A2 Hosting vs BlueHost Hosting – Porovnejte ceny a plány – květen 2020

Existuje několik základních prvků pro výběr správné webhostingové služby pro vaše podnikání. Při porovnávání dvou společností poskytujících webhostingové služby věnujte pozornost prvkům, jako je tvorba cen, podpora zákazníků a dostupné funkce. Podívejte se na toto srovnání A2 Hosting a Bluehost.


Prostoje / prostoje

Srovnání spolehlivosti začíná tím, že se podíváme na to, co Bluehost musí svým zákazníkům nabídnout. Společnost se zastaví jen krátce, aby poskytla skutečné procento času, který vám jejich hostingová služba udržuje v provozu. Současní zákazníci však uvádějí, že jejich služba je k dispozici 99,9% času. Když dojde k výpadku služby, dojde k rychlé obnově a vy jste rychle zálohováni a spuštěni. Máte příležitost zvýšit spolehlivost hostitelských služeb pomocí šifrování SSL a SSH.

A2 Hosting se neohýbá tvrzením, že jejich hostingové služby jsou k dispozici 99,9% času. Nabízejí historické zprávy o pozadí, které ukazují, jak dobře fungují jejich servery od doby, kdy byla hostingová služba online. Fungují za předpokladu, že poskytování kvalitních služeb znamená, že nic nezachováme. Hostitelská služba posouvá spolehlivost o krok dále tím, že nabízí nástroj pro vrácení zpět, který vám umožní obnovit web do předchozího servisního bodu, když narazíte na problémy. Všechny servery v systému A2 jsou umístěny v Michiganu a jsou také udržovány v přísných bezpečnostních opatřeních.

Funkce

BlueHost nezklame, pokud jde o funkce, které máte s jejich službami k dispozici. Každý účet má k dispozici neomezené místo na disku, e-mailové účty a účty FTP. Máte také příležitost hostit několik různých doménových webů. BlueHost neomezuje počet domén, které můžete v daném okamžiku spravovat. K dispozici je podpora různých typů kódování, včetně PHP, Perl 5, Javascript a Flash. Pokud provozujete web s elektronickým obchodem, máte k dispozici nejmodernější nákupní vozíky.

A2 Hosting nenabízí tolik funkcí jako ostatní hostingové služby. To, co obdržíte, je však působivé. Každý plán jejich služby zahrnuje neomezený přenos dat a ukládání RAID-10. Můžete mít tolik e-mailových účtů, kolik potřebuje váš web, a mít nad správou více domén najednou. Doménu, která se nachází na jiném hostitelském webu, můžete přenést na svůj účet hostingu A2 zdarma. Balíčky mají k dispozici CPanel pro efektivní ovládání vašich stránek.

Zákaznická podpora

Soudě podle aktuálních komentářů zákazníků má BlueHost v oddělení služeb zákazníkům spoustu práce. Hostitelská služba tvrdí, že je k dispozici svým zákazníkům 24/7 prostřednictvím živých chatů, e-mailů a telefonních podpůrných systémů. K dispozici je také knihovna výukového videa, která je také k dispozici při řešení problémů s lisováním. Většina zákazníků však vidí věci jinak. Oni hlásí, že hostitelská služba je obtížné kontaktovat a poskytuje malou až žádnou podporu, jakmile se dostanete k technikovi. Zákazníci také dostávají malou pomoc prostřednictvím videonávodů.

A2 Hosting svítí v oddělení zákaznické podpory. Všichni jejich servisní technici operují mimo USA, díky čemuž jsou konverzace snadno dostupné ve čtyřech hlavních časových pásmech. Hostitelská služba posouvá svou podporu o krok dále tím, že vám poskytuje vývojáře na druhém konci vaší žádosti o podporu. Tito jednotlivci rozumí jazyku kódu a jiným technickým jazykům, které vám mohou usnadnit vysvětlení vašeho problému. Podporní služby jsou dostupné prostřednictvím živých chatů, e-mailových konverzací, telefonních hovorů a online systému vstupenek.

Ceny

Struktura cen pro BlueHost začíná na 3,95 dolaru za měsíc pro jejich základní plán sdíleného hostování. Zbývající sdílené hostingové plány se prodlužují až na 13,95 $ měsíčně a zahrnují minimálně 50 GB místa na webu, 100 MB úložiště e-mailových účtů a provoz alespoň jedné domény webových stránek. Jejich balíčky VPS Hosting začínají na 29,99 USD měsíčně a zahrnují 2 GB RAM, až dvě adresy IP na účet a 2 jádra CPU. Zjevně chybějící cenovou funkcí u této hostingové služby je stávající politika záruky vrácení peněz. Když se něco pokazí nebo změníte názor na používání této služby, propadnete veškeré peníze, které jste do tohoto okamžiku zaplatili.

A2 Hosting dělá lepší práci v cenovém oddělení. Jejich společné plány hostování začínají na 3,92 $ měsíčně a prodlužují se až na 9,31 $ měsíčně. Za tyto ceny získáte neomezený prostor pro ukládání a přenos, Free SSD, pět databází a službu, která je 20x rychlejší než konkurence. Mezi další balíčky patří VPS Hosting od 32,99 $ za měsíc a Dedicated Server Hosting, který začíná na 99,59 $ za měsíc.

Doporučení

A2 Hosting a Bluehost jsou vynikající hostingové společnosti, které zákazníkům nabízejí mnoho skvělých funkcí. Oba hostingové služby mají dostupnou cenu a jsou spolehlivé, pokud jde o dobu, po kterou bude váš web funkční. A2 Hosting je nakonec lepší volbou, protože se zaměřuje na detaily a vysoce kvalitní služby zákazníkům.

Kdo je lepší webhostingová služba, AWS nebo A2 Hosting? Zjistěte si přečtením našeho srovnávacího příspěvku AWS vs. A2 Hosting. Přečtěte si také náš příspěvek Bluehost vs. GoDaddy, abyste zjistili, která z těchto služeb hostování marketingu Master Master vychází na špičkovém psovi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map