Hosting WP Engine vs Bluehost – porovnávanie cien a plánov – máj 2020

Ak porovnávate WP Engine a Bluehost, je to celkom pekné jablko pre pomaranče.


WP Engine je úplne optimalizovaný stroj WordPress.

Bluehost je lacný … a známy.

Rýchla odpoveď? Ak ste skutočný podnik, ktorý potrebuje rýchlosť a spoľahlivosť, choďte s WP Engine (zľava 10% s odkazom). Ak sa snažíte ísť čo najlacnejšie a nemôžete si dovoliť žiadne doplnky, choďte na Bluehost (veľká zľava s odkazom).

Chceš dlhú odpoveď? Poďme sa ponoriť do tvorby cien, plánov, funkcií a ďalších možností!

WP Engine vs Bluehost Pricing

WP Engine:

Všetky plány ponúkané motorom WP sa dodávajú so 60-dňovou bezrizikovou skúšobnou verziou, aby ste si ich mohli vyskúšať a zistiť, čo každý z nich ponúka, než sa skutočne zaviažete používať tento plán. Ich najzákladnejším plánom je osobná úroveň, ktorá stojí 29 dolárov mesačne. Potom majú pre vás k dispozícii profesionálny plán, ktorý umožňuje viac funkcií zameraných na profesionálne webové stránky, pričom si stále zachovávajú nízke náklady vo výške 99 dolárov mesačne. A konečne, podnikateľský plán je skvelou voľbou pre každého, kto chce to najlepšie z najlepších, aby vám zaistil veľa skvelých funkcií na zvládnutie všetkej prevádzky, ktorú získate na svojich stránkach, za 249 dolárov mesačne. WP Engine má tiež dva rôzne plány vyššie ako podnikateľský plán, ale tieto sú určite zamerané skôr na špičkové podniky.

Bluehost:

Bluehost je jedným z lepších webových hostiteľov, ktorých nájdete, pokiaľ ide o túto oblasť, pretože majú z čoho vyberať tony cenových bodov. Spoločnosť ponúka veľa špeciálnych a úvodných sadzieb, ale keďže ide iba o dočasné ceny, všetky nižšie uvedené ceny predstavujú plnú a pravidelnú sadzbu, ktorá vám bude účtovaná po skončení platnosti propagácie. Na začiatok je ich základný plán iba 7,99 dolárov mesačne a má dostatok funkcií, vďaka ktorým je skvelou voľbou pre jednotlivcov alebo majiteľov malých firiem..

Ďalším krokom je plán Plus, ktorý dosahuje 10,99 dolárov mesačne a obsahuje rovnaké funkcie, aké nájdete v základnom pláne, s pridaním neobmedzeného prístupu ku všetkému a ochranou pred spamom. Po tretie, Bluehost ponúka balík Prime, ktorý kombinuje všetko, čo ste doteraz spomenuli, plus súkromie domény a automatické zálohovanie v prípade, že sa váš web stane čokoľvek..

V neposlednom rade je k dispozícii plán Go PRO, ktorý prichádza za 23,99 dolárov mesačne. S týmto zistíte, že získate všetko, o čom sa hovorilo v predchádzajúcich plánoch, ale získate aj vyhradený server IP, vysokovýkonný server a certifikát SSL, čo znamená, že je to najlepšia voľba pre každého, kto by mohol zažiť na svojich stránkach vysokú návštevnosť.

víťaz:

Pokiaľ ide o cenu a hodnotu, Bluehost je víťazom.

Zákaznícka podpora

WP Engine:

Podobne ako pri každom webovom hostiteľovi, na ktorého sa pozeráte, je zákaznícky servis, ktorý ponúka WP Engine, vynikajúci a zaistí vám, že kedykoľvek budete potrebovať, získate veľkú podporu. Na webe je veľa odkazov, ktoré vám poskytnú akúkoľvek potrebnú podporu a ocenená podpora od spoločnosti WP Engine vám pomôže 24 hodín denne, 7 hodín týždenne, 365 dní v roku.

Bluehost:

Pokiaľ ide o väčšinu webových hostingových platforiem, zistíte, že zákaznícky servis, ktorý získate, je vo všeobecnosti podobný. Pre Bluehost prichádzajú s masívnym centrom pomoci, ktoré vám zabezpečí všetko, čo by ste mohli potrebovať. Od sprievodcov, cez videonávody až po oveľa viac, bude pre vás ľahké vyzerať a učiť sa veci, ktoré nepoznáte. Ďalej sú k dispozícii školení interní experti 24,7, takže s nimi môžete vždy hovoriť o akýchkoľvek problémoch, s ktorými sa môžete stretnúť.

víťaz: tie

rýchlosť

WP Engine:

Jedným z veľkých miest, na ktoré sa spoločnosť WP Engine pyšní, je poskytovanie rýchleho zážitku na každej webovej stránke, ktorú hostia. Pracujú neuveriteľne rýchlo na načítaní vašich stránok vďaka špičkovému hardvéru, ktorý je rozmiestnený na viacerých serveroch. Okrem toho majú svoj vlastný špecifický systém, ktorý pomáha načítavať stránky po zlomkoch sekúnd.

Bluehost:

Rýchlosť akéhokoľvek webhostingu je dôležitým a kritickým faktorom, ktorý treba mať na pamäti, a zistíte, že spoločnosť Bluehost miluje hovoriť o svojej rýchlosti a tvrdí, že sú najrýchlejšími webhostingovými službami na trhu. Pokiaľ sa vám nestane, že budete platiť za prémiovú službu, ktorá je osobitne určená pre vysokorýchlostnú službu, sú rýchlosti porovnateľné vo všetkých plánoch. Používajú svoju platformu na poskytovanie neobmedzenej šírky pásma na rýchlych serveroch, takže skutočne skončíte s niektorými z najlepších rýchlostí, ktoré môžete nájsť.

víťaz: WP Engine

hodnota

WP Engine:

Jedným z najnepríjemnejších problémov, ktoré sa chystáte nájsť, pokiaľ ide o WP Engine, je skutočnosť, že ich programy sú o niečo drahšie ako niektorí konkurenti. V mnohých prípadoch však získate omnoho viac funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť cenu. To, že sú drahšie, neznamená, že z dlhodobého hľadiska nestojí za vaše peniaze.

Bluehost:

Takmer všetko, s Bluehostom, bude mať dobrú hodnotu. Od rýchlosti po funkcie až po dostupnosť je tu veľa vecí, ktoré treba milovať. Existujú tiež tony rôznych možností, z ktorých si môžete vybrať, pokiaľ ide o plány, takže je dobrou voľbou, ak ste na to nový alebo ak máte webovú stránku s vysokou návštevnosťou. Plány ponúkané spoločnosťou Bluehost neprinášajú iba veľa skvelých funkcií, ale sú tiež cenovo dostupné, takže nemusíte mať problém vidieť hodnotu, ktorú získate pri nákupe..

víťaz:

Vďaka rozmanitosti možností s Bluehost a schopnosti vybrať si pre vás ten najlepší plán, Bluehost je víťazom v tejto kategórii.

Vlastnosti

WP Engine:

Niektoré z funkcií, ktoré sa chystáte nájsť v súvislosti s programom WP Engine, je veľa nových a pokrokových technológií. Majú najlepšiu architektúru vo svojej triede a vysoko úspešné systémy pomáhajú udržiavať vaše stránky v bezpečí a rýchlo bežať. Každý deň poskytujú svojim zákazníkom 800 hodín podpory, takže sa nikdy nemusíte báť, že sa budete snažiť niekoho osloviť o pomoc. Nakoniec majú k dispozícii celý tím inžinierov, ktorí pracujú tak, aby zostali na špičke všetkých najnovších a najlepších technológií.

Bluehost:

Aj keď už sa hovorilo o niektorých ďalších funkciách a špecifikáciách, zistíte, že Bluehost má veľa skvelých funkcií, ktoré všetky spolupracujú, aby vám poskytli tie najlepšie skúsenosti, ktoré môžete celkovo nájsť. Pokiaľ ide o Bluehost, niektoré z kľúčových vecí, ktoré budete mať radi, zahŕňajú podporu 24/7 vo všetkých ich plánoch, inštalácie jedným kliknutím, podporu takmer milióna siste, správu zdrojov, preukázané úspechy, rýchla obsluha a prístup k zabezpečenej schránke SSH, aby bola vaša lokalita neustále v bezpečí.

víťaz: tie

Prestoje / Uptime

WP Engine:

Pri výpočte na mesačnej báze zistíte, že motor WP sa môže pochváliť prevádzkou okolo 99,95%, čo je presne to, kam sa chcete dostať, pokiaľ ide o prevádzkyschopnosť. Samozrejme by to mohlo byť lepšie, ale toto je skutočne vynikajúca prevádzková doba a budete radi, keď budete mať oveľa väčšiu prevádzkovú dobu v porovnaní s inými webovými hostiteľmi.

Bluehost:

Pokiaľ ide o prevádzkyschopnosť, chcete vyskúšať a nájsť niečo, čo zostane na alebo nad 99,95% a počas 12-mesačného obdobia, Bluehost sa môže pochváliť uptime okolo 99,93%, čo je stále celkom dobré, keď vezmete do úvahy všetko, čo je k zvážiť. Pokiaľ ide o prevádzkyschopnosť, stále je pod limitom, preto nezabudnite na to, pretože na trhu existujú hostitelia, ktorí majú dobu prevádzky okolo 99,98%, čo by bolo oveľa lepšie, ako ponúka Bluehost..

víťaz: WP Engine

Konečné rozhodnutie

Ak sa podrobne pozriete na rôzne funkcie a špecifikácie poskytované týmito dvoma webovými hostiteľmi, zistíte, že každý z nich má určité silné výhody a každý z nich má aj určité negatívy. Pokiaľ ide o výber toho, ktorý je pre vás najlepší, v skutočnosti neexistuje jasná a jasná odpoveď, pretože každý človek má iné potreby a priania, pokiaľ ide o web hostiteľa. Nasledujú moje odporúčania, pokiaľ ide o niektorých jednotlivcov, ktorí môžu potrebovať webhostingovú službu.

Developer: WP Engine

Marketer: WP Engine

Majiteľ malej firmy: Bluehost

Spoločnosť elektronického obchodu: WP Engine

Môže Bluehost top AWS? Zistite a preskúmajte možnosti hostingu pomocou nášho príspevku AWS Hosting verzus Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map