Tvůrci webových stránek pro fotografy: 4 nejlepší možnosti vytváření stránek (2020)

Tvůrci webových stránek pro fotografy: 4 nejlepší možnosti vytváření stránek (2020)

Tvůrci webových stránek pro fotografy: 4 nejlepší možnosti vytváření stránek (2020)

Jste fotograf, ale nemáte web.


Váš Instagram je krásný, ale jste zmatení.

Kde začít s budováním a hostingem fotografického webu?

Podívejme se na čtyři z nejlepších možností, jak začít fotografům.

fotograf budování webové stránky

Vytvoření webové stránky pro fotografický podnik je velmi odlišné od průměrného webu.

MUSÍ se zaměřit na nádhernou fotografii a vše ostatní je sekundární.

Kromě toho mohou obrázky zabírat spoustu úložného prostoru – takže se nemůžete vypořádat se slabými limity úložiště.

tvůrce webových stránek pro fotografie

Proto, jako fotograf, při procházení různými tvůrci webových stránek je důležité najít tu pravou kondici, která vám představí vaši práci a podrobně uvede vaše možnosti služeb..

Jako fotograf již na vašem talíři máte dost práce, pokud jde o nastavení a fotografování; upravovat a dotýkat se fotografií; a také je uspořádat do reprezentativního alba.

Fotografové nejčastěji požadují web, který jim umožní snadno navrhnout a postavit své stránky. Chcete-li tyto specifické funkce, chcete najít velmi rychlý a snadný tvůrce stránek.

Přesto stále chcete web, který umožňuje flexibilitu s přizpůsobením, takže si můžete přizpůsobit svůj web podle svého jedinečného stylu.

fotograf na cestě na web

Budete také chtít, aby hostitel poskytoval celou řadu možností CMS a možností galerie obrázků, abyste si mohli být jisti, že hledáte požadovaný vzhled.

Další důležitou kvalitou, kterou je třeba hledat v tvůrci webových stránek, je spolehlivé zálohování a rychlost úložiště. Webové stránky s fotografiemi, na kterých předvádíte svou práci, vyžadují velké množství úložiště kvůli náročným požadavkům na ukládání velkých, kvalitních a upravených fotografií..

Jděte s hostitelem, který si udržuje svou rychlost a schopnosti, i když čelí zátěži velkého množství úložiště.

Především si chcete vybrat tvůrce webových stránek, který má vynikající zákaznický servis a podpora uživatelů. Bez ohledu na to, jak dobře je hodnocen konkrétní, mohou se vyskytnout problémy se službou nebo možná budete potřebovat nějaké pokyny s určitými funkcemi webových stránek. Dobrý tým zákaznické podpory může změnit vaši přítomnost online.

Pojďme se ponořit do nejlepších možností hostování webových stránek pro fotografy.

1) Formát: Nejlepší pro tvůrce portfolia

Formát je webová platforma navržená speciálně pro umělecké profesionály, kteří chtějí zobrazit své profesionální portfolio. Průzkum provedený v roce 2016 na webu wisebuy.com zjistil, že formát měl nejvyšší míru spokojenosti zákazníků mezi tvůrci online portfolií na 95%.

Formát umožňuje umělcům a fotografům přizpůsobit a přizpůsobit své stránky stylu, který podle nich nejlépe vyhovuje tématu jejich práce. Format je webová platforma, kterou si vybere řada profesionálních fotografů s vysokým profilem i na částečný úvazek.

Formát poskytuje snadno použitelný webový tvůrce, který je vysoce flexibilní a přizpůsobitelný pro internet designové potřeby zákazníka. Součástí online prodeje a elektronického obchodování je každá cenová úroveň plánu webového hostingu ve formátu. Vzhledem k tomu, že fotografové neustále upravují svůj obsah a design svých stránek, formát je velmi bezbolestný provádět změny a úpravy i přes tablet nebo mobilní zařízení..

Formát důkladně řeší potřeby fotografů, kteří chtějí na svých stránkách udržovat konzistentní a bohatou součást blogu. Jejich výkonné blogování založené na obrázcích umožňuje fotografickým blogům rychle a bezbolestně vytvářet, prohlížet a upravovat.

Mnoho jiných tvůrců webových hostitelů tuto komponentu dostatečně neřeší. Formát je jedním z nejlépe hodnocených hostitelů funkcí, které poskytuje fotografům pravděpodobně.

Formát také poskytuje pozoruhodné funkce kontroly pravopisu klienta který vám umožní odborně zabalit vaši práci pro klienty.

Zákaznická podpora společnosti Format je užitečná a efektivní. Většina zákazníků má své problémy vyřešeny do 23 hodin.

Zde jsou obecné funkce Format zahrnuty do všech plánů:

 • Rychlá a přátelská podpora 24/7
 • Formátování galerií aplikace
 • Publikujte a aktualizujte formulář Adobe Lightroom
 • Korektura klienta
 • Inteligentní typografie
 • Dynamická témata
 • Flexibilní stránky a rozvržení

Zde jsou vaše možnosti hostování formátu:

Nadšenec 6 $ / měsíc

 • 100 obrázků
 • 3 Skladujte produkty
 • 15 stránek

Pro $ 12 / month

 • 1 000 obrázků
 • 20 Skladujte produkty
 • Neomezený počet stránek a blogů
 • 5 000 důkazních obrázků
 • Doména zdarma
 • Vlastní úpravy CSS a HTML

Neomezený 25 $ / měsíc

 • Neomezené obrázky
 • Neomezené produkty obchodu
 • Neomezený počet stránek a blogů
 • Neomezené korektury
 • Zdarma prémiová témata
 • Doména zdarma
 • Vlastní úpravy CSS a HTML

Všechny tyto webhostingy poskytují skvělou webhostingovou platformu pro fotografy, kteří vytvářejí vlastní webové stránky.

Než se rozhodnete, se kterým hostitelem webu musíte jít, musíte projít, co od svého webu očekáváte a co očekáváte. Pokuste se provést inventář své současné práce, pochopte, do jaké kategorie umělecké kategorie by vaše práce spadala. To vám pomůže rozhodnout se, jak chcete předvést svou práci a jaké publikum se snažíte oslovit.

2) Squarespace: Snadné spuštění a krásné šablony

Čtvercový prostor je oblíbenou volbou mezi fotografy pro jejich profesionální, elegantní, vysoce kvalitní a přitom zjednodušující design webových stránek. Squarespace je široce používán mezi nezávislými pracovníky, kteří kladou silný důraz na estetiku svých stránek.

Předinstalované šablony šablon, které Squarespace nabízí svým uživatelům, poskytují vysoce strukturovaný základ, který elegantně zobrazuje vaši práci pro optimální estetiku. Kromě ohromujících šablon je webový tvůrce Squarespace velmi snadno použitelný a oblíbený mezi fotografy.

Squarespace nabízí mnoho funkcí navržených tak, aby zvýraznily vaše umělecké dílo. Tyto umělecké funkce patří moderní šablony, editor stylů, vestavěný do mobilních webů, vlastní CSS, přizpůsobitelné rozložení obsahu, bezplatná písma Google, bloky grafů a pozadí videa.

Ačkoli Squarespace je upřednostňován mnoha tvůrčími profesionály pro jeho umělecké schopnosti, mnoho imaginativních nezávislých může jej považovat za omezující. Čtverec je přizpůsobitelný z hlediska rozložení obsahu, písem a stylu, ale mnoho si stěžuje, že celkové šablony neodpovídají jejich specializovanému designu. Pro tuto skupinu profesionálů může být výhodný hostitel s webovým tvůrcem, který nabízí vysoce přizpůsobitelné šablony.

Squarespace také nabízí 14denní bezplatná zkušební verze, i když vám to nedává spoustu času na experimentování s webhostingem, pokud jde o možnosti SEO, vám to umožní pohrát si s designovými aspekty Squarespace a zjistit, zda se vám formát líbí.

Squarespace price nabízí své webhostingové služby za středně až středně vysoké cenové rozpětí. Pokud chcete svou práci zobrazit ve fotogalerii s informacemi o sobě a své práci, možná budete chtít zvolit osobní plán. Pokud však chcete prodat své původní výtisky z vašeho webu, vaše nejlepší sázka může být podnikání nebo základní možnost internetového obchodu.

Osobní plán: 12 $ / měsíc

 • Neomezený počet stránek, galerií a blogů s neomezeným úložným prostorem a 2 přispěvateli
 • Web optimalizovaný pro mobily
 • Metriky webových stránek
 • Zahrnuto zabezpečení přizpůsobené domény SSL zdarma
 • Zákaznická podpora 24/7

Obchodní plán: 18 $ / měsíc

 • Všechny funkce osobního plánu
 • Profesionální e-mail od společnosti Google
 • 100 $ v kreditu Google AdWords
 • Prodávejte neomezené produkty a přijímejte dary
 • 3% transakční poplatek
 • Propagační vyskakovací okna
 • Plně integrovaný elektronický obchod

Squarespace také nabízí 50% slevu v prvním roce pro studenty, kteří se zaregistrují pomocí své akademické e-mailové adresy.

3) WP Engine + Semplice: Nejlepší volba pro pokročilé fotografy

Chcete něco víc, než jen standardní běh frézky pro tvorbu webových stránek?

Možná chcete větší kontrolu a přizpůsobení, ale nechcete kódovat od nuly.

Máme pro vás nové řešení: spárujte téma Semplice od designéra Spotify Tobiase Van Schneidera s WP Engine pro maximální výkon.

To, co dostanete, je to nejlepší z obou světů.

Jste na vysoce výkonném, super rychlém hostování a máte krásné téma postavené jen pro fotografy.

náhled tématu semplice

To je nejlepší pro pokročilé fotografy, kteří potřebují více úložiště, přizpůsobení a celkovou kontrolu.

Nedoporučujeme toto nastavení pro začátečníky – protože to může komplikovat věci a zpomalit váš postup.

Mnoho fotografů a nezávislých pracovníků upřednostňuje používání platformy WordPress pro snadné použití, známost a další výhody. Pokud se do této skupiny vejdete, najdete zcela nový svět možností webhostingových společností, které se specializují Hosting WordPress.

