Bezmaksas WordPress mitināšana: mīts vai realitāte? (2020. gada maijs)

Bezmaksas WordPress mitināšana: mīts vai realitāte? (2020. gada maijs)

Bezmaksas WordPress mitināšana: mīts vai realitāte? (2020. gada maijs)

Vai jūs kādreiz domājat, kurš ir labāks: bezmaksas WordPress mitināšana vai lēta WordPress mitināšana?


Vai tam pat ir nozīme??

Šis raksts ir paredzēts tikai jums, lai palīdzētu jums izlemt starp abiem.

Turpini lasīt.

Viņš mulsina par bezmaksas WordPress mitināšanu.

Īpaši tad, kad tikai sākat darbu ar WordPress vietni, viens no izplatītākajiem jautājumiem, kas cilvēkiem rodas, ir, vai ir bezmaksas WordPress mitināšanas iespējas, kuras ir vērts izpētīt. Tirgū noteikti ir brīvas izvēles iespējas, un dažas var būt piemērotas kādam, kurš vienkārši vēlas iegūt personīgu emuāru tīmeklī. Tomēr, ja jūs meklējat vislabāko hostinga paketi uzņēmumam vai organizācijai, iespējams, ir vērts iztērēt vismaz mazliet naudas, lai jūsu apmeklētāji gūtu pienācīgu pieredzi.

Mēs apskatīsim dažus bezmaksas WordPress mitināšanas pakalpojumus, lai sniegtu jums priekšstatu par pieejamo. Pēc tam mēs pārbaudīsim dažus no veidiem, kā iegūt apmaksātu hostinga kontu, nesalaužot banku. Beigās būs arī salīdzinājums, kurā izskaidrots, kāpēc pat lēti apmaksāta mitināšanas opcija var būt vērts nelielu saasinājumu dēļ atdalīšanas ar daļu no jūsu grūti nopelnītās naudas.

Bezmaksas WordPress mitināšanas izvēles iespējas

1. WordPress.com

WordPress

Ja meklējat vislabāko bezmaksas WordPress mitināšanu, jums nav jārisina iespējamās galvassāpes, iespējams, labāk ir doties tieši uz WordPress.com. Platforma galvenokārt darbojas tāpat kā citas emuāru veidošanas platformas, piemēram, Google Blogger. Pielāgošanas un izskata ziņā tas noteikti ir solis augstāk no šīm alternatīvām. Tas arī darbina WordPress, atšķirībā no daudzām citām emuāru veidošanas platformām, kas pieejamas bez maksas.

Cilvēkiem, kuri pārāk neuztraucas par piekļuvi datu bāzei vai iespējām veikt nozīmīgus pielāgojumus savās vietnēs, WordPress.com būs labi. No otras puses, ja jūs meklējat iestatīt kaut ko līdzīgu WooCommerce vietnei, pielāgojamības trūkums būs problēma.

Liels WordPress.com pluss ir tas, ka resursdators ir smagi strādājis, lai nodrošinātu pietiekamus resursus, lai tajā uzturētu daudz tīmekļa vietņu. Kā mēs jau teicām iepriekš, ja jūs vienkārši vēlaties izveidot personīgu emuāru, kurā tiek svinēta jūsu vilcienu mīlestība, tas ir patiešām labs risinājums. Lielākajai daļai pārējā tā var trūkt.

Piezīme par WordPress.com īpašumtiesībām

Tieši no izejas vietas ir vērts atzīmēt, ka WordPress.com nenotiek bez nelielām diskusijām. Neskatoties uz to, ko nosaukums liek domāt, to nevada bezpeļņas WordPress fonds kas uztur WP dzinēja kodolu. Tā vietā to pārvalda uzņēmums Automattic. Automattic ir bijusi roku daudzu WordPress komponentu izveidē un uzturēšanā, taču to mitināšanas opcija ir atsevišķa juridiska persona.

Ņem vērā, ka WordPress.org ir fonda vietne. Tas mitina lejupielādei pieejamo PHP koda serdeņa jaunāko versiju. Šī ir pašnodarbinātības opcija, kas prasa instalēt savu serveri ar PHP un MySQL pirms instalēšanas. Citiem vārdiem sakot, jūs pilnībā esat viens pats, veicot WordPress instalēšanu ar atvērtā pirmkoda pakotni.

2. 000webhost

000webhost

Ar vairāk nekā 16 miljoniem lietotāju savā platformā 000webhost ir likumīgs spēlētājs bezmaksas tīmekļa mitināšanas telpā WP vietnēm. Bezmaksas vietnes izdevums ir diezgan ielādēts bez maksas mitināšanas kontam ar šādiem piedāvājumiem:

 • 1000 MB diska vietas
 • 10 GB mēnesī joslas platuma ierobežojums
 • Piekļuve MySQL datu bāzēm
 • cPanel

Ir arī bezmaksas vietņu veidotājs, kas nodrošina piekļuvi daudzām veidnēm. Tie ietver atsaucīgus dizainus, kas labi spēlē ar mobilajām ierīcēm.

Klients kontā var ievietot divas vietnes. 000webhost piedāvā arī maksas pakalpojumus ļaudīm, kuriem nepieciešams uzlabot joslas platumu vai krātuvi. Pat ieņēmumi tiek dalīti klientiem, kuri vēlas safasēti reklāmas savās vietnēs.

Lasiet pilnu 000webhost pārskatu

3. Byethost

byethost

Byethost (nevis drukas kļūda) ir īsta dīvainība bezmaksas mitināšanas uzņēmumu nozarē. Viņi piedāvā diennakts atbalstu bez maksas, ieskaitot palīdzību tehnoloģiju jautājumos. Viņi izmanto sagrupētus serverus, lai klientiem nodrošinātu lielāku jaudu un stabilitāti. Turklāt tie nodrošina tādas iespaidīgas iespējas kā:

 • Nav reklāmu
 • Neierobežots domēnu skaits, ieskaitot rezervētos domēnus
 • FTP piekļuve
 • MySQL
 • Neierobežota vieta diskā

Ja jums ir jāveic jaunināšana, Byethost piedāvā arī vairākas iespējas. Jūs varat pāriet uz Premium vai Biznesa plāniem. Cilvēki, kuriem nepieciešams lielāks ātrums, var pat domāt par SSD plāniem.

Viens no lielākajiem negatīvajiem aspektiem Byethost ir viņu PHP versija bezmaksas mitināšanai. Tā var būt problēma, mēģinot iegūt darbam jaunāko kodu.

4. AwardSpace

balvu telpa

Piedāvājot daudz preču, taču ierobežots piedāvājums ir pārdošanas piķis plkst AwardSpace. Jūs saņemat mitināt vienu domēna vārdu, vienu e-pasta kontu un vienu MySQL datu bāzi. Liela prātā, strādājot ar AwardSpace, ir tas, ka viņi piedāvā pieredzi bez reklāmām.

Viņi ir arī vēl viens uzņēmums, kas piedāvā bezmaksas piedāvājumu, kas nedaudz atpaliek no laikiem ar PHP5 un Perl / CGI-BIN. Jūs savā kontā neievietosit absolūto jaunāko kodu. Tomēr, neskatoties uz to, jūs iegūsit:

 • Instalējiet vienu klikšķi gan Joomla, gan WordPress
 • Nosūtīšana pa e-pastu, patiess retums
 • 1 GB diska vietas
 • 5 GB mēnesī par satiksmi

5. WPNode

wpnode

Nav reklāmu, nav joslas platuma un izmaksu ierobežojumu. Kāda ir nozveja? Ar WPNode, liels panākums ir tas, ka jūs esat pilnīgi viens pats. Ja esat ļoti noderīgs ar WordPress, tā, iespējams, nav sliktākā pieredze. Tu saņemsi:

 • Pilnīga piekļuve datu bāzei, izmantojot PHPMyAdmin
 • Mākonis balstīti serveri
 • CDN
 • Kešatmiņā
 • CloudFlare drošība

Tā ir veidota virs nginx, tāpēc ļaudīm, kuri zina tikai Linux, var nākties saskarties ar nelielu mācīšanās līkni. Krātuve ir 5G, un tā ir SSD. Ir arī 1 GB e-pasta sistēma. Jums arī nebūs piekļuves vadības panelim, un instalēšanu nevar mainīt.

6. AWS

amazon ec2

Ja jums ir ļoti ērti strādāt kā izstrādātājam vidē, kurā nav tehniskā atbalsta, jūs varētu vēlēties sniegt viena gada bezmaksas AWS izmēģinājuma versija pirms. Mākonis serverī jums būs pilna vide, kas ļauj modificēt un instalēt elementus tāpat kā jūs pats mitinātu sistēmu..

Tas ir absolūts nē cilvēkiem, kuriem nav pārliecības, ka viņi prot rīkoties ar sarežģītu iestatījumu, taču tas var būt patiešām pievilcīgs risinājums spējīgam izstrādātājam, kurš vēlas izmēģināt biznesa ideju gadu. Tikai atceraties, ka jūs reģistrējāties rēķinu saņemšanai, un atceliet mitināšanas kontu, ja nekur nezināt. Pretējā gadījumā jūs sāksit redzēt maksājumus, kad būs beidzies pirmais gads.

Labāk nekā bez maksas: lēta WordPress mitināšana

Bezmaksas pakalpojumu plānos parasti ir iekļauti brīdinājumi un papildinājumi. Mūsu nostāja šeit ir diezgan acīmredzama: ja jūs vispār varat izdomāt dažus dolārus mēnesī par apmaksātu WordPress mitināšanas iestatīšanu, jums tas jādara. Mēs arī apzināmies, ka ne visi var piedalīties uzņēmuma līmeņa plānā.

Tas nenozīmē, ka jums jādara bez klientu atbalsta un pārvaldītām WordPress funkcijām, piemēram, migrācijas, instalēšanas un konfigurācijas palīdzības. Ir arī labi zināt, ka kāds darījuma otrā galā būs atbildīgs, jo jūs viņam maksājat. Apskatīsim dažas iespējas, kas ir pēc iespējas tuvākas bezmaksas izmantošanai.

1. NameCheap EasyWP

namecheap 2019. gada jūnijs

Ieejot tikai USD 23 gadā, EasyWP plāns nāk ar 10 GB SSD diska vietas un atbalstu 50 000 apmeklētāju mēnesī. Jūs saņemat piekļuvi gan FTP, gan datu bāzei, un NameCheap lepojas, piedāvājot vieglu dublējumu un atjaunojot sistēmu. Vēl labāk, ja jums būs diennakts atbalsts un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NameCheap serveriem ir pelnīta reputācija gan par darbspējas laiku, gan par atsaucību. Ja jūs vēlaties piesaistīt mitināšanas kontu pēc iespējas bez maksas, tad NameCheap ir jūsu labākais šāviens, neupurējot atbalstu vai ātrumu.

Lasiet pilnu NameCheap pārskatu

2. Vietnes zeme

vietnes laukums

Dakšināšana par USD 3,95 mēnesī nav slikts darījums, ja par savu dolāru varat iegūt augsta līmeņa tehnoloģiju un klientu atbalstu. Kompānija sāk ļauties ar 10 GB krātuves un 10 000 apmeklētāju mēnesī. Paceļot tikai vienu vai divus līmeņus, jūs arī iegūsit neierobežotu vietņu skaitu vienā hostinga kontā.

Galvenais pārdošanas punkts ir tas, ka viņi sniedz bezmaksas atbalstu vietņu migrācijas centieniem. Viņi ir arī retais pakalpojumu sniedzējs zemo izmaksu diapazonā, kas piedāvā klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī pa tālruni, e-pastu vai tiešsaistes biļeti. PHP mitināšana ir iepriekš instalēta, un tie nodrošina labu atsaucību un pārliecinošu darbspējas laiku. Tas neapšaubāmi ir labākā vispusīgā pieredze tirgū.

Lasiet pilnu vietnes Ground pārskatu

3. BlueHost

bluehost

Ar ievada cena USD 2,75 mēnesī, BlueHost cenšas konkurēt ar lētākajiem konkurentiem nozarē. Tomēr viens negatīvs ir tas, ka cena galu galā pieaug līdz USD 7,99 mēnesī. Pozitīvi ir tas, ka jūsu plānā ir iekļautas dažādas garšīgas iespējas, tostarp:

 • Pirmā gada bezmaksas domēna vārda reģistrācija
 • Automātiska jūsu WordPress vietnes instalēšana un automātiska atjaunināšana
 • Bezmaksas SSL sertifikāts

Tajā pašā kontā varat arī novietot līdz 5 domēniem. Ja jums ir 50 GB SSD atmiņas, jūs varat arī ātri apstrādāt apmeklētāju lapu pieprasījumus. Klientiem ir pieejama arī CDN.

BlueHost ir neliela daļa partneru, kuriem ir WordPress fonda ieteiktie hostinga plāni. Tiem, kam nepieciešams pielāgots domēns un SSL sertifikāts, BlueHost ir lielisks piedāvājums, pat ja cena ir 7,99 USD..

Lasiet pilnu BlueHost pārskatu

4. HostGator

hostgators

Apmēram tikpat pieredzējis kā hostinga pakalpojumu sniedzēji, HostGator mēnesī nodrošina vairāk apmeklētāju nekā vairums citu hostinga plānu. Vienā WordPress vietnē tiek piedāvāts bezmaksas migrācijas atbalsts, un tie nodrošina automatizētu ļaunprātīgas programmatūras atklāšanu un noņemšanu. Tāpat datu bāzes tiek dublētas katru dienu bez papildu maksas.

Plāni ir zemākā līmeņa vidējā diapazonā – USD 5,95 mēnesī. Tomēr jūs varat saņemt Google AdWords kredītu 100 ASV dolāru apmērā. Glabāšanas telpa arī nav ierobežota, padarot HostGator pievilcīgu izvēli cilvēkiem, kuri vēlas mitināt WordPress vietnes ar lielu saturu, piemēram, attēliem un video.

Viņi izmanto uz mākoņiem balstītu sistēmu, kas nodrošina tikpat lielu atsaucību. Uptime tomēr ir stabils 100%. Jūs arī iegūstat piekļuvi pilnībā funkcionējošai cPanel instalēšanai. Ja meklējat kaut ko izstrādātājiem draudzīgu, bet zemu diapazonu, novērtēsit šo piekļuves un vadības līmeni.

Lasiet pilnu HostGator pārskatu

5. iPage

ipage

Cilvēki plkst iPage nāk pie jums ar diezgan vienkāršu vērtības ierosinājumu. Par USD 3,75 mēnesī jūs iegūstat neierobežotu krātuves un joslas platumu. Ja jūs domājat, ka jūsu vietne ir satiksmes plūsma, tas ir liels darījums par zemu cenu. Tajos ietilpst arī domēna reģistrācija, kas pirmo gadu ir bezmaksas.

Negatīvie pārdošanas līmeņi ir tādi, ka zemākā pakāpe nepiedāvā ekspertu atbalstu. Ja jūs uzleksit par uzņēmuma plānu 6,95 ASV dolāru apmērā, jūs tomēr iegūsit piekļuvi iepriekš instalētām WordPress tēmām un spraudņiem, automatizētai ļaunprātīgas programmatūras noņemšanai, SiteLock drošībai un WordPress ekspertiem. Pat ja jūs virzāties augšup pa otro līmeni, jūs joprojām iegūsit daudz sprādziena par savu loku.

Lasiet pilnu iPage pārskatu

Bezmaksas un lētu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju salīdzināšana

Lielākais atšķirība starp bezmaksas plānu un zemu samaksu ir klientu un tehniskais atbalsts. Īpaši cilvēkiem, kuriem nav izteikta tehniskā pamata, zinot, ka pārvaldīta WordPress komanda gaida jūsu jautājumu izskatīšanu, var būt liels darījums. Jums nav obligāti jādodas uz premium WordPress mitināšanas platformu, lai saņemtu palīdzību cilvēkam, kurš ir kvalificēts sniegt atbildes.

Dodoties pa bezmaksas ceļu, jūs nesaņemsit nevienu ieskatu. Piemēram, daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji vismaz piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu un vismaz gadu domēna vārda reģistrāciju ar apmaksātu iespēju. Dažās pilnīgi bezmaksas WordPress vietņu paketēs jums nebūs piekļuves failu pārvaldniekam, motīviem vai pat lietotājam draudzīgam interfeisam. Dažos gadījumos jūs, iespējams, esat iestrēdzis, izmantojot bezmaksas apakšdomēnu viņu TLD, nevis lai lietotu savu pielāgoto domēnu.

Vēlama ir arī mākoņa un SSD iespēju pieejamība maksas līmeņos. Pat ja bezmaksas pakalpojumu sniedzējs jums nodrošina visu krātuvi un joslas platumu pasaulē, datu nesēja ātrums nozīmē daudz. Tas jo īpaši attiecas uz darījumiem ar WordPress.

WP motoram ir tendence aizrauties ar tēmām, spraudņiem un skriptiem. Salieciet uz analītikas paketi, un bezmaksas WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji var ielādēt reizes. Jums arī vajadzēs adaptīvu sistēmu, lai pielāgotos:

 • Komentēšana uz vietas
 • Ziņu nosūtīšana no WP instalācijas uz jūsu e-pasta kontiem
 • Lapas elementu, piemēram, attēlu, ielāde

Tas nekas, ka tur nav bezmaksas WordPress mitināšanas. Cilvēkiem, kuri tikai vēlas ievietot emuāru, kuru lasīs daži cilvēki, nav nekā slikta, ja dodaties uz bezmaksas hostinga uzņēmumiem. Kad esat iesaistījies auditorijas vai biznesa veidošanā, ir pienācis laiks vismaz minimāli izmantot varu.

Tāpat jūs vēlēsities, lai jūsu vietnei augot būtu iespējas. Ja eksperti būs pieejami tehniskā atbalsta sniegšanai, jūs varēsit pārliecinātāk ķerties pie nākotnes. Daži pakalpojumu sniedzēji pat ērti piedāvā pārvaldītu WordPress atbalstu zemākajos plānu līmeņos. Mēģinot migrēt vietni vai cīnīties ar WordPress instalēšanas centieniem, jūs novērtēsit to atšķirību.

Ir kaut kas sakāms arī par iestatīšanas kontroli. Deplatforming, arvien vairāk izplatīta prakse tiek sākta ar bezmaksas vietnēm. Iespējams, ka WordPress.com ir piemērota vieta nelietderīgam saturam, taču tā nav uzticama platforma ikvienam, kurš izklāsta pretrunīgus viedokļus. Viņi zina, kā nomelnot lietotājus.

Ja jūs domājat, ka vietne kļūs par nopietnu projektu, ir vērts veikt nelielus ieguldījumus. Zemu izmaksu hostinga plānu ar labu tehnisko un klientu atbalstu var viegli iegūt par mazāk nekā USD 10 mēnesī. Tā vietā, lai riskētu zaudēt apmeklētājus par lēnu mitināšanu, jūs varēsit piedāvāt labu pieredzi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector