SiteGround vs HostGator 2020: võrrelge hindu, funktsioone ja muud

SiteGround vs HostGator 2020: võrrelge hindu, funktsioone ja muud

SiteGround vs HostGator 2020: võrrelge hindu, funktsioone ja muud

Kiire võtmine: kui otsustate SiteGroundi ja HostGatori vahel, soovitame SiteGroundit kui parimat üldväärtusega hostit. Saate tipptasemel tuge, paremaid funktsioone ja üldiselt kvaliteetsemat hostimist. HostGator pakub kõigepealt madalamat hinda, kuid kui võrrelda funktsiooni kaupa, siis võidab SiteGround.

HINDAMINE  |  VÄÄRTUSTOETUS  |  UPTIME  |  KIIRUS  |  FUNKTSIOONID  |  JÄRELDUS  


SiteGround on üks kiiremini kasvavaid hostiettevõtteid maailmas ja tõenäoliselt enamiku inimeste jaoks parim host. Tänu laitmatule klienditoele, suurepärastele funktsioonidele ja madalale hinnakujundusele võib see ülemaailmne hostiettevõte palju meeldida.

4.8

Ülevaataja

4.9

Kasutajad (79 häält)

VS

HostGator on enam kui miljoni hostitud veebisaidiga behemoth. HostGator on suurepärane alustav host neile, kes otsivad odavat hostimist koos paljude lisafunktsioonidega.

3.8

Ülevaataja

4.2

Kasutajad (11 häält)

Hinnakujundus

Punkt: 4,5

SiteGroundi hinnad hakkavad teie funktsioonide jaoks naeruväärselt madalad. Enamiku kasutajate üks etteheide on asjaolu, et pärast esimest aastat tõuseb hind täishinnale peaaegu kahekordseks. SiteGround pakub enamiku ajast hämmastavaid allahindlusi – nii võite alati leida palju pakkumisi. Kõik, mida SiteGround jagatakse ja mis on pühendatud hostimisele, on väga soodsa hinnaga.

StartUpGrowBigGoGeek
Müügihind3,95 dollarit kuus5,95 dollarit kuus7,95 dollarit kuus
Tavahind11,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus34,95 dollarit kuus
ParimAlgajadVahepealnePlussid

Vaata hinda

Punkt: 4,5

HostGatoril on lai valik plaane, alates sooduspakkumiste jagatud hostimisest kuni kõrge hinnaga VPS-i hostimiseni. HostGator on nende hinnakujunduse suhtes väga agressiivne ja annab turuosa suurendamiseks välja suuri allahindlusi. Nende eesmärk on teie eelis:

SharedWordPressVPS
Müügihind2,75 dollarit kuus5,95 dollarit kuus29,95 dollarit kuus
Tavahind10,95 dollarit kuus14,95 dollarit kuus89,95 dollarit kuus
ParimAlgajadWordPressi saididKasvukohad

Vaata hinda

Väärtus

Skoor: 5,0

Te ei leia turul paremat hostimisväärtust kui SiteGround, me ei saa nende kiitust piisavalt laulda. 24-tunnise toega, igapäevase varundamise ja tasuta SSL-iga hõlmab SiteGround kõiki alustamiseks vajalikke põhitõdesid.

Me soovitasime GrowBigi plaani jaoks uuemale versiooniuuendusele üleminekut – saate seda piiramatu veebisaidid, topeltmälu ja WordPressi lavastus (usaldage meid, mida soovite). Lisaks saate tasuta rännet, mis säästab palju vaeva. Meie ainus SiteGroundi väärtusega seotud kaebus on piiratud kettaruum, mida saab kiiresti täita.

Punkt: 4,5

HostGator pakub oma hindade jaoks hämmastavat väärtust. Tõsi, see pole nii tugev kui SiteGround, mis on üldine lemmik, kuid HostGator viib teid ukse juurde väga odavalt.

Sellel on üldiselt väga tugev väärtus, kuna selle eest, mida maksate, saate palju funktsioone, näiteks tasuta ränne, mõõtetu ribalaius ja 24/7/365 tugi.

Seal, kus me ei näe tugevat väärtust, tuleb tasuda lisateenuste eest, mida teised tasuta lisavad, näiteks varukoopiad – mis on teie saidi tervise jaoks kriitilise tähtsusega. Samuti tahavad nad veelgi parema tööaja eest tasu võtta, mis peaks meie arvates olema kõigi plaanide baasfunktsioon, ükskõik kui odav.

Klienditugi

Skoor: 5,0

SiteGround klienditugi on tõsiselt eepiline. Saate 24/7/365 tuge telefoni, e-posti ja vestluse kaudu. Tugiagendid on sõbralikud, abivalmid ja aitavad teie probleemide lahendamisel tõepoolest kaugemale minna.

Vaadake meie täielikku SiteGround ülevaadet, et näha kiitust, mida nende kliendid laulavad – seda kõike tahetakse toetada. Nad on selle küpsise purustanud. Kui olete algaja, peaks tugi olema teie prioriteet nr 1, nii et minge selle aspekti jaoks koos SiteGrouniga mis tahes muu hostini. 

Rohkem detaile

Punkt: 3

HostGator kontrollib nende toel kõiki pinnal olevaid kaste: 24/7 ja 365 päeva aastas. Vestluse ja telefoni teel. Kuid kliendid räägivad teist lugu.

Aeglase reageerimise, ebakompetentse personali ja üldise väiksema toetuse kohta on palju kaebusi. On palju inimesi, kellel pole kaebusi, seetõttu soovitame teil enne ostmist nende tugi proovida.

Rohkem detaile

Uptime majutamine

Skoor: 5,0

SiteGround lubab kasutada 99,99% tööaega, mis on peaaegu nii hea, kui saab. Kolmanda osapoole testid kinnitavad, näidates vahemikku 99,95% kuni 100% kuu järel.

SiteGround pakub ennetavat jälgimist nende kohandatud tarkvarapaki ja AI abil, et aidata ära hoida agressiivseid robotirünnakuid. Ärge muretsege saidi SiteGround tööaja pärast, see on neil kaetud.

Punkt: 4,5

Üle 99,5% tööajaga olenevalt allikast pole HostGatoriga palju ette heita.

Lisaks pakub HostGator tasuta hostimiskuud, kui need jäävad alla 99,9% garantii.

Oleme nad poole punkti juurde pannud, kuna kasutajad on aeg-ajalt kaebusi esitanud ning eelistame ka oma klassi parimate pakkujate 99,99% -list tööaega näha.

Kiirus

Punkt: 4,5

SiteGround pakub kiiruse optimeerimise mitut taset: CDN-i optimeerimine, Cloudflare, dünaamiline vahemälu ja mälu vahemälu. Kõik need aitavad saidi kiirust täiustada SiteGround sisseehitatud tehnoloogia abil.

Lisaks on nende klienditoe meeskond alati kättesaadav, et oma käsi levitada ja näpunäiteid oma saidi kiirendamiseks pakkuda. Seal võib olla kiiremaid võõrustajaid, kuid see on väärtuse jaoks üks parimaid.

Punkt: 3,0 

Jagatud hostimisega on tavaliselt probleeme kiiruseprobleemidega, mis põhinevad puhtalt hostimise madalamatel kuludel. HostGator on kiiruse osas kindlalt paki keskel. Kui otsite Twitter, te ei näe nii palju kaebusi kui teised jagatud hostid, näiteks Bluehost, mis on hea anekdootlik märk.

Kui otsite kiiremat HostGatori toodet, vaadake HostGator Cloud pilti. Kui soovite veelgi kiiremat virtuaalserverit, mis panka ei riku, soovitame tungivalt kas A2 hosting või SiteGround. Sa oled nendega palju õnnelikum.

Funktsioonid

Skoor: 5,0

SiteGroundil on kõigist hostidest parimad funktsioonid. Nad mitte ainult ei paku oma kohandatud tööriistu teie elu lihtsamaks muutmiseks, vaid võimendavad ka cPaneli, Cloudflare’i ja muid kolmandate osapoolte tehnoloogiaid.

Minu lemmikute hulka funktsioonidest kuuluvad WordPressi lavastus, kiirusega mähistatud tehnoloogia ja terve rida värskendusvalikuid, mida SiteGround pakub.

Vaadake kõiki funktsioone

Punkt: 4,0

HostGatorit võrreldakse sageli hinnakujunduse ja funktsioonide osas Bluehostiga ning üldiselt võidab siin HostGator.

Kahe ettevõtte vahel ehitati HostGator rohkemate profikasutajate jaoks. Ja kui võrrelda HostGatorit mõne teise virtuaalserveriettevõttega, peate seda meeles pidama.

Meile meeldib see, et ränne on kaasatud, neil on ühe klõpsuga installida, nad on cPanelil ja pakuvad 99,9% tööaja garantii. Meile meeldivad endiselt muud hostid, näiteks SiteGround, funktsioonide osas üldiselt paremad, kuid HostGatoril on teil alustamiseks vaja.

Vaadake kõiki funktsioone

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector