Безкоштовний хостинг WordPress: міф чи реальність? (Травень 2020 р.)

Безкоштовний хостинг WordPress: міф чи реальність? (Травень 2020 р.)

Безкоштовний хостинг WordPress: міф чи реальність? (Травень 2020 р.)

Ви коли-небудь замислюєтеся, що краще: безкоштовний хостинг WordPress або дешевий хостинг WordPress?


Це навіть має значення?

Ця стаття написана саме для вас, щоб допомогти вам вирішити між ними.

Читайте далі.

Він розгублений щодо безкоштовного хостингу WordPress.

Особливо, коли тільки розпочинаємо роботу з веб-сайтом WordPress, одне з найпоширеніших питань у людей – це чи існують безкоштовні варіанти хостингу WordPress, які варто вивчити. На ринку, безумовно, є безкоштовний вибір, і хтось із них просто хоче отримати особистий блог в Інтернеті. Якщо ви шукаєте найкращий хостинг-пакет для бізнесу чи організації, однак, напевно, варто накопичити хоча б трохи грошей, щоб ваші відвідувачі мали гідний досвід.

Ми розглянемо кілька безкоштовних хостингових послуг WordPress, щоб дати вам уявлення про те, що є в наявності. Після цього ми перевіримо деякі способи отримати платний рахунок хостингу, не порушуючи банк. Зрештою, також буде порівняння, що пояснює, чому навіть недорогий платний варіант хостингу може коштувати малого загострення розставання з деякими вашими важко заробленими готівкою.

Безкоштовний вибір хостингу WordPress

1. WordPress.com

wordpress

Якщо ви полюєте за найкращим безкоштовним хостингом WordPress, не стикаючись з потенційними головними болями, можливо, краще перейти безпосередньо до WordPress.com. Платформа працює в основному так, як це роблять інші блогівські платформи, такі як Google Blogger. Що стосується налаштування та зовнішнього вигляду, це, безумовно, крок від цих альтернатив. Крім того, він працює з WordPress, на відміну від багатьох інших платформ для ведення блогів, доступних безкоштовно.

Люди, які не надто переживають за доступ до бази даних або можливість вносити значні корективи на свої сайти, будуть добре працювати з WordPress.com. З іншого боку, якщо ви дивитесь на те, щоб створити щось на зразок веб-сайту WooCommerce, відсутність настроюваності буде проблемою.

Велика перевага для WordPress.com полягає в тому, що хост наполегливо працював над тим, щоб забезпечити достатньо ресурсів, щоб підтримувати багато веб-сайтів. Як ми говорили раніше, якщо ви просто хочете підняти особистий блог, який святкує вашу любов до поїздів, це дійсно хороший варіант. Для більшості всього іншого, це може бути бракує.

Примітка про право власності на WordPress.com

Одразу з жолоба, варто відзначити, що WordPress.com не обходиться без невеликих суперечок. Незважаючи на те, що підкаже назва, нею керує некомерційний фонд WordPress що підтримує основний код двигуна WP. Натомість ним управляє компанія на ім’я Automattic. Автоматичний допомогла створити та підтримувати безліч компонентів для WordPress, але їх хостинг – це окрема юридична особа.

Зверніть увагу, що WordPress.org – це сайт Фонду. Тут розміщена остання версія ядра коду PHP, доступного для завантаження. Це варіант самостійного хостингу, який вимагає, щоб ви встановили власний сервер з PHP і MySQL, який працює і працює перед встановленням. Іншими словами, ви повністю самостійно робите інсталяцію WordPress з пакетом з відкритим кодом.

2. 000webhost

000webhost

Маючи понад 16 мільйонів користувачів на своїй платформі, 000webhost є законним гравцем у вільному веб-хостингу для WP-сайтів. Безкоштовне видання сайту поставляється досить завантаженим для хостингового облікового запису з такими пропозиціями, як:

 • 1000 МБ дискового простору
 • Обмеження пропускної здатності 10 Гб на місяць
 • Доступ до баз даних MySQL
 • cPanel

Також є безкоштовний конструктор веб-сайтів, який надає доступ до численних шаблонів. До них належать чуйні конструкції, які добре грають із мобільними пристроями.

Клієнт може розмістити на веб-сайті два веб-сайти. 000webhost також пропонує платні послуги для людей, яким потрібно оновити пропускну здатність або сховище. Існує навіть розподіл доходу для клієнтів, які хочуть миритися з рекламою на своїх сайтах.

Прочитайте повний огляд 000webhost

3. Бетхост

битост

Бітост (не помилка друку) – це справжня дивина в секторі безкоштовних хостингових компаній. Вони пропонують цілодобову підтримку безкоштовно, включаючи допомогу з технічних питань. Вони використовують кластерні сервери для забезпечення більшої потужності та стабільності для своїх клієнтів. Крім того, вони надають вражаючі функції, такі як:

 • Без реклами
 • Необмежений домен, включаючи припарковані домени
 • FTP доступ
 • MySQL
 • Необмежений обсяг диска

Якщо вам потрібно оновити, Byethost також пропонує ряд варіантів. Ви можете перейти до планів Premium або Business. Люди, яким потрібна більша швидкість, навіть можуть заробити плани SSD.

Важливим недоліком у Byethost є їх версія PHP для безкоштовного хостингу. Це може бути проблемою, коли ви намагаєтеся змусити працювати найновіший код.

4. Простір премій

простір нагород

Пропозиція багатьох товарів, але обмежена пропозиція – це крок продажів AwardSpace. Ви можете розмістити одне доменне ім’я, один обліковий запис електронної пошти та одну базу даних MySQL. Великий потенціал при роботі з PremiumSpace – це те, що вони пропонують без реклами досвід.

Вони також інша компанія, яка надає безкоштовні пропозиції, що трохи відстають від часів з PHP5 та Perl / CGI-BIN. Ви не збираєтеся завантажувати абсолютний найновіший код на свій рахунок. З іншого боку, ви отримуєте:

 • Інсталятори одним клацанням як для Joomla, так і для WordPress
 • Надсилання електронної пошти – справжня рідкість
 • 1 Гб місця на диску
 • 5 ГБ на місяць трафіку

5. WPNode

wpnode

Без реклами, без обмежень пропускної здатності та вартості. Який улов? З WPNode, велика уловка полягає в тому, що ви повністю самостійно. Якщо ви дуже зручні з WordPress, це може бути не найгіршим досвідом. Ти отримаєш:

 • Повний доступ до бази даних за допомогою PHPMyAdmin
 • Хмарні сервери
 • CDN
 • Кешування
 • Безпека CloudFlare

Він побудований поверх nginx, тому люди, які знають лише Linux, можуть зіткнутися з невеликою кривою навчання. Зберігання 5G, і це SSD. Також є система електронної пошти 1 Гб. Ви також не матимете доступу до панелі управління, і немає можливості змінити встановлення.

6. AWS

amazon ec2

Якщо вам дуже зручно працювати розробником в середовищі, де немає технічної підтримки, можливо, ви захочете дати їм однорічна безкоштовна пробна версія AWS йти. У вас буде хмарне середовище на хмарному сервері, що дозволяє змінювати та встановлювати елементи так само, як це було б у самовлаштованій системі.

Це абсолютно не для людей, які не мають впевненості, що вони можуть впоратися з технічно важкими налаштуваннями, але це може бути дуже привабливим варіантом для здібного розробника, який хоче перевірити бізнес-ідею протягом року. Просто пам’ятайте, що ви підписалися на виставлення рахунків і скасуйте хостинг-акаунт, якщо з ним нікуди не потрапляєте. В іншому випадку ви почнете стягувати кошти, коли перший рік закінчиться.

Краще, ніж безкоштовно: Дешевий хостинг WordPress

Плани безкоштовного обслуговування зазвичай мають застереження та доповнення. Наша позиція тут досить очевидна: якщо ви взагалі зможете заробити кілька доларів на місяць за платні налаштування хостингу WordPress, ви повинні це зробити. Ми також усвідомлюємо, що далеко не всі можуть розробити план для корпоративного рівня.

