WP Engine verzus SiteGround Hosting: Funkcie, rýchlosť, výhody a nevýhody do roku 2020

WP Engine verzus SiteGround Hosting: Funkcie, rýchlosť, výhody a nevýhody do roku 2020

WP Engine verzus SiteGround Hosting: Funkcie, rýchlosť, výhody a nevýhody do roku 2020

Porovnanie WP Engine a SiteGround je veľmi bežné pre tých, ktorí hľadajú super nabitý hosting WordPress so skvelými funkciami a úžasnou podporou..


Na jednej strane WP Engine – so sídlom v Austine, TX – začal riadenú revolúciu hostenia WordPress a stal sa zavedeným juggernautom..

Na druhej strane máte server SiteGround so sídlom v Bulharsku s úžasnými funkciami za ekonomickú cenu, ktorá fúka takmer každú ďalšiu hostingovú spoločnosť.

Porovnanie cien: Cenovo dostupné verzus Premium

Cena motora WP – prémiová

WP Engine ponúka dva typy programov a v závislosti od plánu môžete platiť oveľa viac, ako by ste očakávali. Pre ich osobný plán je to 29,99 dolárov mesačne a pre profesionálny plán môžete očakávať zaplatenie 99,99 dolárov mesačne. Nie je to ideálne, ak práve začínate a snažíte sa nadviazať svoju prítomnosť online.

Zapamätajte si toto: Pre skutočné firmy je rozdiel medzi hostingom, ktorý stojí 10 dolárov mesačne, a hostingom, ktorý stojí 50 dolárov mesačne, triviálny. Pre začínajúceho bloggera je to však rozdiel medzi spustením stránky a nie. Takže ak ste rastúca firma, tu štipky háčkovania nestláčajte. Pozrite sa na celkový obrázok, pozrite sa na všetky funkcie.

Cenové ponuky SiteGround – dostupné

Ak hľadáte, ako ušetriť nejaké peniaze, SiteGround ponúka celý rad plánov, ktoré sú úžasná hodnota za funkcie, ktoré získate.

Ich plán spustenia začína na 3,95 dolárov mesačne, s možnosťou predĺženia plánu až na tri roky. Ich Grow Grow plán začína na 7,95 dolárov mesačne a zahŕňa plány, ktoré môžu trvať až tri roky bez zmeny ceny.

Víťaz: SiteGround

Pri pohľade na cenu vám pomôžeme rozhodnúť, ktorý hosting je pre vás a vaše potreby najvhodnejší. SiteGround ponúka veľa možností pre svoje plány a nie sú príliš drahé. Víťazom tohto kola je SiteGround.

Zákaznícka podpora: Obidve sú vynikajúce

Motor WP: podpora 24/7 v USA

WP Engine od začiatku vynikal svojou vlastnou podporou. Skutočne veria, že zákaznícky servis je pre ich spoločnosť dôležitý a ich zákaznícka podpora ukazuje, ako fungujú. 

Najlepšie na tom je malé zvonkohry, keď chatujete s ich zástupcami priamo z rozhrania administrátora hostingu.

Poskytujú ochranu proti zápisu na disk, obmedzenia zápisu na disk a zálohy. Máte prístup k znalostnej báze, e-mailovej podpore a telefónnej službe.

SiteGround: Super Fast, Above and Beyond

SiteGround je mimoriadne úžasný, pokiaľ ide o zákaznícku podporu.

Ich agenti zákazníckych služieb majú sídlo po celom svete a sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete im zavolať 24 hodín denne, 7 dní v týždni, čo služba WP Engine neponúka.

Výherca: Tie

Obe spoločnosti majú vynikajúcu zákaznícku podporu, ale hrana je na WPE, najmä ak sa potrebujete zamerať na WordPress. WPE obsahuje aj vedomostnú databázu, ku ktorej máte prístup, ak potrebujete vykonať určitú kontrolu. Ak nemáte radi vedomosti, SiteGround vám ponúka množstvo informácií, ktoré vám pomôžu vyriešiť akýkoľvek problém s vaším webom..

rýchlosť

WPE

Aj keď je rýchlosť pre všetky webové stránky dobrá, musíte sa ubezpečiť, že máte hostiteľskú spoločnosť, ktorá nejde príliš pomaly. WPE má vynikajúcu rýchlosť a stránky sa môžu načítať približne za 1,3 sekundy, čo umožňuje návštevníkom rýchlo stránku vytiahnuť. Toto je praktické pre tých, ktorí potrebujú webhosting, ktorý má vynikajúcu dobu odozvy.

SiteGround

SiteGround má tiež vynikajúcu rýchlosť, časovanie za 1,3 sekundy. Mali však vyššiu rýchlosť, ale v dôsledku prílevu zákazníkov, ktorí sa prihlásili, si na serveroch vyžiadali malé mýto. Vzhľadom na to, že server SiteGround podporuje viac ako 250 000 zákazníkov, je pochopiteľné, že server SiteGround beží pomalšie. Majú servery v iných krajinách, čo by im malo pomôcť pri zrýchľovaní rýchlosti.

víťaz

Aj keď obe spoločnosti poskytujú vynikajúce rýchlosti, ak ste pre jedného víťaza, víťazom je WPE. Nemajú toľko ľudí, ktorí sa zapadajú do systému, čo môže zvýšiť vašu rýchlosť ešte rýchlejšie. Keďže nekonkurujete s viac ako 250 000 WPE, bude to o niečo rýchlejšie ako SiteGround.

hodnota

WPE

V závislosti od toho, čo potrebujete pre svoj web, môžete považovať ďalšie funkcie za hodnotnejšie. WPE má na svojich plánoch diskový priestor 10 alebo 20 GB, obsahuje vlastný panel a poskytuje vynikajúcu zákaznícku podporu. Aj keď to môže byť dobré, mali by ste spolu s plánmi zvážiť aj statné cenovky.

SiteGround

Ak hľadáte pre svoju babku najviac peňazí, SiteGround určite ponúka veľa špeciálnych funkcií pre váš plán. Zahŕňajú cPanel, 10 alebo 20 GB diskového priestoru a bezplatnú doménu. Zahrňte ich zákaznícku podporu a SiteGround je vynikajúcou voľbou. Zahŕňajú nielen veľa funkcií, ale ich ceny sú mimoriadne konkurencieschopné.

víťaz

Aj keď každý určuje hodnotu odlišne, na základe počtu položiek, ktoré dostanete so serverom SiteGround, ponúka najlepšiu hodnotu. Za svoje peniaze získate omnoho viac a nemusíte vykladať príliš veľa šeklov na základné funkcie. To samo o sebe robí SiteGround víťazom pre stĺpec hodnoty.

Vlastnosti

WPE

Sekcia funkcií pre WPE je ideálna, ale iba pre používateľov WordPress. Majú veľa funkcií, ktoré nenájdete s inými webovými stránkami hostenia. Budete mať prístup k programom exkluzívnym pre WordPress, technológiu ukladania do vyrovnávacej pamäte, technológiu SSL a CDN a technológiu ukladania do vyrovnávacej pamäte. To nie je zlé pre exkluzívnu hostingovú spoločnosť.

SiteGround

SiteGround ponúka množstvo funkcií, vrátane funkcií, ktoré sú vhodné pre WordPress. Ich plány zahŕňajú e-maily, prenos alebo nastavenie stránok, inštaláciu jedným kliknutím a zákaznícku podporu nepretržite. Ich doménové mená sú tiež zadarmo na celý život, čo ich robí praktickými pre každého.

víťaz

Obidva hostingové weby sú dobré pre používateľov WordPressu a je ťažké rozhodnúť sa, ktorý web bude lepší. Obe možnosti sú dobré a toto kolo nemá jasného víťaza. Je to kravata, ale je v poriadku mať tu kravatu. Obe spoločnosti ponúkajú vynikajúce funkcie, vďaka ktorým bude váš web populárny.

Prestoje / Uptime

WPE

Keď prevádzkujete web, potrebujete webhosting, ktorý poskytuje vynikajúcu dostupnosť. WPE vykázala za posledný štvrťrok určité nezrovnalosti, ale spoločnosť WPE vyhlasuje 99,9% dostupnosti. Vo februári tohto roku zažili významné prestoje jeden týždeň, existuje však veľa faktorov, ktoré môžu spôsobiť výpadky.

SiteGround

SiteGround tiež zaručuje 99,9% dostupnosti a za posledný štvrťrok to čísla dokázali. Zažili viac výpadkov ako WPE, ale tieto výpadky boli krátke. Opäť to mohlo byť kvôli počtu zákazníkov, ktorých majú na svojich serveroch.

víťaz

Každý, kto má webovú stránku, potrebuje silnú dostupnosť a obe spoločnosti poskytujú 99,9% dostupnosti. Aj keď napríklad údržba a prestoje môžu brániť webovej stránke, môže to byť veľa faktorov. V závislosti od toho, či zvládnete viac krátkych prestojov alebo menej, ale rozsiahle prestoje, môže byť jedno lepšie ako druhé. Toto kolo je kravata.

Pre koho to je?

obchodníci

Keď marketingujete, potrebujete hostingový server, ktorý funguje takmer 100 percent času. SiteGround je lepšou možnosťou, aj keď sa môžu vyskytnúť časté prestoje, ale netrvajú dlho. Nielen to, ale budete mať aj názov domény, ktorý bude trvať večne, čo je pekná funkcia, ktorú potrebujete, ak plánujete budovanie značky. Nielen to, ale ich konkurenčné ceny spôsobia, že sa každý obchodník zamiluje do programu SiteGround.

vývojári

Vývojári radi používajú WordPress, pretože môžete používať čokoľvek, čo chcete vylepšiť svoje webové stránky. S WPE je k dispozícii vstavaný ukladací priestor a ukladanie do medzipamäte a obsahuje denné zálohy, čo vám umožní uložiť všetku prácu. Aj keď to môže byť drahšie, stále budete mať kvalitu s WPE. Aplikácia WordPress sa ľahko používa prostredníctvom WPE a ak ste vývojár, používanie WPE vám pomôže viac ako len program SiteGround. Aj keď program SiteGround ponúka veľa vynikajúcich možností, pre vývojárov prostredníctvom WPE existuje viac vecí. Mali by ste určiť, ako musíte použiť dostupné možnosti, aby ste sa uistili, že WPE je pre vás to pravé.

Majitelia malých podnikov

Keďže majitelia malých podnikov nemusia mať dosť času na to, aby mohli svoje webové stránky prevádzkovať, SiteGround je pre nich vynikajúcou voľbou. Nastaviť web je jednoduché, budete mať vynikajúce doby prevádzky, veľa skvelých funkcií a nemusíte sa neustále aktualizovať. Ako majiteľ malej firmy môžete všetko nastaviť a nechať to tak. Umožnenie hostiteľskej stránky zvládnuť viac technických vecí môže majiteľovi malého podniku ušetriť viac času.

Elektronické obchodné spoločnosti

Elektronické obchodné spoločnosti sú obrovské a hostingové stránky, ktoré im umožňujú uspokojovať svojich vlastných zákazníkov, sú obrovské. WPE je vynikajúcou voľbou pre spoločnosti zaoberajúce sa elektronickým obchodom, pretože webová stránka môže uspokojiť konkrétne trhy a existuje viac možností, ktoré musí spoločnosť elektronického obchodu udržať, aby bola konkurencieschopná. Ak však zistia, že s WPE je príliš veľa prestojov, SiteGround je vynikajúcou alternatívou. Nielen to, ale sú lacnejšie ako WPE, nepotrebujú toľko pozornosti a používajú rôzne úrovne vyrovnávacej pamäte. To je vynikajúce, ak sa vaša spoločnosť elektronického obchodu snaží dostať svoje výrobky k väčšiemu počtu ľudí. Ani jeden z nich nie je hrozné rozhodnutie a môže sa znížiť cena každej hostiteľskej spoločnosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector