7 najlepších spoločností poskytujúcich webovú podporu a spoločnosti poskytujúce služby zákazníkom

7 najlepších spoločností poskytujúcich webovú podporu a spoločnosti poskytujúce služby zákazníkom

7 najlepších spoločností poskytujúcich webovú podporu a spoločnosti poskytujúce služby zákazníkom

Zaslúžite si najlepšiu podporu webhostingu, pretože ste úžasní. A príliš zaneprázdnený, aby ste stratili čas.


Najlepšia podpora webhostingu - zaslúžite si ju!

Najlepšia podpora webhostingu - zaslúžite si ju! Najlepšia podpora webhostingu – zaslúžite si ju!

Zlá podpora zákazníkov vás nechá zmätená, nahnevaná a strácajú peniaze.

Je to pravdepodobne najdôležitejšia vec pre web hosting.

prečo?

Pokiaľ nie ste vývojárom webu alebo profesionálom v oblasti IT, narazíte na problémy s webhostingom.

Je to skutočnosť života, ako je smrť a dane.

Komu teda môžete veriť, že získate hviezdnu podporu zákazníkov? Hľadali sme najlepšie a nízke najlepšie a priviedli sme ich tu.

1. SiteGround – najlepší hostiteľ podpory č

SiteGround to úplne vyradí z parku so zákazníckou podporou.

Sú rýchle, zdvorilí a odchádzajú nad a za aby vás podporili.

Tieto webové stránky sú hostené na serveri SiteGround, pretože sú jednoducho úžasné.

Nemôžem ti povedať, koľkokrát som mal problémy s kosťami a oni mi hneď pomohli.

Ich zákaznícka podpora je v skutočnosti najlepšia v odbore.

Moje vlastné testovanie ukazuje, že na ne odpovedajú do jednej minúty v priamom prenose a do desiatich minút keď uverejníš lístok.

Teraz je to len moje vlastné testovanie, ale mnohí to budú hovoriť rovnako.

Ak chcete iba najlepšieho hostiteľa podpory zákazníkov – choďte so službou SiteGround. Myslím to vážne.

Spoločnosť PC Mag povedala o službe SiteGround: „platíte o niečo viac za trochu menej, pokiaľ ide o technické vlastnosti, ale spoľahlivá bezpečnosť, zákaznícky servis a výukové programy robia z tohto hostiteľa webu mimoriadne priateľského pre malé podniky a nových správcov webu.“

2. WP Engine – to najlepšie pre obchodné weby na WordPress 

Jednou z najväčších výhod platformy WP Engine sú vstavané služby zálohovania a skenovania škodlivého softvéru. Keďže je to súčasťou vašej služby hostenia domény, môžete každý mesiac ušetriť veľa peňazí.

WP Engine je známy tým, že poskytuje najrýchlejší hosting na trhu. Mnoho zákazníkov uviedlo, že po migrácii na servery spoločnosti sa rýchlosť stránok výrazne zlepšuje. Proces jednoduchej migrácie navyše uľahčuje rehosting vašich webových stránok na WP Engine.

Zákaznícka podpora tiež svieti na WP Engine. Pre tých, ktorí používajú na vytváranie webových stránok program WordPress, sú pracovníci WP Engine obzvlášť dobre oboznámení s problémami pri riešení problémov na populárnej platforme na vytváranie stránok. Recenzie zákazníkov uviedli vášeň hostiteľskej spoločnosti a uviedli, že sa cítia ocenené a že ich problémy sú najvyššou prioritou.

Možno najlepším rysom WP Engine ako poskytovateľa hostingu je však vynikajúca vlastnosť stagingu. Pomocou tejto funkcie môžete svoje stránky ľahko spustiť, ako keby boli online pred zverejnením, čo vám umožní skontrolovať výskyt chýb a ďalšie dôležité potenciálne problémy..

V recenzovaných publikáciách sa tiež páči WP Engine. Vlastnosti ako neobmedzený prenos dát, denné zálohovanie, skenovanie škodlivého softvéru a usporiadanie ich stránok do jedného celku umožňujú WP Engine urobiť populárnu platformu..

3. Hosting A2 – Super rýchly hosting a podpora

Pokiaľ ide o lacný a rýchly zdieľaný hosting, A2 Hosting berie tortu. S rýchlosťou až 20x rýchlejšou ako u iných poskytovateľov zdieľaného hostingu ich určite odporúčam nad „štandardnými“ zdieľanými hostiteľmi.

Poskytovanie špičkových balíkov pre výkonných používateľov je A2 Hosting vynikajúcou voľbou pre používateľov, ktorí hľadajú špičkové hostingové služby. A2 ponúka konfiguračné služby pre automatické servery, ktoré umožňujú načítanie stránok WordPress až 6-krát rýchlejšie. Okrem toho získate prístup k jedinečným prihlasovacím adresám WordPress a automatickým aktualizáciám A2 optimalizovaným. A2, aby používatelia mohli využívať výhody WordPress, umožňujú používateľom prístup k technológii ReCaptcha na ich prihlasovacích stránkach WordPress..

A2 Hosting bol ohodnotený ako jeden z najlepších miest pre poskytovanie aktuálnych možností transparentnosti štatistík dostupnosti a sadzieb. Spoločnosť neustále poskytuje svojim zákazníkom štandardné sadzby za dostupnosť vo výške 100% po rehostingu svojich stránok na serveroch spoločnosti..

Bezpečnosť pre používateľov je ďalšou najvyššou prioritou tímu A2 Hosting. Vďaka zálohovaniu servera dozadu a bezplatným službám HackScan máte zaručené nielen zabezpečené domény, ale aj peniaze ušetrené na inak drahých bezpečnostných a anti-hackerských službách..

Nakoniec sa A2 Hosting venuje iniciatívam služieb zákazníkom. BBB v skutočnosti udelila spoločnosti rating A + v oblasti služieb zákazníkom. Ak má vaša spoločnosť v priebehu troch rokov iba štyri zaregistrované sťažnosti zákazníkov, viete, že máte právo na služby zákazníkom. A2 často ponúka prieskumy zákazníkov, aby udržali svoje postupy podpory progresívne.

Vyznačujú sa veľmi rýchlou dobou podpory, dobrou technickou podporou a množstvom ďalších funkcií. Nedávno sa objavili nejaké rozhovory o tom, že ich podpora je trochu pomalá, ale ich tím mi povedal, že to bolo len dočasné.

Pred registráciou sa najskôr porozprávajte s podporou predaja a zistite, ako sa vám to páči.

Chcete viac čítať? Prečítajte si náš príspevok A2 Hosting vs SiteGround a prečítajte si, ktorý z týchto dvoch myslíme, že je lepší.

4. Kinsta – skutoční IT technici, ktorí vám pomôžu

Jedna vec, vďaka ktorej je Kinsta absolútne hviezdna, je skutočnosť, že dostanete podporné činidlá triedy 1. Namiesto „zákazníckej podpory“ vám pomôžu skutoční IT technici a skutoční weboví vývojári. Poznajú WordPress zvnútra a von a nemusia sa „pýtať svojho manažéra“ na základné technické problémy.

Aj keď to môže byť pre Kinstu drahšie, je to pre vás lepšie. A hoci Kinsta môže začať o niečo vyššie, pokiaľ ide o ich plány hostenia, myslíme si, že je to absolútne nezvratné riešenie pre skutočné podniky. Ak sa nad tým zamyslíte, dobrý vývojár alebo technický pracovník WordPress, ktorý vám pomôže opraviť vaše nastavenie hostingu v nízkej kvalite, vás vráti o 50 – 150 dolárov hodina. Ale plány Kinsta začínajú už na 30 dolárov mesačne – je to celkom ľahké matematika.

A čo viac – povedzte mi, aké sú náklady na hack proti vašej spoločnosti? Podľa prieskumov, malware, hackerstvo, DDOs, atď spoločnosti stoja v priemere

5. Bluehost – nová a vylepšená podpora

Bluehost pozná každý. Všetci vieme, že sú super lacné, ale ich podpora nie je najväčšia, správne?

Za posledných pár rokov sa skutočne výrazne zlepšili. Po sťažnostiach používateľov zintenzívnili svoju hru a začali poskytovať lepší produkt s lepšou podporou.

Na jednej strane sme radi, že ide o veľkoobjemového hostiteľa, ktorý má nízke ceny a slušnú podporu, na druhej strane odporúčame niekoľko ďalších hostiteľov na tejto stránke nad nimi..

6. Hosting InMotion – tím podpory 100% v USA

Zákaznícky servis je často uvádzaný v centre marketingu spoločnosti InMotion az dobrého dôvodu. So zákazníckym tímom so 100% zastúpením v USA si môžete byť istí, že svoje problémy môžete ľahko komunikovať s profesionálmi v spoločnosti InMotion. Vďaka širokej škále možností podpory vrátane chatu, e-mailu, telefónu a ďalších podporných funkcií sa môžete okamžite spojiť odkiaľkoľvek na svete.

InMotion preukázal, že sadzby za dostupnosť, ktoré poskytujú webom, ktoré sa na svojich serveroch reštartujú, sú žiaduce. Neustále sa dosahujú štandardné doby prevádzky vo výške 99,9% a úplne sa vyhli akýmkoľvek veľkým výpadkom, ako to nedávno urobili niektoré iné spoločnosti poskytujúce hostingové servery..

Webové stránky s recenziami sa tešia poukazom na množstvo bezplatných nástrojov, ktoré InMotion poskytuje svojim klientom, ako aj na vynikajúce možnosti zákazníckeho servisu. V skutočnosti si spoločnosť PC Mag vybrala InMotion ako svoju najlepšiu voľbu pre spravovaný hosting WordPress.

7. Zotrvačník – príjemná podpora pre dizajnérske agentúry

Zotrvačník urobil svoje miesto na svete ako hostiteľská spoločnosť pre dizajnérske agentúry. Ponúkajú plány, ktoré kreatívnym agentúram uľahčujú ďalší predaj a správu hostingu svojich klientov. Takže ak ste agentúra – sú pre vás ideálne a ich podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni vás dostane späť.

O svojej podpore uvádzajú:

Podpora. Náš tím je k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni prostredníctvom živého chatu. Všetci sú odborníkmi v tomto odbore, takže im môžu pomôcť so všetkým, od nepárne chyby po odporúčanie doplnku.

Jednou z nevýhod podpory Flywheela je to, že ponúkajú podporu chatu iba zákazníkom, ktorí platia <250 dolárov mesačne. Ak chcete telefonickú podporu, musíte platiť viac. Na konci dňa sa osobne bojím telefonovania na telefóne, takže je to so mnou úplne v poriadku, ale záleží to na vašich preferenciách..

Váš kontrolný zoznam výskumu hostingu

Ok, vieme, že podpora zákazníkov je rozhodujúca, ale čo iného by ste mali zvážiť pri rozhodovaní o hostiteľovi? Existuje tam milión hostingových plánov – ako sa vám vôbec začína vymýšľať ten najlepší?

Zmätený výrazmi ako LInux, cPanel, CDN, atď.? Musíme. Tu by ste mali zvážiť:

  • Čo druh webhostingu budete potrebovať? Je toho tam veľa. Všeobecne platí, že ak ste malá spoločnosť, môžete ísť so zdieľaným hostingovým plánom, ako to, čo ponúkajú lokality SiteGround a Bluehost. Ak ste o niečo väčší podnik, mali by ste zvážiť hosting v cloude alebo hosting VPS. Ešte väčšie? Choďte s vyhradeným hostingom.
  • Je zahrnutý názov domény? Pre podniky to nie je žiadny veľký problém. Ale ak ste malá firma, hostiteľ, ktorý ponúka bezplatné doménové meno, je veľmi užitočný.
  • Bezplatné certifikáty SSL. Toľko hostiteľov dnes ponúka bezplatný certifikát SSL, úprimne neverím tým, ktorí neveria.
  • Uptime a downtime. Mali by ste očakávať, že hostiteľ bude o tom transparentný. Chceš niečo ako 99,99% dostupnosti. Koniec koncov, hostiteľ s 98% prevádzkou znamená, že váš web je plný 7+ dní v roku!
  • Doplnky – to sa týka veľa, ale chcete vziať do úvahy, či budete za každý malý doplnok ponikľovaní a stlmení, alebo či je hostiteľská spoločnosť veľkorysá a ponúka vám veľa zadarmo. Zistili sme, že SiteGround je jednou z najlepších možností zahrnutia mnohých funkcií za nízku cenu, ako aj WP Engine a A2 Hosting..
  • Záruka vrátenia peňazí: väčšina hostiteľov ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Superstars ako Ponuka motora WP 60 dní.

Už ste na dobrej ceste – robíte výskum a robíte dobré porovnania. Svieti podľa vášho rozhodnutia!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector