A2 Hosting vs Bluehost Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

Existuje niekoľko základných prvkov pre výber správnej webhostingové služby pre vaše podnikanie. Pri porovnávaní dvoch spoločností poskytujúcich webhostingové služby venujte pozornosť prvkom, ako sú ceny, podpora zákazníkov a dostupné funkcie. Pozrite sa na toto porovnanie serverov A2 Hosting a Bluehost.


Prestoje / Uptime

Porovnanie spoľahlivosti sa začína tým, že sa pozrieme na to, čo Bluehost ponúka svojim zákazníkom. Spoločnosť sa zastaví len krátko, aby poskytla skutočné percento času, ktoré vám ich hostingová služba udržiava v chode. Súčasní zákazníci však naznačujú, že ich služba je k dispozícii 99,9% času. Ak dôjde k výpadku služby, obnova sa uskutoční rýchlo a vy ste včas zálohoví a beží. Máte možnosť zvýšiť spoľahlivosť hostiteľských služieb pomocou šifrovania SSL a SSH.

A2 Hosting sa nehanbí tvrdiť, že ich hostingové služby sú k dispozícii 99,9 percent času. Poskytujú historické správy o pozadí, ktoré ukazujú, ako dobre fungujú ich servery od uvedenia hostovacej služby do režimu online. Pracujú za predpokladu, že poskytovanie kvalitných služieb znamená, že nič neskrýva. Hostiteľská služba posúva spoľahlivosť ešte o krok ďalej tým, že ponúka nástroj na vrátenie, ktorý vám umožňuje obnoviť webovú stránku do predchádzajúceho servisného bodu, keď sa vyskytnú problémy. Všetky servery v systéme A2 sú umiestnené v Michigane a sú tiež udržiavané pod prísnymi bezpečnostnými opatreniami.

Vlastnosti

BlueHost nesklame, keď príde na funkcie, ktoré máte k dispozícii s ich službami. Každý účet má k dispozícii neobmedzený priestor na disku, e-mailové účty a účty FTP. Máte tiež možnosť hostiť niekoľko webových stránok s rôznymi doménami. BlueHost neobmedzuje počet domén, ktoré môžete v danom čase spravovať. K dispozícii je podpora pre rôzne typy kódovania vrátane PHP, Perl 5, Javascript a Flash. Ak prevádzkujete web s elektronickým obchodom, máte k dispozícii najmodernejšie nákupné vozíky.

A2 Hosting neponúka toľko funkcií ako ostatné hostingové služby. To, čo dostanete, je však pôsobivé. Každý plán ich služby zahŕňa neobmedzený prenos údajov a ukladanie RAID-10. Môžete mať toľko e-mailových účtov, koľko potrebuje váš web, spolu s riadením viacerých domén naraz. Doménu, ktorá sa nachádza na inom serveri hostingu, môžete priniesť na svoj hostingový účet A2 bezplatne. Balíčky majú k dispozícii CPanel na efektívnu kontrolu vašich stránok.

Zákaznícka podpora

Podľa súčasných pripomienok zákazníkov má BlueHost veľa práce v oddelení zákazníckeho servisu. Hostiteľská služba tvrdí, že je k dispozícii svojim zákazníkom nepretržite prostredníctvom živých rozhovorov, e-mailov a telefonických podporných systémov. K dispozícii je aj videonávodová knižnica, ktorá je k dispozícii na pomoc pri riešení problémov s tlačou. Väčšina zákazníkov však vidí veci inak. Uvádzajú, že hostingová služba sa dá ťažko kontaktovať a poskytuje len malú alebo žiadnu podporu, keď sa dostanete k technikovi. Zákazníci dostávajú malú pomoc aj prostredníctvom videonávodov.

A2 Hosting svieti v oddelení zákazníckej podpory. Všetci ich servisní technici pôsobia mimo USA, vďaka čomu sú rozhovory ľahko dostupné v štyroch hlavných časových pásmach. Hostiteľská služba posunie svoju podporu o krok ďalej tým, že vám poskytne vývojárov na druhom konci vašej žiadosti o podporu. Títo ľudia rozumejú jazyku kódu a iným technickým jazykom, ktoré vám môžu uľahčiť vysvetlenie problému. Podporné služby sú k dispozícii prostredníctvom živých rozhovorov, e-mailových konverzácií, telefonických hovorov a systému lístkov online.

stanovenie ceny

Štruktúra cien pre Bluehost sa začína na 3,95 dolárov mesačne pre ich základný zdieľaný hostingový plán. Zostávajúce plány zdieľaného hostenia siahajú až do 13,95 dolárov mesačne a zahŕňajú minimálne 50 GB priestoru na webe, 100 MB úložiska e-mailových účtov a prevádzku najmenej jednej domény webových stránok. Ich balíčky VPS Hosting začínajú na 29,99 dolárov mesačne a zahŕňajú 2 GB pamäte RAM, až dve adresy IP na účet a 2 jadrá CPU. Výrazne chýbajúcou cenovou funkciou tejto hostovacej služby je existujúca politika záruky vrátenia peňazí. Ak sa niečo pokazí alebo ak zmeníte názor na používanie jeho služby, stratíte všetky peniaze, ktoré ste doteraz zaplatili.

A2 Hosting robí lepšiu prácu v cenovom oddelení. Ich zdieľané hostingové plány začínajú na 3,92 dolárov mesačne a predlžujú sa až na 9,31 dolárov mesačne. Za tieto ceny získate neobmedzený úložný a prenosový priestor, Free SSD, päť databáz a služieb, ktoré sú 20x rýchlejšie ako konkurencia. Medzi ďalšie balíčky patrí VPS Hosting od 32,99 $ mesačne a Dedicated Server Hosting, ktorý začína na 99,59 $ mesačne.

odporúčanie

A2 Hosting a Bluehost sú vynikajúce hostingové spoločnosti, ktoré zákazníkom poskytujú veľa skvelých funkcií. Oba hostingové služby majú prijateľné ceny a sú spoľahlivé, pokiaľ ide o čas, počas ktorého bude váš web v prevádzke. A2 Hosting je nakoniec lepšou možnosťou, pretože sa zameriava na detaily a kvalitné funkcie zákazníckeho servisu.

Kto je lepšou webhostingovou službou, hostingom AWS alebo A2? Zistite to prečítaním nášho porovnávacieho príspevku hostiteľov AWS verzus A2. Prečítajte si tiež príspevok v službe Bluehost vs GoDaddy a zistite, ktorá z týchto služieb hostenia marketingu pre majstra marketingu vychádza na špičkovom psovi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map