Dreamhost vs A2 Hosting: Čo je lepšie? Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

Máme nekonečnú misiu, aby sme vám priniesli recenzie všetkých hostiteľských webových stránok a povedali vám, ktoré z nich majú najlepšie vlastnosti a výhody zo všetkých. V každej splátke sa pozrieme na dvoch hostiteľov a uvidíme, ako sa hromadí rôznymi spôsobmi, aby ste videli, ktorý z nich je jasným víťazom. V tomto prípade sa pozrieme na Dreamhost a A2 Hosting. Obidva sa špecializujú na štandardný hosting, čo znamená, že na svojich serveroch staviate webové stránky. Každý z nich má preto svoje výhody a nevýhody, takže si to rozoberme a uvidíme, ktorá z nich vyjde hore.


stanovenie ceny

Rovnako ako pri iných druhoch služieb môžu byť náklady obmedzujúcim faktorom. Ak si nemôžete dovoliť platiť za svoj web, nezáleží na tom, aké funkcie alebo funkcie získate, preto sa na to vždy najprv pozrieme. Hodnota však môže pri vašom rozhodovaní zohrávať obrovskú úlohu, najmä ak majú dvaja hostitelia podobné podobné cenové štruktúry ako sú títo. A2 aj Dreamhost sú relatívne lacné, takže by ste si nemali vyberať na základe celkových nákladov. Tu je to, čo môžete od každého očakávať.

Zdieľaný hosting A2

 • lite: 3,92 dolárov mesačne (potom sa stáva 7,99 dolárov)
 • swift: 4,90 dolárov mesačne (potom sa stáva 9,99 dolárov)
 • Turbo: 9,31 dolárov mesačne (potom sa stáva 18,99 dolárov)

Zdieľaný hosting Dreamhost

 • 10,95 dolárov mesačne
 • 9,95 $ / mesiac pri fakturácii po celý rok (11,40 USD)
 • 7,95 $ / mesiac pri fakturácii po dobu troch rokov (286,20 USD)

Hosting A2 VPS

 • neriadený: 5,00 dolárov mesačne
 • Spravované (bez prístupu root): $ 32.99
 • Jadro (s prístupom root): $ 32.99

Dreamhost VPS Hosting

 • Základný plán: $ 15 / mesiac
 • Aktualizovaný plán: $ 30 / month
 • 4 GB RAM plán: $ 60 / mesiac
 • 8 GB RAM plán: $ 120 / mesiac

Dedikovaný serverový hosting A2

 • Semi-Vyhradená: 9,31 $ / mesiac (potom sa stane 18,99 $)
 • Nespravovaná Flex: 99,59 $ mesačne (potom sa stáva 129,99 dolárov)
 • Spravovaný Flex (bez prístupu root): 141,09 $ mesačne (potom sa stáva 169,99 dolárov)
 • Core Flex (s prístupom root): 141,09 $ mesačne (potom sa stáva 169,99 dolárov)

Dedikovaný serverový hosting Dreamhost

 • Štyri základné plány: $ 149 / mesiac
 • Dvanásť základných plánov: $ 229 / mesiac

Ako vidíte, majú hostingové plány pre akékoľvek potreby. Obaja tiež ponúkajú cloudhostingové riešenia a Dreamhost má aj funkciu WordPress. Dostaneme sa k podrobnejším informáciám o tom, aké funkcie prichádzajú s každým plánom, ale pri pohľade na základný balík má A2 viac možností ako Dreamhost. Dôvodom je to, že Dreamhost má iba jeden plán, takže získate všetky najlepšie funkcie bez toho, aby ste museli neskôr inovovať po ceste. Najlepším spôsobom porovnania týchto dvoch možností by bolo zistiť, ako sa plán Turbo A2 vyrovná štandardnému plánu Dreamhostu. V takom prípade sa Dreamhost ukončí vychádzaním na vrchol.

Víťaz: Dreamhost

Garancia vrátenia peňazí

Jedna vec, ktorá by mala prísť s akýmkoľvek plánom hostingu, je schopnosť ustúpiť, ak zmeníte názor. Pretože vytvorenie webovej stránky vyžaduje určitý čas a musíte sa spoliehať na celý rad programov a nástrojov, aby sa to stalo, nechcete byť uviaznutí platiť za niečo, čo nefunguje dobre. Ak za to platíte mesačne, je ľahké ho zrušiť, ale ak budete platiť vopred na rok alebo viac, môže to byť veľká bolesť získať tieto peniaze späť, ak zmeníte názor.

Našťastie mnoho hostingových služieb ponúka záruku vrátenia peňazí, takže ak sa tak stane, nemusíte sa obávať straty svojich investícií. V takom prípade vám A2 poskytne 30-dňovú záruku, zatiaľ čo Dreamhost vám dá 97 dní na zmenu mysle. Toto je veľmi pôsobivá dohoda, pretože tiež ukazuje, koľko Dreamhost verí v jeho produkt.

Víťaz: Dreamhost, z dlhej strely

Zákaznícka podpora

Keď hovoríme o hodnote, nechceme sa len pozerať na čísla a údaje. Dôvodom je to, že môžete získať iba toľko informácií z vecí, ako je úložný priestor a hodnotenie dostupnosti. Preto sme presvedčení, že jedným z najlepších meradiel podnikania je to, ako dobre sa s nimi môžete skontaktovať, ak sa niečo pokazí a potrebujete pomoc s jeho opravou. Ak chcete získať komplexnejší prehľad o hodnotení zákazníckych služieb každého hostiteľa, rozdeľme ho do štyroch základných kategórií: telefón, chat, e-mail a fóra. Tu je to, čo sme našli.

Telefonická podpora

Podobne ako záruka vrátenia peňazí by všetky slušné firmy mali byť vždy k dispozícii prostredníctvom telefónu. Toto je najzákladnejšia forma komunikácie v dnešnej dobe, a preto je také znepokojujúce, že ju Dreamhost neponúka ako metódu na získanie podporného člena. V skutočnosti, ak chcete zavolať späť, musíte za privilégium zaplatiť navyše 14,95 dolárov mesačne. V prípade spoločnosti, ktorá sa hrdí na excelentnosť (prinajmenšom na základe svojich stránok), by ste si mysleli, že tento druh služieb by nebol mimo dosahu..

Víťaz: A2

Live chat

Zatiaľ čo rozhovor s niekým v telefóne je do značnej miery predvolený spôsob komunikácie, v súčasnosti môže byť oveľa jednoduchšie a výhodnejšie využívať funkciu živého chatu. Týmto spôsobom nemusíte čakať na pozastavenie a problém môžete vyriešiť v reálnom čase, namiesto čakania na e-mailové odpovede. Našťastie obe hostiteľské stránky túto funkciu ponúkajú, hoci A2 je vo všeobecnosti lepšie dostať sa k vám ako Dreamhost. Závisí to však od denného času, takže ak sa pokúšate niekoho osloviť v čase špičky, budete musieť na Dreamhost počkať trochu dlhšie.

Víťaz: A2

e-mail

Spolu s telefonickou podporou je to predvolené nastavenie, ktoré musia mať všetky webové stránky online. Keby to chýbalo, mali by sme vážne pochybnosti o tom, či bola služba legitímna alebo nie. Obaja hostitelia majú systém e-mailových lístkov a obaja odpovedajú súčasne. Jednu vec, na ktorú sa Dreamhost pýši, je však to, že každý z ich podporných zamestnancov je skutočným zamestnancom Dreamhostu, a nie ľuďmi pracujúcimi v call alebo e-mailovom centre. Nedokážeme povedať, do akej miery je toto tvrdenie platné, ale zdá sa, že je to pravda. Napriek tomu sú obidve stránky veľmi dobré na to, aby sa k e-mailom dostali rýchlo a efektívne.

Víťaz: kravata

Diskusia

A konečne, pre tých, ktorí sa radi učia, keď idú, je užitočné mať prístup k znalostným databázam, ktoré prechádzajú bežnými problémami a riešeniami, takže môžete vymýšľať veci samy o sebe, namiesto toho, aby s niekým museli hovoriť. Obaja hostitelia majú slušnú službu fór, ale Dreamhost ide nad rámec toho, čo sa týka ďalších návodov a obrazoviek na učenie. Z väčšej časti sa A2 týka iba základného materiálu, zatiaľ čo Dreamhost rieši komplexnejšie problémy, ktoré môžu na vašom webe nastať. V dôsledku toho musíme Dreamhostu dať malú výhodu.

Víťaz: Dreamhost

rýchlosť

Ďalšou vecou, ​​o ktorej sa diskutuje, pokiaľ ide o hodnotu, je rýchlosť načítania vášho webu. Používatelia dnes nechcú tráviť viac ako pár sekúnd čakaním na vstupnú stránku, takže ak váš hostiteľ neposkytuje vysoké rýchlosti, môžete prísť o veľa firiem.

Toto je jedna z oblastí, kde sa A2 darí, pretože služba sa pýši tým, že je jedným z najrýchlejších hostiteľov. Musíme súhlasiť, hoci na získanie takýchto neuveriteľných výsledkov musíte získať prémiový balík. Musíme však povedať, že obaja hostitelia majú slušné výsledky. To je to, čo sme našli pre oba. Upozorňujeme, že ide o štandardné plány hostenia, takže sa môžu mierne líšiť v závislosti od iných možností, ako sú VPS alebo dedikované servery.

Hosting A2

 • Najlepší čas: 30ms
 • Najhorší čas: 10 s
 • priemer: 9 s

Dreamhost

 • Najlepší čas:24 sec
 • Najhorší čas:34 sec
 • priemer:10 s

Ako vidíte, A2 má jasnú výhodu s priemernou rýchlosťou, ktorá je oveľa menšia ako Dreamhost, a to aj pri pohľade na najlepšie časy načítania. Celkovo, ak chcete, aby bol váš web rýchly, potom by A2 mala byť vaša najlepšia voľba.

Víťaz: A2

Prestoje / Uptime

Spolu s rýchlosťou je prevádzka ďalším kľúčovým ukazovateľom, ktorý ukazuje zdravie a vitalitu vášho hostiteľa. Vzhľadom na to, že nechcete, aby sa vaše stránky znižovali kvôli problémom so serverom alebo sieťou, chcete, aby vaše hodnotenie bolo čo najbližšie k 100%. V niektorých prípadoch môžete zo stránky získať záruku (napríklad s Dreamhost), čo znamená, že ak dôjde k výpadkom, máte nárok na kredit za každý deň, keď sa tak stane. Dreamhost takúto záruku ponúka, ale A2 ju neposkytuje. Tu je priemer oboch.

 • Hosting A2: 98%
 • Dreamhost:98%

Celkovo má Dreamhost trochu väčšiu tendenciu ako A2, ale vzhľadom na skutočnosť, že web ponúka 100% záruku, znamená to, že im musíme dať výhodu.

Víťaz: Dreamhost

Vlastnosti

Nakoniec sa dostaneme do drzej štipky každého hostiteľa a ukážeme vám, čo získate so svojimi možnosťami plánu. Keďže sme už prešli väčšinu dôležitých vecí, len ich načrtneme, aby ste si mohli urobiť vlastné porovnanie.

Zdieľaný hosting A2

 • Lite plán: 1 webová stránka, 5 databáz, neobmedzené úložisko, bezplatný SSL
 • swift: Neobmedzený počet webových stránok, úložísk a databáz, bezplatné SSL
 • Turbo: Neobmedzené webové stránky, úložisko, databázy a rýchlosť Turbo (až 20-krát rýchlejšie)

Zdieľaný hosting Dreamhost

 • Štandardný plán: bezplatná doména, neobmedzené úložisko, šírka pásma a databázy, SSL zadarmo

Hosting A2 VPS

 • neriadený: 1 jadro, 20 GB úložného priestoru, 512 MB RAM
 • Organizovaný: 4jadrový, 75 GB úložný priestor, 4 GB RAM
 • jadro: 4jadrový, 75 GB úložný priestor, 4 GB RAM (plus prístup root)

Dreamhost VPS Hosting

 • Prvý plán: 1 GB RAM, 30 GB úložného priestoru, neobmedzená šírka pásma a domény
 • Druhý plán: 2 GB RAM, 60 GB úložného priestoru, neobmedzená šírka pásma a domény
 • Tretí plán: 4 GB RAM, 120 GB úložného priestoru, neobmedzená šírka pásma a domény
 • Štvrtý plán: 8 GB RAM, 240 GB úložného priestoru, neobmedzená šírka pásma a domény

záver

Celkovo možno povedať, že ak hľadáte rýchlosť a jednoduchosť použitia, A2 Hosting je pravdepodobne lepšou možnosťou. Môže byť použitý v operačných systémoch Linux aj Windows (aj keď je cena systému Windows trochu iná) a ovládací panel je veľmi populárny cPanel, zatiaľ čo Dreamhost má vlastnú verziu. Ak však hľadáte niečo trochu mäsitejšie alebo ak si chcete vytvoriť nejaké stránky na vysokej úrovni, potom je Dreamhost najlepšia stávka. Nakoniec musíme povedať, že spodná lišta A2 znamená celkovo lepšiu alternatívu.

Víťaz: Hosting A2

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map