WP Engine vs iPage: Co je lepší? Hosting – Porovnejte ceny a plány – květen 2020

WP Engine vs iPage: Co je lepší? Hosting – Porovnejte ceny a plány – květen 2020

WP Engine vs iPage: Co je lepší? Hosting – Porovnejte ceny a plány – květen 2020

Pokud jde o hledání správného webhostingu, můžete strávit veškerý svůj čas zkoumáním jednotlivých služeb, zapisováním funkcí a výhod, které nabízejí, a pak si sami porovnat podrobnosti. Nebo se můžete spolehnout na nás, abychom pro vás provedli srovnání a ušetřili čas. Máme nekonečnou řadu recenzí, která mezi sebou navzájem umisťují nejlepší hostitele, takže můžete vidět, jak se hromadí vedle sebe. V této části se podíváme na WP Engine a iPage Hosting.


Důležité je poznamenat, že WP Engine není standardní webový hostitel. Zatímco většina služeb vám poskytuje různé druhy webových stránek, WP Engine je určen výhradně pro WordPress. Pokud tedy nemáte zájem stavět web WordPress nebo chcete více možností, budete muset hledat jinde.

Protože je nástroj WP Engine k dispozici pouze pro weby WordPress, budeme je porovnávat na základě podobných funkcí. Nebylo by spravedlivé uvádět ceny a specifikace z iPage, které se vztahují ke standardním webovým stránkám, protože na WP Engine není nic srovnatelného. Náš proces přezkumu se tedy bude trochu lišit od toho, jak je obvykle, ale výsledky budou tak vyrovnanější.

Ceny

Jako vždy, my chceme nejprve dostat náklady z cesty. Pro mnoho lidí může být stanovení cen neúnosné, proto se rádi ujistíme, že víte, co dostáváte, než se ponoříme hlouběji na jednotlivé stránky. Jak již bylo řečeno, jakmile znáte cenu, kterou chcete vidět, jakou hodnotu poskytuje každý hostitel, abyste mohli přijít na to, zda za své peníze dostanete největší třesk. Zde jsou standardní ceny pro obě stránky.

WP Engine

 • Standardní hosting: 29 $ / měsíc
 • Profesionální hosting: 99 $ / měsíc
 • Obchodní hosting: 249 $ / měsíc
 • Prémiové hostování: Kontakt pro ceny

iPage

 • WP Starter Hosting: Začněte 3,75 $ / měsíc, poté se pohybuje až na 10,49 $ / měsíc
 • WP Essential Hosting: Zahájit 6,95 $ / měsíc, poté jít na 12,49 $ / měsíc

Jak vidíte, WP Engine je podstatně vyšší než iPage, což znamená, že byste mohli být více nakloněni levnější variantě. Jak se však dostaneme později, existuje kritický důvod pro nesrovnalosti v cenách, což opět souvisí s hodnotou. Celkově, pokud jste vážně při vytváření vysoce kvalitního webu WordPress, pak služba WP Engine nabízí mnohem více. Avšak pouhé pokračování v ceně iPage má jasnou výhodu.

Vítěz: iPage

Záruka vrácení peněz

Další věcí, na kterou se musíme zaměřit při stanovování cen, je to, zda hostitel nabídne plnou náhradu, pokud se rozhodnete, že se vám služba nelíbí. Protože vytvoření webové stránky vyžaduje určitý čas a existuje tolik složitých kusů, které musí spolupracovat, nemusí být problémy se službou zřejmé, což znamená, že byste mohli zjistit, že vám chybí klíčový detail až poté, co je váš web nahoře. a běží. Mnoho hostitelů jako takové nabízí záruku vrácení peněz, která vám umožní nejprve vyzkoušet služby a ujistit se, že vše odpovídá vašim standardům. Oba hostitelé nabízejí takovou záruku, přičemž iPage vám poskytne třicet dní na změnu názoru a WP Engine vám dá šedesát.

Nejen, že je lepší mít více času na hraní s funkcemi služby, ale mít tak dlouhé okno také ukazuje, že WP Engine je přesvědčen, že se vám bude líbit to, co dostanete. To je hlavní bonus při porovnání obou hostitelů.

