioon on 5 ja see on kahjuks aegunud. Hallatud tugi on siiski saadaval ilma lisatasuta.

Kui soovite luua väga turvalise ja kaasaegse saidi, mille toimimiseks sõltub välkkiire kood, siis pole iPage suurepärane. Inimestele, kes vajavad lihtsalt dünaamiliste skriptide hostimise võimalust, on see siiski veebimajutusteenuse pakkuja, keda tasub vaadata. Te ei saa kõrgjõudlusega süsteemi, kuid saate selle eest korraliku.

Vaadake täielikku iPage’i hostingu arvustust

6. Vedel veeb

vedel web vps hostimine

Madalaim hind: 29 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 603 ms

Uptime: 100%

Vaadake vedelaid veebimajutusplaane

Liquid Web on veel üks pakkide keskel tegutsev ettevõte, millel on väike keerdus. Nende süsteem kasutab pilve VPS-i arhitektuuri, mitte tavalisemat serverihaldusseadistust, mida paljud ettevõtted kasutavad.

Sellel lähenemisel on oma plussid ja miinused. Peamine eelis on see, et pilvepõhises süsteemis on mastaapsus palju lihtsam. Näiteks kui teil on vaja liikuda näiteks rohkem salvestusruumi, saate oma konto juhtpaneelil teha vaid mõne klõpsu ja saate selle paari minutiga. Traditsioonilisema seadistuse korral nõuab see ülesanne hallatava teenuse tugispetsialisti teie virtuaalserveri uuesti esitamiseks ja tõenäoliselt peate kõik uuesti installima..

See pole siiski tõeline VPS. See toimib lihtsalt nagu üks. See eristamine pole enamiku kasutajate jaoks ilmselt suur asi, kuna nii pilve VPS kui ka tavalised virtualiseeritud konfiguratsioonid tuginevad ühele ja samale ideele – ressursside pakkumisele riistvara ressursside suurema kogumi kaudu. Pilve peal joonistate lihtsalt palju suuremast basseinist.

Liquid Web on täielikult hallatav hostimisteenuste pakkuja. Kui teil on täielik juurjuurdepääs, ei jää te üksinda kõrbe, kui midagi segamini ajab. Nad pakuvad ainult madalaima astmega Linuxi opsüsteeme, kuid Windowsi serverid on saadaval, kui liigute isegi ühe astme võrra üles.

Vaadake täielikku vedelveebi arvustust

7. GoDaddy

godaddy vps hostimine

Madalaim hind: Sissejuhatav kuu 19,99 dollarit kuus ja pärast seda 29,99 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 697 ms

Uptime: 100%

Vaadake GoDaddy hostimisplaane

GoDaddy on omamoodi tüütult üldlevinud ettevõte. Kunagi ehitasid nad domeeninimesid müüva nime odavalt odavaks, kuid see on minevikku taandunud. Tänapäeval pakuvad nad lihtsalt natuke kõike, sealhulgas nii VPS-i kui ka pühendatud hostiservereid. Kahjuks võib GD olla müügihuviline ja kassaekraanil võite oodata palju nagisid, kes pakuvad teile SEO-teenuseid, SSL-sertifikaati ja peaaegu kõike, mis pole inimese neer..

Ettevõttel on selle jaoks üks suurem varjukülg. Kogu ribalaius on mõõtmata. Kui teie VPS saab koormaga hakkama, ei hooli nad sellest, kui suure liiklusega te sellega kokku puutute. Iga VP-serveri kontoga saate ka kolm spetsiaalset IP-aadressi. See võib olla kena, kui majutate ühes süsteemis tonni domeene.

Siiski tuleb hoiatada, et haldamata konto GoDaddy juures on juhtum, et ta jäetakse kõrbes surema. Nad nõuavad abi eest rõõmsalt tasu, kuid te ei tohiks nende kaudu hallata kontot minna, kui te pole oma administratiivsetes võimetes eriti kindel. Ettevõte sisaldab cPaneli standardit.

Iga hostiserver kasutab kahte protsessorit, milles mõlemas on 6 südamikku. See tähendab, et jagate oma töötlemisvõimsust teiste masinatega.

GoDaddy pole kellegi lemmik, kuid see võib olla väga mugav, kui teil on palju üksusi, mida soovite ühel kontol hoida. Näiteks kui teie hostiks on 100 domeeninime ja nad kõik vajavad oma SSL-sertifikaate, on tore, kui see on kõik ühes kohas.

Vaata GoDaddy täielikku arvustust

8. Unistuste vaim

unelmahost vps hostimine

Madalaim hind: 10 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 418 ms

Uptime: 100%

Vaadake unistuste hostimisplaane

Kui otsite GoDaddy pakutavat sarnast seadistust, siis on Dreamhostil palju öelda. Hind on palju madalam ja minimaalsel pakendil on 10 GB vähem kettaruumi. Kõik töötab SSD-draividel ja saate ikkagi piiramatu ja mõõtetu ribalaiust. Samuti saate tasuta SSL-sertifikaadi.

Ettevõtte klienditoe meeskond on saadaval telefonikõnedeks ööpäevaringselt. Üks suurem boonus on see, et nad viskavad sisse WordPressi saite haldavate inimeste automatiseeritud varukoopiaid. See on ka täielikult hallatav lahendus ja 10 dollarit kuus on hõlpsasti odavaim, mille eest saate hallatud abi. Ka RAM-i saab kiiresti suurendada. Negatiivse külje pealt ei tee aga Dreamhost Windowsi.

Kiirus on Dreamhostil väga kiire, eriti selle hinnatasandi jaoks. Samuti on 100% tööaja üle raske kurta.

Vaadake täielikku Dreamhosti arvustust

9. Hosttuuled

hostwinds vps hostimine

Madalaim hind: Haldamata Linuxi-põhise hostimise eest 4,49 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 1093 ms

Uptime: 100%

Vaadake Hostwindsi hostimisplaane

Hostwinds pakub nii hallatud kui ka haldamata lahendusi. Odavaim hallatav süsteem algab 5,17 dollarist kuus, kuid pärast sissejuhatava perioodi lõppu tõuseb see 10,99 dollarini kuus. Saate üsna tavapärase pakkumise:

 • Üks protsessori tuum
 • 30 GB SSD salvestusruum
 • Üks TB andmeedastus
 • Üks GB RAM-i

Saadaval on ka hallatud Windowsi suvandid.

Klienditugi on saadaval 24.7, kuid ettevõte üritab kasutajaid oma reaalajas vestluste järjekorda meelitada. Veebisaitide ülekandmine on tasuta ja Hostwinds hooldab mitmeid andmekeskusi. Samuti on installitud ettevõtte klassi tulemüür.

Kokkuvõttes pole hinna ja jõudluse pakkumine Hostwindsi puhul suurepärane. Paremaid viise puudumise korral on see olemas, kui soovite kuskilt mujalt otsida.

Vaadake Hostwindsi täielikku arvustust

10. 1and1 IONOS

1 ja 1 ionos vps hostimine

Madalaim hind: Haldamata Linuxi-põhise hostimise eest 2 dollarit kuus

Reaktsiooniaeg: 918 ms

Uptime: 100%

1. vaade&1 IONOS-i hostimisplaan

Kui soovite absoluutselt odavaimat ja kõige lihtsamat VPS-i hostimisvõimalust, on tõenäoliselt tegemist IONOS-iga. Alustades vaid 2 dollarist kuus, saate ühe virtualiseeritud protsessori tuuma ja ainult poole mega RAM-i. SSD-ruumi on ka ainult 10 GB, kuid jällegi on see mustusevab lahendus, mis pakub minimaalselt elujõulist veebisaidi serverit.

Pole üllatav, et sellel astmel on teil ainult Linuxi-põhised OS-i valikud. Andmekeskusi saate siiski valida järgmistes kohtades:

 • USA
 • Saksamaa
 • Hispaania

Kasutajad saavad valida ka Ubuntu, Debiani või CentOS-i hulgast.

Üks huvitav asi on see, et kui soovite maksta valdkonnaspetsiifilisi 30 dollarit kuus, saate üsna tavalise häälestuse. Sellel tasemel saate oma juhtpaneelide jaoks valida cPaneli või Pleski ning lisaks saate ka Archlinuxi ja OpenSUSE. Kui lisate veel 20 dollarit kuus, saate Windowsi lisada. Kõige huvitavam on see, et kõrgema astme plaan sisaldab nelja virtuaalset protsessori tuuma, 160 GB SSD salvestusruumi ja 8 GB muutmälu. See on hinnaklassi jaoks üsna hea pakett. Samuti on lisatud tulemüürihaldus.

Vaadake täielikku 1&1 IONOS-i ülevaade

VPS-i hostimise mõistmine

Kümne parima VPS-i ettevõtte kaudu skannides saate üsna hästi tunda, kuidas see tööstus välja näeb. Enamik ettevõtteid koondab oma pakkumistega umbes 30 dollarit kuus. Üldiselt maksavad nad hallatud hostimise eest rohkem ja ka Windows on tavaliselt ekstra.

VPS-hostide jaoks on oluline mõista, et nad kasutavad spetsiaalset serverit nii lähedal, kui saate ilma ühe masina eest maksmata. Virtualiseerimine on protsess, kus ühe arvuti või pilvetarkvara kasutava arvutikogumi ressursid jagatakse kasutajate vahel ära. Virtualiseerimisliideses pakub ettevõtte tehnik ressursse just teie serverile.

Näiteks võib ettevõte kasutada nelja protsessoriga masinat, millel kõigil on 56 südamikku. Iga südamik toetab kahte niiti. Kui reserveeritakse mõni tuum administratiivsete vajaduste rahuldamiseks, annab see neile võimaluse pakkuda kasutajatele umbes 400 virtuaalset südamikku, ilma et keegi neist kattuks. Samuti võivad nad RAID-massiivis kasutada umbes 500 TB salvestusruumi ja varustada seda sarnasel viisil.

Igaüks neist varustatud serveritest käitub nagu oleks tema enda masin. Saate installida opsüsteemi igasse ja ükskõik millisesse tarkvara, mida soovite, ja see on VPS-i suur eelis. Sa saad:

 • Ligi ühe masinaga kogemus
 • Administratiivne täielik kontroll OS-i üle
 • Juurdepääs serveri täielikule eksemplarile palju vähem kui ühe masina hind

Operatsioonisüsteemidel on palju tähtsust. Kui te pole Linuxiga tuttav, on hea mõte seda uurida, eriti kui te ei soovi serveris Windowsi eest lisatasu maksta. Võite palgata või sõlmida lepingu kellegagi, kes on Linuxiga kursis, tagamaks, et teil on abi vajadusel.

Kõige tähtsam on see, et te ei piirdu oma süsteemi konfigureerimisega. Näiteks võib piltide majutamise veebisait vajada failide tüüpide vaevatu käsitsemise võimaldamiseks GD installimist. Jagatud lahenduse korral ei saa te seda teha.

VPS-i hostimise varjuküljed

VPS-i kasutamise miinus on see, et ressursside hulgal, mida saate lahti kasutada, on piirangud. Pühendatud serverid ja isegi tohutud pilvejuhtumid võivad ulatuda tuhandetesse dollaritesse. Sageli võimaldavad need kasutajatel serveri jaoks kasutada ükskõik kus 2 kuni 96 südamikku. Enamik inimesi ei vaja nii palju tulejõudu ja sellepärast on VPS suurepärane valik kuluteadlikele klientidele, kes vajavad keskkonda, mida nad täielikult kontrollivad.

Järeldus

VPS-i hostimine on populaarne valik, kuna see võimaldab inimestel sageli mõlemast maailmast parimat saada. Hinnakujundus on mõistlik, tavaliselt algtaseme plaani korral alla 50 USD. Samal ajal saate funktsionaalselt ühe serveri enda kätte. Kui soovite kohandamist maksimaalselt ära kasutada, ilma et peaksite pankrotti minema, on VPS-i pakkuja väärt pikka uurimist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector