SiteGround vs DreamHost 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

SiteGround ja DreamHost on kaks meie peamist soovitatud hosti: õiglane hind, väärtus ja suurepärased üldised omadused. Päeva lõpus soovitame üldvõitjaks SiteGround. Loe edasi, et näha miks.

HINDAMINE  |  VÄÄRTUSTOETUS  |  UPTIME  |  KIIRUS  |  FUNKTSIOONID  |  JÄRELDUS  


SiteGround on üks kiiremini kasvavaid hostiettevõtteid maailmas ja tõenäoliselt enamiku inimeste jaoks parim host. Tänu laitmatule klienditoele, suurepärastele funktsioonidele ja madalale hinnakujundusele võib see ülemaailmne hostiettevõte palju meeldida.

4.8

Ülevaataja

4.9

Kasutajad (79 häält)

VS

DreamHost on veel üks neist suurtest, odavatest virtuaalserveriettevõtetest, mis on lihtsalt olnud igavesti olemas. Asutatud aastal 1996, on neil mõni rahulolev klient, kes on olnud vähemalt 20 aastat vanad. Kui otsite odavat massiturunduse majutust, on DreamHost üks parimatest.

3.9

Ülevaataja

3.8

Kasutajad 

Hinnakujundus

Punkt: 4,5

SiteGroundi hinnad hakkavad teie funktsioonide jaoks naeruväärselt madalad. Enamiku kasutajate üks etteheide on asjaolu, et pärast esimest aastat tõuseb hind täishinnale peaaegu kahekordseks. SiteGround pakub enamiku ajast hämmastavaid allahindlusi – nii võite alati leida palju pakkumisi. Kõik, mida SiteGround jagatakse ja mis on pühendatud hostimisele, on väga soodsa hinnaga.

StartUpGrowBigGoGeek
Müügihind3,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus7,95 dollarit kuus
Tavahind11,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus34,95 dollarit kuus
ParimAlgajadVahepealnePlussid

Vaata hinda

Punkt: 4,5

DreamHost oli varem kallim kui teised jagatud hostid, kuid nüüd asuvad nad seal kõige odavamaga. Aastase jagatud hostimiskavaga saate uksest sisse vaid hinnaga 2,59 dollarit kuus. Kui te ei soovi kohustust, võite igakuiselt maksta vaid 4,95 dollarit kuus. Parim osa? DreamHost ei tõsta teid pärast esialgset perioodi hinda – nad on odavad ja õiglased kõikjal.

SharedDreamPressVPS Business
Aastane hind2,59 dollarit kuus16,95 dollarit kuus27,50 dollarit kuus
Kuu hind4,95 dollarit kuus19,95 dollarit kuus30,00 dollarit kuus
ParimAlgajadVahepealsed WordPress-saididKasvavad väikeettevõtted

Vaata hinda

Väärtus

Skoor: 5,0

Te ei leia turul paremat hostimisväärtust kui SiteGround, me ei saa nende kiitust piisavalt laulda. 24-tunnise toega, igapäevase varundamise ja tasuta SSL-iga hõlmab SiteGround kõiki alustamiseks vajalikke põhitõdesid.

Me soovitasime GrowBigi plaani jaoks uuemale versiooniuuendusele üleminekut – saate seda piiramatu veebisaidid, topeltmälu ja WordPressi lavastus (usaldage meid, mida soovite). Lisaks saate tasuta rännet, mis säästab palju vaeva. Meie ainus SiteGroundi väärtusega seotud kaebus on piiratud kettaruum, mida saab kiiresti täita.

Punkt: 4,5

Väärtuse osas on DreamHost üks parimatest. Madalad hinnad koos kasulike funktsioonidega ja ülimenukas 97-päevane raha tagasi garantii on väikeettevõtetele võitu.

Lisaks pakuvad nad piiramatut ribalaiust, tasuta domeeninimesid, tasuta SSL-sertifikaate ja kompenseerivad teile uptumiste eest tööaeg. Need pakuvad tõeliselt ühte suurimat teenustaseme lepingut.

Võrreldes Bluehost ja HostGatoriga on DreamHost välja tugev. Ainus host, millel on parem väärtus, võib olla SiteGround.

Klienditugi

Skoor: 5,0

SiteGround klienditugi on tõsiselt eepiline. Saate 24/7/365 tuge telefoni, e-posti ja vestluse kaudu. Tugiagendid on sõbralikud, abivalmid ja aitavad teie probleemide lahendamisel tõepoolest kaugemale minna.

Vaadake meie täielikku SiteGround ülevaadet, et näha kiitust, mida nende kliendid laulavad – seda kõike tahetakse toetada. Nad on selle küpsise purustanud. Kui olete algaja, peaks tugi olema teie prioriteet nr 1, nii et minge selle aspekti jaoks koos SiteGrouniga mis tahes muu hostini. 

Rohkem detaile

Punkt: 3,5

Üks valdkond, milles DreamHost lihtsalt pole täiuslik, on klienditugi. Tugiteenuseid pakutakse e-posti ja otsevestluse kaudu või võite taotleda tagasihelistamist. Hmm, selline peakraapija. Neil puudub 24/7/365 tugi, mis enamikul hostimisettevõtetel on.

Lisaks öeltakse teile, et isegi kui olete potentsiaalse kliendina saidil, tulge tööajal tagasi. Reaalsus on see, et tugiteenuste majutamine on ööpäevaringne töö – ja DreamHost ei suuda nuusutada.

Rohkem detaile

Uptime majutamine

Skoor: 5,0

SiteGround lubab kasutada 99,99% tööaega, mis on peaaegu nii hea, kui saab. Kolmanda osapoole testid kinnitavad, näidates vahemikku 99,95% kuni 100% kuu järel.

SiteGround pakub ennetavat jälgimist nende kohandatud tarkvarapaki ja AI abil, et aidata ära hoida agressiivseid robotirünnakuid. Ärge muretsege saidi SiteGround tööaja pärast, see on neil kaetud.

Punkt: 4,0

Veebiaruanded näitavad DreamHosti tööaega üsna tugevana – 99,99% kuni 100%.

Parim osa? Nende 100% tööaeg garantii. Kui teie veebisait mingil põhjusel on maas, krediteerivad nad teie kontole ühe öö tasuta hostimise iga töötatud tunni eest.

Hea on see, et nende tööaeg on viimase aasta jooksul olnud keskmiselt umbes 99,98% – seega ärge lootke, et selle krediidi jaoks on vaja raha sisse viia.

Kiirus

Punkt: 4,5

SiteGround pakub kiiruse optimeerimise mitut taset: CDN-i optimeerimine, Cloudflare, dünaamiline vahemälu ja mälu vahemälu. Kõik need aitavad saidi kiirust täiustada SiteGround sisseehitatud tehnoloogia abil.

Lisaks on nende klienditoe meeskond alati kättesaadav, et oma käsi levitada ja näpunäiteid oma saidi kiirendamiseks pakkuda. Seal võib olla kiiremaid võõrustajaid, kuid see on väärtuse jaoks üks parimaid.

Punkt: 4,0

DreamHostil on suurepäraseid teateid kiiruse kohta ja see on kindlalt 25% -l hostidest laadimisaja osas. Nad ei keskendu sellele kui põhifunktsioonile, kuid te ei näe klientidelt palju kaebusi.

Oma DreamPressi kavas on nad optimeerinud oma andmebaasid ainult WordPressi jaoks ning rakendanud Memcache’i. Seega peavad nad kiirust kindlasti meeles. Vestelge kindlasti nende toega, kui see valmistab teile suurt muret.

Funktsioonid

Skoor: 5,0

SiteGroundil on kõigist hostidest parimad funktsioonid. Nad mitte ainult ei paku oma kohandatud tööriistu teie elu lihtsamaks muutmiseks, vaid võimendavad ka cPaneli, Cloudflare’i ja muid kolmandate osapoolte tehnoloogiaid.

Minu lemmikute hulka funktsioonidest kuuluvad WordPressi lavastus, kiirusega mähistatud tehnoloogia ja terve rida värskendusvalikuid, mida SiteGround pakub.

Vaadake kõiki funktsioone

Punkt: 4,0

Nael-eest-nael pakub DreamHost mõne odava hostimisettevõtte parimaid omadusi. Nende odavaim jagatud plaan sisaldab tasuta domeeni, piiramatut ribalaiust, eelinstalleeritud WordPressi ja tasuta SSL-sertifikaati. Nende DreamPress WordPressi hostimine on tugeva väärtusega pakkumine täisfunktsionaalsetele WordPressi hostidele, mis võivad mingil tasemel konkureerida WP Engine ja Kinstaga.

Te ei saa tasuta rännet ja te jätate ilma 24-tunnise telefonitoeta, mida teised hostid pakuvad, seega peame neile punkti andma. Üldiselt – suurepärane host, suurepärased omadused.

Vaadake kõiki funktsioone

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map