DreamHost vs InMotion Hosting Hosting – porovnávanie cien a plánov – máj 2020

DreamHost a InMotion Hosting sú známe a zavedené spoločnosti, ktoré ponúkajú služby webhostingu. Obidve tieto spoločnosti pôsobili v internetových rokoch prakticky navždy (hosting InMotion je 14 rokov a DreamHost je 20!) Pretože existuje veľa spoločností, ktoré ponúkajú webhosting, môže byť ťažké vedieť, ktorá spoločnosť ponúka tieto produkty. , ceny a služby, ktoré vám najviac vyhovujú. Ak ste uvažovali o návšteve jednej z týchto spoločností, možno neviete, ktorá z nich je lepšou voľbou. Našťastie vám s tým pomôžeme. Nasledujúce informácie by vám mali pomôcť priblížiť sa k informovanému rozhodnutiu. Porovnávame DreamHost a InMotion Hosting na širokej škále funkcií, aby sme zistili, ktorá z nich ponúka najvyššiu hodnotu za peniaze..


Porovnanie funkcií

V tejto sekcii sa pozrieme na niektoré z hlavných funkcií, ktoré môžete očakávať od akejkoľvek webovejhostingovej služby, aby sme zistili, ako sa tieto dve spoločnosti navzájom vyrovnávajú..

 • cena

Jednou z najväčších vecí, ktoré niekto hľadá vo webhostingovej službe, je spodný riadok – koľko to bude stáť? DreamHost a InMotion Hosting ponúkajú rôzne úrovne služieb, z ktorých každá má svoje vlastné ceny. Pre DreamHost sa základná služba webhostingu začína na 10,95 dolárov mesačne. Platba za rok vopred však môže vziať cenu z tejto ceny a platba za tri roky naraz zníži cenu na 7,95 dolárov mesačne..

InMotion Hosting ponúka svoj základný webhostingový balík za 7,99 dolárov mesačne. Podobne ako v prípade DreamHost vám pri platbe za rok vopred získate zľavu v dolároch za mesiac a máte tiež možnosť platiť za dva roky vopred, čím sa celková suma znižuje na 5,99 dolárov mesačne.

Obe služby tiež ponúkajú ďalšie produkty, vrátane VPS (virtuálnych privátnych serverov) a vyhradených serverov. Tieto doplnkové služby samozrejme prichádzajú s vyššou, ale porovnateľnou cenou.

 • Hosting WordPress

Pre tých, ktorí hľadajú hosting WordPress, obe spoločnosti ponúkajú túto službu. DreamHost ponúka svoj základný balík už od 7,95 dolárov mesačne, zatiaľ čo InMotion Hosting začína na 5,99 dolárov mesačne. Obe spoločnosti majú tiež odstupňované úrovne služieb, v závislosti od vašich potrieb. InMotion Hosting má tri rôzne úrovne služieb – už spomínaný základný balík a dve ďalšie úrovne služieb, pričom maximálna hodnota pre jeho Pro úroveň WordPress Hosting je 13,99 dolárov. DreamHost ponúka to, čo nazýva „DreamPress“, za 16,95 dolárov mesačne, ale tvrdí, že táto služba je päťkrát rýchlejšia ako jej základné možnosti hostenia WordPress a je špeciálne navrhnutá na zvládnutie všetkých problémov s dátami a šírkou pásma..

 • Funkcie – podobnosti

Rozdiel medzi dolármi alebo dvomi mesačne je samozrejme z dlhodobého hľadiska zanedbateľný; čo však skutočne záleží na tom, čo za tieto peniaze dostanete. V tomto ohľade sú obidve služby veľmi podobné tým, že ponúkajú širokú škálu služieb a funkcií. Napríklad DreamHost aj InMotion Hosting ponúkajú množstvo funkcií, vďaka ktorým môžete vytvoriť a prevádzkovať úspešný a skvelo vyzerajúci web. Obe služby ponúkajú vopred pripravené webové šablóny, ktoré si môžete vybrať a potom prispôsobiť podľa svojich konkrétnych potrieb. Obaja vám tiež ponúkajú možnosť vytvoriť web od základov a oba vám poskytujú neobmedzenú kapacitu úložiska pre váš online obsah. Ak hľadáte službu, ktorá bude hosťovať vaše webové stránky WordPress, hádajte čo? DreamHost a InMotion Hosting to tiež ponúkajú. Stručne povedané, obe spoločnosti majú dlhý zoznam nástrojov a služieb, ktoré vám pomôžu uspokojiť vaše potreby.

 • Vlastnosti – rozdiely

Existujú však určité rozdiely. DreamHost ponúka viacero riešení založených na cloude, ako sú cloudové servery a cloudové úložisko. A čo viac, svoje stránky môžete v službe DreamHost vytvárať bezplatne – platíte iba vtedy, keď sa rozhodnete publikovať. To znamená, že môžete nielen tráviť toľko času, koľko potrebujete na to, aby ste svoje stránky pripravili, ale nebudú vám účtovať poplatky, keď uvidíte všetko, čo ponúkajú..

Ďalšou funkciou, ktorá, zdá sa, dáva DreamHost výhodu, je jej záväzok odhaľovať a odstraňovať malware pred tým, ako príde do styku s vašimi webovými stránkami. Prostredníctvom automatického skenovania škodlivého softvéru a procesu známeho ako „integrácia cloudflare“ sa DreamHost snaží udržať váš obsah a vašu firmu v bezpečí pred možnými predátormi..

Ak sa nechcete skutočne venovať procesu vytvárania vlastných stránok alebo z akéhokoľvek dôvodu sa nechcete dozvedieť, ako používať poskytnuté nástroje na tvorbu web-dizajnu, InMotion Hosting vám v skutočnosti ponúka zostavenie vašich webových stránok pre vás. , InMotion Hosting tým, že položí niekoľko základných otázok týkajúcich sa vašich potrieb, skutočne navrhne a vyrobí vaše webové stránky pre vás, ktoré si potom môžete prispôsobiť podľa vlastného uváženia. Okrem toho umožňuje InMotion Hosting tiež ľahkú integráciu služieb Google Apps a sociálnych médií do vašej existujúcej webovej stránky. InMotion Hosting tiež ponúka niektoré aplikácie špeciálne navrhnuté pre komerčné webové stránky, vrátane Magento a Woo Commerce.

 • Zákaznícka podpora

DreamHost a InMotion Hosting ponúkajú nepretržitú zákaznícku podporu so schopnosťou komunikovať s kvalifikovaným odborníkom na druhom konci linky. Zatiaľ čo DreamHost inzeruje, že podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni sa realizuje hlavne prostredníctvom e-mailu a Twitteru, InMotion Hosting tiež uľahčuje rozhovor so skutočnou osobou pomocou telefónneho čísla, na ktoré môžete zavolať, alebo prostredníctvom možnosti live chatu..

 • rýchlosť

Obaja hostitelia (samozrejme) tvrdia, že poskytujú svoje služby super rýchlymi rýchlosťami, a obaja tvrdia, že vaše hostované stránky budú bežať tak rýchlo, ako to umožňujú moderné technológie. V obidvoch prípadoch sa tieto tvrdenia zdajú byť pravdivé. DreamHost a InMotion Hosting používajú SSD (Solid State Drive). Táto technológia umožňuje rýchlejšie načítavanie webových stránok, údajov a vyrovnávacích pamätí, vďaka čomu majú používatelia celkovo rýchlejší webový zážitok.

 • Prestoje / Uptime

Obe služby poskytujú záruky týkajúce sa dostupnosti. DreamHost konkrétne uvádza, že má 100% záruku dostupnosti, čo znamená, že vaše webové stránky sú zaručené, že budú vždy funkčné a funkčné. InMotion Hosting sa môže pochváliť 99,9% zárukou dostupnosti servera, čo je takmer rovnako dobré ako 100%. Nie úplne. Ale takmer.

 • Záruky vrátenia peňazí

DreamHost ponúka ohromujúcu 97-dňovú záruku vrátenia peňazí. Toto sú celé tri mesiace, aby ste sa uistili, že ste úplne spokojní so všetkým, čo ponúkajú. InMotion Hosting vám ponúka 90-dňovú záruku, aby nebol úplne prekonaný. Tento týždeň navyše Dream ponúka v tomto ohľade prednosť, ale v každom prípade sa na to pozeráte, je to dlhá skúšobná doba, aby ste sa uistili, že ste s týmito spoločnosťami spokojní. A ako už bolo spomenuté, s Dreamhostom sa vaša 97-dňová bezplatná skúšobná verzia ani nezačína hneď – keď prvýkrát nastavujete a vytvárate svoje webové stránky, môžete tak urobiť zadarmo. Táto 97-dňová skúšobná verzia sa preto nezačne, kým sa nezačnete ponoriť a neuverejníte svoje stránky. V skutočnosti máte skutočne dlhý čas na to, aby ste sa ubezpečili, že Dreamhost je hostingová služba, s ktorou chcete ísť. To je jedno z tvrdení, ktoré sa InMotion Hosting nemôže zhodovať.

 • hodnota

Keď sa pozriete na všetky informácie, môže sa zdať ťažké vybrať jasného víťaza v kategórii hodnôt. Obe tieto služby webhostingu ponúkajú veľa peňazí za váš ťažko zarobený dolár. Či už iba vytvárajete svoj prvý web alebo spustíte ďalšiu veľkú vec v internetovom maloobchode, DreamHost a InMotion Hosting ponúkajú pôsobivú škálu služieb za veľmi zvládnuteľné ceny. V každom prípade s mesačnou prémiou určite získate dobrú hodnotu.

Takže, ktorý vyhrá?

Ak je to tak, ktorá hostingová služba je víťazom? Je to skutočne ťažké zavolať. Pretože sú mnohými podobní, diabol, ako sa hovorí, je v detailoch. Aj keď sú obe spoločnosti podobné, majú niekoľko rozdielov a pre naše peniaze je víťazom na základe týchto podrobností InMotion Hosting..

Prečo? Zdá sa, že bez ohľadu na úroveň vašich odborných znalostí o webe má InMotion Hosting k dispozícii lepšie riešenie, ktoré vám pomôže. Pre nového a neskúseného používateľa obe spoločnosti ponúkli širokú škálu vopred pripravených webových šablón, ktoré boli takmer nekonečne prispôsobiteľné. Páčilo sa nám však, že InMotion Hosting by stránku skutočne vytvoril, ak by ste chceli. Počúvaním vás a jedinečnými potrebami vášho najbližšieho webu vám InMotion Hosting môže vytvoriť miesto pre vás so všetkými funkciami, ktoré potrebujete na maximalizáciu svojej online funkčnosti..

Zdá sa, že pre skúsenejších používateľov ponúka InMotion Hosting kompletnejší rozsah služieb. Ak sa chystáte predávať online, integrácia niekoľkých nástrojov elektronického obchodu InMotion Hosting skutočne pomôže zmeniť váš web na maloobchodnú predajňu..

A na všetkých úrovniach služby Zákaznícky servis InMotion Hosting jednoznačne vyhrá, pretože je ľahko dostupný prostredníctvom mnohých rôznych komunikačných kanálov – čo DreamHost nie je schopný nárokovať.

Vďaka týmto vynikajúcim funkciám dávame InMotion Hosting štíhlu, ale veľmi jasnú výhru v tomto heads-to-head!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map