WP Engine vs Hostgator: Který je lepší? Hosting – Porovnejte ceny a plány – květen 2020

Naší trvalou misí je přinést vám nejlepší hostingová srovnání na webu a naše další splátka postaví našeho oblíbeného hosta WordPress s jedním z nejlepších webů v oboru: Hostgator. Než se však můžeme ponořit do naší recenze, musíme o tomto článku poskytnout nějaké informace. WP Engine je služba, která se zabývá výhradně WordPressem, což znamená, že pokud si chcete vytvořit web mimo tento systém, nebudete s nimi schopni. A naopak, hostgator poskytuje širokou škálu možností hostování, díky čemuž jsou skvělou volbou pro každého, kdo nemá rád WordPress nebo o něj nestará. Abychom tuto recenzi udrželi co nejobjektivnější, porovnáváme oba hostitele pouze na základě jejich plánů WordPress. Zatímco Hostgator nabízí jiná hostingová řešení, jako jsou dedikované servery nebo plány VPS, porovnání dvou v tomto ohledu by bylo zavádějící. Namísto toho zaměřujeme pouze hostování WordPress pro hostgator, abychom se ujistili, že získáte lepší představu o tom, jak se navzájem hromadí.


Ceny Stejně jako u všech našich recenzí začínáme s náklady. Mnoho nových uživatelů webových stránek se tímto faktorem většinou zabývá, protože může způsobit nebo narušit jejich schopnost začít online. Jak již bylo řečeno, oba tito hostitelé jsou dobře známí z různých důvodů, a proto bude mezi cenovými modely mnoho nesrovnalostí. Vzhledem k tomu, že Hostgator se stará hlavně o nováčky, nemají tolik funkcí jako WP Engine. Do specifik se dostaneme později, ale při pohledu na tato čísla je třeba mít na paměti.

Hostgator

 • Startovací plán: 5,95 $ měsíčně
 • Standardní plán: 7,95 $ měsíčně
 • Podnikatelský plán: 9,95 $ měsíčně

WP Engine

 • Osobní plán: 29 dolarů za měsíc
 • Profesionální plán: 99 $ měsíčně
 • Podnikatelský plán: 249 $ měsíčně

Jak vidíte, mezi těmito dvěma weby je obrovský rozdíl. Opět existuje důvod, proč to můžete udělat s WordPress s každou službou, ale pokud jste v systému nový nebo neplánujete dělat spoustu dalšího programování, je zřejmé, že Hostgator je jasným vítězem.

Vítěz: Hostgator

Záruka vrácení peněz I když počáteční náklady na provoz webu jsou rozhodující součástí vašeho rozhodovacího procesu, pomáhá vám také vědět, že můžete ustoupit, pokud se věci nepracují podle plánu. Mnoho hostingových služeb nabízí určitou možnost vrácení peněz, abyste se neuzavřeli ve smlouvě se službou, která neposkytuje vše, co potřebujete. Průmyslový standard je zde třicet dní, ale oba tito hostitelé poskytují mnohem víc než to. Hostgator vám dává čtyřicet pět dní, zatímco WP Engine vám dává šedesát. To nejenže znamená, že máte více času na to, abyste si vše zkontrolovali a ujistili se, že jste se rozhodli správně, ale také to dokazuje, kolik stojí každá služba za jejich produkty. Poskytnutí více než jednoho měsíce na uplatnění plné náhrady by vám mělo říct, že oba jsou ve svých oborech vynikající. V tomto ohledu však WP Engine vyhrává míli.

Vítěz: WP Engine

Zákaznická podpora Protože je Hostgator navržen pro práci s webovými začátečníky a WP Engine má tolik různých funkcí, je nevyhnutelné, že budete muset kontaktovat podporu v obou systémech. Ať už se jedná o problém s ovládacím panelem nebo máte dotaz ohledně nastavení něčeho na vaší stránce, je nutné, abyste s někým mohli mluvit a okamžitě odpovědět. Nakonec, pokud čelíte krizi na svém webu, nechcete čekat hodiny nebo dny, než se problém vyřeší. S ohledem na to se podívejme na různé způsoby, jak můžete kontaktovat podporu a zjistit, jak jednotlivé služby poskytují.