Це не означає, що вам не обійтися без підтримки клієнтів та керованих функцій WordPress, таких як допомога щодо міграції, встановлення та налаштування. Також добре знати, що хтось на іншому кінці угоди несе відповідальність, оскільки ви їх сплачуєте. Давайте розглянемо деякі варіанти, максимально наближені до безкоштовних.

1. NameCheap EasyWP

namecheap 2019-червень

Час роботи складає всього $ 23 на рік План EasyWP поставляється з 10 ГБ місця на диску на SSD та підтримкою 50 000 відвідувачів на місяць. Ви отримуєте доступ як до FTP, так і до бази даних, а NameCheap пишається тим, що пропонує просте резервне копіювання та відновлення системи. А ще краще, ви матимете цілодобову підтримку та 30-денну гарантію повернення грошей.

Сервери NameCheap мають заслужену репутацію як в режимі безперервної роботи, так і в реакції. Якщо ви хочете схопити обліковий запис хостингу якомога ближче до безкоштовного, NameCheap – це ваш найкращий результат, не роблячи при цьому підтримки та швидкості.

Прочитайте повний огляд NameCheap

2. SiteGround

майданчик

Щосили більше 3,95 долара на місяць – це не погана справа, якщо ви можете отримати високий рівень технічної підтримки та підтримки клієнтів за ваш долар. Компанія починає народ з 10 ГБ пам’яті та 10 000 відвідувачів на місяць. Перемістившись лише на один або два рівні, ви також отримаєте необмежену кількість веб-сайтів на обліковий запис хостингу.

Головною точкою продажу є те, що вони надають безкоштовну підтримку в рамках міграції сайтів. Вони також є рідкісним постачальником в діапазоні недорогих послуг, який пропонує цілодобову підтримку клієнтів по телефону, електронною поштою або в Інтернеті. Хостинг PHP – це попередня установка, і вони забезпечують хорошу реакцію та непоганий час роботи. Це, мабуть, найкращий всебічний досвід на ринку.

Прочитайте повний огляд SiteGround

3. BlueHost

блакитний гость

З а вступна ціна $ 2,75 на місяць, BlueHost прагне конкурувати з конкурентами з найнижчою вартістю в секторі. Одним із недоліків цього є ціна, яка в кінцевому підсумку до 7,99 доларів на місяць. Позитивним є те, що ваш план включає різноманітні смачні особливості, зокрема:

 • Безкоштовна реєстрація доменних імен на перший рік
 • Автоматичне встановлення та автоматичні оновлення для вашого веб-сайту WordPress
 • Безкоштовний сертифікат SSL

Ви також можете паркувати до 5 доменів в одному обліковому записі. Маючи 50 Гб пам’яті SSD, ви також можете очікувати на швидку обробку запитів на сторінку відвідувачів. Клієнти також мають доступ до CDN.

BlueHost – один із небагатьох партнерів з хостинг-планами, рекомендованими фондом WordPress. Для тих, кому потрібен користувацький домен та сертифікат SSL, BlueHost є чудовою пропозицією, навіть за ціною $ 7,99.

Прочитайте повний огляд BlueHost

4. ХостГатор

хостгатор

Настільки досвідчений, як приходять провайдери хостингу, HostGator забезпечує більше відвідувачів на місяць, ніж більшість інших хостинг-планів. Безкоштовна підтримка міграції пропонується для одного сайту WordPress, і вони забезпечують автоматичне виявлення та видалення шкідливих програм. Аналогічно, щоденні резервні копії баз даних безоплатно оплачуються.

Плани знаходяться в середньому діапазоні низького рівня на рівні 5,95 долара на місяць. Однак ви можете отримати кредит у Google AdWords на суму 100 доларів. Місце для зберігання також не зафіксовано, що робить HostGator привабливим вибором для людей, які хочуть розміщувати сайти WordPress із великою кількістю вмісту, наприклад, зображень та відео.

Вони використовують хмарну систему, яка забезпечує просто таку чуйність. Хоча час роботи – це солідний 100%. Ви також отримаєте доступ до повністю функціональної установки cPanel. Якщо ви шукаєте щось, приємне для розробників, але в низькому діапазоні, ви оціните цей рівень доступу та контролю.

Прочитайте повний огляд HostGator

5. iPage

ipage

Люди в iPage звертаються до вас із досить простим значенням. За $ 3,75 на місяць ви отримуєте необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність. Якщо ви очікуєте, що на вашому сайті буде свиня з трафіком, це велика справа за низькою ціною. Вони також включають безкоштовну реєстрацію домену протягом першого року.

Недоліком цього кроку продажу є те, що найнижчий рівень не надає експертної підтримки. Якщо ви заплатите за план $ 6,95, ви отримаєте доступ до попередньо встановлених тем WordPress та плагінів, автоматизованого видалення зловмисного програмного забезпечення, безпеки SiteLock та експертів WordPress. Навіть якщо ви перейдете на другий рівень, ви все одно отримаєте багато грошей за свій долар.

Прочитайте повний огляд iPage

Порівняння безкоштовних та дешевих хостинг-провайдерів WordPress

Найбільший диференціатор між безкоштовним планом та низькооплачуваним платником – клієнт та технічна підтримка. Особливо для людей, які не мають міцного технічного досвіду, знаючи, що керована команда WordPress чекає, щоб виправити ваші запитання, може бути великою справою. Вам не обов’язково потрібно підходити до преміум-хостинг-платформи WordPress, щоб отримати допомогу людині, яка кваліфікована для надання відповідей..

Ви не збираєтесь отримувати жодних вкидків, коли ви переходите на безкоштовний маршрут. Наприклад, багато хостинг-провайдерів принаймні пропонують безкоштовний сертифікат SSL та принаймні рік реєстрації доменних імен з платною опцією. У деяких абсолютно безкоштовних пакетах WordPress сайт у вас не буде доступу до файлового менеджера, тем або навіть зручного інтерфейсу. У деяких випадках ви можете застрягти, використовуючи безкоштовний піддомен на їх TLD, а не користуючись власним користувацьким доменом.

Також бажана наявність хмарних та SSD опцій на платних рівнях. Навіть якщо безкоштовний провайдер надає вам всю сховище та пропускну спроможність у світі, швидкість носія інформації багато що означає. Особливо це стосується WordPress.

Двигун WP схильний до забиття теми, плагіни та сценарії. Складіть на пакет аналітики, і час завантаження може стати дуже болісним за допомогою безкоштовних хостинг-провайдерів WordPress. Ви також хочете мати чуйну систему для розміщення:

 • Коментування на місці
 • Надсилання повідомлень із встановлення WP на ваші облікові записи електронної пошти
 • Завантаження елементів на сторінці, таких як зображення

Справа не в тому, що там немає безкоштовного хостингу WordPress. Для людей, які просто хочуть опублікувати блог, який прочитають кілька людей, немає нічого поганого в тому, щоб спілкуватися з безкоштовними хостинг-компаніями. Однак, як тільки ви увійдете в створення аудиторії чи бізнесу, настав час мати хоча б мінімальну кількість енергії.

Так само ви хочете мати варіанти, коли ваш сайт росте. Завдяки експертам, які надають технічну підтримку, ви зможете впевнено крокувати у майбутнє. Деякі провайдери навіть зручно пропонують керовану підтримку WordPress у нижчих планах планів. Коли ви намагаєтеся перенести сайт або боротися, намагаючись встановити WordPress, ви оціните різницю, яку вони можуть зробити.

Щось сказати і для керування вашими налаштуваннями. Деплатформованість, практика вигнання людей з безкоштовних сайтів, стає все більш поширеною. WordPress.com може бути хорошим місцем для образливого контенту, але це не є надійною платформою для тих, хто публікує суперечливі думки. Вони знають, що деплаформують користувачів.

Якщо ви очікуєте, що сайт стане серйозним проектом, варто зробити невеликі інвестиції наперед. План недорогих хостингів з хорошою технічною підтримкою та підтримкою клієнтів може бути легко за менше 10 доларів на місяць. Замість того, щоб ризикувати втратою відвідувачів, щоб повільно розмістити хостинг, ви будете добре розташовані, щоб забезпечити хороший досвід.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector