Squarespace vs WP Engine: Který je lepší? Hosting – Porovnejte ceny a plány – květen 2020

Squarespace vs WP Engine: Který je lepší? Hosting – Porovnejte ceny a plány – květen 2020

Squarespace vs WP Engine: Který je lepší? Hosting – Porovnejte ceny a plány – květen 2020

Máme nekonečný úkol poskytovat vysoce kvalitní recenze nejlepších hostujících webů, a to je naše nejnovější splátka. Dnes se podíváme na dva hostitele, kteří mají nesmírně odlišný přístup k poskytování obsahu svým uživatelům, takže než začneme, musíme začít s vyloučením odpovědnosti. WP Engine je služba, která se zabývá výhradně aplikací WordPress, zatímco program Squarespace je určen pro začátečníky a kreativy, kteří se chtějí více soustředit na obsah než vytváření webových stránek. Jedná se o dva různé segmenty uživatelů, takže v závislosti na tom, jaké jste, budete mít predispozici k jednomu nebo druhému.


Jak již bylo řečeno, podívejme se, jak se navzájem hromadí a kde se překrývají, takže můžete vědět, co nabízejí. Dalším zřeknutím se odpovědnosti je, že je obtížné zjistit, který z nich je „nejlepší“, protože vyhovují dvěma různým potřebám, takže se pokusíme věci udržet co nejobjektivnější.

Ceny

Stejně jako u všech našich recenzí vám chceme nejprve sdělit, co můžete očekávat, pokud jde o náklady. Obvykle to lidé učiní jednou ze svých hlavních priorit, takže jsme si vědomi, že to může být nepřekonatelná funkce jakékoli služby, hostingu nebo jinak. V tomto případě však, pokud se chystáte založit své rozhodnutí pouze na ceně, bude to trochu výzva, protože každá služba tolik nabízí to, co dělají. Jak uvidíte, WP Engine je mnohem dražší než Squarespace, ale částka, kterou získáte, může za to zaplatit další poplatky. K tomu se dostaneme později, ale jen chceme, abyste věděli, proč je takový nesoulad.

Čtvercový prostor

 • Osobní balíček: 16 $ za měsíc, 12 $, pokud je účtována ročně
 • Obchodní balíček: 26 $ měsíčně, 18 $, pokud je účtována ročně
 • Základní internetový obchod: 30 $ za měsíc, 24 $, pokud se účtuje ročně
 • Pokročilý internetový obchod: 46 $ za měsíc, 40 $, pokud se účtuje ročně

WP Engine

 • Osobní plán: 29 $ / měsíc
 • Profesionální plán: 99 $ / měsíc
 • Podnikatelský plán: 249 $ / měsíc
 • Prémiový plán: Požádejte o cenovou nabídku

Je zřejmé, že Squarespace má výhodu v cenovém oddělení, zejména proto, že máte více možností, které jsou ve stejném relativním rozsahu. To znamená, že pokud chcete web s holými kostmi, neplatíte víc, než potřebujete. Celkově musíme vyhrát Squarespace, ale pokud hledáte více funkcí, pak WP Engine bude lepší volbou.

Vítěz: Čtvercový prostor

Záruka vrácení peněz

Dalším aspektem nákladů na hostingové služby je doba, po kterou vám mohou změnit názor. Vytváření webových stránek není něco, co lze udělat rychle (relativně řečeno), takže chcete mít šanci prozkoumat a hrát si s vašimi funkcemi a výhodami před provedením konečného rozhodnutí. V takovém případě vám Squarespace umožní vyzkoušet své služby zdarma až na čtrnáct dní, zatímco WP Engine vám dá šedesát na to, abyste požádali o plnou náhradu. Jak jste si pravděpodobně všimli, existuje významný rozdíl mezi těmito dvěma v tom, že Squarespace nepožaduje peníze předem, ale mít pouze dva týdny nestačí, pokud chcete vidět vše, co nabízí. Celkově má ​​WP Engine lepší řešení.

Vítěz: WP Engine

Zákaznická podpora

Již jsme diskutovali o důležitosti hodnoty nad cenou a jedním z nejlepších způsobů, jak zjistit, jakou hodnotu dostanete ze služby, je to, jak dobře zacházejí se svými zákazníky. V tomto případě mají jak Squarespace, tak WP Engine vynikající časy odezvy, ale jdou to trochu jinak.

Telefonická podpora

Pro mnoho lidí je nejlepší hovořit s někým v telefonu tím, že váš problém vyřešíte, protože můžete zůstat na lince, dokud nebudete přesvědčeni, že věci byly vyřešeny. Jedinou nevýhodou je čekání, ale WP Engine je docela dobrý, pokud jde o omezení čekacích dob pro své zákazníky. Na druhou stranu náměstí nemá telefonní číslo, takže je ani nezkoušejte volat. To neznamená, že jsou mimo dosah, ale nebudete s nikým mluvit.

Vítěz: WP Engine

Živý chat

Toto je další nejlepší věc, která má telefonní hovor, protože poskytuje stejnou úroveň bezprostřednosti bez jakéhokoli Muzaka nebo trapného ticha. Oba hostitelé mají vynikající chatovací služby, které rychle reagují a pomohou vyřešit jakýkoli problém v rekordním čase.

Vítěz: kravata

E-mailem

Při stohování těchto dvou hostitelů zde Squarespace svítí nad WP Engine. V závislosti na denní době se společnost WP může nebo nemusí dostat zpět k vám prostřednictvím e-mailu. Musíte otevřít lístek a čekat na odpověď. I když netrvá příliš dlouho (obvykle několik hodin), Squarespace se zavazuje odpovídat na e-maily během jedné hodiny, bez ohledu na denní dobu. Proto už nikdy nebudete muset čekat příliš dlouho, abyste dostali odpověď na cokoli.

Vítěz: Čtvercový prostor

Fóra

Pokud jste typ člověka, který si chce věci vymyslet pro sebe, pak jsou fóra a časté otázky nejlepším způsobem, jak jít, protože vám umožní učit se o výhodách a službách služby, aniž byste museli někoho kontaktovat. Oba hostitelé mají takové prostředky k dispozici, ale protože Squarespace je omezenější na druhy věcí, které může dělat, informace nejsou tak důkladné jako to, co můžete najít na WP Engine.

Vítěz: WP Engine

Nakonec mají oba hostitelé vynikající záznamy a zkušenosti se zákaznickým servisem, takže bez ohledu na to, kterého si vyberete, jste si jisti, že vaše problémy budou vyřešeny rychle a efektivně, což je skvělá známka dobrého hostitele.

Rychlost

Nyní se dostaneme do drsných detailů každého hostitele a uvidíme, co mohou nabídnout, pokud jde o výkon. Nechcete, aby se vaše webová stránka zhroutila, ani nechcete, aby načítání trvalo věčně. V tomto případě chceme zjistit, jak tyto služby poskytují nejlepší výsledky pro váš web, aby vaše publikum získalo fantastický zážitek při každé návštěvě vaší stránky. Abychom toho dosáhli, podívali jsme se na průměrná hodnocení obou webů, abychom zjistili, který z nich je lepší. Navíc, protože Squarespace automaticky optimalizuje mobilní zařízení, máme také skóre. Uvidíme, jak to udělali.

Čtvercový prostor

 • Hodnocení plochy: 70
 • Mobilní hodnocení: 40

WP Engine

 • Hodnocení plochy: 95
 • Mobilní hodnocení: N / A

Nemohli jsme najít spolehlivá data, která ukazují, jak rychlý je WP Engine na mobilním zařízení, ale vzhledem k tomu, jak dobře funguje na ploše, si musíme představit, že je to stále lepší než Squarespace. Součástí toho, že WP Engine je mnohem lepší, je to, že se zaměřují na formu a funkci, zatímco Squarespace je většinou postaven pro estetickou hodnotu. Není to tedy jedna z nejlepších služeb rychlosti.

Vítěz: WP Engine

Prostoje / prostoje

Druhou stránkou funkčnosti webu je to, zda vůbec selže. WP Engine i Squarespace využívají cloudový hosting k minimalizaci prostojů, což znamená, že oba mají výjimečné záznamy o trase. Ve skutečnosti je rozdíl zanedbatelný 0,01%, takže jsou prakticky svázané.

Čtvercový prostor: 99,99% dostupnosti

WP Engine: 99,98% dostupnosti

Jak vidíte, nikdy se nebudete muset obávat selhání vašeho webu z jakéhokoli důvodu, což je v tomto ohledu stane vysoce kvalitním hostitelem.

Vítěz: kravata

Funkce

Řekli jsme vám, že se nakonec zaměříme na vlastnosti a hodnotu každého hostitele, takže nyní je čas, abychom se ponořili do různých věcí, které nabízejí. Také jsme hovořili o skutečnosti, že každá služba je zaměřena na různé typy uživatelů, takže si to musíte pamatovat, když se podíváte na funkce a výhody, které získáte u každého hostitele.

Čtvercový prostor

 • Osobní balíček: bezplatná doména, 20 stránek, neomezené množství dat a šířka pásma, zabezpečení SSL, možnost elektronického obchodování
 • Obchodní balíček: bezplatná doména, neomezené stránky, šířka pásma a data, zabezpečení SSL, e-mailové účty, možnost elektronického obchodování
 • Základní internetový obchod: bezplatná doména, neomezené stránky, šířka pásma a data, zabezpečení SSL, žádné transakční poplatky, sledování zásob
 • Pokročilý internetový obchod: bezplatná doména, neomezené stránky, šířka pásma a data, zabezpečení SSL, žádné transakční poplatky, sledování zásob, účetní služby, přepravní služby

Tyto balíčky jsou navrženy tak, aby vám pomohly snadno a bez omezení spustit internetový obchod nebo blog. Pokud provádíte transakce na osobních nebo obchodních balíčcích, pak si Squarespace účtuje poplatek, takže mějte na paměti. Otevření internetového obchodu je však co nejjednodušší.

WP Engine

 • Osobní plán: jeden web, 25 000 návštěvníků měsíčně, 10 GB úložiště, neomezené množství dat, zabezpečení SSL
 • Profesionální plán: 10 webových stránek, 100 000 návštěvníků měsíčně, 20 GB úložiště, neomezené množství dat, zabezpečení SSL
 • Podnikatelský plán: 25 webových stránek, 400 000 návštěvníků měsíčně, 30 GB úložiště, neomezené množství dat, zabezpečení SSL
 • Prémiový plán: 150 webových stránek, 1 milion návštěvníků, úložiště 100-300 GB, neomezené množství dat, zabezpečení SSL
 • Podnikový plán: 150 webových stránek, 5 milionů návštěvníků, úložiště 400 GB-1 TB, neomezené množství dat, zabezpečení SSL

Můžete vidět, že tyto plány jsou o tom, jak vám poskytnout více funkcí a provozu. Pomocí WP Engine získáte také přístup ke všem programům a šablonám WordPress, což znamená, že s vašimi webovými stránkami můžete udělat mnohem víc, než jste považovali za možné. Kromě toho je snadné přidat možnosti elektronického obchodu, což z tohoto hostitele učiní další ideální volbu pro internetové obchody.

Je těžké říci, který web je lepší než ten druhý, protože se tak liší. Na jedné straně, Squarespace usnadňuje kreativám a začátečníkům nastavení krásně vypadající webové stránky, zatímco na druhé straně WP Engine vám poskytuje více funkcí. Jedním z metrik, kterému však musíme věnovat největší pozornost, je výkon a WP Engine může dělat koly kolem Squarespace. Nakonec může váš web vypadat skvěle, ale nenačte se tak rychle. Jako takový, musíme dát titul WP Engine.

Vítěz: WP Engine

Chcete-li zjistit, jak se WP Engine drží proti jiným hostitelským službám, podívejte se na náš příspěvek WP Engine vs. GoDaddy nebo náš příspěvek WP Engine vs HostGator Post.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector