SiteGround vs GoDaddy 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

SiteGround vs GoDaddy 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

SiteGround vs GoDaddy 2020: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja muud

Saame asja paremaks: kui otsustate SiteGroundi ja GoDaddy vahel, soovitame SiteGroundit kui parimat üldist väärtust pakkuvat hostit. Saate tipptasemel tuge, paremaid funktsioone ja üldiselt kvaliteetsemat hostimist. GoDaddy võib kiusata teid oma magusa, kahjumiga ühe dollari suuruse majutuse pakkumisega, et teid uksest sisse viia, kuid funktsioonide kaupa võrdlemisel võidab SiteGround käed alla.

HINDAMINE  |  VÄÄRTUSTOETUS  |  UPTIME  |  KIIRUS  |  FUNKTSIOONID  |  JÄRELDUS  


SiteGround on üks kiiremini kasvavaid hostiettevõtteid maailmas ja tõenäoliselt enamiku inimeste jaoks parim host. Tänu laitmatule klienditoele, suurepärastele funktsioonidele ja madalale hinnakujundusele võib see ülemaailmne hostiettevõte palju meeldida.

4.8

Ülevaataja

4.9

Kasutajad (79 häält)

VS

GoDaddy ei vaja tutvustamist – see on tõenäoliselt kõige tunnustatum host ja domeeninime pakkuja maailmas. Nagu öeldud, on see omamoodi nagu McDonald’s’i hostimine – odav, massiturg, kuid mitte erakordselt hea. Võrreldes mõne teise hostiga võidab tavaliselt teine ​​host. Sellegipoolest, kui olete lojaalne GoDaddy domeeniprofiil, tasub väikeste projektide ja silmapaistva telefonitoe jaoks nendega kokku puutuda.

3.4

Ülevaataja

4.1

Kasutajad (26 häält)

Hinnakujundus

Punkt: 4,5

SiteGroundi hinnad hakkavad teie funktsioonide jaoks naeruväärselt madalad. Enamiku kasutajate üks etteheide on asjaolu, et pärast esimest aastat tõuseb hind täishinnale peaaegu kahekordseks. SiteGround pakub enamiku ajast hämmastavaid allahindlusi – nii võite alati leida palju pakkumisi. Kõik, mida SiteGround jagatakse ja mis on pühendatud hostimisele, on väga soodsa hinnaga.

StartUpGrowBigGoGeek
Müügihind3,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus7,95 dollarit kuus
Tavahind11,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus34,95 dollarit kuus
ParimAlgajadVahepealnePlussid

Vaata hinda

Skoor: 5,0

GoDaddy hind on väga madal ja algajatele suurepärane. Kuna sooduspakkumised pakuvad ökonoomset majutust vaid ühe dollari eest kuus, on hostimine praktiliselt tasuta. Üks asi, mida tasub tähele panna, on pikendamismäärad. Pärast teie esimese perioodi lõppu hüppab majanduse hostimine kuni 8,99 dollarit kuus, nii et ole ettevaatlik lukustamise eest.

EconomyDeluxeUltimate
Müügihind1,00 dollarit kuus7,99 dollarit kuus12,99 dollarit kuus
Tavahind8,99 dollarit kuus11,99 dollarit kuus16,99 dollarit kuus
ParimAlgajadVäikeettevõteSuure liiklusega saidid

Vaata hinda

Väärtus

Skoor: 5,0

Te ei leia turul paremat hostimisväärtust kui SiteGround, me ei saa nende kiitust piisavalt laulda. 24-tunnise toega, igapäevase varundamise ja tasuta SSL-iga hõlmab SiteGround kõiki alustamiseks vajalikke põhitõdesid.

Me soovitasime GrowBigi plaani jaoks uuemale versiooniuuendusele üleminekut – saate seda piiramatu veebisaidid, topeltmälu ja WordPressi lavastus (usaldage meid, mida soovite). Lisaks saate tasuta rännet, mis säästab palju vaeva. Meie ainus SiteGroundi väärtusega seotud kaebus on piiratud kettaruum, mida saab kiiresti täita.

Punkt: 4,0

GoDaddy väärtus on selle jaoks, mida saate. Maksate massituru peremehele soodushinnaga hinda. Näiteks saate Economy-kavaga (müügil nüüd hinnaga 1 dollar kuus) ühe veebisaidi, mõõtmata ribalaiuse ja 100 GB salvestusruumi ning tasuta domeeni. Isegi kui hind hüppab täishinnaks 8,99 dollarit kuus, on see siiski korralik väärtus. Sellegipoolest soovitame minna Deluxe-sse, kuna saate piiramatuid veebisaite ja talletusruumi (mõistlikkuse piires).

Kõik plaanid hõlmavad ööpäevaringset tuge, mis on kohustuslik, samuti turbekontrolli ja DDoS-i kaitset.

Nendel GoDaddy jagatud hostimisplaanidel on kaks suurt probleemi: pole tasuta SSL-sertifikaati, mis on muutumas tööstuse standardiks, samuti 1 GB limiiti andmebaasides. Kui kasutate WordPressi ja teil on mõned kvaliteetsed fotod, võite selle andmebaasi limiidi kiiresti ületada. Nendel kahel põhjusel lükkame GoDaddy täieliku punkti.

Klienditugi

Skoor: 5,0

SiteGround klienditugi on tõsiselt eepiline. Saate 24/7/365 tuge telefoni, e-posti ja vestluse kaudu. Tugiagendid on sõbralikud, abivalmid ja aitavad teie probleemide lahendamisel tõepoolest kaugemale minna.

Vaadake meie täielikku SiteGround ülevaadet, et näha kiitust, mida nende kliendid laulavad – seda kõike tahetakse toetada. Nad on selle küpsise purustanud. Kui olete algaja, peaks tugi olema teie prioriteet nr 1, nii et minge selle aspekti jaoks koos SiteGrouniga mis tahes muu hostini. 

Rohkem detaile

Punkt: 4,0

GoDaddy on uhke oma ööpäevaringse telefonitoe üle, mis on nende massituru kliendibaasi jaoks täiesti mõistlik. Üks nõrk koht oli asjaolu, et telefon oli ainus viis neist vabaneda. Pärast seda on nad seda muutnud ja pakuvad nüüd vestlusteenust, mida paljud Interneti nohikud eelistavad.

Telefonitugi on tavaliselt kõrgema kvaliteediga, kuna see ajab taga ajama ja suudab teie küsimustele kiiremini vastata. Olen leidnud, et vestluse tugi ühendub kiiresti, kuid peate hüppama läbi mõne kõmu, sealhulgas sisestama PIN-koodi ja ootama nende vastust. Toe kvaliteet on tavaliselt kiire reageerimine, erinevalt SiteGroundist, kus nad pakuvad täielikke lahendusi. Üldiselt hea tugi, kuid mitte täiuslik. 

Rohkem detaile

Uptime majutamine

Skoor: 5,0

SiteGround lubab kasutada 99,99% tööaega, mis on peaaegu nii hea, kui saab. Kolmanda osapoole testid kinnitavad, näidates vahemikku 99,95% kuni 100% kuu järel.

SiteGround pakub ennetavat jälgimist nende kohandatud tarkvarapaki ja AI abil, et aidata ära hoida agressiivseid robotirünnakuid. Ärge muretsege saidi SiteGround tööaja pärast, see on neil kaetud.

Punkt: 3,5

GoDaddy tööaeg on suhteliselt hea, sageli 99,95% või parem. Veebis olevate kasutajate arvustused on erinevad, kuid tavaliselt ei käsitleta tööaega / seisakuid peamise probleemina.

GoDaddyl on olemas serveri tööaja garantii (hoiatus – seaduslik kõnepruuk!) – kuid see hõlmab ainult 99,90% (puuduvad09 seal) – mis tähendab, et teie hostimine võib olla maas 43 minutit kuus ja nad peavad seda normaalseks. Kujutage ette, et teie veebisait on kriitilisel ostuperioodil peaaegu tund aega maas! Lisaks annab GoDaddy teile ainult 5% krediit tagasi – mis võivad olla lihtsalt pennid. Arvame, et neil peaksid olema kõrgemad standardid ja krediiti terve kuu jooksul.

Kiirus

Punkt: 4,5

SiteGround pakub kiiruse optimeerimise mitut taset: CDN-i optimeerimine, Cloudflare, dünaamiline vahemälu ja mälu vahemälu. Kõik need aitavad saidi kiirust täiustada SiteGround sisseehitatud tehnoloogia abil.

Lisaks on nende klienditoe meeskond alati kättesaadav, et oma käsi levitada ja näpunäiteid oma saidi kiirendamiseks pakkuda. Seal võib olla kiiremaid võõrustajaid, kuid see on väärtuse jaoks üks parimaid.

Punkt: 3,5

GoDaddy langeb paki keskele niipalju, kui kiiruskatseid tehakse. Nad püüavad teid teavitada oma lõplikust plaanist saada rohkem töötlemisvõimsust ja -kiirust, mis hõõrub mind valel viisil. Ka majanduskavad vajavad kiirust!

Peal Twitter GoDaddy saab küll väiksema hulga kaebusi, kuid ausalt, ootas selle populaarse võõrustaja jaoks rohkem.

GoDaddy ei koostanud meie kiireima veebimajutuse nimekirja. Märkige see postitus, kui soovite võitjaga minna.

Funktsioonid

Skoor: 5,0

SiteGroundil on kõigist hostidest parimad funktsioonid. Nad mitte ainult ei paku oma kohandatud tööriistu teie elu lihtsamaks muutmiseks, vaid võimendavad ka cPaneli, Cloudflare’i ja muid kolmandate osapoolte tehnoloogiaid.

Minu lemmikute hulka funktsioonidest kuuluvad WordPressi lavastus, kiirusega mähistatud tehnoloogia ja terve rida värskendusvalikuid, mida SiteGround pakub.

Vaadake kõiki funktsioone

Punkt: 3,5

Pole suur GoDaddy põhiplaanide funktsioonide fänn. Enamik inimesi alustab tänapäeval oma saite WordPressis ja kui GoDaddyl on WordPressi hostimine, peate jällegi versiooniuuendusi saama, et näiteks WordPress lavastada. GoDaddy majanduse hostimisplaanides ei saa te tasuta SSL-i, te ei saa varukoopiaid ega rända.

Ehkki GoDaddyl on olemas mõned kohandatud tööriistad, mille nad on ehitanud, eeldan, et nii suure ettevõtte jaoks pakuvad nad rohkem funktsioone kui väiksem, skreeperitega host nagu SiteGround, kuid nad peavad oma kasumi teenima. Üldiselt on funktsioonid ok, mitte suurepärased.

Vaadake kõiki funktsioone

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector