Tvorcovia webových stránok zadarmo: Ako vytvoríte web zadarmo? (Máj 2020)

Vážne? Môže majiteľ malej firmy – bez dizajnérskych zručností a malého alebo žiadneho rozpočtu – vytvoriť webovú stránku zdarma?


Odpoveď je áno. A na to nemusíte byť ani technickí.

Ako vytvoriť web zadarmo?

Veľa startupov nie je pripravených utrácať veľké peniaze za vytváranie webových stránok. Ale tu je problém: ak nemáte web, bude niekto vedieť, že máte spoločnosť? Ľudia už nenájdu firmy, vyhľadávače vyhľadávajú webové stránky firiem.

Ako ste teda začali vytvárať bezplatné webové stránky? Pomôžeme vám s tým presne.

Možnosti webových stránok s návodom

V skutočnosti existujú iba dva spôsoby, ako vytvoriť webovú stránku bez platenia odborníka, ktorý vám pomôže: Naučte sa kódovať alebo používať bezplatného tvorcu webových stránok.

Naučiť sa kódovať je skvelý plán – tu je niekoľko bezplatné zdroje na pomoc – ale vaše webové stránky sa tým rýchlo nespustia. Tvorcovia webových stránok online ponúkajú oveľa rýchlejšie a jednoduchšie možnosti.

Nie sú dokonalé, ale pre malé podniky, najmä s obmedzenými webovými zručnosťami a obmedzeným rozpočtom, vám môžu pomôcť rýchlo a lacno získať profesionálny web..

Výhody a nevýhody staviteľov webových stránok zdarma

Pros

 • Vytvorte si webovú stránku bez toho, aby ste museli minúť peniaze
 • Jednoduché použitie – skvelé pre malé podniky
 • Nie sú potrebné žiadne technické ani konštrukčné zručnosti
 • Šablóny a nástroje v cene
 • K dispozícii sú prémiové plány s rastom

Zápory

 • Reklamy sa zobrazujú na vašom webe
 • Možnosti elektronického obchodu veľmi obmedzené na bezplatné plány
 • Prispôsobenie nie je vždy ľahké
 • Nastavte svoje vlastníctvo – ťažšie premiestnite svoje stránky
 • Prémiové plány sú oveľa drahšie ako tradičné hostitelia webových stránok

Pozrime sa na dôvody, prečo si myslíme, že tvorcovia webových stránok sú skvelí pre začiatočníkov, ktorí chcú získať bezplatný web práve teraz..

Prečo používať bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok

Kľúčom sú správne nástroje na vytvorenie vlastného webu, keď nemáte technické zázemie. Tu sú niektoré z vynikajúcich nástrojov a funkcií, ktoré sú štandardom vo väčšine bezplatných staviteľov stránok.

Drag and Drop

Celý bod presunutia myšou vám umožňuje používať kurzor na umiestňovanie alebo premiestňovanie položiek na webovej stránke. Nasmerujete a kliknete, pretiahnete obrázok alebo miniaplikáciu na miesto, kde má byť, a potom jednoducho pustíte.

Je to jednoduché a intuitívne – nevyžaduje sa žiadny kód – a výsledky sa zobrazujú okamžite. Ak sa vám nepáči, kliknutím na symbol X ho odstránite a potiahnite niečo iné.

Vlastný názov domény

Ak ste premýšľali o webe, možno ste už kúpili svoje doménové meno. Dobrou správou je, že ju môžete stále používať – ​​vaša vlastná doména uľahčuje vyhľadávacie nástroje, aby vás našli.

Po výbere svojho tvorcu môžete k nemu pripojiť svoje doménové meno. Upozorňujeme, že väčšina staviteľov účtuje mesačný poplatok za pripojenie domény k vašim stránkam.

Wix

Internetový obchod (eCommerce)

Keď môžete online obchod nastaviť zadarmo – je to určite veľká vec. Tvorcovia webových stránok to tiež uľahčujú, ale to znamená, že zadarmo má svoje limity tu.

Väčšina možností elektronického obchodu určí veľkosť vášho inventára – často obmedzená na päť položiek. Kontrolujú počet spracovateľov platieb, ktorí inklinujú k tradičným predajcom, ako je PayPal.

Poskytujú vám však spôsob, ako začať s predajom online práve teraz, a ak potrebujete viac zdrojov, môžete prejsť na platený program.

Weebly

Doména zadarmo

Väčšina staviteľov vám ponúka bezplatné doménové meno. Ale … je to vlastne subdoména. Ak ste napríklad použili Wix, vaša doména by bola: www.mywebsite.wixsite.com. Vyhľadávacie nástroje nezvýhodňujú tento typ nastavenia.

Doménu si zvyčajne môžete kúpiť za približne 12,00 dolárov. Namecheap je skvelé miesto na to, pretože obsahujú súkromie domény zadarmo.

ucraft

Web hosting

Vaša doména je bezplatným nástrojom na tvorbu webových stránok – je to váš online majiteľ. Na oplátku za bezplatný hosting uvidia vaši návštevníci reklamy.

Keďže vaše stránky zvyšujú návštevnosť, môžete požadovať väčšiu šírku pásma alebo funkcie bez reklám. Každý bezplatný staviteľ má s týmto plánom prémiové plány, ale môže byť

Podstatne drahšie ako hosťovanie stránok u bežného poskytovateľa.

webstarts

intuitívne

Stavitelia zdarma sa ľahko používajú a ľahšie na to prídu. To je ich vec – uľahčiť vám a vašej malej firme uvedenie do prevádzky.

Jimdo

Citlivý dizajn

Responzívny dizajn znamená, že váš web reaguje na veľkosť obrazovky, na ktorej je zobrazený. Približne 48% online aktivity sa odohráva na mobilných zariadeniach, preto je nevyhnutný responzívny dizajn.

Väčšina staviteľov poskytne šablóny alebo motívy, ktoré vám pomôžu pri vytváraní vašich stránok. Vždy ju kontrolujte na zariadeniach rôznych veľkostí av rôznych prehľadávačoch.

mozello

Integrácia sociálnych médií

Väčšina tvorcov webových stránok bude obsahovať niektoré nástroje alebo widgety sociálnych médií. Väčšina z nich obsahuje ikony zdieľania, aby sa zobrazili vaše príspevky a stránka, aby ľudia mohli zdieľať obsah, ktorý sa im páči.

Niektoré ponúkajú widgety, ktoré poskytujú odkazy na vaše vlastné účty alebo dokonca zobrazujú vaše tweety alebo príspevky priamo na vašom webe.

webflow

Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja

Tvorcovia webových stránok zdarma ponúkajú niektoré základné podpory, ktoré uľahčujú vyhľadávacím nástrojom nájsť vaše stránky. To je celý zmysel SEO.

Tieto nástroje zvyčajne obsahujú formuláre na pridanie metaúdajov alebo SEO titulov a alternatívny text na opis vašich obrázkov. Aj keď sú tieto nástroje užitočné, zlepšenie vašej pozície vo výsledkoch stránky s vyhľadávaním (SERP) si vyžaduje oveľa širšiu sieť.

imcreator

Priateľské pre malé podniky

Začiatočníci vítaní! Títo stavitelia sú opäť navrhnutí pre majiteľov malých podnikov, čo im dáva možnosť rýchlo sa pripojiť na internet bez akýchkoľvek významných investícií v hotovosti.

Zoho

Systém pre správu obsahu

Systém na správu obsahu (CMS) je rozhranie, ktoré väčšina ľudí považuje za známe a ľahko použiteľné. Vyzerá podobne ako softvérové ​​aplikácie offline, ako je Microsoft Word, so základnými možnosťami formátovania pre pridávanie obsahu.

site123

14 najlepších bezplatných tvorcov webových stránok

Ktorý z nich je pre vaše malé podnikanie vhodný? Tu je náš pohľad na najvýznamnejších staviteľov dnes.

1. Weebly Tvorca webových stránok

tvorca webových stránok

Weebly je jedným z najpopulárnejších bezplatných staviteľov. Je mimoriadne jednoduchý na používanie, CMS obsahuje drag and drop builder, SEO nástroje a množstvo aplikácií, ktoré pridávajú viac funkcií. Bezplatný plán obsahuje názov subdomény, podporu prostredníctvom rozhovoru a e-mailu, ako aj certifikát SSL. (Certifikát SSL je nástroj na overenie zabezpečenia – zmena vašej domény z HTTP na HTTPS.) Svoju bezplatnú mobilnú aplikáciu môžete použiť na správu svojich stránok na cestách..

Weebly obsahuje štandardné vzory (šablóny), ale výber je trochu obmedzený. Pomerne nepríjemným obmedzením je nedostatok mediálnej knižnice – každý obrázok je potrebné nahrať zakaždým, aj keď ste ho už použili..

Neexistuje žiadna možnosť pre internetový obchod podľa bezplatného plánu alebo dokonca podľa plánu, ktorý spája vašu vlastnú doménu s webom. Ak chcete spustiť web elektronického obchodu, musíte prejsť na svoj Pro plán.

Pros

 • Jednoduchý a intuitívny CMS obsahuje drag and drop builder
 • Bezplatný program zahŕňa SSL
 • Mobilná aplikácia pre prístup na web odkiaľkoľvek
 • Podpora pre chat a e-mail zadarmo

Zápory

 • Obmedzený počet šablón
 • Vo voľnom pláne nie sú k dispozícii žiadne možnosti elektronického obchodu
 • Žiadna knižnica médií pre obrázky

Navštívte Weebly tu

2. Wix Tvorca webových stránok

wix webový tvorca

Wix je bezplatný tvorca webových stránok s toľkými možnosťami, ktoré vám pomôžu roztočiť hlavu. Majú veľa reagujúcich návrhových šablón, ktoré sa dajú veľmi ľahko prispôsobiť. Pravdepodobne najlepšou vlastnosťou pre začiatočníkov je inteligencia umelého dizajnu Wix ADI. V podstate odpoviete na niekoľko otázok a Wix vytvorí pre vaše stránky vlastnú šablónu.

Plán Freebie zahŕňa prístup do rozsiahlej knižnice šablón, bezplatnej subdomény a hostingu, ako aj obmedzenú možnosť elektronického obchodu. Jasne neidentifikujú, ktoré funkcie sú bezplatné a ktoré sú prémiové, preto sa ich opýtajte.

Je potrebné poznamenať dve veci. Po prvé, Wix nie je plachý, pokiaľ ide o reklamu. Vaše stránky sú doplnené bannerovou reklamou. Po druhé, hoci šablóny sú úžasné, nie sú vzájomne zameniteľné. Ak chcete zmeniť, stratíte akýkoľvek obsah alebo prispôsobenia, ktoré ste vykonali.

Pros

 • Tony responzívnych šablón
 • Ľahko použiteľný drag and drop builder
 • Rozhranie inteligencie umelého dizajnu môže vytvárať vlastné stránky, ktoré sú založené na odpovediach na otázky týkajúce sa zásob
 • Rozumné možnosti pre malý internetový obchod v bezplatnom pláne
 • Neobmedzené písmo, animácie, pozadie videa a efekty paralaxy.

Zápory

 • SEO ovplyvnené subdoménou poskytnutou na bezplatný plán
 • Mesačný poplatok za používanie vašej vlastnej domény
 • Agresívne umiestnenie reklamy podľa bezplatného plánu

Viac informácií o Wix

3. WordPress.com

wordpress

WordPress.com začal ako bezplatná platforma pre blogovanie s vlastným redakčným systémom. (Rovnaký CMS je bezplatná aplikácia pre poskytovateľov plateného hostingu.) WordPress.com je vynikajúci základný blog, ale pre začiatočníkov, ktorí sa snažia vytvoriť webovú stránku pre malé firmy, môže vyžadovať trochu viac úsilia..

Pri registrácii poskytuje WordPress.com niekoľko bezplatných tém. Získate subdoménu a niektoré doplnky, vrátane Jetpack, ktorý poskytuje veľa ďalších funkcií. Neexistuje žiadny drag and drop builder a dashboard je menej intuitívny pre začiatočníkov. Jednou vynikajúcou funkciou je možnosť exportovať váš obsah – takže táto bezplatná hostingová platforma sa ľahšie presunie z väčšiny ako väčšina ostatných bezplatných staviteľov.

Pre malé podniky sú poistné plány asi 4x drahšie ako pri použití tradičného poskytovateľa hostingu a rovnakého CMS.

Pros

 • Skvelá platforma pre blogovanie
 • Ľahko použiteľný drag and drop builder
 • Knižnica obrázkov, bezplatné témy a doplnky
 • Obsah je možné exportovať za účelom migrácie stránok
 • Plán zadarmo predstavuje jednoduchý spôsob, ako sa naučiť základy redakčného systému WordPress

Zápory

 • SEO ovplyvnené subdoménou
 • Veľmi drahé poistné plány
 • Pluginy a témy sú obmedzené a kontrolované dokonca aj na prémiových plánoch

Navštívte stránku WordPress.com

4. Tvorca webových stránok Site123

Tvorca webových stránok Site123

Site123 má odlišný prístup od svojich konkurentov – nemá staviteľa drag and drop. Namiesto toho stačí nahrať svoj obsah a je vytvorený v responzívnom dizajne. Môžete získať stránky naozaj rýchlo.

Stránka 123 sa radí medzi zákaznícke služby s podporou 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom chatu, e-mailu a lístkového systému. Je súčasťou bezplatného plánu, spolu s vašou bezplatnou subdoménou, nástrojmi SEO a prístupom k množstvu responzívnych šablón dizajnu. Možnosť elektronického obchodu môžete získať so špecifickým staviteľom obchodu, vyžaduje si však prémiový plán.

Stránky 123 sa domnievajú, že sú veľmi priateľské k SEO, ale to sa nevzťahuje na žiadne stránky s subdoménou. Ak sa rozhodnete ísť touto cestou, platí sa jednorazová sadzba za prémiové plány a 14-dňová záruka vrátenia peňazí.

Pozrite sa na web123

Pros

 • Dobrý výber responzívnych šablón dizajnu
 • Nevyžaduje sa žiadna budova – stačí nahrať obsah
 • Zadarmo obrázky zahrnuté v sprievodcovi nastavením
 • Veľmi pozitívne recenzie pre služby zákazníkom
 • Prémiový plán zahŕňa registráciu domény

Zápory

 • Pre bezplatný plán neexistuje možnosť elektronického obchodu
 • Ceny prémiových programov nie sú transparentné
 • Balíky sú ponúkané, ale podrobnosti nie sú vysvetlené

5. Pozoruhodne Tvorca webových stránok

Pozoruhodne tvorca webových stránok

Pozoruhodne je novší tvorca webových stránok. S ich zadarmo plán, dostanete subdoménu, hosting a možnosť pre jeden produkt online obchod. Ich reklamy sú menej rušivé ako ostatné a rozhodli sa pridať na pätu stránky znak.

Ovládací panel úprav sa ľahko používa, šablóny sú citlivé a prispôsobiteľné. Existuje zaujímavá funkcia, ktorá automaticky vytvára vaše stránky z vašej stránky LinkedIn. Za transakcie elektronického obchodu neúčtujú navyše poplatok (stále platíte poplatky od poskytovateľa platieb).

Úžasne však bolo navrhnuté tak, aby sa vytvorila minimalistická jediná stránka, posúvateľné webové stránky – to je jediný formát, ktorý je k dispozícii zadarmo. Môžete si vytvoriť viacstránkový web, ale musíte si za to kúpiť prémiový plán.

Pozrite sa nápadne

Pros

 • Jednoduché použitie editora stránok
 • Široký výber krásnych responzívnych šablón
 • Minimálny súčasný štýl jednej stránky
 • Menej rušivá reklama
 • K transakčným nákladom poskytovateľa platieb sa nepripočítavajú žiadne poplatky

Zápory

 • Ak chcete mať na webe viac ako jednu stránku, potrebujete prémiový plán
 • Elektronický obchod podľa bezplatného plánu obmedzený na 1 produkt
 • Plány prémiovej ceny sa platia vopred – oveľa drahšie ako tradičné hostitelia

6. Tvorca webových stránok spoločnosti Ucraft

Tvorca webových stránok spoločnosti Ucraft

UCraft má niektoré skvelé vlastnosti a vážne obmedzenia vo svojom pláne zadarmo. Dobrá správa – umožňujú vám pripojiť vlastnú doménu k vašim stránkam bez ďalších poplatkov. To je skvelé pre SEO a pre svojich zákazníkov je oveľa ľahšie zapamätať si, ako subdoména. Môžete tiež použiť službu Google Analytics a získať SSL.

Zlé správy, prispôsobenie bezplatného plánu je naozaj obmedzené. Ucraft smeruje k vstupným stránkam viac ako k väčším viacstránkovým možnostiam. Neexistujú tiež žiadne možnosti internetového obchodu pre bezplatný program, ale majú prémiové plány so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou na vrátenie peňazí..

Majú veľa responzívnych šablón, jazykovú aplikáciu, tvorcu loga zdarma a tvorcu vstupnej stránky – čo je celkom v pohode. Prémiové plány sú do značnej miery porovnateľné s ostatnými staviteľmi.

Navštívte Ucraft

Pros

 • Pripojte vlastnú doménu bezplatne
 • Dobrý výber responzívnych šablón
 • Zadarmo výrobca loga
 • Vrátane SSL
 • Viacjazyčný web s bezplatnou jazykovou aplikáciou

Zápory

 • Prispôsobenie šablóny je obmedzené na bezplatný plán
 • Žiadny internetový obchod pre bezplatný plán
 • Elektronický obchod riadený prostredníctvom služby Shopify – nie najjednoduchšie miesto

7. Tvorca webových stránok spoločnosti Lander

Tvorca webových stránok spoločnosti Lander

Lander vyrába vstupné stránky – hovorí o budovaní značky. Vstupná stránka je zvyčajne samostatná webová stránka, ktorá propaguje konkrétnu výzvu na akciu (CTA). To všetko skutočne znamená, že chcete, aby návštevník vykonal konkrétnu akciu – niečo kúpte, pripojte sa k niekomu alebo zavolajte niekomu.

Pokiaľ ide o zadarmo, Lander tento koncept preťahuje príliš ďaleko. Umožňujú vám využiť jeden zo svojich prémiových programov na 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Ak si ho nekúpite, vaše stránky sú stále v prevádzke, ale mnohé funkcie sú vypnuté. Zdá sa, že Lander je zameraný na digitálne marketingové spoločnosti s určitým množstvom dôvtipných technológií.

Pravdepodobne to nie je najlepšia voľba pre malé podniky, ktoré vytvárajú svoje prvé stránky.

Pros

 • Pekný výber responzívnych šablón
 • Súčasné a minimalistické štýly
 • Zamerané na marketingových profesionálov
 • Veľa integrácií – Facebook, Mailchimp, Zapier
 • Testovanie rozdelenia A / B

Zápory

 • Žiadny bezplatný plán – iba bezplatná skúšobná verzia
 • Veľmi drahé poistné plány
 • Pre technicky zdatnejších používateľov ako začiatočníkov

8. Tvorca webových stránok Jimdo

Tvorca webových stránok spoločnosti Jimdo

Jimdo je výkonný tvorca webových stránok s väčšinou štandardných ponúk vo svojom bezplatnom pláne. Bezplatná subdoména, prístup k responzívnym šablónam a podobne ako Wix, používajú na vytvorenie vlastnej šablóny pre svoj web umelý dizajn. Existujú však aj určité vážne obmedzenia.

Program zadarmo neposkytuje vôbec žiadnu podporu – nazývajú ho plánom „Play“, z čoho vyplýva, že to nie je niečo, čo by si malé podniky vybrali. Mimo prémiových plánov neexistujú žiadne nástroje SEO ani možnosti elektronického obchodu.

Ceny väčšiny prémiových plánov sú v rovnakom rozsahu ako ostatní dodávatelia, ale pre úplnú funkčnosť sú oveľa lacnejšie.

Pros

 • Proces umelého dizajnu na výrobu vlastných stránok
 • Veľmi rýchly spôsob, ako uviesť web do prevádzky
 • Jednoduché použitie SEO základných nástrojov
 • Ľahko prepojte účty sociálnych médií
 • Prispôsobte web pridaním alebo úpravou existujúcich blokov

Zápory

 • Zákaznícka podpora pre bezplatný plán
 • Žiadne šablóny – iba ADI
 • Žiadny internetový obchod v bezplatnom pláne
 • Drahé poistné plány

Viac informácií o Jimdo

9. Carrd Tvorca webových stránok

Tvorca webových stránok spoločnosti Carrd

Carrd je ako nápadne – používate ho na vytváranie stránok jednej stránky. Je úžasne cenovo dostupný – prémiový plán je iba 19 dolárov ročne. Vlastné webové stránky spoločnosti Carrd sú úžasné jednostránkové stránky. Niektoré šablóny kopírujú tento štýl.

Pre viacstránkovú webovú stránku nie je reálna možnosť, ale ponúka rozrezanú šablónu, ktorá pomocou tlačidiel zobrazuje rôzne bloky obsahu na rovnakom pozadí na rovnakom mieste..

Svoje stránky však môžete začať budovať hneď teraz online, žiadna kreditná karta – nemáte ani vytvorený účet. Je to trochu šialené. Šablóny sú citlivé, veľmi ľahko sa používajú a reklama je nízka.

Úprimne povedané, za 19 dolárov ročne môže byť prémia ešte lepšia ako bezplatná. Môžete použiť vlastnú doménu, pridať možnosti platby, zoznamy priamych e-mailov a ďalšie skvelé doplnky.

Pros

 • Minimalistické jednostránkové stránky – veľmi aktuálne
 • Citlivé šablóny
 • Úžasne cenovo dostupný prémiový plán
 • Nízka kľúčová reklama na bezplatnom pláne
 • Nevyžaduje sa žiadny účet – stačí vybrať šablónu a začať

Zápory

 • Žiadne stránky pozostávajúce z viacerých stránok
 • Žiadne možnosti elektronického obchodu
 • Žiadna podpora

Vyskúšajte Cardd tu

10. Tvorca webových stránok spoločnosti Zoho

Tvorca webových stránok spoločnosti Zoho

Zoho nie je zadarmo, ale má bezplatnú skúšobnú verziu. (Čo možno nepoznáte na svojej vstupnej stránke.) Zoho obsahuje drag and drop builder, ako aj vizuálny builder, ktorý vám umožní pracovať v prehliadači a okamžite zobraziť zmeny. Majú responzívne šablóny vytvorené pomocou sekcií a môžete ich meniť bez straty obsahu.

Pre technických používateľov existuje editor kódov a možnosť testovania rozdelenia, ktoré vám pomôžu zistiť, ktorý obsah funguje najlepšie. Existuje celá rada doplnkov a veľa ďalších aplikácií pre obchodné funkcie.

Pros

 • Drag and drop Builder pomocou dashboardu
 • Vizuálny nástroj na úpravu v prehliadači
 • Výber responzívnej šablóny
 • Rozdelené testovanie
 • Veľký výber integrácií aplikácií tretích strán

Zápory

 • Žiadny bezplatný plán
 • Podpora funguje iba 5 dní v týždni
 • Žiadny internetový obchod bez integrácie

Ďalšie informácie o stránkach Zoho

11. Tvorca webových stránok mojej firmy na Googli

Nástroj na tvorbu webových stránok mojej firmy na Googli

Je to Google, je úplne zadarmo a používa informácie, ktoré vložíte do svojho firemného profilu. Netreba dodávať, že SEO je v cene.

Aby ste mohli využívať túto platformu, musíte byť v službe Moja firma na Googli overení. Neexistujú žiadne platené programy – spoločnosť Google vám umožňuje nadviazať kontakt so všetkými ich službami – vrátane recenzií zákazníkov, analýz a máp Google po overení vašej firmy. (Pošlú pohľadnicu na overenie vašej adresy.)

Potom môžete pomocou ich nového nástroja na tvorbu webových stránok vytvoriť bezplatnú stránku, ktorá získa informácie z vášho firemného účtu. Môžete pridať obrázky, aktualizovať prevádzkové hodiny o sezónne zmeny, spustiť propagačnú akciu, pridať polohu. Tvorca webových stránok je citlivý, ľahko použiteľný, môžete sa prihlásiť z telefónu – je to všetko Google, celý deň.

Pros

 • Všetko zadarmo – žiadny plán nákladov
 • Zadarmo hosting
 • Integrované s informáciami o firme Google
 • Vlastná doména
 • Zvýšenie spolupráce so zákazníkmi

Zápory

 • Iba pre členov spoločnosti Google Business
 • Vyžaduje sa overenie firmy Google
 • Hlavnou činnosťou spoločnosti Google je predaj reklamy

Viac informácií o službe Moja firma na Googli nájdete tu

12. About.me

About.me Tvorca webových stránok

About.me je viac tvorcom webových stránok pre jednotlivcov ako malý podnik. Ale ak ste konzultant alebo samostatný lekár, About.me môže byť práve to, čo potrebujete. Bohužiaľ, ak chcete ukázať portfólio, potrebujete poistný plán.

Existuje bezplatný plán a subdoména je užitočnejšia: about.me/vase meno pre ľudí, ktorí sa vás snažia nájsť. Poskytuje tiež možnosť zvýrazniť konkrétnu výzvu na akciu pomocou prekrytia a neobvyklého doplnku na pripojenie snímky obrazovky z vášho webu k e-mailu z domény..

V opačnom prípade sa zdá, že ide skôr o online životopis ako o webovú stránku.

Pros

 • Skvelé pre individuálnu propagáciu
 • Zadarmo hosting
 • Citlivé šablóny
 • Subdoména užitočná pre jednotlivcov

Zápory

 • Nie pre malé podniky
 • Žiadne portfólio v bezplatnom pláne
 • Funkčnosť obmedzená v porovnaní s ostatnými staviteľmi

Navštívte stránky About.me

13. Formát

Formátovanie webových stránok

Formát je v skutočnosti skôr tvorcom portfólia ako generický tvorca webových stránok. Je to skvelá voľba pre malé podniky, ktoré chcú vystavovať a predávať svoju prácu. Bohužiaľ to nie je naozaj zadarmo, ale ponúka dvojtýždňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Rovnako ako všetky ostatné, aj formát ponúka responzívne šablóny (témy), ktoré sú určite zamerané na vizuálnych umelcov, dizajnérov a tvorcov. K dispozícii sú 3 platené programy, najlacnejšie s malým variantom internetového obchodu. Cennou vlastnosťou nasledujúcich dvoch cenových úrovní je súkromná oblasť, v ktorej môžu klienti online kontrolovať, preukazovať a schvaľovať pracovné vzorky.

Formát je celkom skvelý nástroj v závislosti od toho, čo robíte, ale základný plán je naozaj základný, takže ak vás nezaujímajú niektoré prémiové funkcie s vyššou cenou – nakupujte v okolí.

Pros

 • Vynikajúce pre agentúry a vizuálnych dizajnérov
 • Pripojte svoju vlastnú doménu – žiadne subdomény
 • Citlivé témy
 • Súkromná oblasť, ktorá klientom preukáže pracovné produkty
 • Možnosť elektronického obchodu pre všetky plány

Zápory

 • Žiadny bezplatný plán
 • Základný plán je pre internetový obchod obmedzený
 • Ceny sú oveľa drahšie ako tradičné hostitelia

Prejdite na formát

14. WordPress + Elementor

Tvorca webových stránok wp + elementor

Elementor je bezplatný doplnok na tvorbu stránok, ktorý sa pridal k inštalácii WordPress na tradičnej hostiteľskej platforme ako GoDaddy alebo Bluehost. Aj keď je samotný doplnok bezplatný, budete musieť zaplatiť za hosting, zvyčajne približne 80,00 dolárov ročne alebo menej, ak sa zaviažete k trojročnému plánu.

Túto možnosť zahrnujeme pre malé firmy, ktoré už zakúpili hostingový balík a chcú tvorcu drag and drop s vizuálnym rozhraním. Doplnok je tvorcom webových stránok a pri kúpe vlastného hostingu – neexistujú žiadne reklamy a zvyčajne môžete získať bezplatnú doménu.

Pros

 • Doplnok aplikácie Eliminator je zadarmo
 • Bezplatné responzívne témy určené na prácu s doplnkom
 • Vizuálny nástroj na vytváranie zmien v prehliadači
 • Zostavte opakovane použiteľné bloky
 • Rozloženie stránky a sekcie zahrnuté v doplnku

Zápory

 • Vyžaduje sa platený hosting
 • Môže byť v rozpore s témami, ktoré s ním nie sú navrhnuté
 • Nie je tak jednoduché použitie ako iné stavitelia

Ďalšie informácie o spoločnosti Elementor

Zhrnutie

Tvorcovia webových stránok zdarma sú určite k dispozícii. Sú ľahko použiteľné, nevyžadujú žiadne dizajnérske ani technické zručnosti a pracujú na rôznych veľkostiach obrazovky – od stolových počítačov po tablety až po chytré telefóny.

Ako sa rozhodnete, čo je pre vás to pravé??

 1. Zamyslite sa nad tým, akú podporu potrebujete.
 2. Koľko prispôsobení chcete urobiť?
 3. Ak chcete internetový obchod, nezabudnite skontrolovať cenu prémiových programov.
 4. Zvážte registráciu svojej vlastnej domény – z dlhodobého hľadiska to stojí za to.

Najdôležitejšie je, že nezabudnite, že váš web by mal pomôcť budovať vaše podnikanie. Premýšľajte o tom, čo vaši zákazníci chcú vedieť a čo od nich chcete urobiť.

Potom vyberte svojho tvorcu webových stránok a získajte svoju malú firmu online ešte dnes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map