7 Nejlepší webhostingová podpora a společnosti poskytující služby zákazníkům

Zasloužíte si nejlepší podporu webhostingu, protože jste úžasní. A příliš zaneprázdněn, než abyste ztratili čas.


Nejlepší webhostingová podpora - zasloužíte si to!

Nejlepší webhostingová podpora - zasloužíte si to! Nejlepší webhostingová podpora – zasloužíte si to!

Špatná podpora zákazníků vás nechává zmatená, naštvaná a ztrácí peníze.

Je to pravděpodobně nejdůležitější věc pro web hosting.

Proč?

Pokud nejste webový vývojář nebo IT profesionál, narazíte na problémy s webhostingem.

Je to fakt života, jako je smrt a daně.

Komu tedy můžete věřit, že získáte hvězdnou zákaznickou podporu? Hledali jsme to nejlepší a co nejnižší a přivedli jsme je sem.

1. SiteGround – nejlepší hostitel podpory č. 1

SiteGround to absolutně vyrazí z parku s jejich zákaznickou podporou.

Jsou rychlé, zdvořilí a jdou nad a za abych vás podpořil.

Tento web je hostován na webu SiteGround, protože je prostě úžasný.

Nemohu vám říct, kolikrát jsem měl problémy s kostí, a oni mi okamžitě pomohli.

Jejich doba zákaznické podpory je ve skutečnosti nejlepší v oboru.

Moje vlastní testování ukazuje, že odpoví do jedné minuty na živém chatu a do deseti minut když zveřejníte lístek.

Tohle je prozatím jen moje vlastní testování, ale mnozí říkají totéž.

Pokud chcete pouze nejlepšího hostitele pro zákaznickou podporu – jděte s SiteGround. Myslím to vážně.

PC Mag to řekl o SiteGround: „Platíte o něco více za trochu méně ve způsobu technických funkcí, ale díky spolehlivému zabezpečení, zákaznickému servisu a výukovým programům je tento webový hostitel velmi přátelský pro malé podniky a nové webmastery.“

2. WP Engine – to nejlepší pro obchodní weby na WordPress 

Jednou z největších výhod platformy WP Engine jsou vestavěné služby zálohování a skenování malwaru. Protože je tato služba součástí hostování vaší domény, můžete každý měsíc ušetřit spoustu peněz.

WP Engine je známo, že poskytuje některé z nejrychlejších hostingů na trhu. Mnoho zákazníků uvedlo, že po migraci na servery společnosti se rychlost webu výrazně zlepšila. Proces snadné migrace navíc usnadňuje rehostování vašich webových stránek ve službě WP Engine.

Zákaznická podpora také svítí na WP Engine. Pro ty, kteří používají k vytváření webů WordPress, jsou pracovníci WP Engine velmi dobře obeznámeni s řešením problémů na populární platformě pro vytváření webů. Hodnocení zákazníků uvedly vášeň hostitelské společnosti a uvedly, že se cítí oceněny a že jejich problémy jsou nejvyšší prioritou.

Možná nejlepší funkcí WP Engine jako poskytovatele hostingu je však vynikající funkce pro práci na webu. Díky této funkci můžete snadno spustit svůj web, jako by byl online před publikováním, což vám umožní zkontrolovat chyby a další důležité potenciální problémy..

Recenze publikací také milují WP Engine. Kvality, jako je neomezený přenos dat, denní zálohy, skenování malwaru a jejich umístění na všech stránkách, se spojí, aby se WP Engine stal populární platformou.

3. A2 Hosting – Super rychlý hosting a podpora

Pokud jde o levný a rychlý sdílený hosting, A2 Hosting bere dort. S rychlostmi až 20x rychlejšími než ostatní poskytovatelé sdílených hostingů je určitě doporučuji přes „standardní“ sdílené počítače.

Poskytování špičkových balíčků pro výkonné uživatele je A2 Hosting skvělou volbou pro uživatele hledající prémiové hostingové služby. A2 nabízí automatické konfigurační služby, které umožňují stránkám WordPress načíst až 6krát rychleji. Kromě toho získáte přístup k jedinečným přihlašovacím adresám WordPress ak automatickým aktualizacím A2 optimalizovaným. Chcete-li dokončit výhody, které nabízejí uživatelům WordPress, A2 umožňuje uživatelům přístup k technologii ReCaptcha na svých přihlašovacích stránkách WordPress.

A2 Hosting byl hodnocen jako jeden z nejlepších webů pro poskytování aktuálních možností průhlednosti statistik uptime a sazeb. Společnost trvale poskytuje svým zákazníkům standardní doby dostupnosti 100% poté, co rehostují své stránky na serverech společnosti.

Zabezpečení pro uživatele je další nejvyšší prioritou týmu A2 Hosting. Se zálohováním serveru zpět a bezplatnými službami HackScan máte zaručeno nejen zabezpečené domény, ale peníze ušetřené na jinak drahých bezpečnostních a anti-hackerských službách.

A konečně je A2 Hosting věnována iniciativám zákaznických služeb. BBB ve skutečnosti udělila společnosti rating A + v zákaznických službách. Pokud má vaše společnost za tři roky pouze čtyři registrované stížnosti zákazníků, víte, že děláte zákaznický servis správně. A2 často nabízí průzkumy zákazníků, aby jejich podpůrné postupy zůstaly progresivní.

Může se pochlubit velmi rychlou dobou podpory, dobrou technickou podporou a spoustou funkcí navíc. Nedávno se objevilo nějaké chatování o tom, že jejich podpora je trochu pomalá, ale jejich tým mi řekl, že to bylo jen dočasné.

Než se zaregistrujete, nejprve si promluvte s jejich podporou prodeje a uvidíte, jak se vám to líbí.

Chcete více číst? Podívejte se na náš příspěvek A2 Hosting vs SiteGround a přečtěte si, který z nich si myslíme, že je lepší.

4. Kinsta – skuteční IT technici, kteří vám pomáhají

Takže jedna věc, díky které je Kinsta absolutně hvězdná, je skutečnost, že dostanete agenti podpory úrovně 1. Místo „zákaznické podpory“ vám pomohou skuteční IT technici a skuteční weboví vývojáři. Znají WordPress zevnitř a zvenčí a nemusí se „ptát svého manažera“ na základní technické problémy.

Přestože to může být pro Kinstu dražší, je to pro vás lepší. A ačkoli Kinsta může začít o něco výše, pokud jde o jejich hostingové plány, myslíme si, že je to absolutní neomylnost pro skutečné podniky. Pokud o tom přemýšlíte, dobrý vývojář nebo technický WordPress, který pomůže opravit vaše nekvalitní nastavení hostingu, vás vrátí zpět na 50 – 150 $ hodina. Ale plány Kinsta začínají už jen 30 $ měsíčně – docela snadná matematika.

A co víc – řekni mi, jaké jsou náklady na hack proti vaší společnosti? Podle výzkumu stojí malware, hackerství, DDOs atd. Společnostem v průměru

5. Bluehost – nová a vylepšená podpora

Bluehost zná každý. Všichni víme, že jsou super levné, ale jejich podpora není největší, správně?

Za posledních pár let se skutečně ohromně zlepšili. Po stížnostech uživatelů zintenzivnili svou hru a začali poskytovat lepší produkt s lepší podporou.

Na jedné straně jsme rádi, že se jedná o hostitele s velkým objemem, který má nízké ceny a slušnou podporu, na druhou stranu doporučujeme několik dalších hostitelů na této stránce nad nimi.

6. InMotion Hosting – 100% americký tým podpory

Zákaznický servis je často uváděn v marketingu InMotionu z dobrého důvodu. Se zákaznickým týmem se 100% zákaznickým servisem v USA si můžete být jisti, že své problémy můžete snadno sdělit profesionálům na InMotion. Díky široké škále možností podpory, včetně chatu, e-mailu, telefonu a dalších podpůrných funkcí, se můžete okamžitě spojit odkudkoli na světě.

Společnost InMotion prokázala, že je požadována míra dostupnosti, která poskytují webům, které se na svých serverech rehostují. Dosahují se standardních provozních standardů 99,9% a zcela se vyhýbají jakémukoli významnému zhroucení, jak tomu bylo v nedávné minulosti u některých jiných společností poskytujících hostingové servery..

Weby s recenzemi potěší poukazem na mnoho bezplatných nástrojů, které InMotion poskytuje svým klientům, jakož i na vynikající možnosti zákaznických služeb. Ve skutečnosti si společnost PC Mag vybrala InMotion jako svou nejlepší volbu pro spravovaný hosting WordPress.

7. Setrvačník – roztomilý podpora pro designové agentury

Flywheel udělal to místo na světě jako hostitelská společnost pro designové agentury. Nabízejí plány, které usnadňují tvůrčím agenturám další prodej a správu hostingu jejich klientů. Takže pokud jste agentura – jsou pro vás perfektní a jejich nepřetržitá podpora vás dostane zpět.

O jejich podpoře uvádějí:

Podpěra, podpora. Náš tým je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu prostřednictvím živého chatu. Jsou to všichni odborníci v oboru, takže mohou pomoci se vším, od liché chyby po doporučení pro plugin.

Jedinou nevýhodou podpory Flywheelu je to, že nabízejí chatovou podporu pouze zákazníkům, kteří platí <250 $ měsíčně. Pokud chcete telefonickou podporu, musíte platit více. Na konci dne se osobně bojím telefonování podpory na telefonu, takže je to se mnou naprosto v pořádku, ale záleží to na vašich preferencích.

Váš kontrolní seznam pro výzkum hostingu

Dobře, víme, že zákaznická podpora je kritická, ale co jiného byste měli zvážit při rozhodování o hostiteli? Je tam milion hostingových plánů – jak se vůbec snažíte přijít na to nejlepší?

Zmateni pojmy jako LInux, cPanel, CDN atd.? Musíme. Zde je, co byste měli zvážit:

 • Co druh webhostingu potřebuješ? Je toho tam hodně. Obecně platí, že pokud jste malá společnost, můžete jít se sdíleným hostingovým plánem, jako je například nabídka SiteGround a Bluehost. Pokud jste o něco větší podnik, měli byste zvážit cloudový hosting nebo VPS hosting. Ještě větší? Přejít na specializovaný hosting.
 • Je zahrnuto doménové jméno? Pro podniky to není žádný velký problém. Ale pokud jste malá firma, hostitel, který nabízí bezplatné doménové jméno, je velmi užitečný.
 • Zdarma SSL certifikáty. Tolik hostitelů dnes nabízí bezplatný certifikát SSL, upřímně nevěřím těm, kteří nevěří.
 • Uptime a downtime. Měli byste očekávat, že hostitel bude o tom transparentní. Chcete něco jako 99,99% dostupnosti. Hostitel s 98% provozuschopností znamená, že váš web je plný 7+ dní v roce!
 • Doplňky – to se hodně týká, ale chcete brát v úvahu, pokud budete mít každý doplněk niklu a ztlumíte, nebo pokud je hostitelská společnost velkorysá a nabízí vám hodně zdarma. Zjistili jsme, že SiteGround je jednou z nejlepších pro zahrnutí mnoha funkcí za nízkou cenu, stejně jako WP Engine a A2 Hosting.
 • Záruka vrácení peněz: většina hostitelů nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Superstars jako Nabídka motoru WP 60 dní.

Už jste na dobrém začátku – děláte svůj výzkum a děláte dobré srovnání. Svítil jsem s vaším rozhodnutím!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map