WP Engine vs SiteGround Hosting: Funkce, rychlost, výhody a nevýhody 2020

Porovnání WP Engine a SiteGround je velmi běžné pro ty, kteří hledají super nabitý hosting WordPress se skvělými funkcemi a úžasnou podporou.


Na jedné straně WP Engine – se sídlem v Austinu, TX – zahájil řízenou revoluci hostování WordPress a stal se zavedeným juggernautem.

Na druhé straně máte server SiteGround se sídlem v Bulharsku, s úžasnými funkcemi za ekonomickou cenu, která fouká téměř každou jinou hostingovou společnost.

Porovnání cen: Cenově dostupné vs Premium

Cena motoru WP – Premium

WP Engine nabízí dva typy plánů a v závislosti na plánu můžete platit mnohem více, než byste očekávali. Pro jejich osobní plán je to 29,99 $ měsíčně a pro profesionální plán můžete očekávat, že zaplatíte 99,99 $ měsíčně. Není ideální, pokud právě začínáte a snažíte se se svou online přítomností usadit.

Pamatujte si toto: pro skutečné firmy je rozdíl mezi hostingem, který stojí 10 $ měsíčně a hostingem, který stojí 50 $ měsíčně, triviální. Ale pro začínajícího bloggera je to rozdíl mezi spuštěním webu a nikoli. Takže pokud jste rostoucí podnik, nestrkejte haléře tady. Podívejte se na celkový obrázek, podívejte se na všechny funkce.

SiteGround Pricing – Cenově dostupné

Pokud chcete ušetřit nějaké peníze, SiteGround nabízí celou řadu plánů, které jsou úžasná hodnota za funkce, které získáte.

Jejich plán spuštění začíná na 3,95 $ měsíčně, s možností prodloužení plánu až na tři roky. Jejich růstový plán Grow Big začíná na 7,95 USD měsíčně a zahrnuje plány, které mohou trvat až tři roky bez změny ceny.

Vítěz: SiteGround

Při pohledu na cenu vám pomůže rozhodnout se, který web hostitele je pro vás a vaše potřeby vhodnější. SiteGround nabízí pro své plány spoustu možností a nejsou příliš drahé. SiteGround je vítězem tohoto kola.

Zákaznická podpora: Oba jsou vynikající

WP Engine: nepřetržitá podpora v USA

WP Engine od začátku vynikal svou vlastní podporou. Opravdu věří, že zákaznický servis je pro jejich společnost důležitý a jejich zákaznická podpora ukazuje, jak fungují. 

Nejlepší část je malé zvonkohry, když chatujete s jejich zástupci přímo z hostujícího administrátorského rozhraní.

Poskytují ochranu proti zápisu na disk, omezení zápisu na disk a zálohy. Máte přístup k databázi znalostí, e-mailové podpoře a telefonní službě.

SiteGround: Super Fast, Above and Beyond

SiteGround je mimořádně úžasný, pokud jde o zákaznickou podporu.

Jejich agenti zákaznického servisu mají sídlo po celém světě a jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete jim zavolat 24/7, což WP Engine nenabízí.

Vítěz: Tie

Obě společnosti mají vynikající zákaznickou podporu, ale hrana jde na WPE, zvláště pokud potřebujete zaměřit se na WordPress. WPE také obsahuje databázi znalostí, ke které máte přístup, pokud potřebujete provést nějakou kontrolu. Pokud nemáte zájem o znalostní bázi, SiteGround vám nabízí spoustu informací, které vám pomohou vyřešit jakýkoli problém s vaším webem..

Rychlost

WPE

I když rychlost je pro jakýkoli web dobrá, musíte se ujistit, že máte hostingovou společnost, která nejde příliš pomalu. WPE má vynikající rychlost a stránky se mohou načítat zhruba za 1,3 sekundy, což návštěvníkům umožňuje rychle vytáhnout stránky. To je praktické pro ty, kteří potřebují web hostitele, který má vynikající dobu odezvy.

SiteGround

SiteGround má také vynikající rychlost, časování v 1,3 sekundy. Měli však vyšší rychlost, ale kvůli přílivu zákazníků, kteří se zaregistrovali, si na serverech vyžádalo malou daň. Vzhledem k tomu, že SiteGround podporuje více než 250 000 zákazníků, je pochopitelné, proč SiteGround běží pomaleji. Mají servery v jiných zemích, což by jim mělo pomoci vytvářet rychlejší rychlosti.

Vítěz

Zatímco obě společnosti nabízejí vynikající rychlosti, pokud jste pro jednoho vítěze, WPE je vítězem. Nemají tolik lidí, kteří se do systému zapadají, což může zvýšit vaši rychlost ještě rychleji. Protože nekonkurujete s více než 250 000 WPE, bude to o něco rychlejší než SiteGround.

Hodnota

WPE

V závislosti na tom, co pro svůj web potřebujete, můžete považovat další funkce za cennější. WPE má na svých plánech 10 nebo 20 GB diskového prostoru, zahrnuje vlastní panel a poskytuje vynikající zákaznickou podporu. I když to může být dobré, měli byste také zvážit robustní cenovky spolu s plány.

SiteGround

Pokud hledáte pro své peníze nejvíc třesk, SiteGround určitě nabízí pro váš plán spoustu zvláštních funkcí. Zahrnují cPanel, 10 nebo 20 GB diskového prostoru a bezplatnou doménu. Zahrňte jejich zákaznickou podporu a SiteGround je vynikající volbou. Nejen, že obsahují mnoho funkcí, ale jejich ceny jsou velmi konkurenceschopné.

Vítěz

I když každý určuje hodnotu odlišně, na základě počtu položek, které získáte s SiteGround, nabízí nejlepší hodnotu. Získáte mnohem víc za své peníze a nemusíte vyhnat příliš mnoho šekelů pro základní funkce. To samo o sobě dělá SiteGround vítězem pro sloupec hodnoty.

Funkce

WPE

Sekce funkcí pro WPE je ideální, ale pouze pro uživatele WordPress. Mají mnoho funkcí, které nenajdete u jiných hostitelských webů. Budete mít přístup k programům, které jsou exkluzivní pro WordPress, technologie ukládání do mezipaměti, technologie SSL a CDN a technologie ukládání do mezipaměti. To není špatné pro exkluzivní hostingovou společnost.

SiteGround

SiteGround nabízí spoustu funkcí, včetně funkcí, které jsou vhodné pro WordPress. Jejich plány zahrnují e-maily, přenos nebo nastavení webu, instalaci jedním kliknutím a zákaznickou podporu 24/7. Jejich doménová jména jsou také zdarma na celý život, takže je praktická pro každého.

Vítěz

Oba hostingové weby jsou dobré pro uživatele WordPressu a můžete se jen těžko rozhodnout, který web bude lepší. Obě možnosti jsou dobré a toto kolo nemá jasného vítěze. Je to kravata, ale to je v pořádku, pokud máte kravatu. Obě společnosti nabízejí vynikající funkce, díky kterým bude váš web populární.

Prostoje / prostoje

WPE

Když provozujete web, potřebujete hostingový web, který poskytuje vynikající provozuschopnost. WPE vykázala za poslední čtvrtletí určité nesrovnalosti, ale WPE prohlašuje 99,9% dostupnost. V únoru letošního roku došlo k výrazným prostojům za týden, ale existuje mnoho faktorů, které mohou způsobit prostoje.

SiteGround

SiteGround také zaručuje 99,9% dostupnosti a za poslední čtvrtletí to čísla prokázala. Zažili více výpadků než WPE, ale tyto výpadky byly krátké. Opět by to mohlo být kvůli počtu zákazníků, kteří mají na svých serverech.

Vítěz

Každý, kdo má web, potřebuje silnou dostupnost a obě společnosti poskytují 99,9% dostupnosti. I když věci, jako je údržba a prostoje, mohou bránit webové stránce, může existovat mnoho faktorů. V závislosti na tom, zda zvládnete více krátkých prostojů, nebo méně, ale rozsáhlých prostojů, může být jedno lepší než druhé. Toto kolo je kravata.

Pro koho to je?

Obchodníci

Když marketingujete, potřebujete hostingový web, který funguje téměř 100 procent času. SiteGround je lepší volbou, i když se mohou vyskytnout časté prostoje, ale netrvají dlouho. Nejen to, ale budete mít doménové jméno, které bude trvat věčně, což je pěkná funkce, kterou potřebujete, pokud plánujete branding. Nejen to, ale díky jejich konkurenčním cenám se každý obchodník zamiluje do SiteGround.

Vývojáři

Vývojáři rádi používají WordPress, protože můžete použít téměř cokoli, co chcete vylepšit své webové stránky. U WPE je k dispozici vestavěné ukládání do mezipaměti a pracovní postup a zahrnuje denní zálohy, což vám umožní uložit veškerou práci. I když to může být dražší, stále budete mít kvalitu s WPE. WordPress se snadno používá prostřednictvím WPE a pokud jste vývojář, použití WPE vám pomůže víc než SiteGround. Ačkoli SiteGround nabízí spoustu vynikajících možností, existuje více věcí, které jsou pro vývojáře lepší prostřednictvím WPE. Měli byste určit, jak musíte použít dostupné možnosti, abyste se ujistili, že WPE je pro vás to pravé.

Majitelé malých podniků

Vzhledem k tomu, že majitelé malých podniků nemusí mít dostatek času na to, aby své webové stránky zprovoznili, SiteGround je pro ně vynikající volbou. Je snadné nastavit web, budete mít vynikající provozuschopnost, spoustu skvělých funkcí a nemusíte se neustále aktualizovat. Jako majitel malé firmy můžete všechno nastavit a nechat to jít. Umožnění hostování webů, aby zvládli více technických věcí, může majiteli malé firmy ušetřit více času.

Elektronické obchodní společnosti

Elektronické obchodní společnosti jsou obrovské a hostingové stránky, které jim umožňují obstarávat své vlastní zákazníky, jsou obrovské. WPE je vynikající volbou pro společnosti elektronického obchodování, protože web může vyhovovat konkrétním trhům a existuje více možností, které musí společnost elektronického obchodování zůstat konkurenceschopná. Pokud však zjistí, že s WPE je příliš mnoho prostojů, je SiteGround vynikající alternativou. Nejen to, ale jsou levnější než WPE, nepotřebují tolik pozornosti a používají různé úrovně ukládání do mezipaměti. To je vynikající, pokud se vaše společnost elektronického obchodu snaží dostat své výrobky k více lidem. Ani jeden z nich není hrozné rozhodnutí a může se snížit cena každé hostitelské společnosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map