Squarespace vs WP Engine: Ktorý je lepší? Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

Máme nekonečné úsilie o poskytovanie vysoko kvalitných recenzií najlepších hostiteľských stránok a toto je naša najnovšia splátka. Dnes sa pozrieme na dvoch hostiteľov, ktorí majú úplne odlišné prístupy k poskytovaniu obsahu svojim používateľom, takže skôr ako začneme, musíme začať so zrieknutím sa zodpovednosti. WP Engine je služba, ktorá sa zaoberá výlučne programom WordPress, zatiaľ čo program Squarespace je určený pre začiatočníkov a kreatívy, ktorí sa chcú viac zamerať na obsah než na vytváranie webových stránok. Jedná sa o dva rôzne segmenty používateľov, takže v závislosti od toho, aký typ máte, budete mať predispozíciu na jedného alebo druhého.


Ako už bolo povedané, pozrime sa, ako sa navzájom stáčajú a kde sa prekrývajú, aby ste vedeli, čo ponúkajú. Ďalším vylúčením zodpovednosti je, že je ťažké zistiť, ktorý z nich je „najlepší“, pretože vyhovujú dvom rôznym potrebám, takže sa pokúsime udržať veci čo najobjektívnejšie.

stanovenie ceny

Rovnako ako všetky naše recenzie, aj v tomto prípade chceme vedieť, čo môžete očakávať, pokiaľ ide o náklady. Zvyčajne si to ľudia stanovia ako jednu zo svojich najvyšších priorít, takže si uvedomujeme, že to môže byť prohibičnou vlastnosťou akejkoľvek služby, hostingu alebo inak. V tomto prípade však, ak sa rozhodnete založiť svoje rozhodnutie iba na cene, bude to trochu výzva, pretože každá služba toľko ponúka za to, čo robí. Ako uvidíte, program WP Engine je oveľa drahší ako program Squarespace, ale hodnota získanej hodnoty vám môže priniesť ďalšie poplatky za to. K tomu sa dostaneme neskôr, ale chceme, aby ste vedeli, prečo existuje taký rozpor.

Squarespace

 • Osobný balík: 16 dolárov mesačne, 12 dolárov, ak sa účtujú ročne
 • Firemný balík: 26 dolárov mesačne, 18 dolárov, ak sa účtujú ročne
 • Základný internetový obchod: 30 dolárov mesačne, 24 dolárov, ak sa účtujú ročne
 • Pokročilý internetový obchod: 46 dolárov mesačne, 40 dolárov, ak sa účtujú ročne

WP Engine

 • Osobný plán: $ 29 / mesiac
 • Profesionálny plán: $ 99 / mesiac
 • Podnikateľský plán: $ 249 / mesiac
 • Prémiový plán: Požiadajte o cenovú ponuku

Je zrejmé, že služba Squarespace má výhodu v cenovom oddelení, najmä preto, že máte viac možností v rovnakom relatívnom rozsahu. To znamená, že ak chcete web s holými kosťami, neplatíte viac, ako potrebujete. Celkovo musíme dať priestor Squarespace, ale ak hľadáte viac funkcií, potom bude WP Engine lepšou voľbou..

víťaz: Squarespace

Garancia vrátenia peňazí

Ďalším aspektom nákladov na hostingové služby je doba, ktorú vám umožňujú zmeniť názor. Vytvorenie webovej stránky nie je niečo, čo sa dá urobiť rýchlo (relatívne povedané), takže chcete mať šancu preskúmať a hrať si so svojimi funkciami a výhodami pred prijatím konečného rozhodnutia. V takom prípade vám služba Squarespace umožní vyskúšať svoje služby zadarmo až štrnásť dní, zatiaľ čo služba WP Engine vám dá šesťdesiat na vyžiadanie plnej náhrady. Ako ste si pravdepodobne všimli, medzi nimi je významný rozdiel v tom, že tím Squarespace nepožiada o peniaze vopred, ale iba dva týždne nestačí, ak chcete vidieť všetko, čo ponúka. Celkovo má WP Engine lepšie riešenie.

víťaz: WP Engine

Zákaznícka podpora

Už sme diskutovali o dôležitosti hodnoty nad cenou a jedným z najlepších spôsobov, ako zistiť, akú hodnotu získate zo služby, je to, ako dobre sa správajú k svojim zákazníkom. V tomto prípade majú Squarespace aj WP Engine vynikajúce časy odozvy, ale o niečo sa líšia inak.

Telefonická podpora

Pre mnohých ľudí je rozhovor s niekým po telefóne najlepším spôsobom, ako zaistiť, aby sa váš problém vyriešil, pretože môžete zostať na linke, kým nebudete spokojní, že sa veci vyriešili. Jedinou nevýhodou je čakanie v pozastavení, ale program WP Engine je celkom dobrý v obmedzení čakacích dôb pre svojich zákazníkov. Štvorcový priestor na druhej strane nemá telefónne číslo, takže sa im ani nesnažte volať. To neznamená, že sú mimo dosahu, ale s nikým sa nebudete môcť rozprávať.

víťaz: WP Engine

Live chat

Toto je ďalšia najlepšia vec na uskutočnenie telefonického hovoru, pretože poskytuje rovnakú úroveň bezprostrednosti bez akéhokoľvek Muzaka alebo trápneho ticha. Obaja hostitelia majú vynikajúce chatové služby, ktoré reagujú rýchlo a pomôžu vyriešiť akýkoľvek problém v rekordnom čase.

víťaz: kravata

e-mail

Pri stohovaní týchto dvoch hostiteľov svieti Squarespace cez WP Engine. V závislosti od dennej doby sa spoločnosť WP môže alebo nemusí dostať k vám okamžite e-mailom. Musíte otvoriť lístok a čakať na odpoveď. Aj keď netrvá príliš dlho (zvyčajne niekoľko hodín), Squarespace sa zaväzuje odpovedať na e-maily v priebehu jednej hodiny, bez ohľadu na dennú dobu. Preto už nikdy nebudete musieť čakať príliš dlho, aby ste dostali odpoveď na čokoľvek.

víťaz: Squarespace

Diskusia

Ak ste typ osoby, ktorá si chce veci vymyslieť pre seba, potom sú fóra a časté otázky najlepším spôsobom, ako ísť, pretože vám umožňujú učiť sa o výhodách a výkonoch služby bez toho, aby ste museli niekoho kontaktovať. Obaja hostitelia majú také zdroje k dispozícii, ale pretože funkcia Squarespace je obmedzená v druhoch vecí, ktoré môže robiť, tieto informácie nie sú také podrobné, ako to, čo nájdete v službe WP Engine..

víťaz: WP Engine

Nakoniec majú obaja hostitelia vynikajúce záznamy o zákazníckych službách a skúsenosti, takže bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete, určite si svoje problémy vyriešite rýchlo a efektívne, čo je skvelým znakom dobrého hostiteľa..

rýchlosť

Teraz sa dostaneme do nitrých krutých detailov každého hostiteľa a uvidíme, čo môžu ponúknuť, pokiaľ ide o výkon. Nechcete, aby sa vaše webové stránky zrútili, ani nechcete, aby načítanie trvalo večne. V tomto prípade by sme chceli vidieť, ako tieto služby poskytujú najlepšie výsledky pre vaše stránky, aby vaše publikum získalo fantastický zážitok pri každej návšteve vašej stránky. Aby sme to dosiahli, preskúmali sme priemerné hodnotenia oboch lokalít, aby sme zistili, ktorý z nich je lepší. Navyše, pretože program Squarespace automaticky optimalizuje pre mobilné zariadenia, máme k tomu aj skóre. Pozrime sa, ako to urobili.

Squarespace

 • Hodnotenie pracovnej plochy: 70
 • Hodnotenie pre mobil: 40

WP Engine

 • Hodnotenie pracovnej plochy: 95
 • Hodnotenie pre mobil: N / A

Nepodarilo sa nám nájsť spoľahlivé údaje, ktoré ukazujú, ako rýchlo je služba WP Engine na mobilnom zariadení, ale vzhľadom na to, ako dobre funguje na pracovnej ploche, si musíme predstaviť, že je stále lepšia ako funkcia Squarespace. Jedným z dôvodov, prečo je program WP Engine oveľa lepší, je to, že sa zameriavajú na formu a funkciu, zatiaľ čo program Squarespace je väčšinou postavený na estetickej hodnote. Z tohto dôvodu to nie je jedna z najlepších služieb v oblasti rýchlosti.

víťaz: WP Engine

Prestoje / Uptime

Druhou stránkou funkčnosti webových stránok je to, či vôbec zlyhajú. WP Engine aj Squarespace využívajú cloud hosting na minimalizáciu prestojov, čo znamená, že obidve majú výnimočné záznamy. V skutočnosti je rozdiel zanedbateľný 0,01%, takže sú prakticky zviazané.

Squarespace: 99,99% dostupnosti

WP Engine: 99,98% dostupnosti

Ako vidíte, z akéhokoľvek dôvodu sa nikdy nebudete musieť obávať zlyhania vášho webu, čo v tomto ohľade urobí z oboch hostiteľov vysoko kvalitných.

víťaz: kravata

Vlastnosti

Povedali sme vám, že sa nakoniec zameriame na vlastnosti a hodnotu každého hostiteľa, takže teraz je čas, aby sme sa ponorili do rôznych vecí, ktoré ponúkajú. Hovorili sme tiež o skutočnosti, že každá služba je zameraná na rôzne typy používateľov, takže si to musíte pamätať pri posudzovaní funkcií a výhod, ktoré získate s každým hostiteľom..

Squarespace

 • Osobný balík: bezplatná doména, 20 strán, neobmedzená šírka dát a šírka pásma, zabezpečenie SSL, možnosť elektronického obchodovania
 • Firemný balík: bezplatná doména, neobmedzené stránky, šírka pásma a dáta, zabezpečenie SSL, e-mailové účty, možnosť elektronického obchodovania
 • Základný internetový obchod: bezplatná doména, neobmedzené stránky, šírka pásma a dáta, zabezpečenie SSL, žiadne poplatky za transakcie, sledovanie zásob
 • Pokročilý internetový obchod: bezplatná doména, neobmedzené stránky, šírka pásma a dáta, zabezpečenie SSL, žiadne transakčné poplatky, sledovanie zásob, účtovnícke služby, prepravné služby

V konečnom dôsledku sú tieto balíčky navrhnuté tak, aby vám pomohli spustiť internetový obchod alebo blog ľahko a bez obmedzení. Ak vykonávate transakcie s osobnými alebo obchodnými balíčkami, potom služba Squarespace účtuje poplatok, takže majte na pamäti. Otvorenie internetového obchodu je však čo najjednoduchšie.

WP Engine

 • Osobný plán: jeden web, 25 000 návštevníkov mesačne, úložisko 10 GB, neobmedzené množstvo údajov, zabezpečenie SSL
 • Profesionálny plán: 10 webových stránok, 100 000 návštevníkov mesačne, 20 GB úložného priestoru, neobmedzené množstvo údajov, zabezpečenie SSL
 • Podnikateľský plán: 25 webových stránok, 400 000 návštevníkov mesačne, 30 GB úložného priestoru, neobmedzené množstvo údajov, zabezpečenie SSL
 • Prémiový plán: 150 webových stránok, 1 milión návštevníkov, úložisko 100 – 300 GB, neobmedzené množstvo údajov, zabezpečenie SSL
 • Podnikový plán: 150 webových stránok, 5 miliónov návštevníkov, úložisko 400 GB-1 TB, neobmedzené množstvo údajov, zabezpečenie SSL

Môžete vidieť, že tieto plány sú zamerané na to, aby vám poskytli viac funkcií a premávky. Pomocou nástroja WP Engine získate prístup aj ku všetkým programom a šablónam WordPress, čo znamená, že so svojimi webmi môžete robiť oveľa viac, ako ste si mysleli. Okrem toho je ľahké do nich pridať možnosti elektronického obchodu, vďaka čomu je tento hostiteľ ďalšou ideálnou voľbou pre internetové obchody.

Je ťažké povedať, ktorá stránka je lepšia ako druhá, pretože sú tak odlišné. Na jednej strane funkcia Squarespace uľahčuje kreatívnym a začiatočníkom vytvorenie krásne vyzerajúcej webovej stránky, zatiaľ čo WP Engine na druhej strane poskytuje viac funkcií. Jedným z ukazovateľov, ktorým však musíme venovať najväčšiu pozornosť, je výkon a WP Engine môže robiť kolá okolo Squarespace. Nakoniec môže váš web vyzerať skvele, ale nenačíta sa tak rýchlo. Preto musíme dať názov spoločnosti WP Engine.

víťaz: WP Engine

Ak chcete vidieť, ako sa spoločnosť WP Engine drží oproti iným hostiteľským službám, pozrite si náš príspevok WP Engine vs GoDaddy alebo náš príspevok WP Engine vs HostGator Post.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map