Samostatným webovým hostitelem pro hosting WordPress pro fotografy by musel být WP Engine. Velkým problémem pro fotografy je to, že jejich obsah obvykle vyžaduje vysoké nároky na úložiště, například větší fotografie s vysokým rozlišením mohou být silně upravovány nebo upravovány.

To může zatěžovat rychlost webu, což vážně negativně ovlivní jeho SEO možnosti. Proto může být cennější zvolit kvalitního rychlého hostitele s větším úložištěm, pokud to rozpočet dovolí.

Přestože WP Engine není známý tím, že má velmi zjednodušující a snadno použitelný webový tvůrce, stojí za to ho zde zdůraznit jeho vysokou kvalitu a profesionální schopnosti.

Proto je WP Engine vysoce uctíván a používán profesionálními fotografy. WP engine nabízí vysoce kvalitní hosting s velkým množstvím úložiště a vysokou rychlostí. Je také známo, že WP Engine je vysoce flexibilní a přizpůsobitelný tak, aby vyhovoval vašemu konkrétnímu tématu designu.

WP Engine má také jeden z nejvíce nápomocných a nejefektivnějších týmů podpory zákazníků v odvětví webhostingu. Nabízejí také bezplatnou migraci, pokud přecházíte z jiné webhostingové služby.

Přestože je motor WP drahý, přichází za 35 USD měsíčně za plán spuštění, určitě se vyplatí, pokud obdržíte vysoký měsíční provoz. Pokud si nejste jisti příkrou cenou, služba WP Engine nabízí 60denní záruku vrácení peněz, takže pokud si to vyzkoušíte a nemyslíte si, že služba stojí za vaše peníze, dostanete to všechno zpět.

WP Engine Prcing

Toto je plán spuštění WP Engine (35 $ / měsíc):

 • 10 GB místního úložiště
 • 50 GB šířky pásma
 • Dev, Stage, Prod Environments
 • Přenosné stránky
 • PHP 7 připraveno
 • Velké FS
 • Globální CDN
 • Výkon stránky
 • Automatické certifikáty SSL
 • Podpora nepřetržitého chatu

Plus – s naším odkazem získáte 3 měsíce zdarma

4) Wix: Snadné použití, ale má nevýhody

wix pro fotografování webových stránek

Wix je pro fotografy široce používán vysoce přizpůsobitelné a snadno použitelný webový tvůrce. Wix je k dispozici zdarma tak dlouho, jak budete chtít, ale pokud potřebujete profesionální funkce, jako je vaše vlastní doménové jméno nebo podpora priorit, musíte si vybrat jeden z jejich pěti prémiových plánů. Bezplatný plán Wix nabízí mnoho užitečných funkcí, jako například:

 • Přístup k naší rozsáhlé sbírce obrázků, klipartů a ikon. Vše plně přizpůsobitelné a 100% ZDARMA k použití na vašem webu Wix.
 • 500 MB úložiště a až 500 MB šířky pásma
 • Neomezený přístup ke všem průchozím průvodcům, článkům, videonávodům a dalším informacím o podpoře Wix Support

Volná možnost je skvělé pro začátek ale pokud máte větší objem provozu a potřebujete větší úložiště a šířku pásma a nechcete, aby se na vašem webu zobrazovaly reklamy Wix, budete muset upgradovat na prémiový plán.

Pokud provozujete fotografický web s vysokým provozem a velkým úložným prostorem, měl by být prémiový plán s nejvyšší hodnotou Neomezený plán na 14 $ / měsíc. Tento plán nabízí nejen neomezenou šířku pásma a 10 GB úložného prostoru bez reklam Wix, ale také nabízí cenné funkce SEO.

Pokud hledáte na svém webu prodej originálních výtisků, Wix vám umožňuje provádět transakce elektronického obchodování s nimi plány elektronického obchodu. Tento plán vám poskytne 20 GB úložiště spolu s výhodami internetového obchodu.

Shrnutí: Vyzkoušejte několik a poté vzlétněte

fotograf budování webové stránky

Jakmile zjistíte, jaký typ publika chcete oslovit, pochopte jejich chování a jaký typ obsahu chtějí konzumovat. Když vezmete v úvahu všechny tyto faktory, bezpochyby vyberete správného hostitele.

Rozhodně odpovědět, Formát je naší volbou pro nejlepšího všestranného hostitele pro fotografy na všech úrovních. Formát je speciálně navržen tak, aby zdůrazňoval práci umělce. Jejich komunita a podpora jsou velmi zkušené v touze a otázkách umělců, kteří předvádějí svou práci.

Jak již bylo řečeno, pokud jste fotograf se specializovanějšími potřebami, může být pro vás užitečné použít jiné hostitele. Pokud se více zajímáte o prodej velkého objemu přímo z vašich stránek, místo toho, abyste předvedli svou práci a přilákali klienty, může být dobrou volbou čtvercový prostor. Pokud jste velmi zkušený a vysoce profesionální fotograf, který očekává velké množství provozu a má mnoho velkých fotografií s vysokým rozlišením WP Engine může být také skvělá volba.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector