SiteGround vs Bluehost 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

SiteGround vs Bluehost 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

SiteGround vs Bluehost 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

TLDR; Kui otsustate SiteGroundi ja Bluehost’i vahel, soovitame SiteGroundit kui parimat koguväärtust pakkuvat hostit. Saate tipptasemel tuge, paremaid funktsioone ja üldiselt kvaliteetsemat hostimist. Bluehostil on mõned hinnaeelised. Lugege täielikku jaotust.

HINDAMINE  |  VÄÄRTUSTOETUS  |  UPTIME  |  KIIRUS  |  FUNKTSIOONID  |  JÄRELDUS  


SiteGround on üks kiiremini kasvavaid hostiettevõtteid maailmas ja tõenäoliselt enamiku inimeste jaoks parim host. Tänu laitmatule klienditoele, suurepärastele funktsioonidele ja madalale hinnakujundusele võib see ülemaailmne hostiettevõte palju meeldida.

4.8

Ülevaataja

4.9

Kasutajad (79 häält)

VS

Bluehost on kogu maailmas üks populaarsemaid hostimisettevõtteid, kuid kas see sobib teile? Tänu nimetuvastusele ja täiustatud klienditoele on see kindel valik algajatele.

4.5

Ülevaataja

4.6

Kasutajad (12 häält)

Hinnakujundus

Punkt: 4,5

SiteGroundi hinnad hakkavad teie funktsioonide jaoks naeruväärselt madalad. Enamiku kasutajate üks etteheide on asjaolu, et pärast esimest aastat tõuseb hind täishinnale peaaegu kahekordseks. SiteGround pakub enamiku ajast hämmastavaid allahindlusi – nii võite alati leida palju pakkumisi. Kõik, mida SiteGround jagatakse ja mis on pühendatud hostimisele, on väga soodsa hinnaga.

StartUpGrowBigGoGeek
Müügihind3,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus7,95 dollarit kuus
Tavahind11,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus34,95 dollarit kuus
ParimAlgajadVahepealnePlussid

Vaata hinda

Punkt: 4,5

Bluehostil on mõned kõige taskukohasemad algtaseme hinnad, jagatud hostimine on madalaimate hindadega kõige populaarsem. Me lahutasime hinnast poole punkti, kuna parima pakkumise jaoks on vajalik 3-aastane tähtaeg, kuid üldiselt on see umbes nii odav kui see saab:

SharedWordPressVPS
Müügihind2,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus18,99 dollarit kuus
Tavahind7,99 dollarit kuus29,99 dollarit kuus29,99 dollarit kuus
ParimAlgajadWordPressEttevõtted

Vaata hinda

Väärtus

Skoor: 5,0

Te ei leia turul paremat hostimisväärtust kui SiteGround, me ei saa nende kiitust piisavalt laulda. 24-tunnise toega, igapäevase varundamise ja tasuta SSL-iga hõlmab SiteGround kõiki alustamiseks vajalikke põhitõdesid.

Me soovitasime GrowBigi plaani jaoks uuemale versiooniuuendusele üleminekut – saate seda piiramatu veebisaidid, topeltmälu ja WordPressi lavastus (usaldage meid, mida soovite). Lisaks saate tasuta rännet, mis säästab palju vaeva. Meie ainus SiteGroundi väärtusega seotud kaebus on piiratud kettaruum, mida saab kiiresti täita.

Punkt: 4,5

Meie arvates on Bluehost tohutu väärtus. Kuna hinnakujundus algab vaid 2,95 dollarist kuus (promohind), saate ikkagi väga suure ettevõtte toetuse koos eeldatava klienditoega ja teenuse kvaliteediga. Mõned väärtused, mis lisavad väärtusele alumise hinnakujunduse peamised funktsioonid, on mõõtmata ribalaius, tasuta SSL-sertifikaat ja 50 SSD-d.

Arvame, et Plussi jagatud hostimisega on parem lahendus piiramatu kaasatud veebisaidid, piiramatu salvestusruum ja piiramatu domeenid. Teiste plaanide juurde liikudes näete kulutatud raha jaoks üldiselt suurt väärtust. Tõepoolest, te ei kavatse superkvaliteetseid funktsioone saada, kuid selle väärtus on väga kõrge. 

Klienditugi

Skoor: 5,0

SiteGround klienditugi on tõsiselt eepiline. Saate 24/7/365 tuge telefoni, e-posti ja vestluse kaudu. Tugiagendid on sõbralikud, abivalmid ja aitavad teie probleemide lahendamisel tõepoolest kaugemale minna.

Vaadake meie täielikku SiteGround ülevaadet, et näha kiitust, mida nende kliendid laulavad – seda kõike tahetakse toetada. Nad on selle küpsise purustanud. Kui olete algaja, peaks tugi olema teie prioriteet nr 1, nii et minge selle aspekti jaoks koos SiteGrouniga mis tahes muu hostini. 

Rohkem detaile

Punkt: 3,5

Bluehosti klienditugi on segakott. Mõnedel hiljutistel arvustajatel pole kunagi probleemi olnud, teistel on lugusid pikka ootamist ja alamtoe saamist.

Tänu ööpäevaringsele toele nii telefoni kui ka reaalajas vestluse kaudu saate neist alati osa saada. Erinevalt teistest, lisatasukamatest tugiteenustest ei pruugi te siiski saada kvaliteetseimat tehnoloogiat ega ka kiireimat teenust.

Rohkem detaile

Uptime majutamine

Skoor: 5,0

SiteGround lubab kasutada 99,99% tööaega, mis on peaaegu nii hea, kui saab. Kolmanda osapoole testid kinnitavad, näidates vahemikku 99,95% kuni 100% kuu järel.

SiteGround pakub ennetavat jälgimist nende kohandatud tarkvarapaki ja AI abil, et aidata ära hoida agressiivseid robotirünnakuid. Ärge muretsege saidi SiteGround tööaja pärast, see on neil kaetud.

Punkt: 4,5

Veebiaruanded näitavad Bluehostti tööaega üsna tugevana – 99,99–100%.

Siiski on raske leida, kas nad pakuvad mingit konkreetset tööaja garantii HostGator (sõsarettevõte) teeb. Nende serveri uptime lepingu leht lubab enne fikseerimist vaid ebamääraseid lubadusi vähem kui 15-minutise seisaku kohta. 

Nende jagatud hostimise leht ei viita konkreetsele tööaja lubadusele. Nii et isegi suure tööajaaruande korral minimaalse seisakuaja korral koondame need poole punkti, kuna selles küsimuses puudub läbipaistvus.

Kiirus

Punkt: 4,5

SiteGround pakub kiiruse optimeerimise mitut taset: CDN-i optimeerimine, Cloudflare, dünaamiline vahemälu ja mälu vahemälu. Kõik need aitavad saidi kiirust täiustada SiteGround sisseehitatud tehnoloogia abil.

Lisaks on nende klienditoe meeskond alati kättesaadav, et oma käsi levitada ja näpunäiteid oma saidi kiirendamiseks pakkuda. Seal võib olla kiiremaid võõrustajaid, kuid see on väärtuse jaoks üks parimaid.

Punkt: 3,5

Bluehost on viimastel aastatel teinud märkimisväärseid edusamme. Varem oli palju kasutaja kaebusi, kuid nad on oma riistvara täiendanud, et seda tõsiselt võtta.

Peate siiski ainult üle hüppama Twitter näha palju kaebusi. Paljud kiiruseprobleemid tulenevad teie veebisaidi üldisest seadistusest ja mitte ainult hostimisest, seega võtke seda kindlasti arvesse. Bluehostil on ka palju kliente, nii et kindlasti on vaja kaebusi. 

Bluehost tegi auväärsed märkused meie kiireimas veebimajutuse võrdluspostituses. Kontrollige seda postitust, kui vajate maksimaalset saidi kiirust.

Funktsioonid

Skoor: 5,0

SiteGroundil on kõigist hostidest parimad funktsioonid. Nad mitte ainult ei paku oma kohandatud tööriistu teie elu lihtsamaks muutmiseks, vaid võimendavad ka cPaneli, Cloudflare’i ja muid kolmandate osapoolte tehnoloogiaid.

Minu lemmikute hulka funktsioonidest kuuluvad WordPressi lavastus, kiirusega mähistatud tehnoloogia ja terve rida värskendusvalikuid, mida SiteGround pakub.

Vaadake kõiki funktsioone

Punkt: 3,5

Bluehostil on kõik alustamiseks vajalikud põhifunktsioonid ja väga soodne viis alustavate blogijate alustamiseks. Nende hulgas on tasuta SSL, mis on kohustuslik, ja mõõtemata ribalaius.

Kui aga võrrelda teiste ettevõtetega, näiteks SiteGround ja A2 Hosting, puuduvad Bluehost mõned lisafunktsioonid, mis oleksid väga kasulikud. Üks kaebus on tõsiasi, et peate maksma rännete eest, mis on tüütu.

Saidi varukoopiate saamiseks peate üle minema ka mõnele kallimale jagatud plaanile, nagu Choice Plus ja Pro, – mis on iga saidi jaoks kriitiline.

Vaadake kõiki funktsioone

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector