WP mootor vs GoDaddy: võrrelge hinnakujundust, funktsioone ja kiirust – 2020

Kui võrdlete GoDaddy ja WP Engine’i, võrdlete õunu apelsinidega.


GoDaddy eesmärk on kõik hinnasoodustus.

WP Engine on palju kõrgema kvaliteediga WordPressi spetsiifiline teenus.

Jah, GoDaddy pakub nüüd oma hallatavat WordPressi hostimist, kuid see on pigem turunimi kui see, mis konkureerib sellega, mida WP Engine pakub.

WP mootor vs GoDaddy hinnakujundus

Tavaliselt teeb enamik inimesi otsuse lähtudes esialgsest maksumusest, mitte koguväärtusest.

Mõistame, et hinnapunktid võivad olla paljude kasutajate jaoks hädaolukorraks või murda, mistõttu esitame selle teabe kindlasti enne muud. Sellegipoolest peame mainima, et hind on ainult üks osa teenusest, mida saate, nii et kui saate natuke rohkem kulutada ja saada paremat väärtust, soovitame tungivalt seda teed minna.

Lõppkokkuvõttes on mantra “saate selle, mille eest maksate” sama tõene nii hostimisteenuste kui ka millegi muuga.

Samuti selleks, et olla kindel, et see võrdlus oleks võimalikult võrdne, vaatame pigem GoDaddy WordPressi hostipakette kui nende standardset hostimiskava. Nii saate näha, kuidas nad sarnaste tegurite põhjal üksteise otsa kerkivad.

GoDaddy majutuse hinnakujundus lühidalt

 • Põhiplaan: Alustamiseks 3,99 dollarit kuus, pikendamiseks 7,99 dollarit kuus
 • Deluxe-kava: Alustamiseks 4,49 dollarit kuus, pikendamist 9,99 dollarit
 • Ülim plaan: Alustamiseks 7,99 dollarit kuus, pikendamist 14,99 dollarit
 • Arendaja plaan: Alustamiseks 13,99 dollarit, pikendamiseks 24,99 dollarit

WP mootori hinnakujundus

 • Isiklik: 34 dollarit kuus (allahindlus koos meie lingiga)
 • Professionaalne: 99 dollarit kuus
 • Äri: 249 dollarit kuus
 • Lisatasu: küsi neilt hinda

Nagu näete, on WP Engine palju enamat kui GoDaddy, millest võib mõnele inimesele piisada, et seda täielikult vältida. Nagu me juba eespool mainisime, võib väärtus olla siiski palju parem näitaja selle valiku kohta, mille peaksite valima, nii et ärge eeldage, et GoDaddy on nutikam valik, kuna see maksab vähem. Ainuüksi hinnaga võrreldes on Go Daddy palju kuluefektiivsem.

Võitja: GoDaddy

Raha tagasi garantii

Veebisaidi loomiseks peate oma aega mõtlema, kuidas kõike programmeerida, ja veenduge, et see kõik kokku tuleks. Sellisena võite plaani valida ainult siis, kui saate paar päeva pärast seda proovida, et teada saada, et vajate midagi muud. Õnneks pakuvad paljud hostimisteenused garantiid, mis tähendab, et kui peate teenuse teatud aja jooksul tühistama, tagastavad nad teile probleemideta. Sel juhul annab WP Engine teile meelt muutmiseks kuni kuuskümmend päeva, samas kui GoDaddy pakub nelikümmend viis.

Võitja: WP mootor

Klienditugi

Enne iga hostiga kaasnevate erinevate võimaluste ja eeliste jaotust uurime kõigepealt, kui hästi nende tugisüsteemid töötavad. Pole tähtis, kui hea teil veebisaidi loomine on, peate lõpuks ikkagi tehnilise toe toel kellegagi rääkima, seega on hädavajalik, et teil oleks neile igal ajal juurdepääs ja saaksite kiireid vastuseid. Seda silmas pidades on neli peamist meetodit, mida hostid toetamiseks pakuvad, nii et vaatame, kuidas iga host virnastab.

Telefonitugi

Kui soovite helistada tugitelefonile, ei pea te ootama igavesti ooterežiimi, enne kui jõuate elava inimeseni. Samuti on kõige parem, kui saate helistada igal ajal päeval või öösel, nii et kui töötate oma saidil keset õhtut, saate ikkagi abi, kui midagi valesti läheb. Mõlemad teenused pakuvad ööpäevaringset telefonitugi ja mõlemad ei pane teid liiga kaua ootele.

Võitja: lips

Live Chat

Enamiku inimeste jaoks on ooterežiimi ootamine üks halvimaid tegevusi, mistõttu on reaalajas vestluse funktsioon tavaliselt palju parem viis. Nii saate oma probleemi ikkagi reaalajas lahendada, kuid te ei pea muretsema ebamugavate vaikuste või halva liftimuusika pärast. Mõlemal saidil on usaldusväärsed reaalajas vestluse funktsioonid, ehkki GoDaddy pole alati võrgus, seega peate veenduma, et proovite neile jõuda tavalisel tööajal. Arvestades, et palju inimesi töötab oma veebisaitidel igal öötunnil, on see omamoodi märkimisväärne puudus.

Võitja: WP mootor

E-post

Mis puutub tugisüsteemidesse, siis ei saa te olla lihtsam kui e-posti omamine. See on ette nähtud juhul, kui teil on probleem, mida ei pea kohe lahendama. Sellegipoolest ei soovi te vastust oodata päevi, seega on oluline, et teenus saaks teiega viivitamata ühendust. WP Engine pakub jällegi korralikku e-posti teenust, kuid mingil põhjusel pole GoDaddyl e-posti funktsiooni. Kuigi tavapärasel tööajal saate helistada igal kellaajal ja vestelda, tundub omamoodi veider, et te ei saa probleemi lahendamiseks e-kirja saata..

Võitja: WP Mootor, muidugi

Foorumid

Viimane viis, kuidas võõrustajad oma klientuurile tuge pakuvad, on hulgaliselt õpetusi ja muud teavet tavaliste probleemide kohta, et inimesed saaksid oma probleemile lahenduse otsida ilma, et peaksid kellegagi rääkima või vastust ootama. Nii WP Engine kui ka GoDaddy omavad selliseid süsteeme, kuid GoDaddy käsutuses on palju põhjalikum KKK ja juhenditeabe komplekt.

Võitja: GoDaddy

Kiirus

Hostiteenuse väärtuse määramisel on üks parimaid viise selle nägemine, kui hästi see suudab laadimiskiirusega hakkama saada. Tänapäeva kiires tempos tegutsevas ühiskonnas võib kõike, mille laadimine võtab kauem kui mõni sekund, tunda igavesti, mistõttu on nii oluline, et teie host ei annaks teile mingit mahajäämust. Laadimisprobleemide korral põrkub teie vaatajaskond teie lehelt ära ja saate halva maine.

Mõlema saidi kiiruse võrdlemiseks vaatasime teiste tehtud sõltumatuid teste, et näha, kui hästi need üksteise külge on paigutatud. Siin on tulemused.

GoDaddy

 • Parim kiirus:31 sekundit
 • Halvim kiirus:97 sekundit
 • Keskmine: 10 sekundit

WP mootor

 • Parim kiirus: 503 millisekundit
 • Halvim kiirus:58 sekundit
 • Keskmine: 872 millisekundit

Nagu näete, on WP Engine palju usaldusväärsem ja järjepidevam, samas kui GoDaddyl on märkimisväärselt lai veamäär. Kuna te ei soovi muretseda selle pärast, kas inimestel on teie saidi laadimisega raske või mitte, näib, et parem variant on WP Engine. Paremate tulemuste põhjus näib olevat see, et WP Engine on pühendatud ühele teenusele, samas kui GoDaddy teeb midagi enamat kui lihtsalt WordPressi hostimist, seega peavad selle serverid reageerima erinevat tüüpi andmetele.

Võitja: WP mootor

Uptime

Laadimisaegade kõrval tahate ka veenduda, et teie sait ei häiri, mistõttu pakuvad enamik hostasid nn tööaja garantiid. See annab teile meelerahu, et teie leht on alati saadaval ja võrguühendusega seotud probleemid ei sõltu sellest hoolimata sellest, kuhu maailmas inimesed teie saidile pääsevad. Seda silmas pidades pakub WP Engine garantiid, GoDaddy aga mitte. See tähendab, et kui teil on kunagi GoDaddy serverites seisakuid, ei kompenseeri need teile midagi, nii et mõnele võib see olla tehingupurustaja.

Kahe teenuse võrdlemisel pakuvad mõlemad suurepäraseid uptime protsente, kuid eelis on WP Engine. Sellel saidil pole mitte ainult järjepidevamad 100% tööajaga hinnangud, vaid ka garantii, et saate garantii, on tore puudutus.

Võitja: WP mootor

Väärtus

Nüüd, kui oleme näinud, mida võime jõudluse ja usaldusväärsuse osas oodata, lähme üle põhipakettidest, mida saate iga hostimisteenusega. Jällegi, et asjad oleksid õiglased ja tasakaalus, võrdleme ainult WordPressi hostimise kahte saiti. See tähendab, et kui valite GoDaddy’is tavapärase jagatud hostimise, saate sõltuvalt teie vajadustest pisut erinevaid pakette.

GoDaddy

 • Põhiline: Üks veebisait, 25 000 külastajat kuus, 10 GB salvestusruumi, tasuta domeen, SFTP pakett
 • Deluxe: Üks veebisait, 100 000 külastajat kuus, 15 GB salvestusruumi, tasuta domeen, SEO pistikprogramm
 • Ülim: Kaks veebisaiti, 400 000 külastajat kuus, 30 GB salvestusruumi, tasuta domeen, üks SSL-sertifikaat
 • Arendaja: Viis veebisaiti, 800 000 külastajat kuus, 50 GB salvestusruumi, tasuta domeen, üks SSL-sertifikaat

WP mootor

 • Isiklik: Üks veebisait, 25 000 külastajat kuus, 10 GB salvestusruumi, tasuta andmeedastus, tasuta SSL-sertifikaadid
 • Professionaalne: Kümme veebisaiti, 100 000 külastajat kuus, 20 GB salvestusruumi, tasuta andmeedastus, tasuta SSL-sertifikaadid
 • Äri: 25 veebisaiti, 400 000 külastajat kuus, 30 GB salvestusruumi, tasuta andmeedastus, tasuta SSL-sertifikaadid
 • Lisatasu: 150 veebisaiti, miljon külastajat kuus, 100-300 GB salvestusruumi, tasuta andmeedastus ja SSL-sertifikaadid
 • Ettevõte: 150 veebisaiti, viis miljonit külastajat kuus, 400 GB-1 TB salvestusruum, tasuta andmeedastus ja SSL-sertifikaadid

Nagu näete, pakub WP Engine palju rohkem väärtust kui GoDaddy.

Kuid nagu eespool nägime, on hinnaklassid palju kõrgemad, nii et on mõistlik, et saate rohkem teha. Sellegipoolest on iga programmi põhipakettidest kaugemale jõudes lihtne näha, et WP Engine pakub veel palju muud. See, et saate oma saitidele piiramatu andmeedastuse ja tasuta SSL-sertifikaate, sõltumata teie plaani seadistusest, tähendab, et WP Engine on juba parem valik. Ainus peamine eelis, mis GoDaddyl on, on see, et saate iga plaani abil tasuta domeeni.

Muidu piirate end tõsiselt, valides WordPressi hostiks GoDaddy.

Võitja: WP mootor

Järeldus

Nii et WordPressi hostimise osas on ilmne, et WP Engineil on paremad funktsioonid, suurem töökindlus ja parem klienditeenindus. Kui te aga ei soovi ega pea oma veebisaidi jaoks WordPressi kasutama, on GoDaddyl palju muid funktsioone ja eeliseid, millele pääsete juurde, muutes selle ümaramaks hostiks.

Võitja: WP mootor WordPressi jaoks, GoDaddy millekski muuks

Kõigi hostimisvõimaluste uurimiseks vaadake meie WP mootori ja HostGatori võrdluspostitust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map