14 nejlepších služeb monitorování webových stránek (květen 2020)

14 nejlepších služeb monitorování webových stránek (květen 2020)

14 nejlepších služeb monitorování webových stránek (květen 2020)

Pokud spravujete web, pak se chcete ujistit, že vaše publikum může navštěvovat a komunikovat s ním bez jakýchkoli problémů nebo zpoždění. Tyto dny, prodlevy a výpadky serverů mohou pro web způsobit značné překážky, což může mít za následek špatnou zkušenost koncového uživatele.


Jak si ale můžete být jisti, že vaši návštěvníci dosahují nejlepších výsledků? Jak můžete vyzkoušet své stránky na různých serverech a zjistit, zda se vyskytly problémy? Naštěstí můžete pomocí služby monitorování webových stránek dohlížet na své stránky a zajistit, aby byl váš obsah doručován tak, jak by měl.

nejlepší služby monitorování webových stránek

nejlepší služby monitorování webových stránek Náš nejlepší pokus o to, jak by vypadalo sledování webové stránky s lupou.

Dnes se podíváme na nejlepší služby monitorování webových stránek a ukážeme vám, co dělají a jak mohou udržet váš web na špičkovém výkonu po celém světě, 24/7. Pojďme se ponořit a uvidíme, co mohou nabídnout.

Co je služba monitorování webových stránek?

Ve svém jádru bude společnost, která nabízí monitorovací služby, komunikovat s vaším webem z různých serverů. Konečným cílem je určit jakékoli problémy, jako je latence, skákání nebo zpoždění. Pokud server například spadne do Británie, chcete si být jisti, že váš web přesměruje, aby lidé v této oblasti nedostali při návštěvě své stránky chybovou zprávu..

Z větší části vám tyto monitory pošlou zprávy, které jsou vyplněny podrobnými grafy a grafy, které popisují různé problémy, které mohou mít na váš web dopad. Monitorování výkonu v reálném čase vás také může upozornit na jakékoli problémy, které se vyskytnou, aby tým pro práci v síti mohl najít řešení rychleji. Některé základní údaje, které tyto služby shromažďují, mohou zahrnovat-

 • Výkon webu: načítání některých stránek nebo odkazů trvá déle než u jiných? Jaké prvky tě zpomalují?
 • Výkon sítě: Jak ovlivňuje vaše místní síť provozuschopnost a rychlost vašeho webu? Znalost těchto podrobností vám pomůže přerozdělit zdroje, aby se zabránilo přepětí, které mohou prodloužit dobu odezvy.
 • Zdraví serveru: Existují úzká místa, která mohou v budoucnu způsobit problémy? Které servery mají potíže a které fungují perfektně?

V některých případech je možné, že budete moci ovládat kapacitu svého serveru a přidělit své zdroje na zadní straně pomocí služby monitorování webových stránek. Pokud nemáte k dispozici specializovaný tým IT, může být neocenitelné mít přístup k těmto zvláštním monitorovacím nástrojům, abyste mohli jednat namísto sledování toho, jak vaše stránky klesají bez jakéhokoli postihu.

Co je monitorování uptime serveru?

Uptime je míra, po kterou váš web zůstává aktivní. Dokud servery běží hladce, neměl by existovat žádný důvod, proč by lidé neměli přístup na váš web kdekoli na světě. Bez ohledu na to, jak opatrní lidé mohou být, však servery vždy ponesou odpovědnost.

S monitorováním dostupnosti serveru budete upozorněni, pokud dojde k výpadku, abyste mohli začít fungovat. Vzhledem k tomu, že se musíte spolehnout na celou řadu různých serverů, aby váš web fungoval hladce (tj. Datový server, e-mailový server, FTP server atd.), Je nezbytné, abyste viděli, jak si v daném okamžiku fungují..

Mnoho služeb pro monitorování webových stránek to nabídne jako součást vašeho standardního balíčku, ale někdy to bude další služba, protože vyžaduje zpětnou vazbu a oznámení v reálném čase. Je však zajištěno, musíte se ujistit, že jej máte, abyste nezažili prostoje, které by vás to stálo.

Jak nastavit službu sledování webových stránek

Naštěstí nikdy nebylo snazší používat službu sledování webových stránek. Z velké části vše, co musíte udělat, je přihlásit se a zadat data svého webu, aby si je mohli zkontrolovat.

Při výběru správné služby pro vaše potřeby vám pomůže zajistit, aby dobře fungovala s velikostí vašeho webu. Máte-li například velký provoz, potřebujete podrobnější zprávy, abyste mohli svůj tým IT obeznámit s případnými problémy.

Z velké části bude mít mnoho z těchto programů různé úrovně služeb, aby vyhovovaly vašim potřebám. Budete chtít projít a zjistit, co každá z možností má to, co potřebujete, abyste nezůstali s podobnou spolehlivostí.

Většina programů, které vám ukážeme, nabízí bezplatné zkušební verze. Je však důležité si uvědomit, že mezi bezplatným předplatným a bezplatnou zkušební verzí je rozdíl. To znamená, že budete muset platit peníze, abyste mohli nadále používat stejnou službu, zatímco první bude vždy zdarma bez ohledu na to, jak dlouho zůstanete aktivní.

Nejlepší služby monitorování webových stránek zdarma

Pokud váš web stále hledá své publikum, může být obtížné odůvodnit zaplacení statného měsíčního poplatku za sledování výkonu, zejména pokud nemáte tunu provozu. Proto vám chceme poskytnout několik bezplatných možností, které vám pomohou začít.

Každá z těchto služeb také nabízí placené možnosti, takže pokud se vám líbí to, co nabízejí, můžete upgradovat a získat lepší výkon v žádném okamžiku.

Statuscake

Při pohledu na bezplatné monitorovací služby si chcete být jisti, že můžete získat slušné výnosy, aniž byste museli platit navíc. Ve většině případů budou bezplatné plány ve srovnání s prémiovými možnostmi výrazně omezeny, což znamená, že získáváte základní informace o tom, jak vaše stránky fungují, aniž byste museli mít k dispozici další podrobnosti..

U Statuscake zahrnuje jejich bezplatná volba

 • 10 testů – sledujte až 10 adres URL
 • Pětiminutová kontrola – obnovuje se každých pět minut
 • Náhodná testovací místa – nemůžete vybrat, odkud testujete
 • Neomezená e-mailová upozornění – upozorní vás vždy, když vaše stránky mají problémy
 • Značkové veřejné přehledy – předveďte své výsledky publiku (přehled má logo Statuscake)
 • Zkontrolujte značky – filtrujte testy, aby výsledky byly jasněji ilustrovány

Celkově se pro bezplatnou službu líbí, co nabízí Statuscake. Pokud však pro svůj web máte více než deset stránek, máte štěstí. Naštěstí nejsou placené plány příliš drahé.

Placené možnosti

 • Superior: 24,49 $ / měsíc – ideální pro malé podniky
 • Obchod: 79,99 $ / měsíc – ideální pro většinu středních / velkých webů

Mají také řešení podnikového monitorování, pokud máte více stránek nebo potřebujete větší kontrolu nad svými daty. Obchodní plán může zkontrolovat až 300 adres URL a nabízí obnovovací frekvenci 30 sekund.

Statuscake také nabízí více monitorovacích řešení, včetně

 • Monitorování stránek
 • Sledování SSL
 • Virus Scanner
 • Sledování domén
 • Monitorování serveru

Robot uptime

Vývojáři Uptime Robot, kteří začali v roce 2010, věří v poskytování bezplatných monitorovacích služeb pro všechny weby. Vzhledem k tomu, že je nezbytné, aby každý udržoval své stránky v provozu, chtějí pro masy poskytnout jednoduché a efektivní řešení.

S jejich volným plánem můžete získat až 50 testů s pětiminutovou obnovovací frekvencí. Program Uptime Robot také zaznamená váš výkon až po dobu dvou měsíců, abyste viděli, jak se váš web v průběhu času mění. Jedinou nevýhodou je, že nemáte přístup k různým monitorovacím místům. Služba je umístěna v Dallasu, TX, takže jiné země mohou být špinavé.

Ve srovnání s jinými bezplatnými službami je to zdaleka nejlepší volba. V některých případech možná nebudete muset upgradovat na prémiovou verzi. Pokud ano, pak je to 48 $ měsíčně a nabízí to-

Více umístění serveru mimo USA

 • 1 000 monitorů adres URL
 • Rychlost obnovení za minutu
 • 12 měsíců protokolů
 • 80 SMS upozornění za měsíc

Celkově se nám program Uptime Robot líbí jako bezplatná služba, ale postrádá mnoho dalších funkcí, které můžete najít u jiných společností. Například neposkytují podrobné informace o stránkách, takže nebudete mít možnost zjistit, jak rychle se váš web načítá. Pokud tedy budete platit za prémiovou službu, možná budete chtít zvolit jinou.

Montastický

Ačkoli tento web nabízí technicky bezplatnou možnost, neměli byste plánovat jeho pravidelné používání. Umožňuje pouze zkontrolovat až tři adresy URL a obnovovací frekvence je 30 minut. Pokud provozujete malý blog nebo něco, může to pomoci získat okamžitou kontrolu, ale nestojí to za předplatné, pokud nebudete platit.

Prémiová možnost pro Montastic je 29 $ / měsíc a umožňuje vám zkontrolovat až 200 adres URL s pětiminutovou obnovovací frekvencí. Nabízí pouze e-mailová upozornění (bez zpráv SMS) a upozorní vás, jakmile váš web klesne a kdy se vrátí (pěkný bonus).

Opět platí, že pokud spravujete malý blog nebo podobný web, může vám Montastic stačit. Protože však chybí mnoho podrobných funkcí přítomných v jiných monitorovacích službách, doporučujeme vám platit prémiové ceny někde jinde.

Nejlepší placené služby monitorování webových stránek

Jak jsme již zmínili, většina těchto stránek nabízí bezplatné zkušební verze. Důrazně doporučujeme, abyste je před podpisem smlouvy vyzkoušeli, abyste si mohli být jisti, že se nedostanete do problémů.

Pingdom

Zkušební verze zdarma: 14 dní

Ceny za program: 9,95 $ speciální – 199 $ / měsíc

Kontrolní čísla: 10-250 (dostupné podnikové možnosti)

Hlavní výhody

 • Sledování dostupnosti
 • Monitorování stránek
 • Monitorování serveru
 • Aktivní upozornění
 • Sledování transakcí
 • Statistiky návštěvníků

Kromě sledování provozuschopnosti a sledování stránek, jedna věc, kterou Pingdom nabízí, je Statistiky návštěvníků. Zde získáte skutečná data od lidí navštěvujících vaše stránky, abyste viděli, jak si vedou v reálném čase. Tato data vám mohou pomoci provést změny na vašem webu na základě toho, jak jej lidé nejvíce používají. Sledování transakcí je také užitečné, pokud provozujete internetový obchod. Zjistěte, zda by nějaké problémy se zpracováním mohly vést k nespokojenosti zákazníka.

LogicMonitor

Zkušební verze zdarma: 14 dní

Ceny tarifu: musíte požádat o cenovou nabídku (tři možnosti plánu)

Zkontrolujte čísla: 10-300

Hlavní výhody

 • Sledování sítě
 • Monitorování serveru
 • Sledování webových stránek
 • Cloudové monitorování
 • Monitorování aplikací
 • Konfigurace sítě

Celkově je LogicMonitor určen pro týmy IT. Můžete přizpůsobit své přehledy a analýzy tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním kritériím, a na palubní desce můžete opravit problémy. Přestože počet kontrol adres URL je omezený, měl by pro většinu podniků stačit.

Nová relikvie

Zkušební verze zdarma: 14 dní

Cena: 149 $ / měsíc

Kontrolní čísla: Neomezeno

Hlavní výhody

 • Metriky výkonu aplikací
 • Sledování infrastruktury
 • Mobilní monitorování a konfigurace
 • Statistiky a Analytics
 • Syntetika – údaje a projekce chování zákazníků
 • Optimalizace prohlížeče

Co je na službě New Relic opravdu příjemné, je to, že nabízí mnohem více řešení než většina monitorovacích služeb webových stránek. Pokud chcete mít větší kontrolu nad svými daty a jak je můžete používat, pak je plán na získání nové relikvie. Celkově je určen pro velké společnosti, které chtějí komplexní balíček řešení spolu s hodnotnými datovými informacemi o svých uživatelích. Za některé z těchto služeb budete muset zaplatit navíc, ale za to, jaké analýzy a kontrolu obdržíte, se vyplatí.

UpTrends

Zkušební verze zdarma: 30 dní

Cena za program: 11,33 $ – 158,61 $ / měsíc

Kontrolní čísla: 10-250 (dostupná podniková řešení)

Hlavní výhody

 • Sledování dostupnosti
 • Monitorování stránek
 • Monitorování API
 • Monitorování skutečných uživatelů (RUM)
 • Monitorování serveru
 • Monitorování aplikací

Na UpTrends se liší to, že nabízejí základní a pokročilé monitorovací balíčky. Díky pokročilým možnostem můžete přizpůsobit vše od počtu kontrol až po rychlost vašich intervalů. Rovněž získáte neomezené uživatelské údaje a do systému můžete mít přístup libovolný počet operátorů.

RapidSpike

Zkušební verze zdarma: 10 dní

Cena za program: 36,95 $ – 106,95 $ / měsíc

Kontrolní čísla: 3-10 stránkové monitory (více dostupné pro upgrade)

Hlavní výhody

 • Sledování dostupnosti a stránek
 • SSL a monitorování Whois
 • Monitorování a ochrana bezpečnosti
 • Sledování a monitorování SEO
 • RUM

Přestože získáte pouze hrstku inteligentních kontrol stránek, RapidSpike také poskytuje testy na monitorování RUM, API a zabezpečení. RapidSpike se liší v tom, že nekontroluje pouze provozuschopnost a procházení stránek, ale získává komplexní odečet výkonu vašich stránek, takže se můžete podle toho přizpůsobit.

Co se nám však nelíbí, je to, že za další kontroly musíte hodně zaplatit. Také intervaly jsou obvykle 10-20 minut, což je mnohem pomalejší než většina ostatních služeb. Celkově RapidSpike nabízí mnoho různých dat a analýz, ale je mnohem dražší než jiné podobné možnosti.

Monitida (Dříve Monitor.us)

Zkušební verze zdarma: 14 dní

Cena za plán: Vlastní

Zkontrolujte čísla: Vlastní

Hlavní výhody

 • Plně přizpůsobitelné plány
 • Sledování webových stránek
 • RUM
 • Monitorování serveru
 • Monitorování aplikací
 • Sledování sítě

Společnost Monitis nabízela Monitor.us jako samostatnou bezplatnou službu (i když zde byla i prémiová možnost). Nyní tyto dvě sloučily, aby poskytovaly lepší možnosti monitorování. Na Monitis je opravdu skvělé, že si můžete vybrat vše pro svůj plán. Zadejte požadovaný počet monitorů za měsíc a získejte přizpůsobenou cenu. Každý monitor je oddělen třídou (tj. Doba provozu versus zabezpečení), takže platíte pouze to, co potřebujete. Společnost Monitis také v případě potřeby nabízí řešení pro podniky a prodejce.

Site24x7

Zkušební verze zdarma: 30 dní

Cena programu: 9 $ – 225 $ / měsíc

Kontrolní čísla: 10-100 (více pro podniková řešení)

Hlavní výhody

 • Sledování webových stránek
 • Monitorování serveru
 • Monitorování aplikací
 • Monitorování skutečných uživatelů (RUM)
 • Sledování sítě

Celkově je web24x7 cenově dostupný a komplexní. Každé monitorovací řešení vám nabízí spoustu různých datových možností a podpory, takže můžete vyřešit případné problémy. Líbilo se nám to, protože funguje jak pro stránky s nízkým, tak pro provoz s vysokým provozem, což z něj činí životaschopnou a dostupnou variantu pro všechny.

Host-Tracker

Zkušební verze zdarma: 30 dní

Cena programu: 9,92 $ – 74,92 $ / měsíc

Zkontrolujte čísla: 10–150 URL

Hlavní výhody

 • Kontrola dostupnosti
 • Monitorování černé listiny
 • Správa AdWords
 • Monitorování serveru
 • Monitorování stránek
 • Kontrola domény a SSL
 • Přizpůsobitelné přehledy

Co je na Host Trackeru příjemné, je to, že jsou pro vaše pohodlí zjednodušené. Jedná se o relativně přímý proces, jen jim dejte své adresy URL a zbytek zvládnou. Pokud dáváte přednost méně intenzivnímu přístupu k monitorování webových stránek, může být Host Tracker dobrou volbou pro vás. Rovněž získáte některé další služby, jako je správa AdWords, a uvidíte, zda se nacházíte na nějakém blacklistu.

SmartBear

Zkušební verze zdarma: 14 dní

Cena plánu: Závisí na službě

Kontrolní čísla: Liší se

Hlavní výhody

 • Programy životního cyklu API
 • Testování softwaru
 • Interní a externí monitorování stránek
 • Spolupráce a optimalizace kódu
 • Mobilní optimalizace a testování

Ve srovnání s ostatními weby v tomto seznamu je SmartBear mnohem víc než jen nástroj pro sledování webových stránek. Tento program je určen vývojářům a programátorům, aby udělali téměř cokoli, co potřebují pro výkon svých stránek. SmartBear nabízí komplexní řešení pro celou řadu problémů. Existuje tolik možností, jak si vybrat, že to může být trochu ohromující. Celkově je to určeno pro profesionály. Pokud nevíte, co potřebujete, pak se držte služby přátelské pro začátečníky.

GeckoBoard

Zkušební verze zdarma: 30 dní

Cena za program: 25 $ – 599 $ měsíčně

Kontrolní čísla: N / A

Hlavní výhody

GeckoBoard je jiný druh služby v tom, že vám umožňuje vytvářet dashboardy pro zobrazování metrik vašeho webu. Spíše než poskytování monitorovacích služeb se tento program integruje s jinou monitorovací službou a promítá ji na obrazovku pro vaše pohodlí. IT kanceláře, které mohou těžit z centralizovaného řídicího panelu, se budou touto službou líbit, ale víme jen, že ve skutečnosti data netestují ani nesledují. Místo toho ji pouze shromažďuje a umožňuje vám přizpůsobit, jak ji zobrazujete.

ContentKing

Zkušební verze zdarma: 30 dní

Cena za program: 11,26 $ – 342,52 $ / měsíc

Zkontrolujte čísla: 100-1m stránek

Hlavní výhody

 • Přehled obsahu
 • Optimalizace obsahu
 • Sledování obsahu
 • Spolupráce s obsahem

Tato služba je vytvořena pro tvůrce obsahu. Pokud tedy spravujete blog nebo něco podobného, ​​bude se vám líbit, co nabídne ContentKing. Co je v pohodě na cenové struktuře je to, že si vyberete počet stránek, které máte, a pak dostanete všechny služby, které nabízejí, na základě tohoto čísla.

Můžete optimalizovat svůj obsah pro různá zařízení, umožnit spolupráci napříč platformami a sledovat, jak se váš obsah v průběhu času mění.

Závěr

Váš web je klíčovou součástí vašeho podnikání. Ujistěte se, že jej účinně sledujete a než se objeví, zůstaňte na vrcholu problémů. Díky správným nástrojům pro sledování webových stránek můžete svůj web neustále optimalizovat na maximální výkon. Vítejte v budoucnosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector