WP Engine vs Bluehost Hosting – Porovnání cen a plánů – květen 2020

Pokud porovnáváte WP Engine a Bluehost, je to docela pěkná jablka do pomerančů.


WP Engine je zcela optimalizovaný stroj WordPress.

Bluehost je levný … a dobře známý.

Rychlá odpověď? Pokud jste skutečný podnik, který potřebuje rychlost a spolehlivost, jděte s WP Engine (10% sleva s odkazem). Pokud se snažíte jet co nejlevněji a nemůžete si dovolit žádné doplňky, jděte s Bluehostem (obrovská sleva s odkazem).

Chceš dlouhou odpověď? Pojďme se ponořit do tvorby cen, plánů, funkcí a dalších!

WP Engine vs Bluehost Pricing

WP Engine:

Všechny plány nabízené motorem WP přicházejí s 60denní bezrizikovou zkušební verzí, abyste si je mohli vyzkoušet a zjistit, co každý z nich nabízí, než se skutečně zavazujete tento plán používat. Jejich nejzákladnějším plánem je osobní úroveň, která stojí 29 dolarů měsíčně. Oni pak mají profesionální plán pro vás na výběr, který umožňuje více funkcí zaměřených na profesionální webové stránky při zachování nízké náklady 99 dolarů za měsíc. A konečně, obchodní plán je skvělou volbou pro každého, kdo chce to nejlepší z nejlepších, aby zajistil, že dostanete spoustu skvělých funkcí, které zvládnou veškerý provoz, který získáte na svém webu, za 249 $ měsíčně. WP Engine má také dva různé plány vyšší než obchodní plán, ale ty jsou rozhodně zaměřeny spíše na špičkové podniky.

Bluehost:

Bluehost je jedním z lepších webhostingů, které se chystáte najít, pokud jde o tuto oblast, protože mají na výběr tunu cenových bodů. Společnost nabízí mnoho speciálů a úvodních sazeb, ale protože se jedná pouze o dočasné ceny, všechny níže diskutované ceny představují plnou a pravidelnou sazbu, která vám bude účtována po vypršení propagační akce. Pro začátek je jejich základní plán pouhých 7,99 $ měsíčně a má dostatek funkcí, aby byl skvělou volbou pro jednotlivce nebo majitele malých podniků.

Dalším krokem je plán Plus, který přichází na 10,99 $ za měsíc a obsahuje stejné funkce, jaké najdete v základním plánu, s neomezeným přístupem ke všemu a ochranou proti spamu. Za třetí, Bluehost nabízí balíček Prime, který kombinuje vše, co jste již zmínili, plus soukromí a automatickou zálohu v případě, že se na vašem webu stane cokoli..

V neposlední řadě je nabízen plán Go PRO, který přichází za 23,99 $ měsíčně. Tímto zjistíte, že dostanete vše, o čem se hovořilo v předchozích plánech, ale také získáte vyhrazený IP, vysoce výkonný server a certifikát SSL, což znamená, že je to nejlepší volba pro každého, kdo by mohl zažít na svých stránkách vysoký provoz.

Vítěz:

Z hlediska ceny a hodnoty je Bluehost vítězem.

Zákaznická podpora

WP Engine:

Podobně jako u každého webového hostitele, na kterého se podíváte, je zákaznický servis nabízený společností WP Engine skvělý a zajistí, že budete mít velkou podporu, kdykoli ji budete potřebovat. Na webu je spousta odkazů, které vám poskytnou veškerou podporu, kterou byste mohli potřebovat, a oceněná podpora od společnosti WP Engine vám pomůže 24 hodin denně, 7 hodin týdně, 365 dní v roce.

Bluehost:

Pokud jde o většinu webhostingových platforem, zjistíte, že zákaznický servis, který získáte, je napříč všemi podobnými. Pro Bluehost přicházejí s masivním centrem nápovědy, které zajišťuje, že máte k dispozici vše, co byste mohli potřebovat. Od průvodců po videonávody až k mnohem více, bude pro vás snadné podívat se a naučit se věci, které neznáte. Kromě toho jsou k dispozici vyškolení interní odborníci 24,7, takže s nimi můžete vždy mluvit o jakémkoli problému, se kterým se můžete setkat.

Vítěz: Kravata

Rychlost

WP Engine:

Jedním z velkých míst, na které se společnost WP Engine pyšní, je poskytování rychlého zážitku na každém hostovaném webu. Pracují neuvěřitelně rychle na načtení vašich stránek díky špičkovému vyhrazenému hardwaru, který je rozložen na více serverech. Navíc mají svůj vlastní specifický systém, který pomáhá načítat stránky po zlomcích sekund.

Bluehost:

Rychlost jakéhokoli webhostingu je důležitým a kritickým faktorem, který byste měli mít na paměti, a zjistíte, že Bluehost rád mluví o své rychlosti a tvrdí, že jsou nejrychlejšími webhostingovými službami na trhu. Pokud náhodou nezaplatíte prémiovou službu, která je speciálně určena pro vysokorychlostní službu, jsou rychlosti ve všech plánech srovnatelné. Používají svou platformu k poskytování neomezené šířky pásma na rychlých serverech, takže opravdu skončíte s některými z nejlepších rychlostí, které můžete najít.

Vítěz: WP Engine

Hodnota

WP Engine:

Jedním z nejvíce nepříjemných problémů, které se chystáte najít, pokud jde o WP Engine, je skutečnost, že jejich programy jsou o něco dražší než někteří konkurenti. V mnoha případech však získáte mnohem více funkcí, které vám mohou pomoci stát se cenou. To, že jsou dražší, neznamená, že z dlouhodobého hlediska nestojí za vaše peníze.

Bluehost:

Téměř všechno s Bluehostem bude mít dobrou hodnotu. Od rychlosti k funkcím až po provozuschopnost je tu spousta věcí, které se zamilují. Existuje také spousta různých možností, ze kterých si můžete vybrat, pokud jde o plány, takže je to dobrá volba, pokud jste na to nový, nebo pokud máte web s vysokým provozem. Plány nabízené společností Bluehost nepřicházejí pouze s mnoha skvělými funkcemi, ale jsou také cenově dostupné, takže nemusíte mít problém vidět hodnotu, kterou získáte s nákupem.

Vítěz:

Vzhledem k rozmanitosti možností s Bluehost a schopnosti vybrat si pro vás nejlepší plán, Bluehost je v této kategorii vítězem.

Funkce

WP Engine:

Některé z funkcí, které se chystáte najít, pokud jde o WP Engine, je spousta nových a pokročilých technologií. Mají nejlepší architekturu ve své třídě a vysoce úspěšné systémy pomáhají udržovat váš web v bezpečí a běží rychle. Každý den poskytují svým zákazníkům 800 hodin podpory, takže se nikdy nemusíte obávat, že se snažíte někoho oslovit o pomoc. A konečně, mají plný tým inženýrů, kteří pracují tak, aby zůstali na vrcholu všech nejnovějších a největších technologií.

Bluehost:

Přestože se o některých dalších funkcích a specifikacích již hovořilo, zjistíte, že Bluehost má spoustu skvělých funkcí, které všichni spolupracují, aby vám poskytli nejlepší zážitek, který můžete najít celkově. Pokud jde o Bluehost, některé z klíčových věcí, které budete milovat, zahrnují podporu 24/7 ve všech jejich plánech, instalace jedním kliknutím, podporu téměř milionu siste, správu zdrojů, prokazatelně úspěšné výsledky, rychlý servis a přístup k bezpečnému shellu SSH, aby váš web byl vždy v bezpečí.

Vítěz: Kravata

Prostoje / prostoje

WP Engine:

Při výpočtu na měsíční bázi zjistíte, že motor WP se může pochlubit provozuschopností přibližně 99,95%, což je přesně to, kam chcete být, pokud jde o provozuschopnost. Samozřejmě by to mohlo být lepší, ale toto je opravdu vynikající doba provozu a budete rádi, když budete mít mnohem více provozuschopnosti ve srovnání s jinými webovými hostiteli..

Bluehost:

Pokud jde o provozuschopnost, chcete zkusit najít něco, co zůstane na nebo nad 99,95% a po dobu 12 měsíců, Bluehost se může pochlubit uptime kolem 99,93%, což je stále docela dobré, když vezmete v úvahu vše, co je k zvážit. Je stále pod limitem, který chcete dosáhnout, pokud jde o provozuschopnost, takže mějte na paměti, protože na trhu jsou někteří hostitelé, kteří mají provozuschopnost přibližně 99,98%, což by bylo mnohem lepší, než to, co nabízí Bluehost..

Vítěz: WP Engine

Konečný verdikt

Pokud se podrobně podíváte na všechny různé funkce a specifikace poskytované těmito dvěma webovými hostiteli, zjistíte, že každý z nich má určité silné výhody a každý z nich má také nějaké negativy. Když přijde na to, vybrat, který z nich je pro vás nejlepší, není tam žádná jasná a zřejmá odpověď, protože každý člověk má různé potřeby a přání, pokud jde o web hostitele. Toto jsou moje doporučení, pokud jde o některé z jednotlivců, kteří by mohli potřebovat webhostingovou službu.

Vývojář: WP Engine

Marketer: WP Engine

Majitel malé firmy: Bluehost

Společnost elektronického obchodování: WP Engine

Může Bluehost top AWS? Zjistěte a prozkoumejte možnosti hostování s naším příspěvkem AWS Hosting vs. Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map