Vítěz: WP Engine

Zákaznická podpora

Pokud jde o hodnotu, přestože je důležité posoudit každého hostitele na základě funkcí, které poskytují, zjistíme, že je skutečně lepší zjistit, jak reagují, když se něco pokazí. Bez ohledu na to, jak dobře stavíte svůj web, se nevyhnutelně stane něco, co vás nutí kontaktovat zákaznický servis, takže je nezbytné, aby vždy reagovaly a byly nápomocné. Jak již bylo řečeno, existují čtyři odlišné oblasti, ve kterých může hostitel poskytnout podporu, takže je porovnejte v každém ohledu.

Telefonická podpora

Pokud potřebujete okamžitě vyřešit problém, obvykle nejlepší metodou je zavolat někomu, kdo vám pomůže. Když mluvíte o vytváření webových stránek, je vždy lepší, když můžete někoho kontaktovat ve všech hodinách dne, jen pro případ, že pracujete pozdě v noci a narazíte na problém. S ohledem na tuto skutečnost poskytují oba hostitelé nepřetržitou telefonickou podporu a ani jeden z nich vás nebude čekat příliš dlouho na čekání.

Vítěz: kravata

Živý chat

Toto je další oblíbená možnost, protože vám umožní získat okamžité výsledky, aniž byste museli čekat nudného Muzaka, zatímco čekáte. Opět je důležité, abyste se dostali na reprezentativní den nebo noc, abyste mohli problém rychle vyřešit. Stejně jako u telefonické podpory poskytují oba hostitelé nepřetržitý přístup a rychlou dobu odezvy.

Vítěz: kravata

E-mailem

Pokud máte problém, který nevyžaduje okamžitou pozornost, ale přesto se s někým chcete spojit, je skvělý způsob, jak jej vyřešit, otevřít lístek a odeslat e-mail. Chcete však mít jistotu, že na odpověď už nebudete čekat dny; v opačném případě bude celý proces zpožděn. IPage i WP Engine mají systém vstupenek a vy můžete očekávat odpověď obvykle během stejného dne nebo alespoň do 24 hodin, v závislosti na tom, kdy byla vaše vstupenka otevřena.

Vítěz: kravata

Fóra / návody

A konečně, pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o řešení problémů, aniž by se spoléhali na odborníka na technickou podporu, poskytne mnoho hostitelů přístup na fóra, kde můžete najít odpovědi na běžné problémy a zjistit, jak je vyřešit, když k nim dojde. V tomto ohledu mají oba hostitelé rozsáhlé články a návody, které se týkají téměř všech témat, která byste si dokázali představit, a oba jsou dobře organizovaní, takže trávíte polovinu času hledáním správných informací..

Vítěz: kravata

Jak můžete vidět, pokud jde o podporu, získáte velkou hodnotu jak pro iPage, tak pro WP Engine, což znamená, že bez ohledu na to, který z nich si vyberete, nezůstane viset.

Rychlost

Nyní je čas se dostat do více technických aspektů hostitelů. První věc, na kterou se podíváme, je rychlost vašeho webu, jakmile bude aktivní, protože to je pravděpodobně jedna z nejdůležitějších věcí pro vaše publikum. Bez ohledu na to, jak dobře je vaše stránka navržena nebo jak je interaktivní, pokud se nenačte rychle, nebudete mít dostatek lidí, aby na ní trávili čas. Proto je nezbytné, aby časy načítání byly rychlé, což znamená, že všechno přijde jen několik sekund nebo méně. Pokud vaše publikum musí čekat deset nebo dvacet sekund na vaši stránku, nebudou se držet, aby zjistili, co je na něm.

WP Engine

 • Nejlepší doba načítání:69 sekund
 • Nejhorší doba načítání:94 sekund
 • Průměrný: 48 sekund

iPage

 • Nejlepší doba načítání: 965 milisekund
 • Nejhorší doba načítání: 30 sekund
 • Průměrný: 90 sekund

Jak vidíte, iPage má lepší průměr a rychlost. To je však založeno na standardních webových stránkách a nebere v úvahu jeho weby WordPress. Abychom získali lepší představu o tom, jak dobře WP Engine funguje, musíme se podívat na jiné hostitele WordPress. Když to děláte, WP Engine je lepší než většina, s tím, že někteří hostitelé načítají až 30 sekund. Celkově, pokud jde o hosting WordPress, je WP Engine na špici.

Vítěz: Technicky iPage, ale WP Engine je lepší, když se řadí mezi své vrstevníky

Prostoje / prostoje

Další věc, na kterou se musíme podívat po rychlosti, je provozuschopnost. Toto je procentuální sazba, po kterou váš web zůstává v provozu a nezaznamenává se žádné selhání ani prostoje. Hostitelé obvykle poskytnou záruku za toto hodnocení, což znamená, že pokud váš provozuschopnost klesne pod určité procento, máte nárok na určitou formu kompenzace. WP Engine nabízí záruku 99,95%, ale iPage ji nemá. Zde jsou průměrná procenta pro každou z nich.

 • WP Engine: 95%
 • iPage: 84%

I když vidíte, že WP Engine je o něco lepší, protože rozdíl je měřen ve zlomcích procenta, můžeme říci, že jsou prakticky stejné. Nicméně vzhledem k tomu, že WP Engine nabízí záruku, znamená, že jsou celkově lepší.

Vítěz: WP Engine

Hodnota

Teď, když jsme viděli, jak spolehliví jsou oba hostitelé, jak se hromadí, pokud jde o funkce a výhody? Jaké služby získáte za měsíční cenu? Zde je stručný přehled toho, co můžete od obou společností očekávat.

WP Engine

 • Standardní balíček: 1 web, 25 000 návštěv měsíčně, úložiště 10 GB, neomezená data, certifikáty SSL zdarma
 • Profesionální balíček: 10 webových stránek, 100 000 návštěv měsíčně, úložiště 20 GB, neomezená data, certifikáty SSL zdarma
 • Obchodní balíček: 25 webových stránek, 400 000 návštěv měsíčně, 30 GB úložiště, neomezená data, certifikáty SSL zdarma
 • Prémiový balíček: 150 webových stránek, 1 milion návštěv měsíčně, úložiště 100-300 GB, neomezená data, certifikáty SSL zdarma
 • Enterprise Package: 150 webových stránek, 5 milionů návštěv měsíčně, úložiště 400 GB-1 TB, neomezená data, certifikáty SSL zdarma

iPage

 • Startovací balíček WP: 1 bezplatná doména, neomezené místo na disku, neomezené poštovní účty, přizpůsobený ovládací panel, předinstalovaná témata a pluginy
 • Základní balíček WP: 1 bezplatná doména, neomezený prostor na disku, neomezené poštovní účty, miliony návštěv za měsíc, odborná podpora, zvýšená bezpečnost

Bohužel, aplikace iPage je poněkud vágní ohledně všech podrobností, které získáte při předplatném, takže nemůžeme poskytnout další podrobnosti, než to, co vložíme. Jak však vidíte, jsou srovnatelné, přičemž iPage vychází na vrcholu s neomezeným úložištěm a vyšším počtem návštěv za měsíc. WP Engine, na druhé straně, umožňuje vytvářet více webů a má neomezenou šířku pásma, což jsou základní součásti.

Nakonec se zdá, že hosting iPage WordPress je ideální pro každého, kdo je v systému nový a nechce vytvářet více než jeden nebo dva weby. Aplikace iPage vám pomůže tím, že vám poskytne nástroje k vytvoření základní stránky s doplňky a šablonami, takže je mnohem snazší začít.

Pokud jste však dobře obeznámeni s WordPress a chcete dělat mnohem víc než jen jeden web, pak je WP Engine tím lepším způsobem. Nejenže získáte větší kapacitu, ale také získáte další funkce, které vám pomohou vytvořit nejmodernější webové stránky. Vzhledem k tomu, že všechno ostatní je přibližně stejné, pokud jde o rychlost, dostupnost a zákaznický servis, zdá se, že obě stránky mají co nabídnout.

Vítěz: iPage pro začátečníky, WP Engine pro odborníky

Chcete-li prozkoumat další možnosti hostování, podívejte se, jak WP Engine drží proti Squarespace v našem příspěvku Squarespace vs. WP Engine. Může WP Engine špičkový Bluehost? Zjistěte si v našem příspěvku WP Engine vs. Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector