Stavitelé webových stránek zdarma: Jak vytvoříte web zdarma? (Květen 2020)

Vážně? Může majitel malé firmy – bez návrhových dovedností a malého nebo žádného rozpočtu – vytvořit web zdarma?


Odpověď je ano. A na to nemusíte být ani technický.

Jak vytvořit web zdarma?

Spousta startupů není připravena utrácet velké peníze za stavbu webu. Ale tady je problém: pokud nemáte web, bude někdo vědět, že máte společnost? Lidé už nenajdou firmy, vyhledávače najdou firemní webové stránky.

Jak jste tedy začali stavět své webové stránky zdarma? Pomůžeme vám to přesně udělat.

Možnosti webových stránek s postupy

Skutečně existují pouze dva způsoby, jak vytvořit web bez placení profesionála, který vám pomůže: Naučte se kódovat nebo použijte bezplatného tvůrce webových stránek.

Naučit se kódovat je skvělý plán – zde je několik bezplatné zdroje na pomoc – ale váš web se tím rychle nedostane. Tvůrci webových stránek online nabízejí mnohem rychlejší a snadnější volbu.

Nejsou dokonalé, ale pro malé firmy, zejména s omezenými znalostmi webu a omezeným rozpočtem, vám mohou pomoci rychle a levně získat profesionální web..

Výhody a nevýhody stavitelů webových stránek zdarma

Klady

 • Vytvořte si web bez utrácení peněz
 • Jednoduché použití – skvělé pro malé firmy
 • Nejsou zapotřebí žádné technické ani konstrukční dovednosti
 • Zahrnuty šablony a nástroje
 • Prémiové plány jsou k dispozici, jak rostete

Nevýhody

 • Na vašem webu se zobrazí reklamy
 • Možnosti elektronického obchodování velmi omezené na bezplatné plány
 • Není vždy snadné přizpůsobit
 • Nastavit proprietární – těžší přesunout váš web
 • Prémiové plány mnohem dražší než tradiční weboví hostitelé

Pojďme se podívat na důvody, proč si myslíme, že tvůrci webových stránek jsou skvělí pro začátečníky, kteří chtějí získat bezplatný web hned teď.

Proč používat bezplatný tvůrce webových stránek

Chcete-li si vytvořit svůj vlastní web, když nemáte technické zázemí, jsou klíčové správné nástroje. Zde jsou některé skvělé nástroje a funkce, které jsou standardní ve většině bezplatných tvůrců stránek.

Drag and Drop

Celým bodem přetažení je umožnit použití kurzoru k umístění nebo přesunutí položek na webové stránce. Nasměrujete a kliknete, přetáhnete obrázek nebo widget na místo, kde má být, a pak jen pusťte.

Je to snadné a intuitivní – není vyžadován žádný kód – a výsledky uvidíte okamžitě. Pokud se vám nelíbí, kliknutím na X jej smažte a přetáhněte něco jiného.

Vlastní název domény

Pokud jste přemýšleli o webu, možná už jste si koupili své doménové jméno. Dobrou zprávou je, že ji můžete stále používat – vaše vlastní doména usnadňuje vyhledávačům, aby vás našli.

Jakmile si vyberete svého tvůrce, můžete k němu připojit své doménové jméno. Upozorňujeme, že většina stavitelů účtuje měsíční poplatek za připojení domény k vašemu webu.

wix

Internetový obchod (eCommerce)

Když si můžete online obchod zřídit – je to určitě hodně. Stavitelé stránek to také usnadňují, ale to znamená, že zdarma má zde své limity.

Většina možností elektronického obchodování určí velikost vašeho inventáře – často omezena na pouhých pět položek. Kontrolují počet zpracovatelů plateb, kteří inklinují k tradičním prodejcům, jako je PayPal.

Ale oni vám způsob, jak začít prodávat online právě teď, a můžete přejít na placený plán, pokud potřebujete více zdrojů.

divný

Doména zdarma

Většina stavitelů vám nabízí bezplatné doménové jméno. Ale … je to vlastně subdoména. Pokud jste například použili Wix, vaše doména by byla: www.mywebsite.wixsite.com. Vyhledávače tento typ nastavení neupřednostňují.

Obvykle si můžete doménu koupit za přibližně 12,00 $. Namecheap je to skvělé místo, protože to zahrnuje soukromí domény zdarma.

ucraft

Web hosting

Tvůj web hostuje bezplatný tvůrce webových stránek – jsou vaším online pronajímatelem. Na oplátku za bezplatný hosting uvidí vaši návštěvníci reklamy.

Protože vaše stránky zvyšují návštěvnost, možná budete chtít větší šířku pásma nebo funkce bez reklam. Každý bezplatný tvůrce má s tímto plánem prémiové plány, ale může být

Podstatně dražší než hostování webu u běžného poskytovatele.

webové stránky

Intuitivní

Stavitelé zdarma se snadno používají a snáze přijdou na to. To je jejich podnikání – usnadnit vám a vašemu malému podnikání připojení.

jimdo

Citlivý design

Citlivý design znamená, že váš web odpovídá velikosti obrazovky, na které je zobrazen. Přibližně 48% online aktivity se odehrává na mobilních zařízeních, proto je nezbytný responzivní design.

Většina stavitelů poskytne šablony nebo motivy, které vám pomohou při vytváření vašich stránek. Vždy jej zkontrolujte na různých velikostech zařízení a v různých prohlížečích.

mozello

Integrace sociálních médií

Většina tvůrců webových stránek bude zahrnovat některé nástroje nebo widgety pro sociální média. Většina z nich obsahuje ikony sdílení, aby se zobrazily vaše příspěvky a stránka, aby lidé mohli sdílet obsah, který se jim líbí.

Některé nabízejí widgety, které poskytují odkazy na vaše vlastní účty nebo dokonce zobrazují vaše tweety nebo příspěvky přímo na vašem webu.

webflow

Optimalizace pro vyhledávače

Tvůrci webových stránek zdarma nabízejí některé základní podpory, které usnadňují vyhledávačům najít váš web. To je celý bod SEO.

Tyto nástroje obvykle zahrnují formuláře pro přidání metadat nebo SEO titulů a alt text pro popis vašich obrázků. Ačkoli jsou tyto nástroje užitečné, zlepšení vaší pozice ve výsledcích vyhledávání na stránce (SERP) vyžaduje mnohem širší síť.

tvůrce

Přátelský pro malé firmy

Začátečníci vítáni! Tito stavitelé jsou opět navrženi pro majitele malých podniků, což jim dává možnost rychle se připojit k internetu bez jakékoli významné peněžní investice.

zoho

Systém pro správu obsahu

Systém správy obsahu (CMS) je rozhraní, které většina lidí považuje za známé a snadno se používá. Vypadá podobně jako offline softwarové aplikace, jako je Microsoft Word, se základními možnostmi formátování pro přidání obsahu.

site123

14 nejlepších tvůrců webových stránek zdarma

Který z nich je vhodný pro vaši malou firmu? Tady je náš pohled na ty nejlepší stavitele, kteří jsou dnes venku.

1. Weebly Web Builder

tvůrce webových stránek

Weebly je jedním z nejpopulárnějších bezplatných stavitelů. Je to velmi snadné použití, CMS obsahuje drag and drop builder, SEO nástroje a množství aplikací pro přidání dalších funkcí. Plán zdarma zahrnuje jméno subdomény, podporu prostřednictvím chatu a e-mailu a certifikát SSL. (Certifikát SSL je nástroj pro ověření zabezpečení – změna vaší domény z HTTP na HTTPS.) Pomocí bezplatné mobilní aplikace můžete spravovat svůj web na cestách..

Weebly zahrnuje standardní návrhy (šablony), ale výběr je poněkud omezený. Docela nepříjemným omezením je nedostatek knihovny médií – každý obrázek musí být nahrán pokaždé, i když jste ho už použili.

Neexistuje žádná možnost pro internetový obchod podle bezplatného plánu nebo dokonce podle plánu, který propojí vaši vlastní doménu s webem. Pokud chcete začít s eCommerce webem, musíte přejít na jejich Pro plán.

Klady

 • Jednoduchý a intuitivní CMS zahrnuje drag and drop builder
 • Plán zdarma zahrnuje SSL
 • Mobilní aplikace pro přístup k webu odkudkoli
 • Chat a e-mailová podpora pro bezplatný plán

Nevýhody

 • Omezený počet šablon
 • Ve volném plánu nejsou k dispozici žádné možnosti elektronického obchodu
 • Žádná mediální knihovna pro obrázky

Navštivte Weebly zde

2. Wix Tvorba webových stránek

wix tvůrce webových stránek

Wix je bezplatný webový tvůrce s tolika možnostmi, že vám točí hlavu. Mají spoustu responzivních designových šablon, které lze snadno přizpůsobit. Pravděpodobně nejlepší funkcí pro začátečníky je Wix ADI – Artificial Design Intelligence. V zásadě odpovíte na několik otázek a Wix vytvoří vlastní šablonu pro váš web.

Plán Freebie zahrnuje přístup do rozsáhlé knihovny šablon, bezplatné subdomény a hostingu a také omezenou možnost elektronického obchodování. Jasně neidentifikují, které funkce jsou zdarma a které jsou prémiové, takže se zeptejte.

Dvě věci na vědomí. Zaprvé, Wix není plachý, pokud jde o reklamu. Váš web je zakončen bannerovou reklamou. Za druhé, ačkoli jsou šablony úžasné, nejsou zaměnitelné. Pokud se chcete změnit, ztratíte veškerý obsah nebo přizpůsobení, které jste provedli.

Klady

 • Tun reagujících šablon
 • Snadné použití drag and drop Builder
 • Rozhraní Artificial Design Intelligence může vytvořit vlastní web, který je založen na odpovědích na otázky týkající se akcií
 • Rozumné možnosti pro malý internetový obchod v bezplatném plánu
 • Neomezené písmo, animace, video pozadí a efekty paralaxy.

Nevýhody

 • SEO ovlivněné subdoménou poskytnutou zdarma plánu
 • Měsíční poplatek za použití vlastní domény
 • Agresivní umístění reklamy podle bezplatného plánu

Další informace o Wix

3. WordPress.com

wordpress

WordPress.com začal jako bezplatná platforma pro blogování s vlastním CMS. (Stejný CMS je bezplatná aplikace pro poskytovatele placeného hostingu.) WordPress.com je skvělý pro základní blog, ale pro začátečníky, kteří se snaží vytvořit web pro malé firmy, může vyžadovat trochu větší úsilí..

WordPress.com poskytuje při registraci několik bezplatných témat. Získáte subdoménu a některé doplňky, včetně Jetpack, což poskytuje spoustu dalších funkcí. Neexistuje žádný drag and drop builder a dashboard je méně intuitivní pro začátečníky. Jednou z vynikajících funkcí je schopnost exportovat váš obsah – takže tato bezplatná hostitelská platforma se snadněji převádí z většiny ostatních bezplatných stavitelů.

Pro malé firmy jsou prémiové plány asi 4x dražší než použití tradičního poskytovatele hostingu a stejného CMS.

Klady

 • Skvělá platforma pro blogování
 • Snadné použití drag and drop Builder
 • Knihovna obrázků, bezplatná témata a doplňky
 • Obsah lze exportovat za účelem migrace webu
 • Plán zdarma je snadný způsob, jak se naučit základy systému WordPress CMS

Nevýhody

 • SEO ovlivněné subdoménou
 • Velmi drahé prémiové plány
 • Pluginy a témata jsou omezená a kontrolovaná i na prémiových plánech

Navštivte WordPress.com

4. Site123 Web Builder

Tvůrce webových stránek Site123

Site123 má odlišný přístup od svých konkurentů – neexistuje žádný tvůrce drag and drop. Místo toho stačí nahrát svůj obsah a je vytvořen v pohotovém designu. Můžete si stránky opravdu rychle.

Stránka 123 se řadí mezi špičkové služby zákazníkům, s nepřetržitou podporou, prostřednictvím chatu, e-mailu a systému vstupenek. Je součástí bezplatného plánu, spolu s vaší bezplatnou subdoménou, nástroji SEO a přístupem k řadě responzivních návrhových šablon. Možnost eCommerce můžete získat s konkrétním tvůrcem obchodu, ale vyžaduje prémiový plán.

Web 123 usiluje o to, že je velmi přátelský k SEO, ale to se nevztahuje na žádný web s subdoménou. Pokud se rozhodnete jít touto cestou, existuje jednotná sazba pro prémiové plány a 14denní záruka vrácení peněz.

Podívejte se na web123

Klady

 • Dobrý výběr responzivních návrhových šablon
 • Není nutná žádná budova – stačí nahrát obsah
 • Obrázky zdarma obsažené v průvodci nastavením
 • Velmi pozitivní recenze pro zákaznický servis
 • Prémiový plán zahrnuje registraci domény

Nevýhody

 • Žádný eCommerce možnost zdarma plán
 • Ceny za prémiové plány nejsou transparentní
 • Plány balíčků byly nabídnuty, ale podrobnosti nebyly vysvětleny

5. Pozoruhodně tvůrce webových stránek

Pozoruhodně tvůrce webových stránek

Pozoruhodně je novější tvůrce webových stránek. Díky jejich bezplatnému plánu získáte subdoménu, hosting a možnost online obchodu s jedním produktem. Jejich reklamy jsou méně rušivé než ostatní a rozhodly se přidat zápatí na zápatí webu.

Ovládací panel pro úpravy se snadno používá, šablony jsou citlivé a přizpůsobitelné. Existuje zajímavá funkce, která automaticky vytvoří váš web z vaší stránky LinkedIn. Rovněž neúčtují příplatek za transakce elektronického obchodu (stále máte poplatky poskytovatele plateb.)

Úžasně však bylo vytvořeno minimalistické jediné stránky, rolovatelné webové stránky – to je jediný dostupný formát zdarma. Můžete si vytvořit vícestránkový web, ale musíte si za něj zakoupit prémiový plán.

Podívejte se nápadně

Klady

 • Snadno použitelný editor webů
 • Široký výběr krásných responzivních šablon
 • Minimální styl jedné stránky je velmi aktuální
 • Méně rušivá reklama
 • K transakčním nákladům poskytovatele plateb se nepřičítají žádné poplatky

Nevýhody

 • Potřebujete prémiový plán, aby na webu bylo více než jedna stránka
 • Elektronický obchod na bezplatném plánu omezeném na 1 produkt
 • Plány prémiových cen se platí předem – mnohem dražší než tradiční hostitelé

6. Tvůrce webových stránek společnosti Ucraft

Tvůrce webových stránek Ucraft

UCraft má některé skvělé funkce a vážná omezení ve svém plánu zdarma. Dobrá zpráva – umožňují vám připojit vlastní doménu k vašemu webu bez dalších poplatků. To je skvělé pro SEO a pro vaše zákazníky je mnohem snazší zapamatovat si než subdoména. Můžete také použít analytiku Google a získat SSL.

Špatné zprávy, přizpůsobení bezplatného plánu je opravdu omezené. Ucraft směřuje k vstupním stránkám více než k větším možnostem pro více stránek. Na bezplatném plánu nejsou k dispozici ani možnosti internetového obchodu, ale mají prémiové plány se 14denní bezplatnou zkušební verzí.

Mají mnoho reagujících šablon, jazykovou aplikaci, tvůrce loga zdarma a tvůrce vstupní stránky – což je v pohodě. Prémiové plány jsou do značné míry srovnatelné s ostatními staviteli.

Navštivte Ucraft

Klady

 • Připojte vlastní doménu zdarma
 • Dobrý výběr responzivních šablon
 • Zdarma logo výrobce
 • Včetně SSL
 • Vícejazyčný web s bezplatnou jazykovou aplikací

Nevýhody

 • Přizpůsobení šablony je omezeno na bezplatný tarif
 • Žádný internetový obchod pro bezplatný tarif
 • Elektronický obchod spravovaný přes Shopify – nejjednodušší místo

7. Lander Web Builder

Tvůrce webových stránek společnosti Lander

Lander vyrábí vstupní stránky – mluví o brandingu. Vstupní stránka je obvykle samostatná webová stránka, která propaguje konkrétní výzvu k akci (CTA). Ve skutečnosti to znamená, že chcete, aby návštěvník provedl konkrétní akci – něco koupit, připojit se nebo někomu zavolat.

Pokud jde o zdarma, Lander tento koncept natahuje příliš daleko. Umožní vám použít jeden ze svých prémiových plánů na 14denní bezplatnou zkušební verzi. Pokud si jej nekoupíte, váš web je stále funkční, ale mnoho funkcí je vypnuto. Zdá se, že Lander je zaměřen na digitální marketingové firmy s určitým množstvím technologicky důvtipných.

Pravděpodobně to není nejlepší volba pro malé podniky, které staví své první stránky.

Klady

 • Pěkný výběr responzivních šablon
 • Současné a minimalistické styly
 • Zaměřeno na marketingové profesionály
 • Spousta integrací – Facebook, Mailchimp, Zapier
 • A / B split testování

Nevýhody

 • Žádný bezplatný plán – jen bezplatná zkušební verze
 • Velmi drahé prémiové plány
 • Pro více technicky zdatných uživatelů než začátečníci

8. Jimdo Web Builder

Tvůrce webových stránek Jimdo

Jimdo je výkonný tvůrce webových stránek s většinou standardních nabídek ve svém bezplatném plánu. Bezplatná subdoména, přístup k responzivním šablonám a jako Wix, používají umělý design k vytvoření vlastní šablony pro váš web. Existují však i některá vážná omezení.

Plán zdarma neposkytuje vůbec žádnou podporu – nazývají ho plánem „Play“, což znamená, že to není něco, co by si malý podnik vybral. Mimo prémiových plánů neexistují žádné nástroje SEO ani možnosti elektronického obchodování.

Ceny u většiny prémiových plánů jsou ve stejném rozsahu jako ostatní prodejci, ale pro plnou funkčnost se opírají mnohem dražší.

Klady

 • Proces umělého designu pro vytvoření vlastního webu
 • Velmi rychlý způsob, jak uvést web do provozu
 • Jednoduché použití SEO základních nástrojů
 • Snadno propojte účty sociálních médií
 • Přizpůsobte web přidáním nebo úpravou existujících bloků

Nevýhody

 • Žádná zákaznická podpora pro bezplatný plán
 • Žádné šablony – pouze ADI
 • Žádný internetový obchod v bezplatném plánu
 • Drahé prémiové plány

Další informace o Jimdo

9. Carrd Web Builder

Tvůrce webových stránek Carrd

Carrd je jako nápadně – použijete jej k vytváření stránek jedné stránky. Je úžasně cenově dostupný – prémiový plán je pouze 19 USD ročně. Carrdův vlastní web je ohromující jednostránkový web. Některé šablony kopírují tento styl.

Pro vícestránkový web neexistuje žádná reálná možnost, ale nabízejí rozdělovanou šablonu, která pomocí tlačítek zobrazuje různé bloky obsahu na stejném pozadí na stejném místě..

Svůj web však můžete začít budovat hned teď online, žádná kreditní karta – nemáte ani účet. Je to trochu šílené. Šablony jsou citlivé, je to velmi snadné a reklama je nízká klíč.

Upřímně řečeno, za 19 USD ročně může být prémie ještě lepší než zdarma. Můžete použít vlastní doménu, přidat možnosti platby, seznamy přímých e-mailů a další skvělé doplňky.

Klady

 • Minimalistické jednostránkové stránky – velmi aktuální
 • Citlivé šablony
 • Úžasně dostupný prémiový plán
 • Nízká klíčová reklama na bezplatném plánu
 • Není vyžadován žádný účet – stačí vybrat šablonu a začít

Nevýhody

 • Žádné vícestránkové weby
 • Žádné možnosti elektronického obchodování
 • Bez podpory

Podívejte se na Cardd zde

10. Tvůrce webových stránek Zoho

Tvůrce webových stránek Zoho

Zoho není zdarma, ale má bezplatnou zkušební verzi. (Což možná nevíte z jejich vstupní stránky.) Zoho má drag and drop builder i vizuální builder, který vám umožní pracovat v prohlížeči a okamžitě vidět změny. Mají responzivní šablony vytvořené pomocí sekcí a můžete měnit šablony bez ztráty obsahu.

Pro více technických uživatelů je k dispozici editor kódu a možnost rozděleného testování, které vám pomohou zjistit, který obsah funguje nejlépe. K dispozici je celá řada doplňků a mnoho dalších aplikací pro obchodní funkce.

Klady

 • Drag and drop Builder pomocí dashboardu
 • Vizuální tvůrce pro úpravy v prohlížeči
 • Výběr responzivních šablon
 • Rozdělené testování
 • Velký výběr integrací aplikací třetích stran

Nevýhody

 • Žádný plán zdarma
 • Podpora funguje pouze 5 dní v týdnu
 • Žádný internetový obchod bez integrace

Další informace o stránkách Zoho

11. Tvůrce webových stránek služby Moje firma na Googlu

Tvůrce webových stránek Moje firma na Googlu

Je to Google, je zcela zdarma a používá informace, které vložíte do svého firemního profilu. Netřeba dodávat, že SEO je v ceně.

Chcete-li využít této platformy, musíte být ve službě Moje firma na Googlu ověřeni. Neexistují žádné placené plány – společnost Google vám umožňuje zapojit se do všech svých služeb – včetně zákaznických recenzí, analýz a map Google po ověření vaší firmy. (Odešlou pohlednici k ověření vaší adresy.)

Poté můžete pomocí jejich nového nástroje pro tvorbu webových stránek vytvořit bezplatný web, který stahuje informace z vašeho obchodního účtu. Můžete přidávat obrázky, aktualizovat provozní hodiny pro sezónní změny, provozovat povýšení, přidávat umístění. Tvůrce webových stránek je citlivý, snadno použitelný, můžete se přihlásit z telefonu – je to celé Google, celý den.

Klady

 • Vše zdarma – žádný plán nákladů
 • Hostování zdarma
 • Integrováno s informacemi o firmě Google
 • Vlastní doména
 • Zvýšení interakce se zákazníky

Nevýhody

 • Pouze pro členy firmy Google Business
 • Je vyžadováno ověření firmy Google
 • Hlavní činností společnosti Google je prodej reklamy

Další informace o službě Moje firma na Googlu najdete zde

12. About.me

About.me Web Builder

About.me je spíše tvůrce webových stránek pro jednotlivce než malá firma. Ale pokud jste konzultant nebo sólový praktik, About.me může být právě to, co potřebujete. Bohužel, pokud chcete ukázat portfolio, potřebujete prémiový plán.

Existuje bezplatný plán a subdoména je užitečnější: about.me/vaše jméno pro lidi, kteří se vás snaží najít. Také vám dává možnost zvýraznit konkrétní CTA překryvem a neobvyklým doplňkem pro připojení snímku obrazovky z vašeho webu k jakékoli e-mailové adrese z domény.

Jinak se zdá, že je to spíše jako online životopis než web.

Klady

 • Skvělé pro individuální propagaci
 • Hostování zdarma
 • Citlivé šablony
 • Subdoména užitečná pro jednotlivce

Nevýhody

 • Ne pro malé podniky
 • Žádné portfolio v bezplatném plánu
 • Funkčnost omezena ve srovnání s jinými staviteli

Podívejte se na About.me

13. Formát

Formátování webových stránek

Formát je opravdu více tvůrcem portfolia než obecným tvůrcem webových stránek. Je to skvělá volba pro malé firmy, které chtějí svou práci zobrazit a prodat. Bohužel to není opravdu zdarma, ale nabízí dvoutýdenní bezplatnou zkušební verzi.

Stejně jako všechny ostatní, Format nabízí responzivní šablony (témata) je rozhodně zaměřeno na vizuální umělce, designéry a tvůrce. K dispozici jsou 3 placené plány, nejméně nákladné s možností malého internetového obchodu. Cenným prvkem v následujících dvou cenových úrovních je soukromá oblast, kde mohou klienti online kontrolovat, prověřovat a schvalovat pracovní vzorky.

Formát je skvělý nástroj v závislosti na tom, co děláte, ale základní plán je opravdu základní, takže pokud vás nezajímají některé vyšší cenové prémiové funkce – nakupujte v okolí.

Klady

 • Vynikající pro agentury a vizuální designéry
 • Připojte vlastní doménu – žádné subdomény
 • Reaktivní témata
 • Soukromý prostor pro ukázky důkazů pracovního produktu klientům
 • Možnost eCommerce pro všechny plány

Nevýhody

 • Žádný plán zdarma
 • Základní plán je pro internetový obchod omezený
 • Ceny jsou mnohem dražší než tradiční hostitel

Přejít na formát

14. WordPress + Elementor

Tvůrce webových stránek wp + elementor

Elementor je bezplatný plugin pro tvorbu stránek, který je přidán k instalaci WordPress na tradiční hostitelské platformě, jako je GoDaddy nebo Bluehost. Zatímco samotný plugin je zdarma, budete muset zaplatit za hosting, obvykle kolem 80,00 $ ročně nebo méně, pokud se zavázáte k tříletému plánu.

Tuto možnost zahrnujeme pro malé firmy, které již zakoupily hostingový balíček a chtějí tvůrce drag and drop s vizuálním rozhraním. Plugin je tvůrcem webových stránek a když si koupíte svůj vlastní hosting – neexistují žádné reklamy a obvykle můžete získat bezplatnou doménu.

Klady

 • Plugin pro eliminátory je zdarma
 • Zdarma responzivní témata navržená pro práci s pluginem
 • Vizuální tvůrce pro provádění změn v prohlížeči
 • Vytvářejte opakovaně použitelné bloky
 • Rozložení stránky a sekce obsažené v zásuvném modulu

Nevýhody

 • Vyžaduje se placený hosting
 • Může být v rozporu s tématy, které s ním nejsou určeny
 • Ne tak snadné použití jako ostatní stavitelé

Zjistěte více o Elementoru

Shrnutí

Stavitelé webových stránek zdarma jsou určitě k dispozici. Snadno se používají, nevyžadují žádné designové ani technické dovednosti a pracují na všech různých velikostech obrazovky – od stolních počítačů přes tablety až po chytré telefony.

Jak se rozhodnete, co je pro vás to pravé??

 1. Přemýšlejte o tom, kolik podpory potřebujete.
 2. Kolik přizpůsobení chcete udělat?
 3. Pokud chcete internetový obchod, zkontrolujte cenu prémiových plánů.
 4. Zvažte registraci své vlastní domény – vyplatí se to dlouhodobě.

A co je nejdůležitější, nezapomeňte, že váš web by měl pomoci budovat vaše podnikání. Přemýšlejte o tom, co vaši zákazníci chtějí vědět a co od nich chcete udělat.

Pak si vyberte svého tvůrce webových stránek a získejte svou malou firmu online ještě dnes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map