Telefonická podpora V případě okamžitých problémů je vždy dobré kontaktovat někoho po telefonu, který vám pomůže vyřešit váš problém okamžitě. Jak již bylo řečeno, volání na podpůrnou linku bude pouze několik hodin podrženo, a tak chcete být schopni dosáhnout osoby v krátké době. Naštěstí oba weby mají vynikající dobu odezvy a nebudou vás dlouho čekat.

Vítěz: kravata

Živý chat

V dnešní době je mnohem výhodnější s někým hovořit prostřednictvím chatové služby než po telefonu, takže můžete své myšlenky kondenzovat artikulativně a přitom získat okamžitou zpětnou vazbu a řešení problémů. Znovu tu chcete získat rychlou odpověď, abyste při čekání na odpověď nenechali otřesy palce. Je také důležité, abyste někoho mohli kontaktovat ve všech hodinách dne, pokud na svém webu pracujete pozdě v noci. Oba hostitelé zde opět obdivují výkon a poskytují řešení 24/7/365. Na obou stránkách nikdy nebudete muset čekat déle než několik minut a vaše problémy budou vyřešeny rychle a efektivně.

Vítěz: kravata

E-mailem

A konečně, pokud jde o kontaktování podpory, někdy potřebujete rychlý e-mail, abyste mohli problém vyřešit. Pokud problém není okamžitý nebo nevyžaduje okamžitou pozornost, je to skvělý způsob, jak jít. Jak již bylo řečeno, neměli byste na odpověď čekat déle než jeden den. V tomto ohledu se oba počítače rychle vrátí k e-mailovým dotazům, přičemž většina čekacích časů je kratší než osm hodin.

Vítěz: kravata

Fóra Pokud jste typ člověka, který by raději dělal průzkum a zjišťoval odpovědi na vaše otázky sám, je užitečné mít přístup k podrobným tutoriálům a stránkám s častými dotazy, abyste našli to, co potřebujete. Oba hostitelé mají rozsáhlé informace na dosah ruky, ale služba WP Engine to všechno umožňuje mnohem snadněji číst. Jako takové jsou o něco lepší v poskytování snadného přístupu k technikám řešení problémů.

Vítěz: WP Engine, ale jen nepatrně

Rychlost

Když mluvíme o hodnotě webu, velká část toho spočívá v tom, jak dobře může hostitel přinést výsledky vašemu publiku. Rychlost je hlavní složkou reputace vašeho webu. Pomalejší stránky mají vyšší míru okamžitého opuštění. Jednoduše řečeno, musíte se ujistit, že váš hostitel udržuje hladký chod vašeho webu bez ohledu na to, kde se vaši diváci nacházejí, aby nečekali minuty na načtení vašich stránek. V dnešní době trpělivost není ctností, kterou má mnoho lidí, zejména online. To jsou výsledky nezávislých testů rychlosti pro obě služby.

Hostgator

 • Hodnocení: 75/100
 • Rychlost načítání: 916 ms
 • Průměrná rychlost: 5 sec

WP Engine

 • Hodnocení: 73/100
 • Rychlost načítání:86 sec
 • Průměrná rychlost: 2 sec

Jak vidíte, není mezi nimi velký rozdíl, ale hrana jde do hostgatoru. Důvodem je to, že Hostgator má více serverů a může přenášet více dat efektivněji, ale také proto, že vaše stránky WordPress nebudou mít tolik funkcí jako WP Engine. Nakonec bychom to mohli nazvat mytím, ale tuto výhru dáme Hostgatorovi bez ohledu na to.

Vítěz: Hostgator

Prostoje / prostoje

Kromě rychlosti stránky a doby načítání si také chcete být jisti, že se váš web z jakéhokoli důvodu nezruší. Mnoho hostitelů nabízí „záruku dostupnosti“, což znamená, že pokud vaše stránka klesne na významné období, máte nárok na nějaký druh kompenzace. WP Engine nabízí takovou záruku, zatímco Hostgator ne. Nicméně při porovnání obou je těžké vidět jasného vítěze.

Hostgator

 • Nejlepší výsledky: 100%
 • Nejhorší výsledky: 97%
 • Průměrný:99%

WP Engine

 • Nejlepší výsledky: 100%
 • Nejhorší výsledky:51%
 • Průměrný:98%

Jak vidíte, u WP Engine je o něco větší nesrovnalost, ale průměry jsou zhruba stejné. Díky tomu, že WP Engine nabízí záruku, znamená to, že i v nízkých obdobích můžete být odměněni za technické potíže. Opět by to mohlo být mytí, ale stále budeme nárokovat hostgátora jako vítěze zde.

Vítěz: Hostgator

Funkce Dobře, tak jsme viděli, co mohou oba tito hostitelé nabídnout ve smyslu širokých tahů, ale jak se hromadí vedle sebe? Abychom získali lepší představu o hodnotě, kterou získáte z každé služby, uvidíme, jaké možnosti a funkce jsou u každého plánu poskytovány. Znovu se podíváme pouze na hosting WordPress, i když Hostgator nabízí spoustu dalších možností.

Hostgator

 • Startovací plán: jeden web, 25 000 návštěvníků měsíčně, 50 GB úložiště, neomezené e-mailové adresy
 • Standardní plán: dva weby, 200 000 návštěvníků měsíčně, 150 GB úložiště, neomezené e-mailové adresy
 • Podnikatelský plán: tři weby, 500 000 návštěvníků měsíčně, neomezené úložiště a e-mailové adresy

WP Engine

 • Osobní plán: jeden web, 25 000 návštěvníků měsíčně, 10 GB úložiště, neomezené množství dat, zabezpečení SSL
 • Profesionální plán: deset webových stránek, 100 000 návštěvníků měsíčně, 20 GB úložiště, neomezené množství dat, zabezpečení SSL
 • Podnikatelský plán: 25 webových stránek, 400 000 návštěvníků měsíčně, 30 GB úložiště, neomezené množství dat, zabezpečení SSL

Jedna věc, kterou je třeba vzít na vědomí, je, že WP Engine má také plány Premium a Enterprise, které umožňují milionům návštěvníků měsíčně a až 150 webových stránek. Jak vidíte, při porovnání obou služeb má Hostgator co nabídnout co do úložiště a návštěvníků. Při pohledu na základní plány každé služby získáte celkově lepší výsledky s hostgatorem. I když neposkytuje tak komplexní zabezpečení a data jako WP Engine, stále máte s plánem další bezpečnostní funkce. Největší rozdíl mezi nimi je, kolik webů můžete provozovat a kolik návštěvníků může na vaši stránku přijít. Jak jdete nahoru v programu WP Engine, můžete vidět, že plány jsou navrženy pro stránky s vysokým provozem, což je místo, kde svítí. Pokud však neplánujete získat miliony návštěvníků měsíčně, možná nebudete potřebovat tolik služeb.

Vítěz: Hostgator pro základní plány, WP Engine pro pokročilé

Závěr Nakonec, pokud jde o hosting WordPress, Hostgator je lepší volbou pro každého, kdo nepotřebuje na svých stránkách tunu programování a funkčnosti. Pokud nejste hardcore uživatel WordPress, měla by vám služba poskytnout vše, co potřebujete, abyste byli úspěšní. Věříme, že je to celkově lepší volba.

Celkový vítěz: Hostgator Podívejte se na náš příspěvek WP Engine vs. GoDaddy a zjistěte, zda WP Engine dokáže GoDaddy porazit. Může A2 hostit špičkový hostgator? Zjistěte si to přečtením našeho příspěvku A2 Hosting vs. HostGator.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map