DreamHost vs InMotion Hosting Hosting – porovnání cen a plánů – květen 2020

DreamHost vs InMotion Hosting Hosting – porovnání cen a plánů – květen 2020

DreamHost vs InMotion Hosting Hosting – porovnání cen a plánů – květen 2020

DreamHost a InMotion Hosting jsou známé a zavedené společnosti, které nabízejí služby webhostingu. Obě tyto společnosti byly v Internetových letech prakticky navždy (InMotion Hosting je 14 let a DreamHost je 20!) Protože existuje mnoho společností, které nabízejí webhosting, může být obtížné zjistit, která společnost nabízí produkty. , ceny a služby, které pro vás fungují nejlépe. Pokud jste přemýšleli o tom, jít s některou z těchto společností, pak možná nebudete vědět, která z nich je lepší volbou. Naštěstí vám s tím pomůžeme. Následující informace by vám měly pomoci přiblížit se k informovanému rozhodování, protože srovnáváme DreamHost a InMotion Hosting na široké škále funkcí, abychom zjistili, která z nich nabízí nejlepší hodnotu za peníze.


Porovnání funkcí

V této sekci se podíváme na některé z hlavních funkcí, které můžete očekávat od jakékoli služby webhostingů, abychom zjistili, jak se tyto dvě společnosti vzájemně porovnávají.

 • Cena

Jednou z největších věcí, které někdo hledá ve službě webhostingu, je konečný řádek – kolik to všechno bude stát? DreamHost i InMotion Hosting nabízejí různé úrovně služeb, každá s vlastní cenou. Pro DreamHost začíná základní webhostingová služba u 10,95 $ měsíčně. Platba za rok dopředu však může tuto cenu vydělat a platba za tři roky najednou sníží cenu na 7,95 $ za měsíc.

InMotion Hosting nabízí svůj základní webhostingový balíček za 7,99 $ měsíčně. Stejně jako u DreamHost vám při platbě za rok předem získáte slevu na dolar za měsíc a máte také možnost platit za dva roky dopředu, což snižuje celkovou částku na 5,99 $ měsíčně.

Obě služby také nabízejí další produkty, včetně VPS (virtuální privátní servery) a dedikovaný server hosting. Tyto doplňkové služby samozřejmě přicházejí s vyšší, ale srovnatelnou cenou.

 • Hosting WordPress

Pro ty, kteří hledají hosting WordPress, obě společnosti nabízejí tuto službu. DreamHost nabízí svůj základní balíček již od 7,95 $ měsíčně, zatímco hosting InMotion začíná od 5,99 $ měsíčně. Obě společnosti mají také odstupňované úrovně služeb, v závislosti na vašich potřebách. InMotion Hosting má tři různé úrovně služeb – základní balíček, který již byl zmíněn, a dvě další úrovně služeb, přičemž jeho „Pro“ úroveň WordPress Hosting je omezena na 13,99 USD. DreamHost nabízí to, co nazývá „DreamPress“, za 16,95 $ měsíčně, ale tvrdí, že tato služba je pětkrát rychlejší než základní možnosti hostování WordPress a je speciálně vytvořena pro řešení všech problémů s daty a šířkou pásma.

 • Vlastnosti – podobnosti

Rozdíl v hodnotě dvou či dvou měsíců měsíčně je samozřejmě z dlouhodobého hlediska zanedbatelný; záleží však na tom, co za ty peníze dostanete. V tomto ohledu jsou obě služby velmi podobné v tom, že obě nabízejí širokou škálu služeb a funkcí. Například DreamHost i InMotion Hosting nabízejí řadu funkcí, které vám mohou pomoci vytvořit a provozovat úspěšný a skvěle vypadající web. Obě služby nabízejí předem připravené webové šablony, které si můžete vybrat a poté upravit podle svých konkrétních potřeb. Oba vám také nabízejí možnost vytvořit web od základu a oba vám poskytují neomezenou kapacitu úložiště pro váš online obsah. Pokud hledáte službu hostující váš web WordPress, hádejte co? DreamHost i InMotion Hosting to nabízejí také. Stručně řečeno, obě společnosti mají dlouhý seznam nástrojů a služeb, které vám pomohou splnit vaše potřeby.

 • Vlastnosti – rozdíly

Existují však určité rozdíly. DreamHost nabízí více cloudových řešení, jako jsou cloudové servery a cloudové úložiště. A co víc, můžete si svůj web ve službě DreamHost vytvořit zdarma – platí se pouze tehdy, když se rozhodnete publikovat. To znamená, že můžete nejen trávit tolik času, kolik potřebujete, aby byl váš web připraven, ale nebudou vám účtovány poplatky, dokud uvidíte vše, co nabízejí..

Další funkcí, která, jak se zdá, dává DreamHost výhodu, je její odhodlání detekovat a odstranit malware před tím, než někdy přijde do styku s vašimi webovými stránkami. Prostřednictvím automatického skenování malwaru a procesu známého jako „cloudflare integrace“ pracuje DreamHost, aby udržel váš obsah a vaši firmu v bezpečí před budoucími predátory..

Pokud nechcete skutečně procházet procesem vytváření vlastního webu, nebo z jakéhokoli důvodu se nechcete učit, jak používat poskytované nástroje pro tvorbu webového designu, InMotion Hosting vám ve skutečnosti nabízí sestavení webu pro vás. . InMotion Hosting tím, že položí několik základních otázek týkajících se vašich potřeb, ve skutečnosti pro vás navrhne a vytvoří váš web, který si pak můžete přizpůsobit, jak uznáte za vhodné. Kromě toho umožňuje InMotion Hosting také snadnou integraci Google Apps a sociálních médií do vašeho stávajícího webu. InMotion Hosting také nabízí některé aplikace speciálně určené pro obchodní weby, včetně Magento a Woo Commerce.

 • Zákaznická podpora

DreamHost i InMotion Hosting nabízejí nepřetržitou zákaznickou podporu se schopností komunikovat s kvalifikovaným odborníkem na druhém konci linky. Přestože DreamHost propaguje, že podpora 24/7 je prováděna hlavně prostřednictvím e-mailu a Twitteru, InMotion Hosting také usnadňuje mluvení se skutečnou osobou pomocí telefonního čísla, na které můžete volat, nebo také pomocí chatu naživo.

 • Rychlost

Oba hostitelé (samozřejmě) tvrdí, že poskytují své služby superrychlou rychlostí, a oba tvrdí, že vaše hostované weby poběží tak rychle, jak to moderní technologie umožňuje. V obou případech se tato tvrzení jeví jako pravdivá. DreamHost a InMotion Hosting používají SSD (Solid State Drive). Tato technologie umožňuje načítání webů, dat a mezipaměti rychleji, což uživatelům poskytuje celkově rychlejší webový zážitek.

 • Prostoje / prostoje

Obě služby nabízejí záruky týkající se dostupnosti. DreamHost konkrétně uvádí, že mají 100% záruku dostupnosti, což znamená, že váš web je zaručen, že bude vždy funkční a plně funkční. InMotion Hosting se může pochlubit 99,9% zárukou dostupnosti serveru, což je téměř stejně dobré jako 100%. Ne tak docela. Ale téměř.

 • Záruky vrácení peněz

DreamHost nabízí ohromující 97denní záruku vrácení peněz. Jedná se o celé tři měsíce, abyste se ujistili, že jste se vším, co nabízejí, zcela spokojeni. InMotion Hosting nabízí 90denní záruku, abyste nebyli úplně překonáni. Tento týden navíc DreamHost v tomto ohledu představuje výhodu, ale ať se na to díváte jakkoli, jedná se o dlouhé zkušební období, které zajistí, že budete s těmito společnostmi spokojeni. Jak již bylo zmíněno, s Dreamhostem se vaše 97denní bezplatná zkušební verze nezačne hned hned – když nejprve nastavujete a vytváříte svůj web, můžete tak učinit zdarma. Tato 97denní zkušební verze tedy nezačne, dokud se neudržíte a nezveřejníte svůj web. Ve skutečnosti tedy máte opravdu dlouhou dobu, abyste se ujistili, že DreamHost je hostitelská služba, se kterou chcete jít. To je jedno tvrzení, že se InMotion Hosting nemůže shodovat.

 • Hodnota

Když se podíváte na všechny informace, může být obtížné vybrat jasného vítěze v hodnotové kategorii. Obě tyto služby webhostingu nabízejí spoustu třesku za váš těžce vydělaný dolar. Ať už právě vytváříte svůj první web nebo spustíte další velkou věc v internetovém maloobchodě, DreamHost a InMotion Hosting nabízejí působivou škálu služeb za velmi zvládnutelné ceny. Ať tak či onak, s měsíční prémií určitě získáte dobrou hodnotu.

Takže, který vyhraje?

Takže, pokud tomu tak je, která hostitelská služba je vítězem? Je to opravdu těžké zavolat. Protože jsou v mnoha ohledech tak podobní, je ďábel, jak se říká, v detailech. I když jsou obě společnosti podobné, mají několik rozdílů a pro naše peníze je vítězem na základě těchto údajů InMotion Hosting.

Proč? No, bez ohledu na úroveň vašich znalostí webu, zdá se, že InMotion Hosting má lepší řešení, které vám pomůže. Pro nového a nezkušeného uživatele nabídly obě společnosti širokou škálu předem připravených webových šablon, které byly téměř nekonečně přizpůsobitelné. Líbilo se nám však, že server InMotion Hosting by stránky skutečně vytvořil, kdybyste je chtěli. Nasloucháním vám a jedinečným potřebám vašeho brzkého webu může InMotion Hosting vytvořit web pro vás se všemi funkcemi, které potřebujete k maximalizaci vaší online funkčnosti.

Zdá se, že pro zkušenějšího uživatele nabízí InMotion Hosting kompletní nabídku služeb. Pokud chcete prodávat online, integrace několika průmyslových nástrojů elektronického obchodování InMotion Hosting skutečně pomůže proměnit váš web v maloobchodní powerhouse.

A na všech úrovních služby Zákaznický servis InMotion Hosting jasně vyhrává, protože je snadno dostupný prostřednictvím mnoha různých komunikačních kanálů – něco, co si DreamHost nemůže nárokovat.

Díky těmto vynikajícím funkcím dáváme InMotion Hosting tenký – ale velmi jasný – vítězství v této přímé komunikaci!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector