Dreamhost vs A2 Hosting: Co je lepší? Hosting – Porovnejte ceny a plány – květen 2020

Máme nikdy nekončící misi, abychom vám poskytli recenze všech hostujících webů a řekli vám, které z nich mají nejlepší vlastnosti a výhody ze všech. V každé splátce se podíváme na dva hostitele a uvidíme, jak se hromadí různými způsoby, abyste viděli, který z nich je jasným vítězem. V tomto případě se díváme na Dreamhost a A2 Hosting. Oba se specializují na standardní hosting, což znamená, že na svých serverech stavíte webové stránky. Každý z nich má výhody a nevýhody, takže si to rozdělíme a uvidíme, která z nich vyjde nahoře.


Ceny

Stejně jako u jakéhokoli druhu služby mohou být náklady omezujícím faktorem. Pokud si nemůžete dovolit platit za svůj web, pak nezáleží na tom, jaké funkce nebo funkce získáte, proto se na to vždy nejprve podíváme. Hodnota však může při vašem rozhodování hrát obrovskou roli, zejména pokud mají dva hostitelé podobné podobné struktury cen jako tito. A2 i Dreamhost jsou relativně levné, takže si nemusíte vybírat na základě celkových nákladů. Zde je to, co můžete od každého očekávat.

Sdílený hosting A2

 • Lite: 3,92 $ za měsíc (pak se stane 7,99 $)
 • Rychlý: 4,90 $ za měsíc (pak se stane 9,99 $)
 • Turbo: 9,31 $ měsíčně (poté se stane 18,99 $)

Sdílený hosting Dreamhost

 • 10,95 $ měsíčně
 • 9,95 $ / měsíc při fakturaci po celý rok (11,40 $)
 • 7,95 $ / měsíc při fakturaci po dobu tří let (286,20 $)

Hosting A2 VPS

 • Nespravovaná: 5,00 $ měsíčně
 • Spravováno (bez přístupu root): 32,99 $
 • Core (s přístupem root): 32,99 $

Dreamhost VPS Hosting

 • Základní plán: 15 $ / měsíc
 • Modernizovaný plán: 30 $ / měsíc
 • 4 GB RAM plán: 60 $ / měsíc
 • 8 GB RAM plán: 120 $ / měsíc

Hosting dedikovaného serveru A2

 • Částečně vyhrazeno: 9,31 $ / měsíc (poté se stane 18,99 $)
 • Nespravovaná Flex: 99,59 $ / měsíc (pak se stane 119,99 $)
 • Spravovaný Flex (bez přístupu root): 141,09 $ / měsíc (poté se stane 169,99 $)
 • Core Flex (s přístupem root): 141,09 $ / měsíc (poté se stane 169,99 $)

Hostitelský server Dreamhost

 • Čtyři základní plány: 149 $ / měsíc
 • Dvanáct základních plánů: 229 $ / měsíc

Jak vidíte, mají hostingové plány pro jakékoli potřeby. Oba nabízejí také řešení cloudového hostování a Dreamhost má také funkci WordPress. Uvidíme podrobnější informace o tom, jaké funkce jsou součástí každého plánu, ale při pohledu na základní balíček má A2 více možností než Dreamhost. Důvod je ten, že Dreamhost má pouze jeden plán, takže získáte všechny ty nejlepší funkce, aniž byste museli později upgradovat po silnici. Nejlepší způsob, jak je porovnat, by bylo zjistit, jak se plán Turbo A2 vyrovná oproti standardnímu plánu Dreamhostu. V takovém případě Dreamhost končí nahoře.

Vítěz: Dreamhost

Záruka vrácení peněz

Jedna věc, která by měla přijít s jakýmkoli plánem hostingu, je schopnost ustoupit, pokud změníte názor. Protože vytváření webových stránek vyžaduje určitý čas a musíte se spoléhat na celou řadu programů a nástrojů, abyste toho dosáhli, nechcete se zasekávat za něco, co nefunguje dobře. Pokud za to platíte měsíčně, pak to může být snadné zrušit, ale pokud budete platit předem na rok nebo déle, může to být velká bolest získat tyto peníze zpět, pokud změníte názor.

Naštěstí mnoho hostingových služeb nabízí záruku vrácení peněz, takže pokud k tomu někdy dojde, nemusíte se obávat ztráty své investice. V tomto případě A2 přichází s celkem standardní 30denní zárukou, zatímco Dreamhost vám dává 97 dní na to, abyste si to rozmysleli. To je docela působivý obchod, protože také ukazuje, jak moc Dreamhost věří ve svůj produkt.

Vítěz: Dreamhost, dlouhým výstřelem

Zákaznická podpora

Když mluvíme o hodnotě, nechceme se dívat pouze na čísla a data. Důvodem je to, že můžete získat tolik informací z věcí, jako je úložný prostor a hodnocení dostupnosti. Věříme, že jedním z nejlepších opatření v podnikání je, jak dobře se s nimi můžete spojit, pokud se něco pokazí a potřebujete pomoc s jeho opravou. Chcete-li získat ucelenější přehled o hodnocení zákaznických služeb každého hostitele, rozdělte ho do čtyř hlavních kategorií: telefon, chat, e-mail a fóra. Zde je to, co jsme našli.

Telefonická podpora

Stejně jako záruka vrácení peněz by měla být každá slušná firma vždy k dispozici po telefonu. Toto je v dnešní době nejzákladnější forma komunikace, a proto je tak znepokojivé, že Dreamhost ji nenabízí jako metodu k dosažení podpory člena. Ve skutečnosti, pokud chcete zavolat zpět, musíte za privilegium zaplatit navíc 14,95 $ měsíčně. Pro společnost, která je hrdá na dokonalost (alespoň na základě svých stránek), byste si mysleli, že tento druh služby by nebyl tak mimo dosah.

Vítěz: A2

Živý chat

Zatímco mluvit s někým v telefonu je do značné míry výchozí způsob komunikace, v dnešní době může být mnohem jednodušší a výhodnější místo toho použít funkci živého chatu. Tímto způsobem nemusíte čekat na čekání a problém můžete vyřešit v reálném čase, místo čekání na e-mailové odpovědi. Naštěstí oba hostitelské weby tuto funkci nabízejí, i když A2 je obecně lepší o tom, jak se k vám vrátit, než Dreamhost. To však záleží na denní době, takže pokud se snažíte někoho dosáhnout ve špičce, budete muset na Dreamhost čekat trochu déle.

Vítěz: A2

E-mailem

Spolu s telefonickou podporou je toto výchozí nastavení, které musí mít všechny webové stránky online. Pokud by to chybělo, měli bychom vážné pochybnosti o tom, zda byla služba legitimní nebo ne. Oba hostitelé mají systém e-mailových lístků a oba reagují stejně. Jedna věc, na kterou se Dreamhost pyšní, je však to, že každý z jejich podpůrných zaměstnanců je skutečný zaměstnanec Dreamhostu, spíše než lidé pracující v telefonním nebo e-mailovém centru. Nedokážeme říci, jak je toto tvrzení platné, ale zdá se, že je to pravda. Přesto jsou oba weby velmi dobré, jak se rychle a efektivně vrátit k e-mailům.

Vítěz: kravata

Fóra

A konečně, pro ty, kteří se chtějí učit, jak to jde, je užitečné mít přístup ke znalostním databázím, které procházejí běžnými problémy a řešeními, abyste si mohli věci vymyslet sami, a nemuseli s nikým mluvit. Oba hostitelé mají slušnou fórovou službu, ale Dreamhost jde nad rámec možností s dalšími návody a obrazovkami učení. Z větší části se A2 týká pouze základních materiálů, zatímco Dreamhost řeší složitější problémy, které mohou na vašem webu vzniknout. V důsledku toho musíme Dreamhostu dát malou výhodu.

Vítěz: Dreamhost

Rychlost

Další věcí, o které se bude diskutovat, pokud jde o hodnotu, je rychlost, s jakou se váš web načítá. V dnešní době uživatelé nechtějí trávit více než pár sekund čekáním na vstupní stránku, takže pokud váš hostitel neposkytuje vysoké rychlosti, můžete ztratit spoustu podniků.

Toto je jedna z oblastí, kde se daří A2, protože služba se pyšní tím, že je jedním z nejrychlejších hostitelů. Musíme souhlasit, i když musíte získat prémiový balíček, abyste získali takové neuvěřitelné výsledky. Nicméně musíme říci, že oba hostitelé mají slušné výsledky. To je to, co jsme našli pro oba. Poznámka: jedná se o standardní hostingové plány, takže se může mírně lišit s jinými možnostmi, jako jsou VPS nebo dedikované servery.

A2 Hosting

 • Nejlepší čas: 30ms
 • Nejhorší čas: 10 sec
 • Průměrný: 9 sec

Dreamhost

 • Nejlepší čas:24 sec
 • Nejhorší čas:34 sec
 • Průměrný:10 sec

Jak vidíte, A2 má jasnou výhodu s průměrnou rychlostí, která je mnohem méně než Dreamhost, i když se díváte na nejlepší doby načítání. Celkově, pokud chcete, aby váš web byl rychlý, pak by A2 měla být vaše nejlepší volba.

Vítěz: A2

Prostoje / prostoje

Spolu s rychlostí je provozuschopnost dalším zásadním měřítkem, které ukazuje zdraví a vitalitu vašeho hostitele. Vzhledem k tomu, že si nepřejete, aby váš web klesal kvůli problémům se serverem nebo sítí, chcete, aby vaše hodnocení bylo co nejblíže 100%. V některých případech můžete někdy získat záruku z webu (například u Dreamhostu), což znamená, že pokud dojde k prostojům, máte nárok na kredit za každý den, kdy se tak stane. Dreamhost takovou záruku nabízí, ale A2 ne. Zde je průměr obou.

 • Hosting A2: 98%
 • Dreamhost:98%

Celkově má ​​Dreamhost trochu větší skok než A2, ale vzhledem k tomu, že web nabízí 100% záruku, znamená to, že jim musíme dát výhodu.

Vítěz: Dreamhost

Funkce

Nakonec se dostaneme do ušlechtilého štěrku každého hostitele a ukážeme vám, co dostanete se svými možnostmi plánu. Protože jsme již prošli většinu důležitých věcí, pouze je nastíníme, abyste si mohli udělat své vlastní srovnání.

Sdílený hosting A2

 • Lite plán: 1 web, 5 databází, neomezené úložiště, SSL zdarma
 • Rychlý: Neomezené weby, úložiště a databáze, SSL zdarma
 • Turbo: Neomezené weby, úložiště, databáze a rychlost Turbo (až 20krát rychlejší)

Sdílený hosting Dreamhost

 • Standardní plán: bezplatná doména, neomezené úložiště, šířka pásma a databáze, SSL zdarma

Hosting A2 VPS

 • Nespravovaná: 1 jádro, 20 GB úložiště, 512 MB RAM
 • Podařilo se: 4 jádro, 75 GB úložiště, 4 GB RAM
 • Jádro: 4 jádro, 75 GB úložiště, 4 GB RAM (plus přístup root)

Dreamhost VPS Hosting

 • První plán: 1 GB RAM, 30 GB úložiště, neomezená šířka pásma a domény
 • Druhý plán: 2 GB RAM, 60 GB úložiště, neomezená šířka pásma a domény
 • Třetí plán: 4 GB RAM, 120 GB úložiště, neomezená šířka pásma a domény
 • Čtvrtý plán: 8 GB RAM, 240 GB úložiště, neomezená šířka pásma a domény

Závěr

Celkově, pokud hledáte rychlost a snadnost použití, A2 Hosting je pravděpodobně lepší volba. Lze jej použít v systémech Linux i Windows (i když je cena systému Windows trochu jiná) a ovládací panel je velmi populární cPanel, zatímco Dreamhost má vlastní verzi. Pokud však hledáte něco trochu masočtějšího nebo pokud chcete vyvinout některé stránky na vysoké úrovni, pak Dreamhost je vaše nejlepší sázka. Nakonec musíme říci, že nižší vstupní pruh A2 je celkově lepší volbou.

Vítěz: A2 Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map