WP Engine vs iPage: Čo je lepšie? Hosting – porovnajte ceny a plány – máj 2020

Pokiaľ ide o nájdenie správneho webhostingu, môžete tráviť všetok svoj čas skúmaním jednotlivých služieb, zapisovaním si funkcií a výhod, ktoré ponúkajú, a následným porovnaním podrobností. Alebo by ste sa na nás mohli spoľahnúť a urobiť porovnanie pre vás a ušetriť čas. Máme nekončiacu sériu recenzií, ktoré spájajú najlepších hostiteľov proti sebe, aby ste videli, ako sa hromadí vedľa seba. V tejto časti sa zameriavame na WP Engine a iPage Hosting.


Dôležité je poznamenať, že WP Engine nie je štandardný webhosting. Zatiaľ čo väčšina služieb vám poskytuje rôzne druhy webových stránok, WP Engine je určený výlučne pre WordPress. Ak teda nemáte záujem o vytvorenie stránky WordPress alebo ak chcete viac možností, budete sa musieť pozrieť inde..

Pretože program WP Engine je k dispozícii iba pre weby WordPress, budeme porovnávať tieto dve stránky na základe podobných funkcií. Nebolo by spravodlivé uvádzať ceny a špecifikácie z iPage, ktoré súvisia so štandardnými webovými stránkami, pretože na WP Engine nie je nič porovnateľné. Náš proces preskúmania sa tak bude trochu odlišovať od zvyčajného stavu, ale výsledky budú ešte vyrovnanejšie.

stanovenie ceny

Ako vždy, chceme najprv dostať náklady z cesty. Pre mnohých ľudí môže byť stanovenie cien neúnosné, preto by sme sa chceli uistiť, že viete, čo získate, kým sa hlbšie ponoríme do jednotlivých stránok. Ako už bolo povedané, keď už viete cenu, ktorú chcete vidieť, akú hodnotu poskytuje každý hostiteľ, aby ste zistili, či za svoju babku získate najviac peňazí. Tu sú štandardné ceny pre obe stránky.

WP Engine

 • Štandardný hosting: $ 29 / mesiac
 • Profesionálny hosting: $ 99 / mesiac
 • Obchodné hosťovanie: $ 249 / mesiac
 • Prémiové hosťovanie: Kontakt pre sadzby

iPage

 • Hosting štartéra WP: Štart 3,75 $ / mesiac, potom sa pohybuje hore na 10,49 $ / mesiac
 • WP Essential Hosting: Štart 6,95 $ / mesiac, potom ide na 12,49 $ / mesiac

Ako vidíte, program WP Engine je podstatne vyšší ako program iPage, čo znamená, že by ste mohli byť ochotnejší ísť s lacnejšou možnosťou. Ako sa však neskôr dostaneme, existuje zásadný dôvod pre rozdiely v cenách, čo opäť súvisí s hodnotou. Celkovo, ak vážne uvažujete o vytvorení vysoko kvalitného webu WordPress, potom má spoločnosť WP Engine čo ponúknuť oveľa viac. Samotné pokračovanie v cene iPage má však jasnú výhodu.

víťaz: iPage

Garancia vrátenia peňazí

Ďalšou vecou, ​​na ktorú sa treba zamerať pri stanovovaní cien, je to, či hostiteľ ponúkne úplnú náhradu, ak sa rozhodnete, že sa vám táto služba nepáči. Pretože vytvorenie webovej stránky vyžaduje určitý čas a existuje toľko zložitých častí, ktoré musia spolupracovať, problémy so službou nemusia byť zrejmé, čo znamená, že by ste mohli zistiť, že vám chýbajú zásadné podrobnosti až po tom, čo je váš web pripravený. a beh. Mnohí hostitelia ako také ponúkajú záruku vrátenia peňazí, ktorá vám umožňuje najskôr vyskúšať služby, aby ste sa uistili, že všetko vyhovuje vašim štandardom. Obaja hostitelia ponúkajú takúto záruku, pričom iPage poskytuje tridsať dní na zmenu mysle a WP Engine vám dáva šesťdesiat.

Nielenže je lepšie mať viac času na hranie s funkciami služby, ale mať také dlhé okno tiež ukazuje, že WP Engine je presvedčený, že sa vám bude páčiť to, čo dostanete. To je hlavný bonus pri porovnaní oboch hostiteľov.

víťaz: WP Engine

Zákaznícka podpora

Pokiaľ ide o hodnotu, aj keď je dôležité posudzovať každého hostiteľa na základe funkcií, ktoré poskytujú, zistíme, že je lepšie zistiť, ako reagujú, keď sa niečo pokazí. Bez ohľadu na to, ako dobre si zostavujete svoje stránky, nevyhnutne sa stane niečo, čo vás núti kontaktovať zákaznícky servis. Je preto nevyhnutné, aby vždy reagovali a boli nápomocní. Ako už bolo povedané, existujú štyri odlišné oblasti, v ktorých môže hostiteľ poskytnúť podporu, takže ich porovnajme v každom ohľade.

Telefonická podpora

Ak potrebujete okamžite vyriešiť problém, zvyčajne najlepším spôsobom je zavolať niekomu, aby vám pomohol. Keď hovoríme o vytváraní webových stránok, vždy je lepšie, ak môžete niekoho kontaktovať vo všetkých denných hodinách, len v prípade, že pracujete neskoro v noci a narazíte na problém. S ohľadom na to obaja hostitelia poskytujú telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a ani jeden z nich vás nebude čakať príliš dlho.

víťaz: kravata

Live chat

Toto je ďalšia obľúbená možnosť, pretože vám umožňuje získať okamžité výsledky bez toho, aby ste museli počkať nudného Muzaka počas čakania. Aj tu je dôležité, aby ste sa dostali na reprezentatívny deň alebo noc, aby sa váš problém mohol okamžite vyriešiť. Rovnako ako v prípade telefonickej podpory, obaja hostitelia poskytujú nepretržitý prístup a rýchlu reakčnú dobu.

víťaz: kravata

e-mail

Ak máte problém, ktorý si nevyžaduje okamžitú pozornosť, ale napriek tomu sa chcete s niekým skontaktovať, skvelým spôsobom, ako ho vyriešiť, je otvoriť lístok a odoslať e-mail. Chcete však mať istotu, že na odpoveď už nebudete čakať dni; inak to spôsobí, že celý proces bude prepadnutý. IPage aj WP Engine majú systém cestovných lístkov a môžete očakávať odozvu zvyčajne do jedného dňa alebo do 24 hodín, v závislosti od toho, kedy bol lístok otvorený.

víťaz: kravata

Fórum / Návody

A nakoniec, pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o riešení problémov bez spoliehania sa na profesionálov technickej podpory, mnohí hostitelia poskytnú prístup na fóra, kde nájdete odpovede na bežné problémy a zistíte, ako ich napraviť, keď k nim dôjde. V tejto súvislosti majú obaja hostitelia rozsiahle články a návody, ktoré sa týkajú takmer všetkých tém, ktoré by ste si vedeli predstaviť, a obaja sú dobre usporiadaní, aby ste sa polovicou času nestrácali hľadaním správnych informácií..

víťaz: kravata

Ako vidíte, pokiaľ ide o podporu, získate veľkú hodnotu s programami iPage a WP Engine, čo znamená, že bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete, nezostane visieť.

rýchlosť

Teraz je čas sa dostať k technickým aspektom hostiteľov. Prvá vec, na ktorú sa pozeráme, je rýchlosť vášho webu, keď bude naživo, pretože toto je pravdepodobne jedna z najdôležitejších vecí pre vaše publikum. Bez ohľadu na to, ako je vaša stránka navrhnutá alebo aká je interaktívna, ak sa nenačíta rýchlo, nebudete mať dostatok ľudí na to, aby na nej strávili čas. Preto je nevyhnutné, aby časy načítania boli rýchle, čo znamená, že všetko trvá len pár sekúnd alebo menej. Ak vaše publikum musí čakať desať alebo dvadsať sekúnd na vašu stránku, potom sa nebude držať, aby zistilo, čo je na nej.

WP Engine

 • Najlepší čas načítania:69 sekúnd
 • Najhoršia doba načítania:94 sekúnd
 • priemer: 48 sekúnd

iPage

 • Najlepší čas načítania: 965 milisekúnd
 • Najhoršia doba načítania: 30 sekúnd
 • priemer: 90 sekúnd

Ako vidíte, iPage má lepší priemer a rýchlosť. Je to však založené na štandardných webových stránkach a nezohľadňujú sa jeho stránky WordPress. Aby sme získali lepší prehľad o tom, ako dobre WP Engine vykonáva, musíme sa zamerať iba na iných hostiteľov WordPress. Keď to urobíte, WP Engine je lepší ako väčšina, s načítaním niektorých hostiteľov trvá až 30 sekúnd. Pokiaľ ide o hosťovanie WordPress, WP Engine je celkovo na špičke.

víťaz: Technicky iPage, ale WP Engine je lepší, keď sa radí medzi svojich kolegov

Prestoje / Uptime

Ďalšou vecou, ​​na ktorú sa treba pozerať po rýchlosti, je prevádzka. Toto je percentuálna miera, počas ktorej vaše stránky zostávajú v prevádzke a nezaznamenajú sa žiadne pády ani prestoje. Hostitelia zvyčajne poskytujú záruku za toto hodnotenie, čo znamená, že ak vaša doba prevádzkyschopnosti klesne pod určité percento, máte nárok na určitú formu kompenzácie. WP Engine neposkytuje záruku 99,95%, ale iPage ju nemá. Tu sú priemerné percentuálne podiely pre každú z nich.

 • WP Engine: 95%
 • iPage: 84%

Aj keď vidíte, že WP Engine je o niečo lepší, pretože rozdiel sa meria v percentách, môžeme povedať, že sú prakticky rovnaké. Avšak vzhľadom na skutočnosť, že WP Engine poskytuje záruku, znamená, že sú celkovo lepšie.

víťaz: WP Engine

hodnota

Takže teraz, keď sme videli, ako spoľahliví sú obaja hostitelia, ako sa hromadí, pokiaľ ide o funkcie a výhody? Aké služby získate za mesačnú cenu? Tu je stručný prehľad toho, čo môžete očakávať od oboch spoločností.

WP Engine

 • Štandardné balenie: 1 webová stránka, 25 000 návštev mesačne, úložisko 10 GB, neobmedzené množstvo údajov, certifikáty SSL zadarmo
 • Profesionálny balík: 10 webových stránok, 100 000 návštev mesačne, 20 GB úložného priestoru, neobmedzené množstvo údajov, bezplatné certifikáty SSL
 • Firemný balík: 25 webových stránok, 400 000 návštev mesačne, 30 GB úložného priestoru, neobmedzené množstvo údajov, bezplatné certifikáty SSL
 • Prémiový balík: 150 webových stránok, 1 milión návštev mesačne, úložisko 100 – 300 GB, neobmedzené množstvo údajov, certifikáty SSL zadarmo
 • Enterprise Package: 150 webových stránok, 5 miliónov návštev mesačne, úložisko 400 GB-1 TB, neobmedzené množstvo údajov, certifikáty SSL zadarmo

iPage

 • Štartovací balík WP: 1 bezplatná doména, neobmedzené miesto na disku, neobmedzené poštové účty, prispôsobený ovládací panel, predinštalované témy a doplnky
 • Základný balík WP: 1 bezplatná doména, neobmedzené miesto na disku, neobmedzené poštové účty, milióny návštev za mesiac, odborná podpora, zvýšená bezpečnosť

Bohužiaľ, služba iPage je trochu nejasná o všetkých podrobnostiach, ktoré získate pri odbere, preto nemôžeme poskytnúť viac podrobností o tom, čo uvádzame. Ako však vidíte, sú porovnateľné, pričom iPage vychádza na vrchole s neobmedzeným úložným priestorom a vyšším počtom návštev za mesiac. WP Engine, na druhej strane, vám umožňuje vytvárať viac webových stránok a má neobmedzenú šírku pásma, ktoré sú základnými komponentmi.

Nakoniec sa zdá, že hosting iPage WordPress je ideálny pre každého, kto je novým v systéme a nechce vytvárať viac ako jeden alebo dva weby. Aplikácia iPage vám pomáha tým, že vám poskytuje nástroje na vytvorenie základnej stránky s doplnkami a šablónami, takže je oveľa jednoduchšie začať.

Ak ste však dobre oboznámení s programom WordPress a chcete robiť oveľa viac ako len jednu stránku, potom je WP Engine najlepším spôsobom, ako ísť. Nielenže získate väčšiu kapacitu, ale získate aj ďalšie funkcie, ktoré vám pomôžu pri vytváraní najmodernejších webových stránok. Vzhľadom na to, že všetko, čo sa týka rýchlosti, prevádzkyschopnosti a služieb zákazníkom, je rovnaké, zdá sa, že obidve stránky majú čo ponúknuť.

víťaz: iPage pre začiatočníkov, WP Engine pre odborníkov

Ak chcete preskúmať ďalšie možnosti hostenia, prečítajte si, ako sa v našom príspevku v službe Squarespace verzus WP Engine drží WP Engine proti Squarespace. Môže spoločnosť WP Engine dosiahnuť špičku Bluehost? Zistite v našom príspevku WP Engine vs. Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map